Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μια χαρά είναι το 0,5 σαν άνοδος.. Συνήθως 0,3 με 0,5 ανεβαίνει. Αυτή τη φορά μόνο 0,2 άλλα οκ δεν θα σκάσω κιόλας! Διατροφή κι εγώ προσέχω, έχασα το κιλό του Πάσχα, μένουν τώρα τα υπόλοιπα ???

εγω το πασχα δεν πηρα τιποτα, δεν τρωω τιποτα απο ολα αυτα... ειμαι λιγο περιεργη η αληθεια ειναι στο φαγητο κ αν το κρέας δεν ειναι εντελώς καθαρό το ένα μου βρωμάει το άλλο μου ξυνίζει! χαχαχα

Πάντως ειχες δικιο βοηθαει πολυ η θερμοκρασια, την αλλη φορα με το ηλεκτρονικο ειχα τρομαξει οτι εχω θεμα γιατι ανεβοκατεβαινε καθε μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστω ναι το ξερω θα επαιρνα να βοηθηθω...σκεφτομαι μνμ ειναι κατι κακο ολο αυτο αλλα δν θελω να πεφτω και ψιχολογικα...ελπιζω να λυνεται...

οχι ρε συ για ονομα ολες εχουμε μια ανωμαλια που κ που! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εγω το πασχα δεν πηρα τιποτα, δεν τρωω τιποτα απο ολα αυτα... ειμαι λιγο περιεργη η αληθεια ειναι στο φαγητο κ αν το κρέας δεν ειναι εντελώς καθαρό το ένα μου βρωμάει το άλλο μου ξυνίζει! χαχαχα

Πάντως ειχες δικιο βοηθαει πολυ η θερμοκρασια, την αλλη φορα με το ηλεκτρονικο ειχα τρομαξει οτι εχω θεμα γιατι ανεβοκατεβαινε καθε μερα!

Διόρθωση, εμένα πρώτη φορά ανέβηκε στα ίδια επίπεδα με πριν την ωορρηξία, όχι παραπάνω. Και δεν ένιωσα και πόνους ωορρηξίας καθόλου. 

Αχ εγώ το αντίθετο, κοκορέτσι συκώτια τα αγαπημένα μου! Και φυσικά όλων των ειδών τα γλυκά! Χαμός έγινε αλλά ευτυχώς μόνο για ένα διήμερο! 

Σαν τη θερμοκρασία δεν έχει! Το ξαναλέω, βρίσκεις πάντα το σωστό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Tokyoσε προτείνω για το θέμα Ιουνίου, είτε έρθουν τα ευχάριστα από Μάιο είτε όχι. Για την τιμή στις 35αρες +του γκρουπ!

@Ginaakπου χάθηκες?? 

ααα ευχαριστώ πολύ! Άσε που πια είμαστε κ οι παλιές! Θα σκεφτώ κάτι καλό ?

η @Ginaak θυμάμαι ότι για το Μαη είχε κάποια προγραμματισμένη θεραπεία κ δεν θα έκανε προσπάθεια, οπότε μάλλον είπε να ηρεμήσει λίγο! Χάρηκα πολύ που προ ημερών είχαμε κ νέα της @LOULOUdaki! πραγματικά είχαμε στηρίξει πολύ η μία την άλλη αυτή η τετράδα γιατί είχαμε συντονιστεί κ απόλυτα! Χωρίς εσάς κορίτσια θα με είχε πάρει πολύ από κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Διόρθωση, εμένα πρώτη φορά ανέβηκε στα ίδια επίπεδα με πριν την ωορρηξία, όχι παραπάνω. Και δεν ένιωσα και πόνους ωορρηξίας καθόλου. 

Αχ εγώ το αντίθετο, κοκορέτσι συκώτια τα αγαπημένα μου! Και φυσικά όλων των ειδών τα γλυκά! Χαμός έγινε αλλά ευτυχώς μόνο για ένα διήμερο! 

Σαν τη θερμοκρασία δεν έχει! Το ξαναλέω, βρίσκεις πάντα το σωστό! 

όντως απλά με τα τεστ είναι ξεκάθαρο πότε να έχεις επαφές ενώ με τη θερμοκρασία το βλέπεις κατόπιν εορτής... θα την παρακολουθήσω σε όλο τον κύκλο. Περιμένω Δευτέρα - Τρίτη οπότε θα δούμε... πάντως νιώθω όπως κάθε άλλη φορά, πάλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Τι σκέφτεσαι κορίτσι μου;;

Πολλα...μηπως εκανα μεγαλο κυκλο η μηπως δν εκανα ωορηξια η εχω κυστη η εκανα αργα ωορηξια ή ή ή...μονο ενα καλο σεναριο υπαρχει να ειναι σπρακι χαχα αλλα μετα το τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ααα ευχαριστώ πολύ! Άσε που πια είμαστε κ οι παλιές! Θα σκεφτώ κάτι καλό ?

η @Ginaak θυμάμαι ότι για το Μαη είχε κάποια προγραμματισμένη θεραπεία κ δεν θα έκανε προσπάθεια, οπότε μάλλον είπε να ηρεμήσει λίγο! Χάρηκα πολύ που προ ημερών είχαμε κ νέα της @LOULOUdaki! πραγματικά είχαμε στηρίξει πολύ η μία την άλλη αυτή η τετράδα γιατί είχαμε συντονιστεί κ απόλυτα! Χωρίς εσάς κορίτσια θα με είχε πάρει πολύ από κάτω!

❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

οχι ρε συ για ονομα ολες εχουμε μια ανωμαλια που κ που! 

Ναι ενταξει απλα εχω προιστορια με τις ανωμαλιες και λεω παλι τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Ναι ενταξει απλα εχω προιστορια με τις ανωμαλιες και λεω παλι τα ιδια

ναι οι πολυκυστικές είναι ζόρικες κ όντως ίσως έκανες αργά ωορηξία, από εκεί κ πέρα όμως μην βάζεις τίποτα χειρότερο με το νου σου! Μια καθυστέρηση είναι που όπως είπες κ συ μπορεί να είναι κ σποράκι :-)

Πότε θα κάνεις χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι οι πολυκυστικές είναι ζόρικες κ όντως ίσως έκανες αργά ωορηξία, από εκεί κ πέρα όμως μην βάζεις τίποτα χειρότερο με το νου σου! Μια καθυστέρηση είναι που όπως είπες κ συ μπορεί να είναι κ σποράκι :-)

Πότε θα κάνεις χοριακή;

Σκεφτομαι να κανω Πεμπτη αν και ο γιατρος ειπε Δευτερα...δν ξερω το σκεφτομαι...αχ σας ευχαριστω τοσο που με σκεφτεστε και με βοηθατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Έχεις δίκιο! Να σε ρωτησω, σκέφτηκες καθόλου τη σπερματεγχυση ως κατι πιο απλο; να δώσεις μια ευκαιρία πριν μπεις στο χορό της εξωσωματικής; αν επιτρέπεται έχετε εντοπίσει κάποιο θέμα ή είστε στην ανεξήγητη; μακάρι να γινει η έκπληξη! Πάντως εχω γνωστά ζευγάρια που πήγαν στον Παντο κ πέτυχαν ολα! Πολλα διδυμακια :-):-):-)

@Tokyo εχω κάνει ήδη μια σπερματεχυση μετά το έψαξα διεξοδικά είναι μια αποτυχία και μισή ουσιαστικά πίεσα τον γιατρό μου να το κάνω εκείνος δεν το στηρίζει καθόλου και είναι ελάχιστες παραπάνω οι πιθανότητες από μια απλή επαφή ειναι ελαχιστο το ποσοστο της επιτυχίας Τώρα το έχουν βρει όλοι και στα περνούν λίγα λίγα πριν πας για εξωσωματική Δεν έχουν βρει τίποτα 3 γυναικολόγοι όλοι ανεξήγητο ή απλά δεν έτυχε ακόμα Έχω δεν πιστεύω πάντως στη θεωρία του ανεξήγητου το 2019. Πάντως έχω όλα τα συμπτώματα για να αδιαθετησω δυστυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σκεφτομαι να κανω Πεμπτη αν και ο γιατρος ειπε Δευτερα...δν ξερω το σκεφτομαι...αχ σας ευχαριστω τοσο που με σκεφτεστε και με βοηθατε

@Κύνθια και μένα ακριβώς το ίδιο έγω σκεφτόμουν για Παρασκευή και εκείνος λέει Δευτέρα να μη μπω λέει στη διαδικασία μα χειρότερο είναι αυτό να νομίζουμε και εγώ πολυκοιστικες έχω...περιμένω από Πέμπτη μέχρι Σάββατο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Tokyoσε προτείνω για το θέμα Ιουνίου, είτε έρθουν τα ευχάριστα από Μάιο είτε όχι. Για την τιμή στις 35αρες +του γκρουπ!

@Ginaakπου χάθηκες?? 

Ναι κ εγω! Προτείνω Τοκυο... και φυσικά συμμετέχω καθότι ειμαι και 35ρα?????????? but fabulous ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Κύνθια και μένα ακριβώς το ίδιο έγω σκεφτόμουν για Παρασκευή και εκείνος λέει Δευτέρα να μη μπω λέει στη διαδικασία μα χειρότερο είναι αυτό να νομίζουμε και εγώ πολυκοιστικες έχω...περιμένω από Πέμπτη μέχρι Σάββατο 

Θες να περιμενουμε εως Δευτερα να κανουμε μαζι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ναι κ εγω! Προτείνω Τοκυο... και φυσικά συμμετέχω καθότι ειμαι και 35ρα?????????? but fabulous ?????????

Μια χαρά είσαι! Τέλη του μήνα γίνομαι 37 ???

Μακαρι να λιγοστεύουμε σιγά σιγά από τις προσπάθειες και να πάμε σε άλλο γκρουπ όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Καλα κοπελα μου τωρα ειδα τα μνμ σας...τα ιδια οπως χθες...εσυ;;

Εύχομαι να είσαι έγκυος κοπέλα μου και να έκανε λάθος το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μια χαρά είσαι! Τέλη του μήνα γίνομαι 37 ???

Μακαρι να λιγοστεύουμε σιγά σιγά από τις προσπάθειες και να πάμε σε άλλο γκρουπ όλες!!! 

Αμην????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Θες να περιμενουμε εως Δευτερα να κανουμε μαζι;;;;;

@Κύνθια μεσα ....παμε για ΔΕΥΤΕΡΑ ελπιζω εως τότε να μην έχει έρθει τίποτα !!! το σκεφτηκα και εγω να στο πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

@Κύνθια μεσα ....παμε για ΔΕΥΤΕΡΑ ελπιζω εως τότε να μην έχει έρθει τίποτα !!! το σκεφτηκα και εγω να στο πω

Τελεια!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Εγώ πήγα στην γιατρό μου σήμερα.Εκανα υπέρηχο ,η κύστη μου μίκρυνε ευτυχώς κ τελικά ξεκίνησα κλομιφαιν.Αντε να δουμε..

@Κύνθια  @ILIANA86εύχομαι να μην έρθει τις επόμενες μέρες!

Συμφωνώ να ανοίξει η @Tokyoτο επόμενο θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε??μπορει να εκανα μερες να μπω αλλα διαβασα ολες τις σελιδες που εχετε γραψει!!! Περασαμε μια ιωση με την μικρη μου με υψηλο πυρετο κ τρεμουλο κ τα ειχα παιξει..αμυγδαλητιδα το πουλακι μου..οκ εχουμε περασει ιωσεις,αλλα αυτο το κακο δεν το ειχαμε ζησει!39αρια,τρεμουλο,κλαμα,νευρα κ εγω να ειμαι συνεχεια μαζι της με μια φοβερη αδυναμια κ υπνηλια.. ευτυχως απο σημερα ειδα αλλαγη στην μικρη κ θα μπορεσω να κοιμηθω λιγο..κατα τ αλλα ανακατωσουρες,καουρες κ ατονια!!αφηστε τα κοριτσια,ενα ορθιο πτωμα ειμαι!!!

Χαιρομαι ομως που σας βλεπω να δινεται δυναμη κ ομορφες σκεψεις η μια στην αλλη!!σας στελνω λοιπον κ εγω μπεμπεδοσκονη!!!!κ περιμενω νεα σας!!!καλο ξημερωμα σε ολες σας!!!!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

@Tokyo εχω κάνει ήδη μια σπερματεχυση μετά το έψαξα διεξοδικά είναι μια αποτυχία και μισή ουσιαστικά πίεσα τον γιατρό μου να το κάνω εκείνος δεν το στηρίζει καθόλου και είναι ελάχιστες παραπάνω οι πιθανότητες από μια απλή επαφή ειναι ελαχιστο το ποσοστο της επιτυχίας Τώρα το έχουν βρει όλοι και στα περνούν λίγα λίγα πριν πας για εξωσωματική Δεν έχουν βρει τίποτα 3 γυναικολόγοι όλοι ανεξήγητο ή απλά δεν έτυχε ακόμα Έχω δεν πιστεύω πάντως στη θεωρία του ανεξήγητου το 2019. Πάντως έχω όλα τα συμπτώματα για να αδιαθετησω δυστυχώς 

Καταλαβα... Όντως το ξερω οτι εχει λιγα ποσοστα απλα σκέφτομαι οτι μεχρι να κάνεις τα διαδικαστικά της εξωσ. δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις. Φυσικά εσυ το εχεις κανει ηδη οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος... εγω το σκέφτομαι ως μια προσπάθεια πριν το παρακάτω δεδομένου οτι ουτε σε εμάς έχει βρεθεί τπτ. Λεω να το συζητήσω με το γιατρό τον Ιούνιο, πάντως κ αυτός ειναι επιφυλακτικός για τη μέθοδο. Θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Κορίτσια σας εευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης για τον Ιούνιο! Μακάρι να φέρω γούρι! Θα σκεφτω κανένα θεματακι αισιοδοξο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...