Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία!! Θα φας το σαββατοκύριακο εσύ ?

Το μόνο σίγουρο αχαχαχα σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου, όλα καλά να πάνε!

Σε ευχαριστώ πολύ 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου! 

Σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα καλά να πάνε!!

Σε ευχαριστώ πόλύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια τι είναι αυτές οι βιταμίνες;; μόνες σας τις πήρατε ή μετά από παρότρυνση γιατρού;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τι είναι αυτές οι βιταμίνες;; μόνες σας τις πήρατε ή μετά από παρότρυνση γιατρού;;

Εγώ τις πήρα μόνη μου. Δεν είναι τίποτα φοβερό, πολυβιταμίνες είναι. Οι γυναικείες φτιάχνουν - και καλά - την "σωστή" τραχηλική βλέννη και οι ανδρικές βοηθούν - υποτίθεται - στη μορφολογία του σπέρματος.

Ρώτα το γιατρό σου.

ΥΓ. Πάντως, μόνο από εμάς στο φόρουμ, έχει πλουτίσει η εταιρία που τις βγάζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εγώ τις πήρα μόνη μου. Δεν είναι τίποτα φοβερό, πολυβιταμίνες είναι. Οι γυναικείες φτιάχνουν - και καλά - την "σωστή" τραχηλική βλέννη και οι ανδρικές βοηθούν - υποτίθεται - στη μορφολογία του σπέρματος.

Ρώτα το γιατρό σου.

ΥΓ. Πάντως, μόνο από εμάς στο φόρουμ, έχει πλουτίσει η εταιρία που τις βγάζει!

Καλό είναι να ρωτάτε γιατρο μην με παρεξηγήσετε αλλά καλό είναι να μην περνούμε όπως να είναι της βιταμινες και τα χάπια μπορεί να βλάψουν κιόλας μην το ξεχνάτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ στον Αγώνα!!!Χθες πήγαμε στον ουρολόγο με δεύτερο σπερμοδιαγραμα να το δει βγήκε καλύτερο από το πρώτο αλλά πάλι χάλια η κίνηση του σπέρματος βέβαια ακόμα παίρνουμε αντιβίωση που επηρεάζει.θα περιμένουμε ένα μήνα και μετά θα ξανακάνουμε του έδωσε να παίρνει γύρη ανθέων τριβόλι σε σκόνη βιταμίνη C και βιταμίνη Ε. Καλά δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά δυστυχώς τώρα δεν έχω ασφάλεια για να κάνω εξωσωματική οπότε αναγκάστηκα θα πάμε για Σεπτέμβριο! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο μπορούμε να κάνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ στον Αγώνα!!!Χθες πήγαμε στον ουρολόγο με δεύτερο σπερμοδιαγραμα να το δει βγήκε καλύτερο από το πρώτο αλλά πάλι χάλια η κίνηση του σπέρματος βέβαια ακόμα παίρνουμε αντιβίωση που επηρεάζει.θα περιμένουμε ένα μήνα και μετά θα ξανακάνουμε του έδωσε να παίρνει γύρη ανθέων τριβόλι σε σκόνη βιταμίνη C και βιταμίνη Ε. Καλά δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά δυστυχώς τώρα δεν έχω ασφάλεια για να κάνω εξωσωματική οπότε αναγκάστηκα θα πάμε για Σεπτέμβριο! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο μπορούμε να κάνουμε

Κορίτσι μου τι πρόβλημα έχετε ακριβώς; συγνώμη αλλά είμαστε αρκετές εδώ που γράφουμε κ έχω λίγο μπλεχτεί. Αν είναι μόνο η κινητικότητα το θέμα δεν φτιάχνεται κάπως; ή είναι ζήτημα συνολικής κινητικότητας / ζωντανών σπερματοζωαρίων; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ στον Αγώνα!!!Χθες πήγαμε στον ουρολόγο με δεύτερο σπερμοδιαγραμα να το δει βγήκε καλύτερο από το πρώτο αλλά πάλι χάλια η κίνηση του σπέρματος βέβαια ακόμα παίρνουμε αντιβίωση που επηρεάζει.θα περιμένουμε ένα μήνα και μετά θα ξανακάνουμε του έδωσε να παίρνει γύρη ανθέων τριβόλι σε σκόνη βιταμίνη C και βιταμίνη Ε. Καλά δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά δυστυχώς τώρα δεν έχω ασφάλεια για να κάνω εξωσωματική οπότε αναγκάστηκα θα πάμε για Σεπτέμβριο! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο μπορούμε να κάνουμε

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ αποξεση...Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ απιξεση...Ουφ

ωχ! κάτσε βρε συ πως το ανακάλυψες τώρα αυτό; δεν ξέρω από αυτά αλλά γιατί χρειαζεται αποξεση για ένα πολύποδα; λαπαροσκοπικά δεν βγαίνουν αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

ωχ! κάτσε βρε συ πως το ανακάλυψες τώρα αυτό; δεν ξέρω από αυτά αλλά γιατί χρειαζεται αποξεση για ένα πολύποδα; λαπαροσκοπικά δεν βγαίνουν αυτά;

Τι ειδε ο γιατρός με τον υπέρηχο.Με έστειλε να κανω υστεροσαλπιγγογραφια να το σιγουρεψει.Ειχα και πριν 2 χρονια κ τον αφαιρεσαμε με αποξεση.Ισως ειναι ο ιδιος κ δεν καθαριστηκε καλα.Θα δουμε.Ειμαι να σκασω...Τοσα εξοδα κ ταλαιπωρια παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι ειδε ο γιατρός με τον υπέρηχο.Με έστειλε να κανω υστεροσαλπιγγογραφια να το σιγουρεψει.Ειχα και πριν 2 χρονια κ τον αφαιρεσαμε με αποξεση.Ισως ειναι ο ιδιος κ δεν καθαριστηκε καλα.Θα δουμε.Ειμαι να σκασω...Τοσα εξοδα κ ταλαιπωρια παλι...

λυπάμαι πολύ... είναι μεγάλη ταλαιπωρία και ειδικά στη φάση που βρισκόμαστε. Είναι απαραίτητο να αφαιρεθεί τώρα; γιατί καμιά φορά μπορείς απλά να το παρακολουθείς... θα σου πει ο γιατρός σου σίγουρα, προφανώς για αυτό σε στέλνει κιόλας για την εξέταση... εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

λυπάμαι πολύ... είναι μεγάλη ταλαιπωρία και ειδικά στη φάση που βρισκόμαστε. Είναι απαραίτητο να αφαιρεθεί τώρα; γιατί καμιά φορά μπορείς απλά να το παρακολουθείς... θα σου πει ο γιατρός σου σίγουρα, προφανώς για αυτό σε στέλνει κιόλας για την εξέταση... εύχομαι το καλύτερο αποτέλεοσμα

Οπως καταλαβα απι την βιασυνη του γιατρου κ απο την κουβεντα,με αυτο που να μεινεις εγκυος...παει για αφαίρεση...Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Οπως καταλαβα απι την βιασυνη του γιατρου κ απο την κουβεντα,με αυτο που να μεινεις εγκυος...παει για αφαίρεση...Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες!

Συγγνώμη αλλά τόσους υπερήχους έχεις κάνει, δεν το έβλεπε πιο πριν; Τέλος πάντων, καλά θα κάνεις να κάνεις τη σαλπιγγογραφία, είναι πολύ καλή εξέταση. Έχω διαβάσει ότι η καλύτερη μέθοδος για να αφαιρέσεις πολύποδες είναι η λαπαροσκόπηση. Με την απόξεση μπορεί να μείνουν υπολείμματα. Δεν σου είπε για λαπαροσκόπηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συγγνώμη αλλά τόσους υπερήχους έχεις κάνει, δεν το έβλεπε πιο πριν; Τέλος πάντων, καλά θα κάνεις να κάνεις τη σαλπιγγογραφία, είναι πολύ καλή εξέταση. Έχω διαβάσει ότι η καλύτερη μέθοδος για να αφαιρέσεις πολύποδες είναι η λαπαροσκόπηση. Με την απόξεση μπορεί να μείνουν υπολείμματα. Δεν σου είπε για λαπαροσκόπηση;

Ααχ..Σε αυτον το γιατρο εχω παει τωρα 2 φορες.Ο προηγούμενος μου τον ειχε αφαιρεσει πριν δυο χρονια με αποξεση κ μαλλον εκανε σ...α δουλεια. Τον Οκτώβριο που μ ειδε ενας εξωσωματικος απο Αθηνα,μου ειπε οτι δεν εχει αφαιρεθει καλα..Προφανώς μεγαλωσε. Ο γιατρος μ τωρα δεν μου ειπε για μεθοδο καθαρισμου.Θελει να το σιγουρεψει.Δεν ηξερα οτι αφαιρείται με λαπαροσκόπηση.Θα μου πει  εκεινος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ αποξεση...Ουφ

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Οπως καταλαβα απι την βιασυνη του γιατρου κ απο την κουβεντα,με αυτο που να μεινεις εγκυος...παει για αφαίρεση...Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες!

Αν βρίσκεται στον τράχηλο ναι θα θέλει αφαίρεση. Αλλά κι εγώ γνώριζα για την υστεροσκοπηση όχι για αποξεση.. Αν είναι ενδομήτριος δεν εμποδίζει τη σύλληψη αλλά μπορεί να υπάρξει θέμα στην εμφύτευση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ααχ..Σε αυτον το γιατρο εχω παει τωρα 2 φορες.Ο προηγούμενος μου τον ειχε αφαιρεσει πριν δυο χρονια με αποξεση κ μαλλον εκανε σ...α δουλεια. Τον Οκτώβριο που μ ειδε ενας εξωσωματικος απο Αθηνα,μου ειπε οτι δεν εχει αφαιρεθει καλα..Προφανώς μεγαλωσε. Ο γιατρος μ τωρα δεν μου ειπε για μεθοδο καθαρισμου.Θελει να το σιγουρεψει.Δεν ηξερα οτι αφαιρείται με λαπαροσκόπηση.Θα μου πει  εκεινος..

Χμ δεν είμαι σίγουρη για λαπαροσκόπηση, μπορεί να λέγεται και υστεροσκόπηση. Κάτι τέτοιο τέλοσπάντων. Θα σου πει ο γιατρός σου για τις εναλλακτικές. Πρώτα πρώτα βέβαια θα φανεί στη σλαπιγγογραφία αν είναι πολύποδας, που εύχομαι να έκαναν τα μάτια του πουλάκια και να μην είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ αποξεση...Ουφ

α δεν είναι τίποτα κοπέλα μου εδώ εγω 2η φορά υστεροσκοπιση αν θες κάτι ρωτάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

 

Αν βρίσκεται στον τράχηλο ναι θα θέλει αφαίρεση. Αλλά κι εγώ γνώριζα για την υστεροσκοπηση όχι για αποξεση.. Αν είναι ενδομήτριος δεν εμποδίζει τη σύλληψη αλλά μπορεί να υπάρξει θέμα στην εμφύτευση.. 

Μπράβο, υστεροσκόπηση όχι λαπαροσκόπηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι στον τράχηλο ο πολύποδας, θα φανεί στην σαλπιγγογραφία; Γιατί εμένα μου είπε αν θυμάστε κάτι για πολυποδάκι στον τράχηλο, το οποίο όμως δεν φαίνεται στη σαλπιγγογραφία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αν είναι στον τράχηλο ο πολύποδας, θα φανεί στην σαλπιγγογραφία; Γιατί εμένα μου είπε αν θυμάστε κάτι για πολυποδάκι στον τράχηλο, το οποίο όμως δεν φαίνεται στη σαλπιγγογραφία.

φαίνεται σαν σκιά στην σαλπιγγογραφια δλδ οτι κατι υπάρχει και το γράφουν σαν εβριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ αποξεση...Ουφ

τι λες βρε κοπέλα μου;; τουλάχιστον μακάρι να είναι αυτο το πρόβλημα και να λυθεί... εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου τι πρόβλημα έχετε ακριβώς; συγνώμη αλλά είμαστε αρκετές εδώ που γράφουμε κ έχω λίγο μπλεχτεί. Αν είναι μόνο η κινητικότητα το θέμα δεν φτιάχνεται κάπως; ή είναι ζήτημα συνολικής κινητικότητας / ζωντανών σπερματοζωαρίων; 

Το δεύτερο ήταν καλύτερο είχε 70 εκατομμύρια ανά μλ αλλά κινητικότητα χάλια 2% όπως και την πρώτη φορά είμαστε δύσκολα για φυσική σύλληψη δυστυχώς αλλά θα το παλέψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ασχημα νεα.Πολυποδας.Υστεροσαλπιγγογραφια κ αποξεση...Ουφ

Περαστικά κορίτσι μου το καλό είναι ότι αυτό περνάει θα το βγάλεις και θα είσαι μια χαρά!!! υπομονή και θα περάσει!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

φαίνεται σαν σκιά στην σαλπιγγογραφια δλδ οτι κατι υπάρχει και το γράφουν σαν εβριμα

Εμένα δεν μου έγραψαν τίποτα, όλα καλά μου είπαν, και ότι αυτό δεν φαίνεται στη σαλπιγγογραφία, αν είναι στον τράχηλο... Ανησυχώ τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...