Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική όσα πρέπει να ξέρω


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Πιστεύω αυτός ο γιατρός μίλησε σωστά!!!!!αφού έχετε και μια χαρά μορφολογία υπάρχουν πιθανότητες για φυσική σύλληψη Βέβαια γενικά με το σπέρμα δεν ξέρεις!!!Εγώ τις έχω κάνει όλες ναι και είναι φυσιολογικά Ο γιατρός μου είπε να το παλέψω γιατί ποτέ δεν ξέρεις και εμείς είχαμε μικρόβιο  και κάναμε 1 μήνα θεραπεία.Μου είπε ότι είναι μια χαρά όλα από μένα και έχω χρόνο αν ήμουν πάνω από 38 θα μου έλεγε αλλά !Εγώ όμως πάλι δεν πρόκειται να περιμενουμε πολύ καιρό Μετά το Σεπτέμβριο θα προχωρήσω σε εξωσωματική!!

Και πολυ καλα θα κανεις!

Εγω εχω στο μυαλο μου για Οκτωβρη αν δεν αλλαξει κατι.

Ελπιζω τελικα να μη χρειαστει σε καμμια απο τις δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;;; ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν είναι αλήθεια ότι το καλοκαίρι είναι καλύτερα για εξωσωματική μιας και έχει ζεστές και η μικρά είναι πιο ζεστή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2019 at 11:31 ΠΜ, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;;; ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν είναι αλήθεια ότι το καλοκαίρι είναι καλύτερα για εξωσωματική μιας και έχει ζεστές και η μικρά είναι πιο ζεστή; 

Δεν ξέρω τι ισχύει, αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι το καλοκαιρινό σπέρμα είναι λίγο κατώτερο από το χειμερινό, κι αυτό γιατί φτιάχτηκε τον χειμώνα (άρα, αντίθετα, το χειμερινό είναι ανώτερο, γιατί φτιάχτηκε καλοκαίρι). Πραγματικά, όμως, δεν ξέρω αν ισχύει. [smilie=dontknow.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Δεν ξέρω τι ισχύει, αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι το καλοκαιρινό σπέρμα είναι λίγο κατώτερο από το χειμερινό, κι αυτό γιατί φτιάχτηκε τον χειμώνα (άρα, αντίθετα, το χειμερινό είναι ανώτερο, γιατί φτιάχτηκε καλοκαίρι). Πραγματικά, όμως, δεν ξέρω αν ισχύει. [smilie=dontknow.gi:

Α εμείς δεν έχουμε θέμα με το σπερμα πάμε με δότη δλδ κατεψυγμένο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...