Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!!!αυτά μπορείς να τα κάνεις το πρωί με το που ξυπνάς απλά πάντα την ίδια ώρα σου δίχνει τις δύο πιο γόνιμες μέρες!!!έχει και άλλα πάλι ψηφιακά που δείχνει τις 4 πιο γόνιμες μέρες αλλά είναι πιο ακριβά εκείνα και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει!Όταν δεις το χαμόγελο έρχεσαι σε επαφή αλλιώς βγάζει ένα κύκλο μόνο

Ναι έχω δει και τις δυο περιπτώσεις και δεν μπορούσα να καταλάβω τη διαφορά έχουν μεταξύ τους γιατί σε τιμή έχουν μεγάλη διαφορά.. οπότε με το που δεις το χαμόγελο δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις.. έρχεσαι σε επαφές το επόμενο 48 και ότι θέλει ας κατεβάσει  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Ναι έχω δει και τις δυο περιπτώσεις και δεν μπορούσα να καταλάβω τη διαφορά έχουν μεταξύ τους γιατί σε τιμή έχουν μεγάλη διαφορά.. οπότε με το που δεις το χαμόγελο δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις.. έρχεσαι σε επαφές το επόμενο 48 και ότι θέλει ας κατεβάσει  

Ναι ακριβώς!!!! Εμένα τρεις φίλες μου με αυτά έμειναν!η μια σε τρεις μήνες τις άλλες τις πήρε λίγο πιο πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ναι έχω δει και τις δυο περιπτώσεις και δεν μπορούσα να καταλάβω τη διαφορά έχουν μεταξύ τους γιατί σε τιμή έχουν μεγάλη διαφορά.. οπότε με το που δεις το χαμόγελο δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις.. έρχεσαι σε επαφές το επόμενο 48 και ότι θέλει ας κατεβάσει  

Αυτα που ειναι ροζ χρωματος, δειχνουν τις 2 πιο γονιμες μερες, δηλαδη τη μερα που γινεται η ωορρηξια και το επομενο 24ωρο που ζει το ωαριακι μας. Οποτε επαφουλες τη μερα που χαμογελαει και την επομενη σιγουρα!!!! Δεν ειναι σας τις ταινιουλες που γινεται η ωοορρηξια μετα 24-48 ωρες..! Εγω με αυτα το επιασα το σπορακι μου και οταν χρειαστει αυτα θα ξαναπαρω! Καλη επιτυχια κοριτσι μου..!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Αυτα που ειναι ροζ χρωματος, δειχνουν τις 2 πιο γονιμες μερες, δηλαδη τη μερα που γινεται η ωορρηξια και το επομενο 24ωρο που ζει το ωαριακι μας. Οποτε επαφουλες τη μερα που χαμογελαει και την επομενη σιγουρα!!!! Δεν ειναι σας τις ταινιουλες που γινεται η ωοορρηξια μετα 24-48 ωρες..! Εγω με αυτα το επιασα το σπορακι μου και οταν χρειαστει αυτα θα ξαναπαρω! Καλη επιτυχια κοριτσι μου..!!?

Μπορείς να μου πεις ποιό ακριβώς είναι; Δεν εχω παρει ποτε,τεστ ωορρηξιας και δε έχω ιδέα???Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μπορείς να μου πεις ποιό ακριβώς είναι; Δεν εχω παρει ποτε,τεστ ωορρηξιας και δε έχω ιδέα???Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Ειναι της Clear Blue. Η εταιρεια εχει 2 ειδων τεστ ωορρηξιας..Το ενα ειναι μωβ και το αλλο ειναι ροζ. Εγω εχω παρει μονο τα ροζ που λειτουργουν οπως ειπα παραπανω. Εγω μενω εξωτερικο αλλα ξερω οτι στην Ελλαδα μπορεις να τα βρεις 25ευρω τα 10τμχ. Προς θεου οχι σε φαρμακειο (ειναι Φαρμακειο!!) αλλα στον νετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Ειναι της Clear Blue. Η εταιρεια εχει 2 ειδων τεστ ωορρηξιας..Το ενα ειναι μωβ και το αλλο ειναι ροζ. Εγω εχω παρει μονο τα ροζ που λειτουργουν οπως ειπα παραπανω. Εγω μενω εξωτερικο αλλα ξερω οτι στην Ελλαδα μπορεις να τα βρεις 25ευρω τα 10τμχ. Προς θεου οχι σε φαρμακειο (ειναι Φαρμακειο!!) αλλα στον νετ.

Πολύ σ’ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ελαφρά πονακια περιόδου... να χαρώ;; να χαρω;; ναι είμαι εγώ που είπα δεν θα κοιτάξω συμπτώματα και θα μαι χαλαρή... λιθοβολιστε με... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Έχω ελαφρά πονακια περιόδου... να χαρώ;; να χαρω;; ναι είμαι εγώ που είπα δεν θα κοιτάξω συμπτώματα και θα μαι χαλαρή... λιθοβολιστε με... 

Ποτε (ΔΕΝ) περιμενεις?? Αντε βρε κοριτσι μου μακαριιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

8/4 ... Έχω μέρες  ακόμα.. ουφ...

Δεν στο λεω για να σου δωσω ελπιδες αλλα εγω πονουσα ακριβως 10 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου. Αφου ελεγα, παει χαλασε παλι ο κυκλος μου και θα μου ερθει πολυ νωριτερα αλλα δεν ηταν...χιχι!! Να εισαι αισιοδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι βρε κορίτσια Μου!!! θα δείξει τι να πω... αισιοδοξία έχω... Αλλά έχω και ανυπομονησία και αυτό δεν παλεύεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τίς θετικές σας σκεψεις!! Κρατάω μικρό καλάθι... σε μια βδομάδα θα ξέρω!! μακάρι όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Αν έχεις σταθερό κύκλο αξίζει!!!!αλλιώς είναι πολλά τα λεφτά!!εγώ με 25 τεστ περνάω 5 μήνες!!! Εμένα οι ταινίες δεν με βολεψαν!

@ViKcy εχω σταθερο κυκλο ναι , θα τα παρω να τα δοκιμασω εφοσον ειναι κ πιο ευκολα απο τα αλλα !

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τίς θετικές σας σκεψεις!! Κρατάω μικρό καλάθι... σε μια βδομάδα θα ξέρω!! μακάρι όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα!! 

@Mantarini υπομονη ειναι δυκολη η αναμονη !! Μακαρι να μας ανακοινωσεις ευχαριστα αποτελεσματα ! αντε βρε κοριτσια γιατι ο Μαρτιος ηταν λιγο απελπιστικος μηνας μονο με ενα θετικο αποτελεσμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να σας πω κ εγω τον πονο μου σημερα...τις ημερες που περασαν αδιαθετησα με 4 μερες καθυστερηση ενω παντα εχω σταθερο κυκλο, εχει τελειωσει απο τις 26 Μαρτιου η περιοδος μου αλλα η κοιλια  μου δεν εχει ηρεμησει ρε κοριτσια, εχω πρηξιμο κ πονο σα να ειμαι αδιαθετη , ακουμπαω την κοιλια μου κ ποναω, το γινεται γαμωτο, σκεφτηκα να παω για υπερηχο μηπως εχω καμια κυστη αλλα μετα λεω να δω μηπως παω τον επομενο μηνα κ μου περασει, τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε να γεμίζουν κοιλίτσες!!! 

@Mantarini εύχομαι να είσαι η πρωτη τυχερη του μηνα!!! Υπομονή θέλει να περάσουν οι μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! εύχομαι αυτός μήνας να είναι ο τυχερός!!!Και εγώ αυτόν τον μήνα μετά από αποχή 1,5 μήνα θα ξανακάνει αρχίσουμε τις ελεύθερες επαφές με ελπίδα στο θαύμα!!!Ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο αλλά θα το προσπαθήσουμε!!!!!Την Τετάρτη θα κάνω και σαλπιγγογραφια ελπίζω να μην πονέσω!!!

Καλησπέρα και καλό μήνα! Εύχομαι για όλες μας να είναι ο τυχερός μήνας κορίτσια! Vicky θέλω να μου πεις για τη σαλπιγγογραφία γιατι κι εγώ περιμένω να αδιαθετήσω σε κανα 10ήμερο για να κλείσω ραντεβού. Μακάρι να με προλάβει το σποράκι και να τη γλυτώσω αλλά δε νομίζω..τόσο καιρό προσπαθούμε.Αναμένω νέα σου απο την εμπειρία.Ελπίζω να σου είναι τελείως ανώδυνη και να έχεις πολύ καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα! Εύχομαι για όλες μας να είναι ο τυχερός μήνας κορίτσια! Vicky θέλω να μου πεις για τη σαλπιγγογραφία γιατι κι εγώ περιμένω να αδιαθετήσω σε κανα 10ήμερο για να κλείσω ραντεβού. Μακάρι να με προλάβει το σποράκι και να τη γλυτώσω αλλά δε νομίζω..τόσο καιρό προσπαθούμε.Αναμένω νέα σου απο την εμπειρία.Ελπίζω να σου είναι τελείως ανώδυνη και να έχεις πολύ καλά αποτελέσματα!!

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου εύχομαι και σένα γρήγορα να έρθει το μωράκι!!!Την Τετάρτη το πρωί θα πάω να την κάνω!!Ελπίζω εσύ να την γλιτώσεις!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Μήπως είναι τίποτα άλλο τα υγρά βρε κορίτσι??

Κορίτσια έχω εκπτωτικό κωδικό από ενα σαιτ για τεστάκια ωορρηξίας -5% όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα μη θεωρηθεί διαφήμιση 

Κορίτσια καλησπέρα & καλό μήνα, 

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας!!! Θέλω κι εγώ να συμμετέχω στην ομάδα!!! Ανυπομονώ να μείνω εγκυούλα! Βοηθήστε με όμως λίγο..Μετά από καιρό προσπαθειών είπα να δοκιμάσω τα τεστάκια ωορρηξίας. Έχω κύκλο 26-31 μέρες. Τους τελευταίους μήνες έχει σταθεροποιηθεί στις 28-29 ημέρες αλλά όταν κοίταξα τον τελευταίου χρόνου ήταν 26-31.Λόγω συνθηκών (αργούσα στη δουλειά, είχα πιει πολλά υγρά) τα ξεκίνησα 13η και έκανα μέχρι 17η ημέρα. Σας έχω συνημμένη φωτογραφία. Ωορρηξία έκανα τη 13η μέρα? Βοηθηστε αν μπορείτε να κατανοήσω τα τεστ.

Testakia.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Ευχαριστω! Το αυτοανεθεσα στον εαυτο μου το ταξιδι,ολοι στο γραφειο απορησαν αφου παντα στελνω αλλους...

Ηθελα τοσο πολυ να φυγω ακομη κι απο το σπιτι, εχουμε τοσες πολλες εντασεις τλτ λογω του θεματος παιδι.

Ο αντρας μου θεωρει οτι βιαζομαι,ειμαι ανυπομονη, νομιζω δεν καταλαβαινει καθολου ωρες ωρες.....

Σε καταλαβαινω πολύ... στην αρχη κ μεις ολο καυγαδες κ ολο φωνες οτι ειμαι ανυπομονη... και ειμαι! Αλλα ρε παιδι μου καταλαβε κ συ... Κ φαντασου ημασταν 2 χρονια παντρεμενοι κ δεν βαζαμε μπρος γιατι "σιγα ρε συ πως κανεις ετσι αμεσως θα γινει... η ταδε γνωστη του τάδε γνωστου αμεσως επιασε στα 40..." έξαλλη εγώ... τελοσπαντων τωρα ισορροπήσαμε. Αυτή η ταλαιπωρία του έχει βάλει κ μυαλό γιατί ξεκαβάλησε κ το καλάμι του "εγώ ξέρω καλύτερα"... Αλλά οκ αρκετά τον έψησα ας έρθει τώρα χαχαχαχαχαχα

Εσένα όμως ίσως το παίρνει κ λίγο πατριωτικά επειδή αισθάνεται ότι εκείνος έχει το θέμα... σε κάθε περίπτωση κ μένα με νευριάζουν με αυτή την απάθεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Η άνοιξη στα καλύτερά της ο Απρίλης. Αγαπημένος μήνας! 

Σταμάτησαν οι πόνοι που είχα χθες κι η θερμοκρασία επιτέλους λίγο ανέβηκε. @Starrr εσύ που ξέρεις από αυτά, με πόνους χθες κι άνοδο θερμοκρασίας σήμερα, αξίζουν επαφές στο εξής ή τετελεσται η ωορρηξία? 

Προσπαθήστε κ σήμερα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου εύχομαι και σένα γρήγορα να έρθει το μωράκι!!!Την Τετάρτη το πρωί θα πάω να την κάνω!!Ελπίζω εσύ να την γλιτώσεις!!!?

Δε φαντάζεσαι πόσο σε νιώθω..κατανοώ την αγωνία σου. Να σου πω την αλήθεια έπρεπε να την είχα κάνει απο τον προηγούμενο μήνα αλλά μου έδωσα μια ακόμα ευκαιρία...! Θα περιμένω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Καλό μήνα με πολλά ευχάριστα νέα σε όλες μάς..... Εγώ  2 μέρες εχω ακόμα για να μαθω... και έχω πάρα πάρα πολύ ανυπομονησία....να μου πεις απο την πρώτη προσπάθεια??ναι και όμως έχω.... σας διαβάζω πολυ καιρό εδω και βλέπω την αγωνία σας.... Και τώρα έχω Και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Καλό μήνα με πολλά ευχάριστα νέα σε όλες μάς..... Εγώ  2 μέρες εχω ακόμα για να μαθω... και έχω πάρα πάρα πολύ ανυπομονησία....να μου πεις απο την πρώτη προσπάθεια??ναι και όμως έχω.... σας διαβάζω πολυ καιρό εδω και βλέπω την αγωνία σας.... Και τώρα έχω Και εγω....

Καλό μήνα!Με το καλό κορίτσι μου! Να είναι η πρώτη και τυχερή!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...