Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ξαπλα..Εχω αρκετο αιμα κ πονακια...Αντιβιωση για 10 μερες...Κρατησε 1 ωρα κ 2 μεχρι να σηκωθω..Ταλαιπωρηθηκα λιγακι..

Περαστικά κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Και καλα θα κανεις να ακουσεις τους γιατρους σου κι οχι εμενα.

Μην ξεχνας πως εγω παρεα παω κ το "φτωχο" σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου, οποτε θεωρω οτι σε συνδυασμο κ των δυο παραγοντων με βαζουν σε χαμηλη γονιμοτητα.

Επισης για τον ιδιο λογο μου επισημαινουν να βιαστω.

Το βρισκω λογικο να θελουν να με προειδοποιησουν κ να μην εφησυχαζομαι αφηνοντας τον χρονο να περναει.(ή αυτο ή εχω πεσει σε σαδιστες τι να πω)

 

Φυσικά και πρέπει να βιαστούμε, αν στα 37 μας λένε έχεις χρόνια τότε κάτι δεν πάει καλά! Κι ο γιατρός μου τον Νοέμβριο μου είπε είσαι οριακά πριν πας για υποβοηθουμενη. Το θέμα είναι να μην γεμίσουμε άγχος με όλα αυτά τα νούμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Φυσικά και πρέπει να βιαστούμε, αν στα 37 μας λένε έχεις χρόνια τότε κάτι δεν πάει καλά! Κι ο γιατρός μου τον Νοέμβριο μου είπε είσαι οριακά πριν πας για υποβοηθουμενη. Το θέμα είναι να μην γεμίσουμε άγχος με όλα αυτά τα νούμερα! 

Ποσο ισχυει αυτο που λες για το αγχος...τεσσερις μηνες τωρα η ζωη μου εχει γινει ο κυκλος μου, αντε να ερθει η ωορρηξια,αντε να εχουμε επαφες,ποσες,ποτε,αντε να μπω στην ωχρινικη,ανεβαινει η θερμοκρασια?θα χω καθυστερηση?εχω συμπτωματα?Ουφ!

Καμμια φορα λεω να αρχισω να σκεφτομαι πως δεν θελω παιδι μπας κι ερθει.

Επισης στο προηγουμενο ποστ δεν ηθελα να σε στεναχωρησω,εγραψα μονο τι μου ειπαν οι δικοι μου γιατροι.Καθως γιατρος κρινει απο πολλους παραγοντες κι οχι μονο απο τα νουμερα και καθενας εχει την τακτικη του.

Ειναι ομως γεγονος πως οι περισσοτεροι μετα απο καποια ηλικια σε σπρωχνουν στην υποβοηθουμενη, οχι γιατι δεν μπορεις να συλλαβεις φυσιολογικα αλλα γιατι δεν ξερουν ποσο καιρο θα σου παρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν θέμα για τον Απρίλη θέλω να προτείνω κι εγώ κάτι... και αν σας αρέσει κάτι από αυτά να το ανοίξω;;;; 

  • Πρωταπριλιά... Το όνειρο που βγήκε αληθινό 
  • Πρωταπριλιά... Το ψέμα έγινε αλήθεια
  • Ο Απρίλης και τα σποράκια του

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ποσο ισχυει αυτο που λες για το αγχος...τεσσερις μηνες τωρα η ζωη μου εχει γινει ο κυκλος μου, αντε να ερθει η ωορρηξια,αντε να εχουμε επαφες,ποσες,ποτε,αντε να μπω στην ωχρινικη,ανεβαινει η θερμοκρασια?θα χω καθυστερηση?εχω συμπτωματα?Ουφ!

Καμμια φορα λεω να αρχισω να σκεφτομαι πως δεν θελω παιδι μπας κι ερθει.

Επισης στο προηγουμενο ποστ δεν ηθελα να σε στεναχωρησω,εγραψα μονο τι μου ειπαν οι δικοι μου γιατροι.Καθως γιατρος κρινει απο πολλους παραγοντες κι οχι μονο απο τα νουμερα και καθενας εχει την τακτικη του.

Ειναι ομως γεγονος πως οι περισσοτεροι μετα απο καποια ηλικια σε σπρωχνουν στην υποβοηθουμενη, οχι γιατι δεν μπορεις να συλλαβεις φυσιολογικα αλλα γιατι δεν ξερουν ποσο καιρο θα σου παρει.

Οχι κορίτσι μου, δεν με στεναχωρεσες καμία σχέση! Ξέρω την κατάστασή μου και παραμένω στο ροζ συννεφάκι ότι θα μου συμβεί γρήγορα (κάνα χρόνο θα μου επιτρέψω να κάθομαι στο συννεφάκι ?

Πάντως αυτό το πράγμα ρε γμτ να μην μπορείς ούτε σε έναν κύκλο να ησυχάσεις από σκέψεις.. Μου τη δίνει! Μέχρι κι αυτόν τον μήνα που τα συμβάντα κι οι απουσίες δεν μ έκαναν να ασχοληθώ πολύ με επαφές κτλ, τι το θελα να αρχίσω πάλι το θερμόμετρο από προχθές, πάλι μου ήρθε το άγχος! 

Anyway συνεχίζουμε και τα γεγονότα θα μας οδηγούν από μόνα τους... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σαν θέμα για τον Απρίλη θέλω να προτείνω κι εγώ κάτι... και αν σας αρέσει κάτι από αυτά να το ανοίξω;;;; 

  • Πρωταπριλιά... Το όνειρο που βγήκε αληθινό 
  • Πρωταπριλιά... Το ψέμα έγινε αλήθεια
  • Ο Απρίλης και τα σποράκια του

 

Ό,τι θέλουν τα κορίτσια! Τα πρώτα της πρωταπριλιάς είναι πιο συγκεκριμένα! Καλύτερα ή για Απρίλιο ή για Πάσχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

5.95??? Αυτο ειναι αψογο!!!

Καλε μηπως εισαι 20 χρονων και μας δουλευεις??:P?

Κοπελα μου εσυ θα συλλαβεις φυσιολογικα!

Τι εξωσωματικες σκεφτεσαι και βλακειες, βγες απο δω μεσα,βγαλτο απο το μυαλο σου και πηγαινε κανε σεξ, οσο κι οποτε μπορεις!

Σκεψου πχ αν εμενα μου κανουν διεγερση ζητημα αν θα δωσω 3-5 ωαρια κι εσυ θα δωσεις πανω απο 10.

Ξεαγχωσου,δεν εχεις τιποτα,μπλοκαρεις τον εαυτο σου μονη σου,ειναι κριμα!

 

Καλά στα λέει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

5.95??? Αυτο ειναι αψογο!!!

Καλε μηπως εισαι 20 χρονων και μας δουλευεις??:P?

Κοπελα μου εσυ θα συλλαβεις φυσιολογικα!

Τι εξωσωματικες σκεφτεσαι και βλακειες, βγες απο δω μεσα,βγαλτο απο το μυαλο σου και πηγαινε κανε σεξ, οσο κι οποτε μπορεις!

Σκεψου πχ αν εμενα μου κανουν διεγερση ζητημα αν θα δωσω 3-5 ωαρια κι εσυ θα δωσεις πανω απο 10.

Ξεαγχωσου,δεν εχεις τιποτα,μπλοκαρεις τον εαυτο σου μονη σου,ειναι κριμα!

 

Πόσο δίκιο έχεις... Ίσως τελικά όσο καλό μας κάνει η παρέα μας, άλλο τοσο να μας κάνει κ κακό με τη συνεχή ενασχόληση... το πηρα απόφαση μεσα μου να ηρεμήσω κ ο,τι γίνει. Ετσι ή αλλιώς δεν μπορούμε να το επηρεάσουμε. Τελοσπαντων αλήθεια πιστεύω πως θα έρθει για όλες μας.

Από εκεί κ πέρα εννοείται ότι δεν αφήνουμε το χρόνο να περνάει ανεκμετάλλευτα αυτό δεν περιμέναμε να μας το πουν...

Θα προσπαθήσω ειλικρινά να το αφήσω κ να χαλαρώσω κ ελπίζω σύντομα να έχουμε όλες ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας... να μπω και εγώ στην παρέα σας ??? Είμαι καινούρια εδώ....Είμαι και εγώ στην αναμονή.... εύχομαι σε όλες ένα μεγάλο θετικό τεστακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! έχουμε καμία στην αναμονή;; @lactaki και @Χρυσάφω πως είστε σήμερα;;

Καλημέρα. Ο Λάζαρος λακτακι αναστήθηκε.. φτου φτου. Κοριτσια ήρθε η νοσηλευτρια το βράδυ της λέω ξημέρωσε?? Κ τι Μ λέει?12 το βράδυ είναι.. μεγάλη νύχτα..χαχαχα

Μπορώ να πω ότι επανήλθε το στομαχακι που τόσο με ταλαιπώρησε. Πολύ φάρμακο αυτές τις μέρες.

Σηκώνομαι περπατάω.πιστευω θα πάρω εξιτήριο σήμερα.. να γυρίσω σπίτι δύσκολο έχει πολλά μποφόρ Μ λένε...

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα. Ο Λάζαρος λακτακι αναστήθηκε.. φτου φτου. Κοριτσια ήρθε η νοσηλευτρια το βράδυ της λέω ξημέρωσε?? Κ τι Μ λέει?12 το βράδυ είναι.. μεγάλη νύχτα..χαχαχα

Μπορώ να πω ότι επανήλθε το στομαχακι που τόσο με ταλαιπώρησε. Πολύ φάρμακο αυτές τις μέρες.

Σηκώνομαι περπατάω.πιστευω θα πάρω εξιτήριο σήμερα.. να γυρίσω σπίτι δύσκολο έχει πολλά μποφόρ Μ λένε...

 

 

 

Σιδερένια!! Και εγώ έτσι στα χαμένα ήμουν και εμένα μ είχε πειράξει και στα νεύρα  μου και άρχισα να κλαίω και ήρθε η νοσοκόμα με το γιατρό και με ρώταγαν γιατί κλαις; πονάς κάπου; και δεν μπορούσα να ηρεμήσω να τους απαντήσω.. Στο τσακ γλίτωσα την ηρεμιστικη...  

αρκετό αέρα στο Βόρειο Αιγαίο... σταδιακά όμως θα εξασθενήσει.. (σαν τον αρνιακο ακούστηκα χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλημέρα σας... να μπω και εγώ στην παρέα σας ??? Είμαι καινούρια εδώ....Είμαι και εγώ στην αναμονή.... εύχομαι σε όλες ένα μεγάλο θετικό τεστακι...

Καλώς Την!! Φυσικά το Ρωτάς;; Πες μας λίγα για σένα... Ηλικία; Πρώτο/Δεύτερο παιδάκι; Προσπαθείς καιρό; (θεέ μου τι με χει βρει σήμερα;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελένη Πειραιάς καλώς όρισες! Και σύντομα μ ένα θετικό τεστακι! @Mantarini σήμερα έχεις κέφια και ρεντα! ???

Ας ανοίξει κάποια το απριλιατικο - πασχαλινό - αυγουλοθαυματακι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμ... λοιπόν... Είμαι 29 χρονών... αν έρθει με  το καλό θα είναι το πρώτο μάς.... παντρεύτηκα το καλοκαίρι που μας πέρασε.... και είπαμε να ξεκινήσουμε ελεύθερα να μας έρθει με το καλό... περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη... βέβαια μακάρι να μην έρθει... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...Είναι και κάποια άλλη κοπέλα που να περιμένει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Ελένη Πειραιάς καλώς όρισες! Και σύντομα μ ένα θετικό τεστακι! @Mantarini σήμερα έχεις κέφια και ρεντα! ???

Ας ανοίξει κάποια το απριλιατικο - πασχαλινό - αυγουλοθαυματακι! 

 

 

 

Καλημέρα καλή Μου!! Να το ανοίξω εγώ;; Να το ανοίξω από σήμερα;; ψηφίζω και εγώ στο "Πασχαλινά Αυγουλάκια"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Μμμμ... λοιπόν... Είμαι 29 χρονών... αν έρθει με  το καλό θα είναι το πρώτο μάς.... παντρεύτηκα το καλοκαίρι που μας πέρασε.... και είπαμε να ξεκινήσουμε ελεύθερα να μας έρθει με το καλό... περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη... βέβαια μακάρι να μην έρθει... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...Είναι και κάποια άλλη κοπέλα που να περιμένει????

Ελένη πολλά κοινά.. Οδευω στα 31 παντρεύτηκα 1/9 ( καλοκαιράκι θεωρείται χαχα) και ξεκινήσαμε προσπάθειες Από τον Φεβρουάριο... Αχ αυτή η αναμονή.. Είναι το χειρότερο μου... 8/4 (δεν) περιμένω..  Εύχομαι να μην έρθει ποτέ η ακατονομαστη και να πάρουμε όλες μας θετικά αποτέλεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σιδερένια!! Και εγώ έτσι στα χαμένα ήμουν και εμένα μ είχε πειράξει και στα νεύρα  μου και άρχισα να κλαίω και ήρθε η νοσοκόμα με το γιατρό και με ρώταγαν γιατί κλαις; πονάς κάπου; και δεν μπορούσα να ηρεμήσω να τους απαντήσω.. Στο τσακ γλίτωσα την ηρεμιστικη...  

αρκετό αέρα στο Βόρειο Αιγαίο... σταδιακά όμως θα εξασθενήσει.. (σαν τον αρνιακο ακούστηκα χαχαχα)

Χαχαχα γέλασα . Εγώ πάλι το έπαιζα σχετικά χαλαρή οι δικοί μου μόλις με είδαν στο φορείο λίγο άρχισαν...αλλά εγώ μολις μπήκα κ κλείσανε οι πόρτες άρχισα το κλάμα . Μ έλεγε η αναισθησίολογος γιατί κλαίς γιατί..μετά ξεράθηκα απλά..χαχχ..άντε βρε κορίτσια περαστικά μας τι να πω λίγο ακόμα κ θα μαι σπίτι μου επιτέλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα καλή Μου!! Να το ανοίξω εγώ;; Να το ανοίξω από σήμερα;; ψηφίζω και εγώ στο "Πασχαλινά Αυγουλάκια"

Συνεννοησου με την @paradisebirdπου επίσης προσφέρθηκε κι ανοίξτε το! Από όσο γνωρίζω δεν περιμένει καμία μέχρι αύριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Μμμμ... λοιπόν... Είμαι 29 χρονών... αν έρθει με  το καλό θα είναι το πρώτο μάς.... παντρεύτηκα το καλοκαίρι που μας πέρασε.... και είπαμε να ξεκινήσουμε ελεύθερα να μας έρθει με το καλό... περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη... βέβαια μακάρι να μην έρθει... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...Είναι και κάποια άλλη κοπέλα που να περιμένει????

Καλός ήρθες στην παρέα μας και σύντομα με ένα θετικό τεστ ελπίζω να σου φέρουμε τύχη..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλός ήρθες στην παρέα μας και σύντομα με ένα θετικό τεστ ελπίζω να σου φέρουμε τύχη..!!!! 

Μακάρι να είναι ο καλύτερος μήνας για όλες μάς ο Απρίλης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! έχουμε καμία στην αναμονή;; @lactaki και @Χρυσάφω πως είστε σήμερα;;

Καλημερα!Πολυ καλυτερα.Λιγες σταγονες στο σκουπισμα.Ολα καλα!Εσυ κοπελα μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ελένη πολλά κοινά.. Οδευω στα 31 παντρεύτηκα 1/9 ( καλοκαιράκι θεωρείται χαχα) και ξεκινήσαμε προσπάθειες Από τον Φεβρουάριο... Αχ αυτή η αναμονή.. Είναι το χειρότερο μου... 8/4 (δεν) περιμένω..  Εύχομαι να μην έρθει ποτέ η ακατονομαστη και να πάρουμε όλες μας θετικά αποτέλεσματα!!

Αχ... τι ωραία... Είμαστε μαζί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...