Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα..., ? θα παίρνω σήμερα πρωί βράδυ αύριο κ Παρασκευή. Κ Παρασκευή βράδυ μιλάμε να κανονίσουμε Σάββατο υπέρηχο... Έχει μιλήσει με εξωσωματικο κ του πρότεινε κι αυτός αυτό το σχήμα. Κ ανάλογα το τι θα δούμε θα δούμε αν θα συνεχίσω κ σκ. Κ θα με ξανά δει την επόμενη Τετάρτη.. 

Καλημέρα! Συνάδελφος τον πρώτο μήνα που πήρε αγωγή για ωορρηξία λογω πολυκυστικων επιασε δίδυμα!!! Καλή σου επιτυχία κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Καλη επιτυχια!Ολα να πανε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν θα βιαστώ, όχι! Σ ευχαριστώ που με καθησυχάζεις πάντα! ?

Καλημέρα!  Μα για αυτο μπαίνουμε εδώ να παίρνουμε μια ανάσα :-)

Σου είπε η γιατρός σου να προσπαθήσεις αυτό το μήνα; εγω το συζήτησα κ με φίλη παιδίατρο κ μου είπε κ αυτή όχι, οπότε το άφησα! Τώρα έτσι κ αλλιώς πέρασαν οι μέρες οπότε μετράω απλά αντίστροφα. Πάντως αυτός ειναι οτο πιο ήρεμος μήνας! Ολους.τους αλλους ήμουν ολο. μεσα στα συμπτώματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Πηγα στο γιατρο χτες βραδυ.Μου ειπε κ εκεινος αυτο που ηξερα...Ειμαι στην προ εμμηνοπαυση.Οι ορμονικες εξετασεις το δειχνουν ξεκαθαρα.Μου εγραψε να παρω τα fertili max.Τ ξερει καποια απο εσας;;Και παμε για παρακολουθηση ωορρηξιας απο την 8η μερα...Δεν μου εδωσε πολλες ελπιδες αλλα κάτι μπορει να  γινει.Ειδομεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Πηγα στο γιατρο χτες βραδυ.Μου ειπε κ εκεινος αυτο που ηξερα...Ειμαι στην προ εμμηνοπαυση.Οι ορμονικες εξετασεις το δειχνουν ξεκαθαρα.Μου εγραψε να παρω τα fertili max.Τ ξερει καποια απο εσας;;Και παμε για παρακολουθηση ωορρηξιας απο την 8η μερα...Δεν μου εδωσε πολλες ελπιδες αλλα κάτι μπορει να  γινει.Ειδομεν.

Καλημέρα....τι ευχάριστα νέα???? μπράβο...η παρακολούθηση ωοορηξιας είναι το καλύτερο πράγμα.....λίγο υπομονή μέχρι τον επόμενο μήνα κ θα μπούμε όλες δυναμικά...να προσεύχεσαι να έχεις δύναμη κ θα γίνει.... χάρηκα απίστευτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα!  Μα για αυτο μπαίνουμε εδώ να παίρνουμε μια ανάσα :-)

Σου είπε η γιατρός σου να προσπαθήσεις αυτό το μήνα; εγω το συζήτησα κ με φίλη παιδίατρο κ μου είπε κ αυτή όχι, οπότε το άφησα! Τώρα έτσι κ αλλιώς πέρασαν οι μέρες οπότε μετράω απλά αντίστροφα. Πάντως αυτός ειναι οτο πιο ήρεμος μήνας! Ολους.τους αλλους ήμουν ολο. μεσα στα συμπτώματα ?

Καλημέρα! Αν σου πω πως ξέχασα να τον ρωτήσω?? ?Και τώρα ντρέπομαι να του κάνω τηλ γι αυτό. Ούτως ή άλλως δεν επιτρέπονται μέχρι σήμερα από την ακτινολόγο. Δεν ξέρω πραγματικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Πηγα στο γιατρο χτες βραδυ.Μου ειπε κ εκεινος αυτο που ηξερα...Ειμαι στην προ εμμηνοπαυση.Οι ορμονικες εξετασεις το δειχνουν ξεκαθαρα.Μου εγραψε να παρω τα fertili max.Τ ξερει καποια απο εσας;;Και παμε για παρακολουθηση ωορρηξιας απο την 8η μερα...Δεν μου εδωσε πολλες ελπιδες αλλα κάτι μπορει να  γινει.Ειδομεν.

Καλημέρα! Δεν τα γνωρίζω όχι. Αλλά γνωρίζω πως με τον υπέρηχο θα βλέπεις ακριβώς τι γίνεται με την ωορρηξία σου και θα κάνεις στοχευμενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα....τι ευχάριστα νέα???? μπράβο...η παρακολούθηση ωοορηξιας είναι το καλύτερο πράγμα.....λίγο υπομονή μέχρι τον επόμενο μήνα κ θα μπούμε όλες δυναμικά...να προσεύχεσαι να έχεις δύναμη κ θα γίνει.... χάρηκα απίστευτα

Σ ευχαριστω παρα πολυ!Να εισαι καλα!Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταια!Μεχρι να μπορούμε θα κυνηγάμε το ονειρο μας!Εσυ;; Τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Δεν τα γνωρίζω όχι. Αλλά γνωρίζω πως με τον υπέρηχο θα βλέπεις ακριβώς τι γίνεται με την ωορρηξία σου και θα κάνεις στοχευμενα! 

Βρηκα τις βιταμινες στο ιντερνετ...86 ευρω με την εκπτωση..Τι να κανεις;;Δεν θα τις παρεις Θα τις παρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Πηγα στο γιατρο χτες βραδυ.Μου ειπε κ εκεινος αυτο που ηξερα...Ειμαι στην προ εμμηνοπαυση.Οι ορμονικες εξετασεις το δειχνουν ξεκαθαρα.Μου εγραψε να παρω τα fertili max.Τ ξερει καποια απο εσας;;Και παμε για παρακολουθηση ωορρηξιας απο την 8η μερα...Δεν μου εδωσε πολλες ελπιδες αλλα κάτι μπορει να  γινει.Ειδομεν.

βρε κορίτσι δεν είσαι πολύ μικρή για κάτι τέτοιο;;; εννοώ την εμμηνοπαυση. Όσο για την παρακολούθηση όντως η πιο σωστή κίνηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Βρηκα τις βιταμινες στο ιντερνετ...86 ευρω με την εκπτωση..Τι να κανεις;;Δεν θα τις παρεις Θα τις παρεις..

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Εχω διαβάσει απο άλλα κορίτσια για αυτές τις βιταμίνες ότι είναι καλές!!Αμη έχεις κάνει?Με το καλό οι υπέρηχοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Αν σου πω πως ξέχασα να τον ρωτήσω?? ?Και τώρα ντρέπομαι να του κάνω τηλ γι αυτό. Ούτως ή άλλως δεν επιτρέπονται μέχρι σήμερα από την ακτινολόγο. Δεν ξέρω πραγματικά.. 

Κοίτα ο ακτινολόγος σου λέει τις επαφές γενικά για την αποφυγή μολύνσεων. Το θέμα είναι κατά πόσο το ωάριο αυτού του μήνα είναι υγιές λόγω ακτινοβολίας και σκιαγραφικού... μου είπε ότι φυσικά κ ποτέ δεν ξέρεις απλά δεν θέλει να παίξουμε με τις πιθανότητες. Κοίτα είμαι της άποψης ότι στους γιατρούς δεν χωράνε ντροπές... Τον ρώτησα αν επιτρέπεται η σύλληψη αυτό το μήνα αλλά ακόμα κ για τις επαφές ρώτησα ευθέως κ του είπα τι είπε ο ακτινολόγος. Θέλω να πω ο γυναικολόγος καλώς ή κακώς έχει μια τέτοια ειδικότητα που είναι λογικό και επιβάλλεται να νιώθεις την άνεση να ρωτάς τα πάντα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Συνάδελφος τον πρώτο μήνα που πήρε αγωγή για ωορρηξία λογω πολυκυστικων επιασε δίδυμα!!! Καλή σου επιτυχία κορίτσι!

Σε ευχαριστώ πολύ. Μου δίνεις κουράγιο. Μακάρι. ???? Θα στριγκλιζω κ θα το φωνάζω ω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

βρε κορίτσι δεν είσαι πολύ μικρή για κάτι τέτοιο;;; εννοώ την εμμηνοπαυση. Όσο για την παρακολούθηση όντως η πιο σωστή κίνηση!

Αυτο το ακουω απο τα 39 ...και συμφωνα με τις εξετασεις μου..Μικρη η οχι...ο οργανισμος μου ειπε ως εδω...Φυσικα οταν αρχίζει η εμμηνοπαυση δεν σημαινει οτι σταματαει η περιοδος αμεσως.Αυτο μπορει να διαρκέσει και πανω απο 5 χρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Εχω διαβάσει απο άλλα κορίτσια για αυτές τις βιταμίνες ότι είναι καλές!!Αμη έχεις κάνει?Με το καλό οι υπέρηχοι!!

Ναι!0,03! Σ ευχαριστω πολυ!Και εσυ στην προσπαθεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!0,03! Σ ευχαριστω πολυ!Και εσυ στην προσπαθεια σου!

Ευχαριστώ πολύ!!Τώρα θα πάτε πιο στοχευμένα!!Πάρε κ τις βιταμίνες!!Κ μένα μου έδωσε κάτι πανάκριβες!!Αλλά πήρα στον σύζυγο τις ακριβές κ εγώ συνεχίζω τις pregnant care!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!0,03! Σ ευχαριστω πολυ!Και εσυ στην προσπαθεια σου!

Μπορεί να λέω και βλακεια δεν ξέρω, αλλά η ΑΜΗ δείχνει το απόθεμα όχι την ποιότητα των ωαρίων. Οπότε καλό είναι να πηγαίνεις στοχευμενα και θα κάτσει. Κι άλλες έκαναν παιδιά με χαμηλή ΑΜΗ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπορεί να λέω και βλακεια δεν ξέρω, αλλά η ΑΜΗ δείχνει το απόθεμα όχι την ποιότητα των ωαρίων. Οπότε καλό είναι να πηγαίνεις στοχευμενα και θα κάτσει. Κι άλλες έκαναν παιδιά με χαμηλή ΑΜΗ. 

Ναι Γιάννα μου έτσι είναι  όπως τα λες!!Η ποιότητα φαίνεται απ την fsh κ απ την Ε2!!Κ τύχη εννοείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπορεί να λέω και βλακεια δεν ξέρω, αλλά η ΑΜΗ δείχνει το απόθεμα όχι την ποιότητα των ωαρίων. Οπότε καλό είναι να πηγαίνεις στοχευμενα και θα κάτσει. Κι άλλες έκαναν παιδιά με χαμηλή ΑΜΗ. 

Ναι !Ετσι ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι Γιάννα μου έτσι είναι  όπως τα λες!!Η ποιότητα φαίνεται απ την fsh κ απ την Ε2!!Κ τύχη εννοείτε!!

Κοριτσι μου η fsh ειναι 26.7 ...Η Ε2 29,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω παρα πολυ!Να εισαι καλα!Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταια!Μεχρι να μπορούμε θα κυνηγάμε το ονειρο μας!Εσυ;; Τι κανεις;;

Καλά καλά εγώ στα ίδια.... περιμένω τη Παρασκευή... μόλις ετοιμάστηκα για τη δουλειά... περίοδος σου ήρθε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Πηγα στο γιατρο χτες βραδυ.Μου ειπε κ εκεινος αυτο που ηξερα...Ειμαι στην προ εμμηνοπαυση.Οι ορμονικες εξετασεις το δειχνουν ξεκαθαρα.Μου εγραψε να παρω τα fertili max.Τ ξερει καποια απο εσας;;Και παμε για παρακολουθηση ωορρηξιας απο την 8η μερα...Δεν μου εδωσε πολλες ελπιδες αλλα κάτι μπορει να  γινει.Ειδομεν.

Τις fertilovit που κοιτούσα κάπου εκεί κόστιζαν κι αυτές. Δεν πειράζει, χαλάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλά καλά εγώ στα ίδια.... περιμένω τη Παρασκευή... μόλις ετοιμάστηκα για τη δουλειά... περίοδος σου ήρθε?

Ακομα...Και ποναω παρα πολυ!Λογικα ως αυριο...Καλη δυναμη στην δουλεια!Κι εγω ετοιμαζομαι να παω να φτιαξω νυχακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοριτσι μου η fsh ειναι 26.7 ...Η Ε2 29,5

Η ε2 είναι πολύ καλή!!Η fsh σου ανεβασμένη αλλά οι βιταμίνες θα σε βοηθήσουν!!Μπορεί να πέσει η fsh!!Δν είναι σαν την Αμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...