Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

koritsakia mou kala...xtes piga kai eida sinema to bentjamin button me ton KOUKLO BRAD PITT.e ti nas pw....aksizei me xilia na to deite einai mia toso triferi istoria....ganiasa sto klama...KATAPLIKTIKO ERGO den exw logia den kserw ti na sas grapsw gia na sas dwsw na katalabete poso TELEIO einai....einai mia diaforetiki entelws istoria........einai ALLO PRAGMA...NA PATE!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ jovanna με μπριζωσες τωρα .ειναι το μονο που εχω φαγωθει να δω φετος αλλα με τον μικρο που?

πανε οι εποχες που βλεπαμε ταινιες απο το πρωι μεχρι το βραδυ.ουτε διαφημιση ολοκληρη τωρα.:P

ελπιζω κανα σκ να τον παω στη μαμα μου για να μπορεσω να το δω παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariah έγραψε:

αχ jovanna με μπριζωσες τωρα .ειναι το μονο που εχω φαγωθει να δω φετος αλλα με τον μικρο που?

πανε οι εποχες που βλεπαμε ταινιες απο το πρωι μεχρι το βραδυ.ουτε διαφημιση ολοκληρη τωρα.:P

ελπιζω κανα σκ να τον παω στη μαμα μου για να μπορεσω να το δω παντως.

Γιατί βρε Μαρία μου δεν το καταλαβαίνω ?

Ένα παιδί δηλαδή σε κάνει και παραλύει η ζωή σου ? Σε κάνει κ δεν μπορείς να κάνεις πια τίποτα ?

Καλά σου λέει η Γιοβάνα. Άσε το παιδί στον μπαμπά του, και βγές με τις φίλες σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί βρε Μαρία μου δεν το καταλαβαίνω ?

Ένα παιδί δηλαδή σε κάνει και παραλύει η ζωή σου ? Σε κάνει κ δεν μπορείς να κάνεις πια τίποτα ?

Καλά σου λέει η Γιοβάνα. Άσε το παιδί στον μπαμπά του, και βγές με τις φίλες σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natassa μου η ζωη σου δε παραλυει απλως αλλαζουν οι προτεραιοτητες και τα πραγματα θελεις να κανεις.

ασε που το πιο πιθανο μετα απο 3 εβδομαδες με βρογχιολιτιδα του μικρου ,που μεταφραζονται σε 3 βδομαδες αυπνιας, ειναι να κοιμηθω στο σινεμα:blush:

τωρα για τον brad κατι θα κανω....

απο βδομαδα θα σας πω και τις δικες μου κριτικες.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κανονισαμε να παμε αλλα εμαθα οτι διαρκει 3 ωρες κ μολις φτασαμε καναμε στροφη για το ολα θα πανε καλα:laugh:

ισως παμε αυριο αναλογως τι νυστα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre annaki....einai 3 wres omws teleiessssssssssss............gia to ola tha pane kala then ematha kala logia...?to eides itan kalo????mas sxedon tin 1.30 wra blepeis ton pitt opws einai twra;)koyklos o atimos...axaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα αλλα δε μαρεσε:blink: μην κανεις τον κοπο.βασικα γουστα ειναι αυτα.να σου πω κατι???

σκυψε μη μας ακουσουν..δε μαρεσει ο μπραντB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειναι συγκλονιστικο εργο! Εγω τρελλαθηκα. Ειναι μεγαλο εργο αλλα εγω το ειδα στο σπιτι. Το κατεβασα απο ενα forum. Αξιζει παντως. Απλα στο τελος στεναχωρηθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΣΕΝΑΡΙΟ...

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ BRANT PITT. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ..ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!!!

ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΟΥ

ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ Η ΑΓΑΠΗ ΤΕΛΙΚΑ...

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΞΙΖΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...