Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μόλις είδα αίμα.... Οπότε από σήμερα 1η ημέρα περιόδου... Όχι δεν έπεσε γιατί έβλεπα τι γινόταν. Κ ούτως ή αλλιώς είχαμε πάει πριν 2 Σάββατα και είδαμε πως όντως έσπασε κ μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε κ όλα καλά έγιναν..... Ίσως πήγε να γίνει κάτι κ δνε έγινε... Ίσως γι αυτό καθυστέρησε. Δνε υπάρχει άλλο λόγο. 

Το εχω παθει κ γω αυτό, είχα καταλαβει την ωορρηξία μου κ τοτε ηταν η πρώτη φορά πιυ είχα ελεύθερη επαφη, δεν προσπαθουσα ουσιαστικά ήταν μια φορα κ περισσότερο ετυχε. Ε ειχα ολα τα συμπτώματα, που δεν τα αναγνώρισα κιολας γιατι δεν ασχοληθηκα, ακόμα κ ακμη κ υπνηλία... στη βδομάδα καθυστέρησης μου έκοψε κ εκεινη τη μερα ηρθε κιόλας. Πάει κ μενα το μυαλό μου ότι τοτε κατι δεν έγινε σωστά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ε ναι λογικό.. Καλή αρχή και σε εσένα λοιπόν! 

Αυτός ο μήνας μας βγάζει σε όλες λίγο πολύ ένα νέο ξεκίνημα με στόχο την πολυπόθητη εγκυμοσύνη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! @Γιάννα 36 καλα αποτελέσματα σας εύχομαι αύριο! Θα δείτε ολα μια χαρά θα είναι! Έχουμε τόσο πολύ αγχωθεί που σαμποταρουμε τον εαυτό μας... 

Να βγουν κ αποτελέσματα των αγοριών κ ειλικρινά νομίζω θα ανασάνω κ θα το βγαλω απο το μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Αυτός ο μήνας μας βγάζει σε όλες λίγο πολύ ένα νέο ξεκίνημα με στόχο την πολυπόθητη εγκυμοσύνη... 

Έτσι, όλες κατι εχουμε δρομολογησει αυτο το μήνα! Ε ειναι που λιγο πολυ ξεκινήσαμε ταυτόχρονα οπότε έρχεται το πλήρωμα του χρόνου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@LOULOUdaki! @Γιάννα 36 καλα αποτελέσματα σας εύχομαι αύριο! Θα δείτε ολα μια χαρά θα είναι! Έχουμε τόσο πολύ αγχωθεί που σαμποταρουμε τον εαυτό μας... 

Να βγουν κ αποτελέσματα των αγοριών κ ειλικρινά νομίζω θα ανασάνω κ θα το βγαλω απο το μυαλο

Καλά αποτελέσματα κορίτσια!! Όλα καλά να πάνε!! θα περιμένουμε τα νέα σας με αγωνία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Γράψατε πολλά και σας διάβασα βιαστικά.

@Γιάννα 36 καλή επιτυχία για αύριο! Έχω αγωνία για το αν θα βγει καθαρή. Το σπερμοδιάγραμμα βγήκε μετά από δύο ημέρες αν θυμάμαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γράψατε πολλά και σας διάβασα βιαστικά.

@Γιάννα 36 καλή επιτυχία για αύριο! Έχω αγωνία για το αν θα βγει καθαρή. Το σπερμοδιάγραμμα βγήκε μετά από δύο ημέρες αν θυμάμαι καλά.

Μια από τα ίδια. Αγωνία φουλ όλη την εβδομάδα λόγω των εξετάσεων. Θα σας στείλω αύριο εντυπώσεις, θα χαπακωθω και θα φύγω πρωί πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μια από τα ίδια. Αγωνία φουλ όλη την εβδομάδα λόγω των εξετάσεων. Θα σας στείλω αύριο εντυπώσεις, θα χαπακωθω και θα φύγω πρωί πρωί.. 

Ασε ειχα ξυπνησει νωρίτερα απο κάθε αλλη μέρα!!! 

Για το σπερμοδιαγραμμα σας εδωσαν κάποια οδηγία; μερες αποχής ή συχνότητα επαφών πριν την εξέταση; νομίζω αυτά επηρεάζουν (;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ασε ειχα ξυπνησει νωρίτερα απο κάθε αλλη μέρα!!! 

Για το σπερμοδιαγραμμα σας εδωσαν κάποια οδηγία; μερες αποχής ή συχνότητα επαφών πριν την εξέταση; νομίζω αυτά επηρεάζουν (;)

Μόνο να υπάρχει αποχη 3-7 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 7.30 η ώρα μου είπε ο γιατρός να τον πάρω τηλ να συνεννοηθούμε για το τι θα κάνουμε κ τις επόμενες κινήσεις μας. Κ θα σας ενημερώσω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδιαθετησα....και ουτε ενα συμπτωμα αυτο το μηνα, μια ελαφρια ενοχληση κι αμεσως μετα ροη.

Παμε για τον αλλο μηνα, στα θετικα οτι ανακαλυψα πως ακριβως 13 μερες μετα την ωορρηξια αδιαθετω.Πειραζει που ειναι λιγοτερο απο 14?

 

Καλη επιτυχια στα κοριτσια αυριο!

@Χρυσάφω Περιμενω την χοριακη σου, μακαρι να ναι στα υψη!

@Σταυρι ελπιζω να σαι κι εσυ τυχερη!

Κι οποια αλλη κοπελα (δεν)περιμενει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αδιαθετησα....και ουτε ενα συμπτωμα αυτο το μηνα, μια ελαφρια ενοχληση κι αμεσως μετα ροη.

Παμε για τον αλλο μηνα, στα θετικα οτι ανακαλυψα πως ακριβως 13 μερες μετα την ωορρηξια αδιαθετω.Πειραζει που ειναι λιγοτερο απο 14?

 

Καλη επιτυχια στα κοριτσια αυριο!

@Χρυσάφω Περιμενω την χοριακη σου, μακαρι να ναι στα υψη!

@Σταυρι ελπιζω να σαι κι εσυ τυχερη!

Κι οποια αλλη κοπελα (δεν)περιμενει..

Ωραία μαζί πάμε κ εμείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έλα ο νόμος Λέσβου εδώ δυνατός!!! @lactaki @Σταυρι μια φορά το χρόνο ερχόμαστε Λέσβο ν δουμε πεθερουλα και τους υπόλοιπους συγγενείς.. @lactaki μου πως σου φάνηκε το νησάκι μας;; αρχές Σεπτέμβρη κάναμε το γάμο μας!!

Το νησάκι σας είναι τέλειο... θα έρθω μετά το πασχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι  μου.. Αλλά δυστηχως και εμένα άρχισαν τα καφέ επίσης  και πονος πολύς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον κορίτσια το θέμα μας έπρεπε να ήταν διαφορετικό. Ελπίζω λοιπόν μέχρι το τέλος του Φεβρουαρίου να έχουμε μέσα μας ένα μωρουλινι κ να είναι έκπληξη για το πρώτο μήνα της άνοιξης.. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αδιαθετησα....και ουτε ενα συμπτωμα αυτο το μηνα, μια ελαφρια ενοχληση κι αμεσως μετα ροη.

Παμε για τον αλλο μηνα, στα θετικα οτι ανακαλυψα πως ακριβως 13 μερες μετα την ωορρηξια αδιαθετω.Πειραζει που ειναι λιγοτερο απο 14?

 

Καλη επιτυχια στα κοριτσια αυριο!

@Χρυσάφω Περιμενω την χοριακη σου, μακαρι να ναι στα υψη!

@Σταυρι ελπιζω να σαι κι εσυ τυχερη!

Κι οποια αλλη κοπελα (δεν)περιμενει..

Σ ευχαριστω πολυ! Οτι ειναι να γινει θα γινει.Παμε για τον επομενο μηνα τωρα ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Ginaak εγω ακριβώς 12, γενικά από 12 ως 16 είναι φυσιολογικό... το 14 είναι ο μέσος όρος

 

Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Starrr έπρεπε να είναι κάτι του τύπου "ολική επαναφορά" γιατί όλες κάπως το ξαναπιασαμε το θέμα απο την αρχη χαχαχαχ

χαχαχαχα πραγματικά.... Εγώ (δεν) περιμένω ξανα αρχές Μαρτίου... Στις 8/3 Για την ακρίβεια... ημέρα της γυναίκας... σημαδιακό;;; αλλά είπα ότι αυτή τη φορά θα περιμένω καθυστέρηση και μετά τεστάκι.... δεν ξέρω πώς θα κρατηθώ... αχχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...