Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στην πιο γνωστη των Αθηνών.

Πριν το χριρουργειο ηξερες ποιος θα σε χειρουργησει?τι ειχαν πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα σου πω ποιο ειναι το σωστο και ποιο το λαθος, η καθεμια επιλεγει αυτο που της τσιριαζει περισσοτερο. 

Βασικο κριτηριο για μενα ειναι να μου βγαζει εμπιστοσυνη ο γιατρος και το κεντρο και να μου εξηγει οπου χρειαζεται... Αν εχεις τη παραμικρη αμφιβολια ψαξε για αλλο κεντρο πριν ξεκινησεις ivf, να δεις μηπως σου ταιριαζει κατι αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πριν το χριρουργειο ηξερες ποιος θα σε χειρουργησει?τι ειχαν πει?

Ναι..ηξερα  ο καθηγητης του κεντρου...Τωρα θα με παρει τηλ. λεει να δει τι κανω..Τι τα θες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Τι λες τωρα...... έχω μείνει πω.... απαράδεκτοι καμία σχέση με την δικιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...Στενοχωρήθηκα γιατι εκει είχα εναποθέσει τις ελπιδες μου για την εξωσωματικη και πια δεν ξέρω αν θέλω να ξαναπαω..Φοβηθηκαν και οι ιδιοι με την αιμοραγία και οσο ημουν αεροδρομιο με πηραν 10 φορες και σημερα το πρωι να δουν πως ειμαι. Αργοτερα θα με παρει και ο καθηγητης του κέντρου...Τι να το κανω τωρα που εχασα την εμπιστοσυνη μου;;Μα να πηγαίνω για τον καθηγητη και να μην ξερω καν τα προσωπα αυτων που με εγχεείρισαν;;Δεν το χωρα το μυαλο μου...Αν το ελεγα στον αντρα μου -που δεν ηταν μαζι μου- θα γινοταν μεγαλη φασαρία..Τα καναλια θα μας εδειχναν...

Εκανα σε μια δόση ,υστεοροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα.Διορθωση της διαφραγματικης μήτρας ,βιοψία ΤΖΊΤΖΙ και εξέταη ΝΙΚΑ.Αααα και σκρατσινγκ..

Ααα έκανες πολλά μαζί..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ααα έκανες πολλά μαζί..!!!! 

Ναι...Σαρβαιβορ...Τωρα θα παιρνω αντιβιωση για κανα 15 μερο.Αποχη απο επαφες ενα μηνα και αντιβιωση για φλεγμονη.Πανε αλλοι δυο μηνες τουλαχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι...Σαρβαιβορ...Τωρα θα παιρνω αντιβιωση για κανα 15 μερο.Αποχη απο επαφες ενα μηνα και αντιβιωση για φλεγμονη.Πανε αλλοι δυο μηνες τουλαχιστον...

Α καλά κι εγω πήρα αντιβίωση για φλεγμονή 2 μήνες.. παντός μου φάνηκε ποκυ υπερβολικό το ποσό αλλά έκανες πολλά μαζί οπότε λογικό ο διευθυντής σου έκανε την επεμβαση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Α καλά κι εγω πήρα αντιβίωση για φλεγμονή 2 μήνες.. παντός μου φάνηκε ποκυ υπερβολικό το ποσό αλλά έκανες πολλά μαζί οπότε λογικό ο διευθυντής σου έκανε την επεμβαση; 

Συνεργατες.Ο ιδιος απουσιαζε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι..ηξερα  ο καθηγητης του κεντρου...Τωρα θα με παρει τηλ. λεει να δει τι κανω..Τι τα θες...

Καθε εμποδιο για καλο!μετα απ αυτη την εμπειρια θα ξερεις μελλοντικα τι να αποφασισεις!μακαρι να μην τσ ειχες τραβηξει ολα αυτα αλλα τουλαχιστον στο μελλον να πανε ολα καλα!αυτα θα τους φανε τα καθηγητληκια!ντροπη τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τουλάχιστον πριν από την επέμβαση τους είδες σου μίλησαν;

χαχαχ!Ουτε καν.Δεν ειδα κανεναν!ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ.Α φου εβαλα τις φωνες με αφησαν και κατεβηκα σε ενα δωματιο που ηταν ,ψυχροι και απομακροι κι  μου εξηγησαν εν συντομια τι καναμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Καθε εμποδιο για καλο!μετα απ αυτη την εμπειρια θα ξερεις μελλοντικα τι να αποφασισεις!μακαρι να μην τσ ειχες τραβηξει ολα αυτα αλλα τουλαχιστον στο μελλον να πανε ολα καλα!αυτα θα τους φανε τα καθηγητληκια!ντροπη τους!

Ναι κοριτσι μου..Τετοια απογοητευση....Σ αυτον στήριζα τις ελπίδες μου.Τωρα απο εδω και κατω ,αναλόγως θα πραξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

χαχαχ!Ουτε καν.Δεν ειδα κανεναν!ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ.Α φου εβαλα τις φωνες με αφησαν και κατεβηκα σε ενα δωματιο που ηταν ,ψυχροι και απομακροι κι  μου εξηγησαν εν συντομια τι καναμε.

Α ωραία..+!!! Εγώ θα είχα φύγει δεν θα καθόμουν Αλήθεια..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία..+!!! Εγώ θα είχα φύγει δεν θα καθόμουν Αλήθεια..!!

Κι εμενα με νυχια και με δόντια με κρατησαν εκει μέσα.Ηθελα να τα πεταξω ολα και να σηκωθω να φυγωωωωωωωω.Με το ζορι με κρατησε η νοσοκομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εμενα με νυχια και με δόντια με κρατησαν εκει μέσα.Ηθελα να τα πεταξω ολα και να σηκωθω να φυγωωωωωωωω.Με το ζορι με κρατησε η νοσοκομα.

Κατάλαβα λογικοτατο..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι κοριτσι μου..Τετοια απογοητευση....Σ αυτον στήριζα τις ελπίδες μου.Τωρα απο εδω και κατω ,αναλόγως θα πραξω..

Τωρα να τις στηριξεις σε αλλον γτ υπαρχουν αξιολογοι γιατροι!το σημαντικο ειναι να αναρρωσεις να τρωως καλα σουπιτσες δυναμωτικες με πατατουλα καροτακι χυμουληδες!κ θα τα καταφερετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Τωρα να τις στηριξεις σε αλλον γτ υπαρχουν αξιολογοι γιατροι!το σημαντικο ειναι να αναρρωσεις να τρωως καλα σουπιτσες δυναμωτικες με πατατουλα καροτακι χυμουληδες!κ θα τα καταφερετε!

Ευχαριστω παρα πολυ!Ειστε η παρηγορια και η στηριξη μου!Με συγκινήσατε αλήθεια!Να γίνω καλα και ο Θεός ειναι μεγάλος.Μπορει με τοσες επεμβάσεις να τα καταφερουμε και μόνοι μας...Ποιος ξέρει..Αφου κάνω βοχημικες..Ισως τωρα να γινει κατι..Ισως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!Ειστε η παρηγορια και η στηριξη μου!Με συγκινήσατε αλήθεια!Να γίνω καλα και ο Θεός ειναι μεγάλος.Μπορει με τοσες επεμβάσεις να τα καταφερουμε και μόνοι μας...Ποιος ξέρει..Αφου κάνω βοχημικες..Ισως τωρα να γινει κατι..Ισως..

Βεβαια εννοειτε μπορει να ρθει το μωρακι κ μονο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!!!στο ευχομαι ολόψυχα!!πήγες και εσύ στη δουλειά ε??και εγώ αυτή τη φορά μόνο μια εβδομάδα θα κάτσω κ αυτήν όχι ξάπλα όλες τις ημέρες!

Καλημέρα!Ναι πήγα και νιώθω πολύ καλύτερα....ξεχνιέμαι.βέβαια δουλεύω λιγότερες ώρες από πριν.Πριν δούλευα 9 ώρες,τώρα το πολύ 6.Εσύ την πρώτη φορά είχες κάποιες ενδείξεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολυ που με σκεφτηκες.Την εκανα χτες.Εχω συνεχης ροη αιματος κ μεγαλα κομματια πιγματος που δεν σταματαει παρα λιγο οταν ξαπλωσω.Απο χτες στις 4 το μεσημέρι εχω αλλάξει 12 σερβιετες νοσοκομειο...Απίστευτη ταλαιπωρία.

Καλημέρα!Εύχομαι αυτό που περνάς να είναι και το τελευταίο, να μη ταλαιπωρηθείς άλλο και να έχεις θετικό αποτέλεσμα. Τι σου είπαν για το αίμα;είναι φυσιολογικό να συμβαίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Εύχομαι αυτό που περνάς να είναι και το τελευταίο, να μη ταλαιπωρηθείς άλλο και να έχεις θετικό αποτέλεσμα. Τι σου είπαν για το αίμα;είναι φυσιολογικό να συμβαίνει;

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες.Μου ειπαν οτι θα εχω αιμα ,αλλα προφανώς δεν περίμεναν τοσο πολυ.Δεν προλαβαινα να αλλαζω σερβιετα νοσοκομείου και το αιμα ετρεχε κατω στα ποδια μου...Μιλαμε για τετοια ποσοτητα.Κομματια ,οσο η παλαμη μου να φευγουν...Συγνωμη ,για τις λεπτομερειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες.Μου ειπαν οτι θα εχω αιμα ,αλλα προφανώς δεν περίμεναν τοσο πολυ.Δεν προλαβαινα να αλλαζω σερβιετα νοσοκομείου και το αιμα ετρεχε κατω στα ποδια μου...Μιλαμε για τετοια ποσοτητα.Κομματια ,οσο η παλαμη μου να φευγουν...Συγνωμη ,για τις λεπτομερειες..

Πωωω τι τράβηξες.τώρα είσαι εντάξει ή έχεις ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Πωωω τι τράβηξες.τώρα είσαι εντάξει ή έχεις ακόμα;

Δοξα το Θεό είμαι καλυτερα.Πηρα χαπι να σταματησει το αιμα,εχω ξαπλωσει...Καλυτερα.Αν συνεχιζοταν με εβλεπα σε νοσοκομειο.Εω και αιματοκρίτη31  ποσο αιμα να χασω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...