Μετάβαση σε περιεχόμενο
Vivika1812

Κλινική Γενεσις ή Βιοκλινικη

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, πλησιάζουν οι μέρες για τον τοκετό και ακόμα δεν έχω αποφασίσει την κλινική! Από την εμπειρία σας ποια είναι καλύτερη σαν κλινική; Γνωρίζεται καθόλου τις τιμές; 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλη μου! Για να σου απαντήσει κάποια κοπέλα θα πρέπει να έχει εμπειρία και από τις 2 κλινικές, πράγμα σπάνιο νομίζω! Έχεις επισκεφτεί τις 2 αυτές κλινικές εσύ προσωπικά;

Έχω πάει μόνο στο γενεσις στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και γενικά μου αρεσε παρά πολύ σαν κλινική! Περισσότερο θα ήθελα πληροφορίες από την δίκη σας εμπειρία σε οποία από τις δυο κλινικές γεννήσατε!!

Καλή μου, δυστυχώς εγώ είμαι αναρμόδια να σε κατατοπίσω γιατί γέννησα στο νοσοκομείο. Αν θες κάποια πληροφορία για το Ιπποκράτειο, θα χαρώ να σε βοηθήσω!

Κορίτσι μ εγώ γέννησα στο Γένεσις κ εμεινα υπέρ ικανοποιημένη. Είναι λιγο πιο τσιμπημενο από τ βιοκλινικη βέβαια. Αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένη από την κλινική. Οι μαιες πολύ εξυπηρετικες.  Βοηθάνε παρά πολυ με τ θηλασμο. Έρχονται αμέσως μόλις τις καλέσεις. Κ τώρα τ 2ο πάλι εκεί θα τ γεννήσω.

@Vivika1812 θέλεις να μάθεις κάτι συγκεκριμένο; βέβαια κ για την βιοκλινικη έχω ακούσει εξίσου καλά λόγια. Εμάς μας βόλεψε τ Γένεσις γτ είναι κ πάνω στο δρόμο. Ενώ τ αλλο μεσα στο κέντρο. Πότε με τ καλο γεννας;

@Diwni 2 Φεβρουαρίου μπαίνω στον 9ο μήνα με τελική πιθανή ημερομηνία 1 Μαρτίου!!! Γενικά ήθελα να μάθω για τα δωμάτια και κατά ποσό βοηθάνε οι μαίες,γιατί είναι το πρώτο μου μωράκι και όπως καταλαβαίνεις άρχισα να αγχώνομαι!! 😊 

@Diwni για τις τιμές πήρα τηλέφωνο και στις δυο κλινικές και όντως στο Γενεσις είναι πιο τσιμπημένες! Αύριο έχω ραντεβού με την γιατρό μου και ήθελα να άκουσω και  τις γνώμες σας ώστε να αποφασίσω και να την ενημερώσω για την κλινική που προτιμώ τελικά! Εσυ σε ποιο μήνα είσαι; 😀

Εγώ μόλις μπήκα 6ο. Άντε με τ καλο τ μωράκι σου. Όπου και να επιλέξεις να γεννήσεις μια χαρα κλινικές ειναι κ οι 2. Όλα καλα να πανε εύχομαι!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα