Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα κοιτα να δεις το καλοκαίρι θα περάσει ετσι κ αλλιως, δεν γίνονται απο τη μια μερα στην αλλη! Μεχρι να συζητήσουμε, να γίνουν εξετάσεις ή ο,τι χρειάζεται κ να περάσουμε επιτροπές θα φυγουν οι μηνες. Απλα δε θέλω να φτάσω Χριστούγεννα... χρόνος θα ειναι τον Ιούλιο όντως. Απλά εχω απογοητευτεί κ ακόμα πιο πολυ που δεν έχουμε τπτ κ όμως δεν... Τελοσπαντων ειναι τωρα η απογοήτευση του μηνα, μόλις έρθουν παλι οι προσπάθειες θα ειμαι οκ :-)

Σίγουρα παίζει ρόλο το ότι νιώθεις πως θα έρθει και σκέφτεσαι έτσι. Εσύ ξέρεις πώς θα νιώσεις καλύτερα, όπως κι η καθεμία για τον εαυτό της! Μιλάμε για νεότερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Γιάννα 36 με εχουν πιασει πονακια κ ήδη βλέπω κάτι καφετιά οπότε έρχεται... αυτό με τα καφε ειναι καινούριο καθε φορα κ κατι νεο! Συνηθως βλέπω απευθείας ροη. Κορίτσι αποφάσισα να παω στο γιατρό να βάλουμε μια σειρά... κουράστηκα κ πλέον θεωρώ ότι προσπάθησα αρκετα. Αν ημουν μικροτερη οκ αλλα μου φαινεται χανω χρόνο που δεν εχω... Ίσως τωρα απογοητεύομαι επειδή βλεπω αλλο ενα μηνα να φευγει :-(

 

Καλησπέρα κορίτσια μ να με κ πάλι δυστυχώς τίποτα ούτε κ σήμερα ?

IMG_20190513_195601.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Γιάννα 36 με εχουν πιασει πονακια κ ήδη βλέπω κάτι καφετιά οπότε έρχεται... αυτό με τα καφε ειναι καινούριο καθε φορα κ κατι νεο! Συνηθως βλέπω απευθείας ροη. Κορίτσι αποφάσισα να παω στο γιατρό να βάλουμε μια σειρά... κουράστηκα κ πλέον θεωρώ ότι προσπάθησα αρκετα. Αν ημουν μικροτερη οκ αλλα μου φαινεται χανω χρόνο που δεν εχω... Ίσως τωρα απογοητεύομαι επειδή βλεπω αλλο ενα μηνα να φευγει :-(

 

Αν δεν δεις κανονικη ροη ,μπορει να ειναι κατι καλο  και στο ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Αν δεν δεις κανονικη ροη ,μπορει να ειναι κατι καλο  και στο ευχομαι!!

Σε ευχαριστώ πολύ πραγματικα αλλα ξερω το σωμα μου, το θεωρω αδύνατο να πεφτω τοσο εξω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου έκανα το τελευταίο τεστ πάλι τιποτα?

IMG_20190513_195601.jpg

Σε ποια μερα εισαι σήμερα βρε κορίτσι κ τι κυκλο εχεις συνήθως;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ποια μερα εισαι σήμερα βρε κορίτσι κ τι κυκλο εχεις συνήθως;;;

14η μέρα κ έχω σταθερό κύκλο 27 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

14η μέρα κ έχω σταθερό κύκλο 27 μέρες 

Υπάρχει μια περίπτωση να δεις θετικό τεστ 15-16 μέρα αν η ωχρινίκη σου είναι 11-12 μέρες!!Επίσης δν ξέρω αν κάνεις πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας αλλά έχει τύχει σε κοπέλες να έχουν αχνά τεστάκια κ μείνανε μια χαρά εγκυούλες!!Σου εύχομαι να πιαστεί το μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα κοιτα να δεις το καλοκαίρι θα περάσει ετσι κ αλλιως, δεν γίνονται απο τη μια μερα στην αλλη! Μεχρι να συζητήσουμε, να γίνουν εξετάσεις ή ο,τι χρειάζεται κ να περάσουμε επιτροπές θα φυγουν οι μηνες. Απλα δε θέλω να φτάσω Χριστούγεννα... χρόνος θα ειναι τον Ιούλιο όντως. Απλά εχω απογοητευτεί κ ακόμα πιο πολυ που δεν έχουμε τπτ κ όμως δεν... Τελοσπαντων ειναι τωρα η απογοήτευση του μηνα, μόλις έρθουν παλι οι προσπάθειες θα ειμαι οκ :-)

Μπήκα να πω ένα γεια κι έπεσα πάνω σε αυτό. ...πόσες φορές έχω σκεφτεί το ίδιο δεν ξέρεις. Έχω πει πως από Οκτώβρη θα αρχίσω να ψάχνω για εξωσωματική που πρακτικά σημαίνει μέχρι να καταλήξω, να κάνω διαδικασίες,εξετάσεις συν ότι θα προτιμούσα να μαζέψω ωάρια από φυσικό θα μπουμε 2020.

Από την μία μου φαίνεται πολυυυυυ μακρυά κι από την άλλη λέω πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο και μιας κι αποφάσισα να γίνω μαμά η υπομονή  (που δεν εχω) είναι μια αρετή που πρέπει να εξασκησω.

Πάντως όσο κι αν μου λειπετε η αποχή από εδώ αλλά κι από τις προσπάθειες με βοήθησε να ηρεμήσω. 

Θα σου έλεγα να χαρεις το καλοκαίρι χαλαρά και πότε δεν ξέρεις. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Υπάρχει μια περίπτωση να δεις θετικό τεστ 15-16 μέρα αν η ωχρινίκη σου είναι 11-12 μέρες!!Επίσης δν ξέρω αν κάνεις πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας αλλά έχει τύχει σε κοπέλες να έχουν αχνά τεστάκια κ μείνανε μια χαρά εγκυούλες!!Σου εύχομαι να πιαστεί το μωράκι!!

Επειδή δεν έχω άλλο τεστ θα αρχίσω της συχνές επαφές... Ναι είναι η πρώτη φορά γιαυτό πήρα κ λίγα ήθελα να τα δοκιμάσω πρώτα... Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου να είσαι καλα μακάρι για όλες μας το ευχομαι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συμφωνώ με τη @marillia

Βλέπετε καμία διαφορά το πρώτο είναι το σημερινό εγώ νομίζω πως έχει @Γιάννα 36 @marilia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μπήκα να πω ένα γεια κι έπεσα πάνω σε αυτό. ...πόσες φορές έχω σκεφτεί το ίδιο δεν ξέρεις. Έχω πει πως από Οκτώβρη θα αρχίσω να ψάχνω για εξωσωματική που πρακτικά σημαίνει μέχρι να καταλήξω, να κάνω διαδικασίες,εξετάσεις συν ότι θα προτιμούσα να μαζέψω ωάρια από φυσικό θα μπουμε 2020.

Από την μία μου φαίνεται πολυυυυυ μακρυά κι από την άλλη λέω πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο και μιας κι αποφάσισα να γίνω μαμά η υπομονή  (που δεν εχω) είναι μια αρετή που πρέπει να εξασκησω.

Πάντως όσο κι αν μου λειπετε η αποχή από εδώ αλλά κι από τις προσπάθειες με βοήθησε να ηρεμήσω. 

Θα σου έλεγα να χαρεις το καλοκαίρι χαλαρά και πότε δεν ξέρεις. ...

Αχ ποσο σε νιώθω σε οσα λες! Ανυπόμονη οσο δεν παει ειμαι κ επισης ενθουσιάζομαι κ απογοητεύομαι εύκολα, ακριβώς επειδή δεν εχω υπομονή! Καμια φορα λέω πως θα κανω την υπομονή που πρέπει οταν με το καλό κανω το παιδι;;; χαχαχαχα

Δεν ξερω, θα αφήσω λιγο να μου περάσει η φόρτιση της στιγμής κ θα δω... σε ευχαριστώ πολύ πάντως κ για τα σημερινά σου λόγια κ γενικά ολο αυτον τον καιρό κ εσενα κ τη @Γιάννα 36 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συμφωνώ με τη @marillia

Κ γω! Εχω ωχρινικη 11-12 μερες κ ενώ ο κύκλος μου ειναι 25 με 26 μερες μαξιμουμ εχω ωορρηξία την 14η... κατι τετοιο πρεπει να συμβαίνει @Ελενακι12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κ γω! Εχω ωχρινικη 11-12 μερες κ ενώ ο κύκλος μου ειναι 25 με 26 μερες μαξιμουμ εχω ωορρηξία την 14η... κατι τετοιο πρεπει να συμβαίνει @Ελενακι12

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ε βοηθάτε πολύ... Μπορεί τώρα η επαφές θα γίνουν πιο συχνά κ πιστεύω πως κάτι θα κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!διαβαζω τα νεα σας κ ευχομαι να πανε ολα καλα! Τι ωραιο συναισθημα να βλεπεις ανθρωπους που δεν ξερεις να ειναι τοσο ευγενικοι κ να μοιραζονται τις σκεψεις τους κ τις ανησυχιες τους..

Εμεις φτανουμε στην 7η βδομαδα..σημερα ειδαμε ενα μικρο σπορακι κ ακουσαμε μια καρδουλα..ολα βαινουν καλως με τα λεγομενα του γιατρου..λιγο ξεκουραση μου ειπε για να κολλησει καλα ο σακος..αλλα εχω το πιθηκακι που θελει ολο αγκαλια τη μαμα λες κ εχει καταλαβει τι γινεται! ???? φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε Σήμερα?? Εγώ ειναι εν αναμονη περιοδου το ημερολόγιο λέει σε τρεις μέρες αλλά αν υποθέσουμε ότι έκανα οωρηξια την 18η η 19η έχω ακόμα βέβαια τα συμπτώματα άρχισαν πονακια και στήθος τούμπανο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε Σήμερα?? Εγώ ειναι εν αναμονη περιοδου το ημερολόγιο λέει σε τρεις μέρες αλλά αν υποθέσουμε ότι έκανα οωρηξια την 18η η 19η έχω ακόμα βέβαια τα συμπτώματα άρχισαν πονακια και στήθος τούμπανο.

Καλημερα!!! Στην αναμονη κ γω..σημερα αυριο θα εχουμε επισκεψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα και καλο κουραγιο και υπομονή σε ολες..και να μας ερθει η κακια περιοδος εχουμε ολο το καλοκαιρι για προσπάθειες ..Καλως  η κακως είναι μια διαδικασια που απαιτει χρονο και ηρεμια ..Το θεμα είναι να κανουμε γερά μωράκια ..Να φροντιζουμε και τους αντρες μας για να χουν δυναμεις ?..Ευχομαι ολες στην ομαδα να μας ανακοινωσουν τα ευχαριστα νεα σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Ομορφη μέρα με θετική σκεψη! Ο,τι γίνει ας γίνει!!!Εν αναμονή κ εγω! Καλημέρα στην ομορφη παρέα μας κορίτσια μου???????

Καλημερα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ξανακυλησα στα παλιά λάθη... Έχω πολλά τεστ εγκυμοσύνης κι έκανα ένα, όχι με τα πρωινά ουρα, και βγήκε πιο αρνητικό πεθαίνεις! Το γράφω εδώ για να ντραπω λίγο και να κάνω ό,τι έκανα τελευταία. Να παρακολουθώ τη θερμοκρασία. Αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια, ξανακυλησα στα παλιά λάθη... Έχω πολλά τεστ εγκυμοσύνης κι έκανα ένα, όχι με τα πρωινά ουρα, και βγήκε πιο αρνητικό πεθαίνεις! Το γράφω εδώ για να ντραπω λίγο και να κάνω ό,τι έκανα τελευταία. Να παρακολουθώ τη θερμοκρασία. Αυτά! 

Ποτε περιμένεις κανονικα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το σαββατοκύριακο 

Κ εγω τοτε.. κανε λιγο υπομονη σε παρακαλω! Κ εγω φρικαρισμενη ειμαι.. στην αναμονη στα κάρβουνα! Ψυχραιμία!!! Δες αν δεν σ ερθει το ΣΚ κανε τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...