Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Δυο τεστ εγκυμοσύνης θετικα αλλά η γραμμή ελέγχου είναι αχνη και η δεύτερη έντονη και στα δύο. Πολλά συμπτώματα, 6 μέρες καθυστέρηση. Να αρχίσω να χαίρομαι ή να κάνω και τρίτο τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Δυο τεστ εγκυμοσύνης θετικα αλλά η γραμμή ελέγχου είναι αχνη και η δεύτερη έντονη και στα δύο. Πολλά συμπτώματα, 6 μέρες καθυστέρηση. Να αρχίσω να χαίρομαι ή να κάνω και τρίτο τεστ;

Εννοείται να αρχίσεις να χαίρεσαι!!! 

Αύριο να πας να κάνεις χοριακη και να τηλεφωνήσεις οπωσδήποτε στο γιατρό σου!!!

Με έξι μέρες καθυστέρηση θα πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Δυο τεστ εγκυμοσύνης θετικα αλλά η γραμμή ελέγχου είναι αχνη και η δεύτερη έντονη και στα δύο. Πολλά συμπτώματα, 6 μέρες καθυστέρηση. Να αρχίσω να χαίρομαι ή να κάνω και τρίτο τεστ;

Με το καλο κοριτσι μου!Γραψε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Δυο τεστ εγκυμοσύνης θετικα αλλά η γραμμή ελέγχου είναι αχνη και η δεύτερη έντονη και στα δύο. Πολλά συμπτώματα, 6 μέρες καθυστέρηση. Να αρχίσω να χαίρομαι ή να κάνω και τρίτο τεστ;

Είσαι σίγουρα έγκυος χοριακη και περιμένουμε νουμερακλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου εισαι σίγουρα εγκυούλλα!! Μπράβοο σουυυ!!  Εγω ειμαι με 3 μερες καθυστερηση αλλά δεν εχω κανενα συμπτωμα, μόνο λίγη κούραση ? ουτε καν το στηθος που παντα μου πριζεται στην περιοδο! Θα κάνω αυριο τεστακι και ελπίζω να δω και εγω την πολυποθητη γραμμουλα! Εστω και αχνη ?

Τι συμπτώματα εχεις εσυ και πότε σου εμφανίστηκαν? @Elli-Ellaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου εισαι σίγουρα εγκυούλλα!! Μπράβοο σουυυ!!  Εγω ειμαι με 3 μερες καθυστερηση αλλά δεν εχω κανενα συμπτωμα, μόνο λίγη κούραση ? ουτε καν το στηθος που παντα μου πριζεται στην περιοδο! Θα κάνω αυριο τεστακι και ελπίζω να δω και εγω την πολυποθητη γραμμουλα! Εστω και αχνη ?

Τι συμπτώματα εχεις εσυ και πότε σου εμφανίστηκαν?

Και εσυ θα εισαι...ανυπομονω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου εισαι σίγουρα εγκυούλλα!! Μπράβοο σουυυ!!  Εγω ειμαι με 3 μερες καθυστερηση αλλά δεν εχω κανενα συμπτωμα, μόνο λίγη κούραση ? ουτε καν το στηθος που παντα μου πριζεται στην περιοδο! Θα κάνω αυριο τεστακι και ελπίζω να δω και εγω την πολυποθητη γραμμουλα! Εστω και αχνη ?

Τι συμπτώματα εχεις εσυ και πότε σου εμφανίστηκαν? @Elli-Ellaki

Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά γιατί είχα 2 παλινδρομες στο παρελθόν. Εγώ είχα πονο στο στήθος από τα μέσα του κύκλου. Είχα λίγο αίμα την προηγούμενη βδομάδα μάλλον η εμφύτευση θα ήταν. Την ημέρα που ήταν να έρθει η περίοδος είχα πονακια στη κοιλιά. Βέβαια στη κάθε εγκυμοσύνη τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. Εύχομαι να δεις και εσύ θετικό τεστακι!!! Θα περιμένω τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Δυο τεστ εγκυμοσύνης θετικα αλλά η γραμμή ελέγχου είναι αχνη και η δεύτερη έντονη και στα δύο. Πολλά συμπτώματα, 6 μέρες καθυστέρηση. Να αρχίσω να χαίρομαι ή να κάνω και τρίτο τεστ;

Μια χορικη θα επιβεβαιώσει ! Με ψυχραιμία κάνε την ιατρική εξέταση και περιμένουμε τα καλά σου νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Και εσυ θα εισαι...ανυπομονω!!

Aααχχχ μακαριιιιιιιιιι Κύνθια μμ... τρεχουν τα ματια μου μόνο στην ιδέαα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά γιατί είχα 2 παλινδρομες στο παρελθόν. Εγώ είχα πονο στο στήθος από τα μέσα του κύκλου. Είχα λίγο αίμα την προηγούμενη βδομάδα μάλλον η εμφύτευση θα ήταν. Την ημέρα που ήταν να έρθει η περίοδος είχα πονακια στη κοιλιά. Βέβαια στη κάθε εγκυμοσύνη τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. Εύχομαι να δεις και εσύ θετικό τεστακι!!! Θα περιμένω τα νέα σου!!!

Μακάρι κορίτσι μ! Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!! Ενημέρωσε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεράστια η χοριακη 7064!!! Φυσικά θα ξανακάνω για να δούμε αν εξελίσσεται και μετά πάω για υπέρηχο να δούμε τι θα δούμε. Εύχομαι και σε εσάς όσες προσπαθείτε σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Τεράστια η χοριακη 7064!!! Φυσικά θα ξανακάνω για να δούμε αν εξελίσσεται και μετά πάω για υπέρηχο να δούμε τι θα δούμε. Εύχομαι και σε εσάς όσες προσπαθείτε σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα!!!

Με το καλο κοριτσι!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Με το καλο κοριτσι!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ ? Και σενα ότι επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Τεράστια η χοριακη 7064!!! Φυσικά θα ξανακάνω για να δούμε αν εξελίσσεται και μετά πάω για υπέρηχο να δούμε τι θα δούμε. Εύχομαι και σε εσάς όσες προσπαθείτε σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα!!!

Μπράααβοοοο κορίτσιι μουυ!! Καλά με τέτοια χωριακή και τα τεστ έδειχναν αχνή γραμμή;; Θα μας τρελάνουνν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μπράααβοοοο κορίτσιι μουυ!! Καλά με τέτοια χωριακή και τα τεστ έδειχναν αχνή γραμμή;; Θα μας τρελάνουνν!!

Όπως και να έχει σήμερα το επιβεβαιώσαμε. Εσύ το έκανες το τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Όπως και να έχει σήμερα το επιβεβαιώσαμε. Εσύ το έκανες το τεστακι;

Ναι κοπέλα μου το έκανα και ήταν αρνητικό δυστυχώς ? και ακόμη άφαντη η περίοδος για να αρχίσει ο νέος κύκλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κοπέλα μου το έκανα και ήταν αρνητικό δυστυχώς ? και ακόμη άφαντη η περίοδος για να αρχίσει ο νέος κύκλος!

Μην απογοητεύεσαι. Το ίδιο πάθαινα για πάνω από ένα χρόνο μέχρι που πριν 2 μηνες άλλαξα γιατρό έδιωξα το άγχος και μόλις μάθαμε ότι έχω χασιμοτο και ο άντρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, έμεινα έγκυος χωρίς φάρμακα και θεραπείες. Τι να πω; Η ψυχολογία είναι το Α και το Ω τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Μην απογοητεύεσαι. Το ίδιο πάθαινα για πάνω από ένα χρόνο μέχρι που πριν 2 μηνες άλλαξα γιατρό έδιωξα το άγχος και μόλις μάθαμε ότι έχω χασιμοτο και ο άντρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, έμεινα έγκυος χωρίς φάρμακα και θεραπείες. Τι να πω; Η ψυχολογία είναι το Α και το Ω τελικά.

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου! Πολύ χαίρομαι που τα καταφέρατε! Θα το προσπαθήσουμε και εμείς να ελέγξουμε το άγχος! Ελπίζω να τα καταφέρουμεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου! Πολύ χαίρομαι που τα καταφέρατε! Θα το προσπαθήσουμε και εμείς να ελέγξουμε το άγχος! Ελπίζω να τα καταφέρουμεε!

Έχετε κάνει εξετάσεις; Ποσο καιρο προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Τεράστια η χοριακη 7064!!! Φυσικά θα ξανακάνω για να δούμε αν εξελίσσεται και μετά πάω για υπέρηχο να δούμε τι θα δούμε. Εύχομαι και σε εσάς όσες προσπαθείτε σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα!!!

Με το καλοοοο...μηπως εχεις διδυμακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Έχετε κάνει εξετάσεις; Ποσο καιρο προσπαθείτε;

Ναι Έλλη μου έχουμε κάνει και οι 2 μας, εγώ έχω λίγο χαμηλή ΑΜΗ (γύρω στο 2+) και ο σύζηγος μου λίγο χαμηλή κινητικότητα και παίρνει τους 3 τελευταίους μήνες τα cyclofert . Προσπαθούμε σχεδόν 2 χρόνια.. Νιώθω ότι κοντεύει η στιγμή μας και δεν απογοητεύομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Με το καλοοοο...μηπως εχεις διδυμακια;;;;

Ωχ αυτό δεν το σκέφτηκα... Πάλι αγχώθηκα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Ωχ αυτό δεν το σκέφτηκα... Πάλι αγχώθηκα ?

χαχαχαχαχ γτ καλη μου?? το ειπα απλα γτ εχεις μεγαλη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι Έλλη μου έχουμε κάνει και οι 2 μας, εγώ έχω λίγο χαμηλή ΑΜΗ (γύρω στο 2+) και ο σύζηγος μου λίγο χαμηλή κινητικότητα και παίρνει τους 3 τελευταίους μήνες τα cyclofert . Προσπαθούμε σχεδόν 2 χρόνια.. Νιώθω ότι κοντεύει η στιγμή μας και δεν απογοητεύομαι!

Εμένα η Αμη μου ήταν πολύ καλή κάπου στο 6+ αλλά βρήκαμε χασιμοτο πριν ένα μήνα σε μενα και πρόβλημα γενικά με το σπέρμα κινητικότητα ποιότητα και ποσότητα. Μας είπε ο γιατρός επαφές κάθε 3 μέρες όλο το μήνα και σε 3 μήνες θα έχεις μείνει έγκυος μου είπε. Εγώ έμεινα από αυτόν όπου βασικα ήταν ο πρώτος μήνας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Εμένα η Αμη μου ήταν πολύ καλή κάπου στο 6+ αλλά βρήκαμε χασιμοτο πριν ένα μήνα σε μενα και πρόβλημα γενικά με το σπέρμα κινητικότητα ποιότητα και ποσότητα. Μας είπε ο γιατρός επαφές κάθε 3 μέρες όλο το μήνα και σε 3 μήνες θα έχεις μείνει έγκυος μου είπε. Εγώ έμεινα από αυτόν όπου ήταν ο πρώτος μήνας. 

Εμείς ερχόμαστε σε επαφές συνήθως ανα 2 μέρες. Το χασιμοτό τι είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...