Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Είναι αυτό που λέτε δεν αρκούνται στο ότι κάνεις θέλουν να μάθουν κ τον λόγο....εδώ τα ακούς από ανθρώπους που δεν το περιμένεις.....καταλαβαίνεις ποτέ κάποιος ρωτάει από ενδιαφέρον κ ποιος από κουτσομπολιό...Εγώ είμαι κ σε επαρχία οπότε καταλαβαίνεται τι γίνεται.....άιντε κ άιντε και πότε και όλοι γύρω γύρω έχουν κάνει 2 κ 3 παιδιά....οπότε καλύτερα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Είναι αυτό που λέτε δεν αρκούνται στο ότι κάνεις θέλουν να μάθουν κ τον λόγο....εδώ τα ακούς από ανθρώπους που δεν το περιμένεις.....καταλαβαίνεις ποτέ κάποιος ρωτάει από ενδιαφέρον κ ποιος από κουτσομπολιό...Εγώ είμαι κ σε επαρχία οπότε καταλαβαίνεται τι γίνεται.....άιντε κ άιντε και πότε και όλοι γύρω γύρω έχουν κάνει 2 κ 3 παιδιά....οπότε καλύτερα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....

Αυτό είναι το πρόβλημα, δεν κοιτάνε τα δικά τους... Μην ασχολείστε κορίτσια, κάντε πώς δεν ακούτε! Κοιτάξτε το στόχο σας και άστε τους άλλους να λυσσανε! Όπου θέλουμε εμείς θα πούμε τι κάνουμε και τι δεν κάνουμε! Λόγος δεν πέφτει σε κανέναν! 

Θα σας πω να γελάσετε! Μια θεία κάποια στιγμή είπε στη μαμά μου, άντε πότε θα σου κάνουν κάνα εγγόνι οι κόρες?! Και εκείνη απάντησε με στυλ:είμαι μικρή ακόμα για να γίνω γιαγιά! ??????

Γι αυτό σας λέω, σύνδεση κανονική! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό είναι το πρόβλημα, δεν κοιτάνε τα δικά τους... Μην ασχολείστε κορίτσια, κάντε πώς δεν ακούτε! Κοιτάξτε το στόχο σας και άστε τους άλλους να λυσσανε! Όπου θέλουμε εμείς θα πούμε τι κάνουμε και τι δεν κάνουμε! Λόγος δεν πέφτει σε κανέναν! 

Θα σας πω να γελάσετε! Μια θεία κάποια στιγμή είπε στη μαμά μου, άντε πότε θα σου κάνουν κάνα εγγόνι οι κόρες?! Και εκείνη απάντησε με στυλ:είμαι μικρή ακόμα για να γίνω γιαγιά! ??????

Γι αυτό σας λέω, σύνδεση κανονική! ?????

Κανείς δε κοιτάει τα δικά του....

Χαχα καλά της είπε η μαμά σου.Και εγώ καμιά φορά για να τους ξεφορτωθώ τους λέω ότι είμαι μικρή ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Κανείς δε κοιτάει τα δικά του....

Χαχα καλά της είπε η μαμά σου.Και εγώ καμιά φορά για να τους ξεφορτωθώ τους λέω ότι είμαι μικρή ακόμα...

Εγώ πάντα έλεγα ότι έχουμε καιρό ακόμα! Σηκωνα και το χέρι σαν να τους έλεγα, μη συνεχίζεις! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ πάντα έλεγα ότι έχουμε καιρό ακόμα! Σηκωνα και το χέρι σαν να τους έλεγα, μη συνεχίζεις! ????

Έχουν καταντήσει αηδία...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Έχουν καταντήσει αηδία...?

Όντως... Αλλά δεν πειράζει! Εμείς ξέρουμε να απαντήσουμε! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όντως... Αλλά δεν πειράζει! Εμείς ξέρουμε να απαντήσουμε! ?????

Έτσι είναι!????

Καλημέραααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Κανείς δε κοιτάει τα δικά του....

Χαχα καλά της είπε η μαμά σου.Και εγώ καμιά φορά για να τους ξεφορτωθώ τους λέω ότι είμαι μικρή ακόμα...

Χαχα μάλλον την ίδια απάντηση δίνουμε όλες...καλημέρα! Από εδώ και στο εξής όμως εγώ έχω αποφασίσει να δίνω άλλη απάντηση (μήπως και προσβληθούν λίγο γιατί τους χρειάζεται) του τύπου "τι διακριτική που είσαι...δεν το περίμενα!"...Έτσι νομίζω θα μπαίνουν στη θέση τους! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Χαχα μάλλον την ίδια απάντηση δίνουμε όλες...καλημέρα! Από εδώ και στο εξής όμως εγώ έχω αποφασίσει να δίνω άλλη απάντηση (μήπως και προσβληθούν λίγο γιατί τους χρειάζεται) του τύπου "τι διακριτική που είσαι...δεν το περίμενα!"...Έτσι νομίζω θα μπαίνουν στη θέση τους! ???

Καλημέρα! Ολοσωστη! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Χαχα μάλλον την ίδια απάντηση δίνουμε όλες...καλημέρα! Από εδώ και στο εξής όμως εγώ έχω αποφασίσει να δίνω άλλη απάντηση (μήπως και προσβληθούν λίγο γιατί τους χρειάζεται) του τύπου "τι διακριτική που είσαι...δεν το περίμενα!"...Έτσι νομίζω θα μπαίνουν στη θέση τους! ???

Πολύ καλή απάντηση!Καλημέρα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Άλλο και αυτό με τους γύρω που πιστεύουν πως μόλις παντρευτείς πρέπει να κάνεις και παιδί.προχθές μου λέει μία αυτός είναι ο σκοπός της οικογένειας ,το να κάνεις παιδί,και της λέω δεν είναι και απαραίτητο...

Επίσης τις προάλλες μια άλλη με χαιρέτησε και αντί να με κοιτάξει στα μάτια με κοιτούσε στη κοιλιά...

έλεος πια!έχουμε τα βασανά μας,έχουμε τους γύρω με το κάθετι που θα πετάξουν ή θα κάνουν και πρέπει να δείχνουμε και ότι δε τρέχει τίποτα,είναι όλα τέλεια στη ζωή μας....

Ευτυχώς που υπάρχει το mammyland τα λέμε και ξεσπάμε....?

Αυτό το κοίταγμα στην κοιλιά πώς μου τη δίνει.... Έχω μετακομίσει σε επαρχιακή κωμόπολη και ειλικρινά έχω φτάσει στα όριά μου με την έλλειψη τρόπων....
Την επόμενη φορά που κάποιος θα με κοιτάξει στην κοιλιά ή θα μου πει "Έχουμε τίποτα;" / "Τί κάθεστε;" ειλικρινά θα του τα ψάλλω κι ας είναι κι ο Πάπας ο ίδιος.... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είμαι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είναι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Μπράβο Eva42 τι ωραία νέα!!!!!έτσι να συνεχίσεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είναι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Υπέροχα νέα! Μπράβο κοριτσάρα μου! Έτσι όλα καλά να πάνε ως το τέλος! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Υπέροχα νέα! Μπράβο κοριτσάρα μου! Έτσι όλα καλά να πάνε ως το τέλος! ????????????

?????❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinaVE είπε:

Αυτό το κοίταγμα στην κοιλιά πώς μου τη δίνει.... Έχω μετακομίσει σε επαρχιακή κωμόπολη και ειλικρινά έχω φτάσει στα όριά μου με την έλλειψη τρόπων....
Την επόμενη φορά που κάποιος θα με κοιτάξει στην κοιλιά ή θα μου πει "Έχουμε τίποτα;" / "Τί κάθεστε;" ειλικρινά θα του τα ψάλλω κι ας είναι κι ο Πάπας ο ίδιος.... 
 

Και εγώ μαζί σου!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Αυτό το κοίταγμα στην κοιλιά πώς μου τη δίνει.... Έχω μετακομίσει σε επαρχιακή κωμόπολη και ειλικρινά έχω φτάσει στα όριά μου με την έλλειψη τρόπων....
Την επόμενη φορά που κάποιος θα με κοιτάξει στην κοιλιά ή θα μου πει "Έχουμε τίποτα;" / "Τί κάθεστε;" ειλικρινά θα του τα ψάλλω κι ας είναι κι ο Πάπας ο ίδιος.... 
 

Και πολύ καλά θα κάνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είναι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Πολύ όμορφα νέα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το αιματωματάκι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι? Μιας και το ανέφερε η @Eva 42... Επαφές έχετε?! Εγώ όχι, τουλάχιστον μέχρι να σταματήσω το outrgestan... Μου φαίνεται λίγο αηδία τώρα με τα υποθετα... Δεν ρώτησα καν το γιατρό μου! Λίγη υπομονή ακόμα ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είναι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Συγχαρητήρια κοπέλα μ❤ λιγο προσοχή με το αιμάτωμα όμως, μην κουράζεσαι κ γενικά οχι αποτομες κινήσεις ακόμα κ οταν σηκώνεσαι. Στο λεω απο προσωπική πείρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/8/2019 at 10:17 ΠΜ, ο/η Bebe36 είπε:

Εγω κατευθειαν θα κανω αυχενικη στις 7 σεπτεμβρη...ο γιατρος μου ακολουθει το συστημα του εξωτερικου που κανουν τις αξετασεις και τους υπερηχους οποτε χρειαζετααι...οταν του παραπονεθηκα μου ειπε στην Ελλαδα σας καλομαθαινουν...παντως με πιανουν ανησυχιες για το τι γινεται στην κοιλια μου..σημερα δεν εχω συμπτωματα ενω χτες ημουν χαλια...

@Ροζ που εισαι;;;;

Κοπέλα μ τι κάνεις σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Εξαφανίστηκα γιατι ειχα να αντιμετωπισω διάφορα. Αλλα τωρα είμαι καπως καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Πολύ όμορφα νέα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το αιματωματάκι.?

Το εύχομαι κ εγω.  Ο γιατρός ήταν καθησυχαστικοτατος όμως. Δε με αγχωσε  ΚΑΘΟΛΟΥ.. μόνο τα βάρη μου ζήτησε  να προσέχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι? Μιας και το ανέφερε η @Eva 42... Επαφές έχετε?! Εγώ όχι, τουλάχιστον μέχρι να σταματήσω το outrgestan... Μου φαίνεται λίγο αηδία τώρα με τα υποθετα... Δεν ρώτησα καν το γιατρό μου! Λίγη υπομονή ακόμα ε? 

Εγώ πάντως,ΟΧΙ. Και η αλήθεια είναι πως θέλω  πολύ. Ορισμένες στιγμές ειδικά.... βεβαια μετά την εμβρυομεταφορα και πριν το θετικο τεστακι, ειχα επαφη με τον αντρα μου.  Ηρεμα και προσεκτικά.  Απο οταν το μάθαμε ομως,ΤΕΛΟΣ. Δε πειραζει. Λιγη υπομονή ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva 42 είπε:

Εγώ πάντως,ΟΧΙ. Και η αλήθεια είναι πως θέλω  πολύ. Ορισμένες στιγμές ειδικά.... βεβαια μςτα την εμβρυομεταφορα και πριν το θετικο τεστακι, ειχα ςθαφη με τον αντρα μου.  Ηρεμα κσι προσεκτικά.  Απο οταν το μάθαμε ομως,ΤΕΛΟΣ. Δε πειραζει. Λιγη υπομονή ακόμα.

Ουφ... Και σκέφτηκα ότι ήμουν η μόνη! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...