Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός και ακτινογραφία


Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλιτσες... 

Έχω μια απορία λόγο ενός προβλήματος που έχω στον αυχένα πρέπει να πάω να το δω αλλά χρειάζεται ακτινογραφία μήπως γνωρίζει καμία μανούλα αν επιτρέπεται η ακτινογραφία κατά την διάρκεια του θηλασμού?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Αργυρω12 είπε:

Καλησπέρα μανουλιτσες... 

Έχω μια απορία λόγο ενός προβλήματος που έχω στον αυχένα πρέπει να πάω να το δω αλλά χρειάζεται ακτινογραφία μήπως γνωρίζει καμία μανούλα αν επιτρέπεται η ακτινογραφία κατά την διάρκεια του θηλασμού??

γεια σου μανουλιτσα να σου ζησει το αγγελουδι σου. εγω χρειαστηκε να κανω ακτινογραφία πανοραμική και μ ειχε πει ο ακτινολόγος οτι θα αφησω να περάσουν 2 ωρες και μετα θα θηλασω... ρωτα τον ακτινολογο καλυτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

γεια σου μανουλιτσα να σου ζησει το αγγελουδι σου. εγω χρειαστηκε να κανω ακτινογραφία πανοραμική και μ ειχε πει ο ακτινολόγος οτι θα αφησω να περάσουν 2 ωρες και μετα θα θηλασω... ρωτα τον ακτινολογο καλυτερα.. 

Και σένα να σου ζήσει το μωράκι σου ♥ 

Άλλοι λένε έτσι άλλοι λένε αλλιώς και έχω μπερδευτεί τελείως... Μου φαίνεται ότι αυτό θα κανω θα ρωτήσω τον ακτινολόγο όταν έρθει η ώρα του ραντεβού...ευχαριστώ πολύυ ♥ ♥ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...