Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αδύναμο σπερμα


strumfitaa

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Ginaak εμείς την περνάμε από μαγαζί με βιολογικά προϊόντα. Είναι σαν σκόνη κ ο άντρας Μ την έτρωγε με μέλι γτ είναι λίγο περίεργη σαν γεύση.

Ευχαριστώ!  Δεν έχω αλλά λαικ όπως κατάλαβες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς και με αδύναμο σπέρμα και με μισή μήτρα και μια μερικώς διαβάτη σάλπιγγα που έχω εγώ.τρεις μέρες πριν το θετικό τεστ είχαμε πάει σε ουρολόγο ο οποίος είπε " με αυτό το σπέρμα δεν πρόκειται να έχουμε εγκυμοσύνη"....

Εγώ βέβαια είχα τότε περίπου 7μερες καθυστέρηση αλλά δεν έκανα τεστ Γιατι δεν άντεχα να δω ακόμα ένα αρνητικό τεστ....προσπαθούσαμε 8χρονια και είχα δει πολλά!!!!

Ελπίδα στο Θεό θέλει και υπομονή.κανεις τα ανθρωπινως δυνατά και εύχεσαι ο Θεός να σε βοηθήσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Γύρη ανθεων από που παίρνετε?  Είναι συμπληρωμσ σε χαπάκια τι είναι ακριβώς?  Εμείς Ιούνιο θα κάνουμε το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα κι ελπίζουμε κάποια βελτίωση πιο πολύ για την ψυχολογία του καλού μου, 3000000 αριθμός κ 22% η α κ β.

Κι εμάς μας είπαν ότι δεν αποκλείεται η αυτόματη συλληψη όμως λόγω ηλικίας δεν έχω τόσο χρόνο. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!Την αγοράζουμε απο παραγωγό που πουλάει μέλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...