Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω ένα παιδάκι 3,5 χρόνων και παλεύω για το δεύτερο ..... έχω κάνει 9 ετ και δεν τα παρατάω ακόμα !!! Το πιστεύεις ;;;;;

Αχ κούκλα μου να σιυ ζήσει το αστεράκι σου... Κ μακάρι η επόμενη φορά να ναι η πιο τυχερή!!!! Χαράς το κουράγιο σου..... Υποκλίνομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Ουφ εντάξει...γτ είχα κι αυτό το άγχος!!!!! Χαίρομαι που χαίρεστε για μένα... Κ εγώ ανυπομονώ να ξέρετε άπειρα να δω χοριακες θετικές απο όλες σας!!, 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Να σου πω την αλήθεια προσωπικά όχι απλά δε με αγχώνεις αλλά μου δίνεις και δύναμη να συνεχίσω!! Το ίδιο πιστεύω ότι ισχύει για όλες μας. Είναι πολύ σημαντικό το ότι συνεχίζεις στην ομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εδώ μέσα η μια υποστηρίζει την άλλη!! Εγώ πχ δεν ήξερα που πάνε τα τέσσερα!! Βρέθηκα σε μια δύσκολη θέση (όπως όλες μας βέβαια) κ δεν είχα σε ποιον να τα πω που να μπορεί να με βοηθήσει γιατί ξέρει,γιατί τα έχει περάσει!! Εδώ ανταλλάσσουμε πληροφορίες,γνώμες,απόψεις κ προς θεού καμία δε θέλει το κακό της άλλης!! Χαιρόμαστε με τη χαρά των κοριτσιών που τα κατάφεραν, στεναχωριόμαστε με τα κορίτσια που τελικά δεν είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα!! Για την @ntinaki88 όλες περίμεναμε με αγωνία να μας πει ότι όλα πήγαν καλά!! Δε θέλω να πιστέψω σε καμία περίπτωση ότι κάποια κοπέλα εδώ μέσα έχει την παραμικρή κακιά, ζήλεια κλπ.

Ας μη χαλάμε τις καρδιές μας..όλες έχουμε ένα κοινό σκοπό κ θα τον καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να σου πω την αλήθεια προσωπικά όχι απλά δε με αγχώνεις αλλά μου δίνεις και δύναμη να συνεχίσω!! Το ίδιο πιστεύω ότι ισχύει για όλες μας. Είναι πολύ σημαντικό το ότι συνεχίζεις στην ομάδα!!!

Κι όσο μπορώ θα συνεχίζω κ για μένα κ για να μας δω να γίνομαστε πολλές εγκυουλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου εδώ μέσα η μια υποστηρίζει την άλλη!! Εγώ πχ δεν ήξερα που πάνε τα τέσσερα!! Βρέθηκα σε μια δύσκολη θέση (όπως όλες μας βέβαια) κ δεν είχα σε ποιον να τα πω που να μπορεί να με βοηθήσει γιατί ξέρει,γιατί τα έχει περάσει!! Εδώ ανταλλάσσουμε πληροφορίες,γνώμες,απόψεις κ προς θεού καμία δε θέλει το κακό της άλλης!! Χαιρόμαστε με τη χαρά των κοριτσιών που τα κατάφεραν, στεναχωριόμαστε με τα κορίτσια που τελικά δεν είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα!! Για την @ntinaki88 όλες περίμεναμε με αγωνία να μας πει ότι όλα πήγαν καλά!! Δε θέλω να πιστέψω σε καμία περίπτωση ότι κάποια κοπέλα εδώ μέσα έχει την παραμικρή κακιά, ζήλεια κλπ.

Ας μη χαλάμε τις καρδιές μας..όλες έχουμε ένα κοινό σκοπό κ θα τον καταφέρουμε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες που εισασταν δίπλα μου σε αυτή την αρκετά δύσκολη στιγμή!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Πιστεύω δεν σε αφορά τι θα κάνω εγώ η κάθε μια μας και αν θα το πούμε.!  δεν μπορώ να καταλάβω καθόλου αυτά τα νεύρα από το πουθενά χωρίς να έχει γίνει κάτι να μπενεις να λες αυτά και όπου δεν βγάζουν κανένα νόημα.! Όπως πιστεύω για την κοπέλα που έφυγε δεν ξέρεις κάποια πράγματα όπου αποκαλύφθηκαν και έκαναν και μπαμ από χιλιόμετρα αλλά δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο καθόλου όμως.!! 

Μα εγώ το είχα αναφέρει  ότι θα κάνω ετ α τις 24 κάποια κορίτσια το θυμούνται κιολας ε @Taggeris ε @Tokyo δεν το είχα αναφέρει όσο για τη @Taggeris καλα έκανε και δεν το είπε αν έτσι ένιωθε. Τι να κάνουμε τώρα δλδ και άμα έχει και νεύρα ξύδι άντε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Και εγώ τις ίδιες οδηγιες άκου έδωσε .... εγώ πήγα στην λευκού 

Κορίτσι μου γλυκό δεν θέλω να σε επηρεάσω ... ρώτησε τον γιατρό σου και μόνο....

δεν θεωρώ όπως έχω ξανά πει ότι μπορούμε να το επηρεάσουμε δυστυχώς το αποτέλεσμα 

Ναι θα συμφωνήσω μέγα λάθος .....και είναι πολύ χειρότερη και η ψυχολογία 

Με το καλό κορίτσι μου γλυκό..... κάποιο από τα τρία σπορακια θα γατζωθει είμαι σίγουρη 

 

Το 4αα είναι άριστα !!! Και τα δυο άριστα ήταν ;;;;; Άντε με το καλό ρε κορίτσι μου !!!!

Εμ ετσι φαίνετε μακαρι να μας πανε όλα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι όλο το θέμα όπου δεν είχε κάποιο νόημα να σταματήσει εδώ η κάθε μια μας έχει δικαίωμα αν θέλει να το πει ή όχι είναι καθαρά επιλογή μας αυτό το κομμάτι η ψυχή μας ξέρει τι περνάει και πως θέλει να το περάσει.!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχει κανει καμια απο εσας εξέταση υποπληθυσμου λεμφοκυτταρων μετα απο αποβολή; την έκανα χθες και περιμένω τα αποτελέσματα και εχω αγχωθεί αρκετα. Ειναι για natural killers. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλό είναι όλο το θέμα όπου δεν είχε κάποιο νόημα να σταματήσει εδώ η κάθε μια μας έχει δικαίωμα αν θέλει να το πει ή όχι είναι καθαρά επιλογή μας αυτό το κομμάτι η ψυχή μας ξέρει τι περνάει και πως θέλει να το περάσει.!  

Το θέμα έληξε .. Εσύ κοπέλα μου ποτε θα ξανά κανεις προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Το θέμα έληξε .. Εσύ κοπέλα μου ποτε θα ξανά κανεις προσπάθεια?

Δεν ξέρω καθόλου μπορεί μετά από το καλοκαίρι.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Κοριτσια εχει κανει καμια απο εσας εξέταση υποπληθυσμου λεμφοκυτταρων μετα απο αποβολή; την έκανα χθες και περιμένω τα αποτελέσματα και εχω αγχωθεί αρκετα. Ειναι για natural killers. 

Έχω κάνει εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχω κάνει εγώ...

Έδειξαν κατι η ήταν ολα φυσιολογικα; έκανε αλλη μια κοπελα που γνώρισα στο γιατρο και επειδή ηταν ανεβασμένα πήρε αγωγή πριν την επόμενη προσπάθεια. Είναι ρουτίνας εξέταση αλλα το αγχος μου ειναι παλι στα υψη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Steli είπε:

Έδειξαν κατι η ήταν ολα φυσιολογικα; έκανε αλλη μια κοπελα που γνώρισα στο γιατρο και επειδή ηταν ανεβασμένα πήρε αγωγή πριν την επόμενη προσπάθεια. Είναι ρουτίνας εξέταση αλλα το αγχος μου ειναι παλι στα υψη.. 

Εμένα έδειξε ένα ποσοστό αλλά ήταν πάρα πολύ χαμηλό νομίζω 4%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

πολύ καλές είναι οι βλαστοκύστες σου κορίτσι! Είναι πολύ ωραία έμβρυα και να σκέφτεσαι ότι τουλάχιστον το ένα θα γατζωθεί και γιατί όχι και τα 2! Η μεγαλύτερη σημασία είναι η υγεία του εμβρύου! Εσύ στα 30 εχεις σουπερ πιθανότητες να είναι και τα 2 υγιή!!! Εδώ ήταν τα δικά μου που έφτασα πια τα 38!

Λοιπόν εγώ το μήνα της ωοληψίας είχα πολύ σύντομα περίοδο, 9-10 μέρες μετά δλδ. Ενώ τον αμέσως επόμενο το αντίθετο, έκανα καθυστερημένη ωορρηξία και είχα καθυστέρηση λίγων ημερών! Πολλά κορίτσια είδαν περίοδο νωρίτερα το μήνα της ωοληψίας οπότε να είσαι προετοιμασμένη :-) Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Είχα ωολυψια 7 Νοεμβρίου και 12 Νοεμβρίου ήρθε η περίοδος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Μπραααβοοο συγχαρητήρια!! Αριστες οι βλαστοκύστες σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Εγώ έκανα ωοληψια 6 Γενάρη και αδιαθέτησα στις 11 Γενάρη! Καλη επιτυχία να έχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Μπράβο κοριτσάκι μου. Πολύ καλής ποιότητας είναι τα εμβρυακια σου. Άντε με το καλό να κανεις την αφαιρεσουλα κ να πς για εμβρυομεταφορα. 
 

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα. Έχω κάνει βέβαια από προχθές τις ορμονικές. Θα πάρω σήμερα τα αποτελέσματα κ αν δεν είναι καλά, θα τις ξανακανω αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Άριστες !!!! Όλα είναι υπέρ σου πας με πολύ καλές πιθανότητες ❤️❤️❤️

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Πολύ καλής ποιότητας είναι τα εμβρυακια σου. Άντε με το καλό να κανεις την αφαιρεσουλα κ να πς για εμβρυομεταφορα. 
 

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα. Έχω κάνει βέβαια από προχθές τις ορμονικές. Θα πάρω σήμερα τα αποτελέσματα κ αν δεν είναι καλά, θα τις ξανακανω αύριο. 

Συγγνώμη αλλά γιατί έκανες πριν αδιαθετήσεις ορμονικές ;;; Την δεύτερη με Τρίτη μέρα δεν σου είπαν ;;;; Εκτός και θέλει να δει κάτι άλλο ο γιατρός σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το πίνακα κι ρε παιδιά να το ανανεώνουμε !!!! Γατί με τόσες πολλές μπερδευόμαστε !!! Σήμερα πάει πάλι για χοριακη το κορίτσι μας ε ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Πολύ καλής ποιότητας είναι τα εμβρυακια σου. Άντε με το καλό να κανεις την αφαιρεσουλα κ να πς για εμβρυομεταφορα. 
 

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα. Έχω κάνει βέβαια από προχθές τις ορμονικές. Θα πάρω σήμερα τα αποτελέσματα κ αν δεν είναι καλά, θα τις ξανακανω αύριο. 

κορίτσι έχει δίκιο η @Papadakis δεν έχει σημασία τι τιμές θα πάρεις, είναι αναξιόπιστο το αποτέλεσμα! 2η-3η μέρα θέλει! Αχ την είχα κάνει κάποτε κ γω αυτή την πατάτα κ δεν το κατάλαβα... οι τιμές έμοιαζαν λογικές κ μετά από καιρό κατάλαβα τι είχα κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Ουαουυυυυ.... Τέλεια κορίτσι μου γλυκό!!!!! Καλούς διπλασιασμούς!!!!! Όλα να πάνε υπερτέλεια!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...