Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η Βδομάδα και είμαι φοβισμένη


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Αχ! κοπελες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη σας και τα καλα σας λόγια! Αυτο που με στεναχωρει περισοτερο ομως ειναι αυτο οτι δεν ειδαμε εμβρυικα στοιχεια.  ελπιζω οντως να δω κατι στον επομενο υπερηχο...!!  Αντε ευχομαι σε όλες να νικαμε καθε φοβο που θα μας μπαινει στο μυαλο ευκολα ασε που δεν νομιζω οτι αυτοι οι φοβοι θα φυγουν κ ποτε, μετα που θα τα παρουμε στην αγκαλια μας, θα ξεκινησουν αλλλοι φοβοι!!! χαχαχαχαχα

Κορίτσι μου καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι :) καταρχάς για τα συμπτώματα θα σου πω αυτο που σου ειπαν και τα κορίτσια, μπορεί να μην εχεις και καθόλου, μέχρι και το πρισμενο στήθος στις πιο πολλες κοπελες την μια ειναι πρισμενο και την αλλη οχι. Εγω φαντασου τ μονο που ειχα στην αρχη ήταν πονοι περιόδου και πρισμενο στηθος... ανακατωσούρες ξεκίνησα να εχω μετα την 14η εβδομαδα αλλά και αυτες για δυο βδομαδες, μη φανταστείς... Τώρα δοξα το Θεό τον νιώθω να κουνιέται καθε μερα και ειμαι πιο ήσυχη :) (οπως τώρα καλη ωρα που εφαγα σπανακόπιτα και κανεο πάρτυ ο μπεμπης μου ? ) οσων αφορα τα φαρμακα με παραξενεβει λιγο γιατι θυμαμαι μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μ έδωσε ο γιατρος φιλικό (το επερνα και πιο πριν) και προγεστερόνη νομιζω και σαλοσπιρ μου εδωσε εξ αρχης αλλα δεν θυμαμαι κ πολυ καλα.... Τεσπα μην αγχώνεσαι και απλα απόλαυσε το ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Εγω φαντασου δεν θελω να το μαθει ο μπαμπας μου.....! αυτον φοβαμαι οτι θα το πει σε ολον το κοσμο, επισης ειναι κ τοσο ανχωδης σαν ανθρωπος που μονο καλο δεν θα μου κανει να το μαθει. σκεφτομαι να του το πω καπου στον 8ο ???.  δυστυχως, μενω εξωτερικο οποτε δεν θα γινει αντιληπτη η κοιλιτσα μου ευκολα.  Δεν ειμαστε υπερβολικες, οπως ακριβως ειπες στο ενδεχομενο να παει κατι στραβα ποιος τους εξηγει μερα.

χαχα στον 8ο!! κατάλαβα!! εμεις με το ανιψακι την πατησαμε που το εοπε παντου αλλα ευτυχως ολα καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@neraidoula86 εγώ για να δω περίπου που βρίσκομαι έκανα τώρα άλλο ένα τεστ ούρων.εχω πολλά αυτά τα στικάκια της hometest οπότε κάνω οπότε να ναι!!!βγήκε καραμπινατο θετικό.κατακοκκινη η δεύτερη γραμμή!οπότε φαντάζομαι πάνε καλά τα πράγματα!έχω και πόνους περιόδου αρκετούς σήμερα!που να περιμένω τον υπέρηχο σε 9 μέρες??????αγωνία φουλ!!!πάντως τώρα το σπορακι μας έχει μέγεθος όσο ένα σουσάμι.ειναι λογικό να μην φαίνεται κάτι τώρα.σε 10 μέρες θα δείξει πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2019 at 2:55 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@neraidoula86 εγώ για να δω περίπου που βρίσκομαι έκανα τώρα άλλο ένα τεστ ούρων.εχω πολλά αυτά τα στικάκια της hometest οπότε κάνω οπότε να ναι!!!βγήκε καραμπινατο θετικό.κατακοκκινη η δεύτερη γραμμή!οπότε φαντάζομαι πάνε καλά τα πράγματα!έχω και πόνους περιόδου αρκετούς σήμερα!που να περιμένω τον υπέρηχο σε 9 μέρες??????αγωνία φουλ!!!πάντως τώρα το σπορακι μας έχει μέγεθος όσο ένα σουσάμι.ειναι λογικό να μην φαίνεται κάτι τώρα.σε 10 μέρες θα δείξει πιστεύω!

χαχαχαχ το ιδιο κανω και εγω, τεστακα εχ κανει 3. και γελαει ο αντρας μου !!!! μα καθόλου υπομονη?? τωρα δυο μερες εχω και ανακατωσουρες πρωτη φορα....και ειμαι πιο αισιοδοξη τι να πω...!!! θα δειξει. εσυ πως εισαι γενικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2019 at 12:46 ΠΜ, ο/η Viktwria είπε:

Κορίτσι μου καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι :) καταρχάς για τα συμπτώματα θα σου πω αυτο που σου ειπαν και τα κορίτσια, μπορεί να μην εχεις και καθόλου, μέχρι και το πρισμενο στήθος στις πιο πολλες κοπελες την μια ειναι πρισμενο και την αλλη οχι. Εγω φαντασου τ μονο που ειχα στην αρχη ήταν πονοι περιόδου και πρισμενο στηθος... ανακατωσούρες ξεκίνησα να εχω μετα την 14η εβδομαδα αλλά και αυτες για δυο βδομαδες, μη φανταστείς... Τώρα δοξα το Θεό τον νιώθω να κουνιέται καθε μερα και ειμαι πιο ήσυχη :) (οπως τώρα καλη ωρα που εφαγα σπανακόπιτα και κανεο πάρτυ ο μπεμπης μου ? ) οσων αφορα τα φαρμακα με παραξενεβει λιγο γιατι θυμαμαι μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μ έδωσε ο γιατρος φιλικό (το επερνα και πιο πριν) και προγεστερόνη νομιζω και σαλοσπιρ μου εδωσε εξ αρχης αλλα δεν θυμαμαι κ πολυ καλα.... Τεσπα μην αγχώνεσαι και απλα απόλαυσε το ???

 

στις On 12/1/2019 at 12:50 ΠΜ, ο/η Viktwria είπε:

@neraidoula86Και οσων αφορά το έμβρυο ειναι πολυ νωρίς ακομα για να δεις κατι :) και ειδικα αν εκανες καθυστερημένη σύλληψη :)

ευχαριστω παρα πολυ κοπέλα μου!!! περα απο το στηθος μου δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα, τωρα δυο μερες μονο που αρχισα να ανακατεβομαι κυριως το πρωί. οσο για φαρμακα περα απο βιταμινες παιρνω και εγω φολικο και τωρα κ πριν την εγκυμοσυνη. θυμαμαι ειχα ρωτησει τον γιατρο αν χρειαζεται να παρω προγεστερονη αμεσως μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μου αλλα ειπε οχι. τι να πω "αβυσσος η ψυχη των γιατρων" χαχαχαχα!!! αυτο που λες οτι ηταν νωρις να δω το εμβρυακι μου αυτο με εκανε να νιωθω οτι δεν θα παει καλα. και νομιζω θυμαμαι πολυ καλα τις ημερομηνιες μου. τι να πω. ας γινει το θαυματακι. Σε ποιο τριμηνο εισαι? συγχαρηττηρια για την εγκυμοσυνη σου. θα ειναι ομορφο συναισθημα να το νιωθεις τοσο εντονα εκει να σε κλωτσαει ε??  ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

χαχαχαχ το ιδιο κανω και εγω, τεστακα εχ κανει 3. και γελαει ο αντρας μου !!!! μα καθόλου υπομονη?? τωρα δυο μερες εχω και ανακατωσουρες πρωτη φορα....και ειμαι πιο αισιοδοξη τι να πω...!!! θα δειξει. εσυ πως εισαι γενικα?

Καλημέρα!εγώ γλίστρησα και έπεσα άσχημα.τωρα περιμένω το ραντεβού σε μια βδομάδα ακριβώς για να δούμε τι γίνεται.αναμονη λοιπόν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα!εγώ γλίστρησα και έπεσα άσχημα.τωρα περιμένω το ραντεβού σε μια βδομάδα ακριβώς για να δούμε τι γίνεται.αναμονη λοιπόν... 

Περαστικά σου! θα είναι όλα καλα! Είναι αρκετά καλά προστατευμένα στη μήτρα μας τα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Περαστικά σου! θα είναι όλα καλα! Είναι αρκετά καλά προστατευμένα στη μήτρα μας τα μωράκια!

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2019 at 2:11 ΠΜ, ο/η neraidoula86 είπε:

 

ευχαριστω παρα πολυ κοπέλα μου!!! περα απο το στηθος μου δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα, τωρα δυο μερες μονο που αρχισα να ανακατεβομαι κυριως το πρωί. οσο για φαρμακα περα απο βιταμινες παιρνω και εγω φολικο και τωρα κ πριν την εγκυμοσυνη. θυμαμαι ειχα ρωτησει τον γιατρο αν χρειαζεται να παρω προγεστερονη αμεσως μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μου αλλα ειπε οχι. τι να πω "αβυσσος η ψυχη των γιατρων" χαχαχαχα!!! αυτο που λες οτι ηταν νωρις να δω το εμβρυακι μου αυτο με εκανε να νιωθω οτι δεν θα παει καλα. και νομιζω θυμαμαι πολυ καλα τις ημερομηνιες μου. τι να πω. ας γινει το θαυματακι. Σε ποιο τριμηνο εισαι? συγχαρηττηρια για την εγκυμοσυνη σου. θα ειναι ομορφο συναισθημα να το νιωθεις τοσο εντονα εκει να σε κλωτσαει ε??  ❤️❤️❤️

Το οτι είναι νωρίς δεν σημαίνει πως δεν θα παει καλα καλέ :) απλα άργησε λιγο η σύλληψη μπορει να μην εκανες ωορρηξία οταν νομίζεις αλλα λιγες μέρες αργότερα... Εγώ ειμαι στο 3ο τρίμηνο και ναι ειναι απίστευτο οταν τ νιώθεις να κλωτσάει ? θα δεις σε λιγους μήνες θα μετρας κ εσυ τις κλωτσιές του μωρού σου :) θετική σκέψη θέλει και ολα καλα θα πανε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2019 at 5:35 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα!εγώ γλίστρησα και έπεσα άσχημα.τωρα περιμένω το ραντεβού σε μια βδομάδα ακριβώς για να δούμε τι γίνεται.αναμονη λοιπόν... 

καλημερα καλη μου!!! ειναι καλα προστατευμενα οπως ειπε και η Μαρακινεος παραπανω αυτο ξερω και εγω!!! νιωθεις καλυτερα ? πονας?? Αντε περαστικα σου!! μην ανχωνεσαι ολα θα μας πανε καλα!!! Περιενω νεα σου!! φιλάκια πολλά και να προσεχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2019 at 10:30 ΠΜ, ο/η Viktwria είπε:

Το οτι είναι νωρίς δεν σημαίνει πως δεν θα παει καλα καλέ :) απλα άργησε λιγο η σύλληψη μπορει να μην εκανες ωορρηξία οταν νομίζεις αλλα λιγες μέρες αργότερα... Εγώ ειμαι στο 3ο τρίμηνο και ναι ειναι απίστευτο οταν τ νιώθεις να κλωτσάει ? θα δεις σε λιγους μήνες θα μετρας κ εσυ τις κλωτσιές του μωρού σου :) θετική σκέψη θέλει και ολα καλα θα πανε ?

Αχ Βικτορια μου!!!! σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!! εχω ακουσει τοσες ομορφες ιστοριες απο εγκυουλες που ποσες φορες εχω βαλει τα κλαμματα απο χαρα κ απο συγκινηση, με τις κλωτσιες τους, με τις αγκαλιες τους, τοσες μυρωδιες και συναισθηματα, το θαυμα......που θελω τοσο πολυ να νιωσω κ εγω κ σιγουρα ολες μας!!! Ευχομαι καθε γυναικα να μπορεσει να ζησει ολα αυτα τα συναισθηματα!!! τα φιλια μου!! να εχεις μια ομορφη μερα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

καλημερα καλη μου!!! ειναι καλα προστατευμενα οπως ειπε και η Μαρακινεος παραπανω αυτο ξερω και εγω!!! νιωθεις καλυτερα ? πονας?? Αντε περαστικα σου!! μην ανχωνεσαι ολα θα μας πανε καλα!!! Περιενω νεα σου!! φιλάκια πολλά και να προσεχεις!!!

Τώρα δεν πονάω πια. Πότε έχεις ραντεβού!εγώ Δευτέρα και μου φαίνονται ατελείωτες οι μέρες μέχρι να έρθει πια αυτό το ραντεβού!από συμπτώματα πως πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Αχ Βικτορια μου!!!! σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!! εχω ακουσει τοσες ομορφες ιστοριες απο εγκυουλες που ποσες φορες εχω βαλει τα κλαμματα απο χαρα κ απο συγκινηση, με τις κλωτσιες τους, με τις αγκαλιες τους, τοσες μυρωδιες και συναισθηματα, το θαυμα......που θελω τοσο πολυ να νιωσω κ εγω κ σιγουρα ολες μας!!! Ευχομαι καθε γυναικα να μπορεσει να ζησει ολα αυτα τα συναισθηματα!!! τα φιλια μου!! να εχεις μια ομορφη μερα!!! ❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :) κακαικαι εγω σου εύχομαι να πανε ολα καλα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τώρα δεν πονάω πια. Πότε έχεις ραντεβού!εγώ Δευτέρα και μου φαίνονται ατελείωτες οι μέρες μέχρι να έρθει πια αυτό το ραντεβού!από συμπτώματα πως πας??

Χαιρομαι που δεν πονας!!! ξεκουραση κ ηρεμια τωρα!!!! δεν περνανε οι μερες το ξερω απο πρωτο χερι! Εγω τελικα πηγα σημερα για υπερηχο, εγινε καποιο μπερδεμα με τα ραντεβου κι ετσι μπορεσα κ πηγα σημερα πρωι πρωι!!!  τελικα καταφερα και ειδα το εμβυακι μου στον σακο , που πριν μια βδομαδα ηταν αδειος!!! επισης μου εδειξε κατι που λιγο ελαμπε κ μου ειπε αυτην ειναι η καρδια του, που δεν την ακουσαμε ακομα!!! ηταν ομορφο συναισθημα, λες καποιος μας κρατουσε την αναπνοη τοσο καιρο και εγω και ο αντρας μου γελαγαμε κ δακρυζαμε απο χαρα κ ανακουφιση!!! δυστυχως για το οτι δεν ακουσα την καρδουλα του, στεναχωρεθηκα, αλλα εχω ραντεβου παλι την Παρασκευη, και ελπιζω και πρεπει να ειναι αισοδοξη οτι ολα καλα θα πανε!!! αν και ειμαι 6εβδ+μερικες μερες, (εγω υπολογιζα ομως 7εβδ ), μου ειπε σε μερικες μερες σιγουρα μπορεις να ακουσεις την καρδια του, τωρα απλα ειναι αρκετα μικροσκοπικο. και απο συμπτωματα κλασσικα στηθος πρησμενο και ανακατευομαι καποια στιγμη μεσα στη μερα, νομιζω μετα το πρωινο. Αρα τωρα που θα πας κ συ, θα δεις το σπορακι σου!!!!! κανε υπομονη που ξερω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο, αλλα αυτο το συναισθημα που θα παρεις θα σε ανταμιψει!!! ❤️❤️❤️ φιλακια πολλα, ενημερωσε με!!!

 

εσεις κοριτσια ποτε ακουσατε καρδουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :) κακαικαι εγω σου εύχομαι να πανε ολα καλα ???

❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπέλες μου τι κανετε?? 

@Ε.Γ.Α. τι νεα κοριτσι μου πηγες για υπερηχο?

Εγω αρχιζω παλι να ανχωνομαι καθως ανυπομονω να παω να δω αν ακουσουμε και την καρδια του αυτην την εβδομαδα, τι να πω.....μακαρι!!

τα φιλια μου σε όλες σας και ευχομαι να ειστε καλα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κοπέλες μου τι κανετε?? 

@Ε.Γ.Α. τι νεα κοριτσι μου πηγες για υπερηχο?

Εγω αρχιζω παλι να ανχωνομαι καθως ανυπομονω να παω να δω αν ακουσουμε και την καρδια του αυτην την εβδομαδα, τι να πω.....μακαρι!!

τα φιλια μου σε όλες σας και ευχομαι να ειστε καλα!! ❤️

Τελικά αύριο θα πάω για υπέρηχο γιατί έτυχε τοκετός σήμερα.οποτε άλλη μια μέρα υπομονή.ποσο είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2019 at 3:10 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τελικά αύριο θα πάω για υπέρηχο γιατί έτυχε τοκετός σήμερα.οποτε άλλη μια μέρα υπομονή.ποσο είσαι τώρα?

Εγω σημερα μπηκα στην 7η εβδομαδα!!! σου ευχομαι κοριτσι μου να δεις και να ακουσεις το μπεμπακι σου. εγω ξυπνησα με πονακια περιοδου και καπως εχω χαλαστεί σημερα!!! εσυ ποσο εισαι τωρα?? περιμενω νεακια σου!! <3 φιλιακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η neraidoula86 είπε:

Εγω σημερα μπηκα στην 7η εβδομαδα!!! σου ευχομαι κοριτσι μου να δεις και να ακουσεις το μπεμπακι σου. εγω ξυπνησα με πονακια περιοδου και καπως εχω χαλαστεί σημερα!!! εσυ ποσο εισαι τωρα?? περιμενω νεακια σου!! ❤️ φιλιακια

Λοιπόν σήμερα άκουσαμε μια πολύ πολύ δυνατή καρδούλα!!!!!!είμαι στην 6η εβδομάδα τώρα!πότε έχεις γιατρό??!τα πονακια περιόδου είναι καλά.μεγαλωνει η μήτρα.κι εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις στην αριστερή πλευρά και το είδαμε σε εκείνο το σημείο ακριβώς το μπεμπακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λοιπόν σήμερα άκουσαμε μια πολύ πολύ δυνατή καρδούλα!!!!!!είμαι στην 6η εβδομάδα τώρα!πότε έχεις γιατρό??!τα πονακια περιόδου είναι καλά.μεγαλωνει η μήτρα.κι εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις στην αριστερή πλευρά και το είδαμε σε εκείνο το σημείο ακριβώς το μπεμπακι!!!!

Μπράβο!!! Με το καλό!! ❤️ ❤️ όλα τέλεια λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Μπράβο!!! Με το καλό!! ❤️ ❤️ όλα τέλεια λοιπόν!

Ευχαριστω πολύ!!!καλή συνέχεια και σε σένα!!!!!όλα καλά να είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2019 at 10:42 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λοιπόν σήμερα άκουσαμε μια πολύ πολύ δυνατή καρδούλα!!!!!!είμαι στην 6η εβδομάδα τώρα!πότε έχεις γιατρό??!τα πονακια περιόδου είναι καλά.μεγαλωνει η μήτρα.κι εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις στην αριστερή πλευρά και το είδαμε σε εκείνο το σημείο ακριβώς το μπεμπακι!!!!

Aχ!!!! :) :D τι ομορφα νεα!!!! ομορφη εμπειρια εε?? εγω ξετρελαθηκα μονο που το ειδα . ποσο χαιρομαι για σενα...!!! συγχαρητηρια ολα να σου πανε τελεια κοπέλα μου. εγω εχω αγωνια για το αν θα ακουσουμε καρδουλα τελικα την Παρασκευη. θα σκασω δεν περνανε οι μερες. θελω να ειμαι αισιοδοξη!!! ❤️❤️❤️

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Aχ!!!! :) :D τι ομορφα νεα!!!! ομορφη εμπειρια εε?? εγω ξετρελαθηκα μονο που το ειδα . ποσο χαιρομαι για σενα...!!! συγχαρητηρια ολα να σου πανε τελεια κοπέλα μου. εγω εχω αγωνια για το αν θα ακουσουμε καρδουλα τελικα την Παρασκευη. θα σκασω δεν περνανε οι μερες. θελω να ειμαι αισιοδοξη!!! ❤️❤️❤️

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Γεια σας κορίτσια ! Απ ότι καταλαβαίνω είμαστε κοντά στις εβδομάδες :) εγώ σήμερα μπήκαν στην 6η . Έχω κάνει έναν υπέρηχο όπου είδαμε σάκο με μια μικρηηηη κουκκίδα μέσα ακόμη όμως ήταν νωρίς για να δούμε οτιδήποτε άλλο.  Έχω ραντεβού την άλλη Πέμπτη πάλι κι ελπίζω κι εμείς να ακούσουμε καρδούλα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Aχ!!!! :) :D τι ομορφα νεα!!!! ομορφη εμπειρια εε?? εγω ξετρελαθηκα μονο που το ειδα . ποσο χαιρομαι για σενα...!!! συγχαρητηρια ολα να σου πανε τελεια κοπέλα μου. εγω εχω αγωνια για το αν θα ακουσουμε καρδουλα τελικα την Παρασκευη. θα σκασω δεν περνανε οι μερες. θελω να ειμαι αισιοδοξη!!! ❤️❤️❤️

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ !!!!!!περιμένω την Παρασκευή τα νέα σου!!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η andy2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια ! Απ ότι καταλαβαίνω είμαστε κοντά στις εβδομάδες :) εγώ σήμερα μπήκαν στην 6η . Έχω κάνει έναν υπέρηχο όπου είδαμε σάκο με μια μικρηηηη κουκκίδα μέσα ακόμη όμως ήταν νωρίς για να δούμε οτιδήποτε άλλο.  Έχω ραντεβού την άλλη Πέμπτη πάλι κι ελπίζω κι εμείς να ακούσουμε καρδούλα ❤️ 

Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!ας φτιάξουμε ένα ποστ με μανουλες φθινοπώρου να μαζευτούμε όλες εκεί!και ευχόμαστε όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...