Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Αγάπη πόσο χρονών είσαι και τα λες αυτα;; έχει προχωρήσει τόσο επιστήμη που δεν δέχομαι ότι μένει ατεκνη γυναίκα...

Σιδηρά κυρία ετών 50 και μόνο 3 χρόνια παντρεμένη. Ξέρω, υπάρχει και η εξωσωματική. Το έχω ακούσει άπειρες φορές αλλά δεν θέλουμε να το κάνουμε. Επιλογή! Οπότε το "όλες θα γίνουμε μάνες" δεν ισχύει για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ ήδη σκέφτομαι τίτλο για τον επόμενο μήνα...

Για εσάς κορίτσια μου, όχι για μένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Σταυρι για Λήμνο ή Λέσβο έλεγες ότι θα πας μετά το Πάσχα; γιατί μπερδεύτηκα..

Μάλλον Λήμνο θα πάει γιατί μένει στην Λεσβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σιδηρά κυρία ετών 50 και μόνο 3 χρόνια παντρεμένη. Ξέρω, υπάρχει και η εξωσωματική. Το έχω ακούσει άπειρες φορές αλλά δεν θέλουμε να το κάνουμε. Επιλογή! Οπότε το "όλες θα γίνουμε μάνες" δεν ισχύει για μένα.

τότε πάω πάσο..  ο καθένας κάνει τις επιλογές του.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μάλλον Λήμνο θα πάει γιατί μένει στην Λεσβο

αχ ναι καλέ... μπερδεύτηκα... χαχα να μας έρθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια σήμερα δεν τα κατάφερα να σας παρακολουθήσω...

Στα κορίτσια που κάνουν αύριο σαλμπιγκογραφια εύχομαι καλά αποτελέσματα και την ώρα εκείνη που θα την κανετε να είστε χαλαρές και αν νιώσετε έναν ελαφρύ πονακι βοηθάνε η ανάσες που λέμε δεν κρατάει πολύ ώρα θα περιμένω να ακούσω τα νέα σας αύριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κοριτσια σήμερα δεν τα κατάφερα να σας παρακολουθήσω...

Στα κορίτσια που κάνουν αύριο σαλμπιγκογραφια εύχομαι καλά αποτελέσματα και την ώρα εκείνη που θα την κανετε να είστε χαλαρές και αν νιώσετε έναν ελαφρύ πονακι βοηθάνε η ανάσες που λέμε δεν κρατάει πολύ ώρα θα περιμένω να ακούσω τα νέα σας αύριο.. 

Νικη εμένα με είχαν βοηθήσει πολυ οι συμβουλές σου! Εμεινα ακινητη κ στο τσιμπημα πηρα ανασα... με είχες χαλαρώσει πολύ κ σε ευχαριστώ! Ελπίζω να βοηθήσουμε κ τα κορίτσια με την εμπειρία μας!

Χαλάρωση - ακινησια - ανάσα... ειναι ουτε 5 λεπτα! Πιο άβολος ειναι ο διαστολεας παρα η ιδια η εξεταση... Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Νικη εμένα με είχαν βοηθήσει πολυ οι συμβουλές σου! Εμεινα ακινητη κ στο τσιμπημα πηρα ανασα... με είχες χαλαρώσει πολύ κ σε ευχαριστώ! Ελπίζω να βοηθήσουμε κ τα κορίτσια με την εμπειρία μας!

Χαλάρωση - ακινησια - ανάσα... ειναι ουτε 5 λεπτα! Πιο άβολος ειναι ο διαστολεας παρα η ιδια η εξεταση... Καλά αποτελέσματα!

Τίποτα κοπέλα μου...!!!!!!! Δεν είναι τίποτα η εξέταση..!!! Ακριβός χαλαρά ακινησία (Έτσι και Αλλιός δεν πρέπει να κουνιέσαι) και ανάσες τίποτα άλλο.. Α και αν πέσεις σ2 καλό γιατρό κάνεις και άνετα χαβαλέ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Starrr μίλησες ξανά με τον γιατρό τι είπατε... 

Έχω γράψει παραπάνω. Θα πάρω κλομιφαινη 3η έως 5η ημέρα. Πρωί βράδυ. Κ ανάλογα τον υπέρηχο του Σαββάτου βλεπωντας πόσα ωάρια θα κάνω θα δούμε αν θα συνεχίσω κ σαββατοκύριακο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ χωρίς πρόβλημα στην ωορρηξία μου, είναι αρκετά συνεπής, θα ξεκινήσω κλομιφαινη μόλις αδιαθετησω. Δεν ξέρω, αλλά κάτι μου λέει μέσα μου ότι δεν θα πετύχει κάτι. Περισσότερο πιστεύω σε σπερματέγχυση για τη δίκη μου περίπτωση (ανεξήγητη) παρά σε αυτό.  Παρόλα αυτά θα εμπιστευθώ τον γιατρό και θα ακολουθήσω ο,τι είπε. Η σειρά είναι αυτή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σιδηρά κυρία ετών 50 και μόνο 3 χρόνια παντρεμένη. Ξέρω, υπάρχει και η εξωσωματική. Το έχω ακούσει άπειρες φορές αλλά δεν θέλουμε να το κάνουμε. Επιλογή! Οπότε το "όλες θα γίνουμε μάνες" δεν ισχύει για μένα.

Αν μου επιτρεπεις,περα απο την εξωσωματικη που την απορριπτεις για δικους σου λογους, κανεις προσπαθειες με παρακολουθηση γιατρου ή μονη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@Σταυρι για Λήμνο ή Λέσβο έλεγες ότι θα πας μετά το Πάσχα; γιατί μπερδεύτηκα..

Μένω Λέσβο και θα πάω διακοπές λημνο.. μη φανταστεις 2 μέρες αλλά αρκούν το νησί σας είναι μαγευτικό το λατρεύω εκεο ήρθα και πήρα απόφαση ζωής.. δεκαπέντε μέρες εκατσα μέχρι ν αποφασίσω πως θα προχωρήσω στη ζωή μου ηρέμησα έβαλα τα πράγματα σε σειρά και τελικά πήρα τη σωστή απόφαση.  Αγαπαω λημνοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Μένω Λέσβο και θα πάω διακοπές λημνο.. μη φανταστεις 2 μέρες αλλά αρκούν το νησί σας είναι μαγευτικό το λατρεύω εκεο ήρθα και πήρα απόφαση ζωής.. δεκαπέντε μέρες εκατσα μέχρι ν αποφασίσω πως θα προχωρήσω στη ζωή μου ηρέμησα έβαλα τα πράγματα σε σειρά και τελικά πήρα τη σωστή απόφαση.  Αγαπαω λημνοοοο

χαιρομαι πολυ που  σου αρεσει το νησι μας!! Εμένα είναι ο επίγειος παράδεισος μου.. εδω νιώθω ασφαλής.. γι αυτό άλλωστε αποφασίσαμε με τον αντρα μου να μεινουμε και εδω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Σιδηρά κυρία ετών 50 και μόνο 3 χρόνια παντρεμένη. Ξέρω, υπάρχει και η εξωσωματική. Το έχω ακούσει άπειρες φορές αλλά δεν θέλουμε να το κάνουμε. Επιλογή! Οπότε το "όλες θα γίνουμε μάνες" δεν ισχύει για μένα.

Ποτε μην λες ποτε!Δεν ξερεις τι γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Καλη εβδομαδα με ενα λαμπερό ήλιο στην καρδιά  και στη ζωή μας!Τόσες μερες εχει να φανει ο ήλιος στα μέρη μας. Αντε να ζεσταθούμε λιγάκι!Κυριολεκτικά και μεταφορικά!

Πηγα για χοριακη πριν λιγο.Περιμενουμε τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα....καλά αποτελέσματα σε όλες.... σήμερα είμαι σπίτι θα σας παρακολουθώ ?

Καλως την!Κι εγω μεχρι να παω σχολειο εδω στην παρεα θα ειμαι να περασει η ωρα...Ευχαριστουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Καλη εβδομαδα με ενα λαμπερό ήλιο στην καρδιά  και στη ζωή μας!Τόσες μερες εχει να φανει ο ήλιος στα μέρη μας. Αντε να ζεσταθούμε λιγάκι!Κυριολεκτικά και μεταφορικά!

Πηγα για χοριακη πριν λιγο.Περιμενουμε τωρα...

Καλησου επιτυχία!!! ? Περιμένουμε τα όμορφα σου νέα. Να αισιοδοξησουμε λιγάκι αρχή της εβδομάδας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησου επιτυχία!!! ? Περιμένουμε τα όμορφα σου νέα. Να αισιοδοξησουμε λιγάκι αρχή της εβδομάδας!! 

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!Οπως και να εχει ο ηλιος βγηκε επιτελους!?☺️?

Για την χοριακη θα περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα κορίτσια!

@Χρυσάφω μου καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! ???

@Γιάννα 36 τι νέα από τη σαλπιγγογραφία κορίτσι; Όλα καλά;

Τι τυχερές που είστε που μένετε σε νησί. Η επαρχία έχει άλλη ποιότητα ζωής. Στην Αθήνα οι ρυθμοί είναι τρελοί. Αν και την αγαπώ την Αθήνα, θα ήθελα αργότερα να μείνω επαρχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 Καλημέρα κορίτσια!

@Χρυσάφω μου καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! ???

@Γιάννα 36 τι νέα από τη σαλπιγγογραφία κορίτσι; Όλα καλά;

Τι τυχερές που είστε που μένετε σε νησί. Η επαρχία έχει άλλη ποιότητα ζωής. Στην Αθήνα οι ρυθμοί είναι τρελοί. Αν και την αγαπώ την Αθήνα, θα ήθελα αργότερα να μείνω επαρχία.

Καλως το λουλουδάκι μας!Τι κάνεις σήμερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!! @Χρυσάφω  μου καλά αποτελέσματα!! Περιμένουμε και τα κορίτσια με την σαλπιγγογραφια.. Εγώ σήμερα πήρα τα αποτελέσματα του κολπικου υγρού.. βρέθηκαν μύκητες και πρέπει να μιλήσω με τον γιατρό..  ο μικροβιολόγος μου ειπε πρέπει να πάρω αντιβίωση... Έχω ένα προβληματισμό όμως.. Είμαι σε γονιμες και είχαμε επαφές.. Μπορώ να πάρω αντιβίωση τώρα;; σας έχει τύχει κάτι ανάλογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!! @Χρυσάφω  μου καλά αποτελέσματα!! Περιμένουμε και τα κορίτσια με την σαλπιγγογραφια.. Εγώ σήμερα πήρα τα αποτελέσματα του κολπικου υγρού.. βρέθηκαν μύκητες και πρέπει να μιλήσω με τον γιατρό..  ο μικροβιολόγος μου ειπε πρέπει να πάρω αντιβίωση... Έχω ένα προβληματισμό όμως.. Είμαι σε γονιμες και είχαμε επαφές.. Μπορώ να πάρω αντιβίωση τώρα;; σας έχει τύχει κάτι ανάλογο;

Ευχαριστω πολυ!Να εισαι καλα!Δεν γνωριζω να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...