Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοριτσι μου μαγνήσιο και μου εδωσαν και κρέμες μαγνησίου κάτι κάνουν 

Χρόνια πολλά και από μένα 

Εμείς καναμε Β επιπέδου τη Δευτέρα όλα καλά εκτός από μια μικρή λεπτομέρεια Με το νεφρο του αλλά προς το παρόν παρακολούθηση

Επόμενο βήμα αναλύσεις από Δευτέρα

Εγώ έφαγα αλλά όχι πολύ γιατί με πονάει το έντερο αλλά έφαγα και παγωτό και κουλούρια και λίγη φλαουνα 

Με κουράζει πολύ ο μικρός εμένα προχθές πονούσα παντού

Για την πάνα τωρανεγω έβαλα στην αρχή λίμπερο το ένα αλλά επειδή το δύο μετά ήταν μεγάλο μας έβαλα το παμπερςβτο ένα και μετά ξανά λίμπερο 

Πιο μεγΛο το γύρισα στο babylino τα παμπερς μου μύριζαν πετρέλαιο 

Τώρα λέω να ξεκινήσω με λίμπερο 

Κορίτσι μου να πάνε όλα καλά με το μωράκι σου!! Καλά έκανες και έφαγες. Πόσο σας ζηλεύω με τα κουλουράκια και τα τσουρεκάκια ??

Τι μαγνήσιο παίρνεις? Θυμάσαι δοσολογία? Εγώ έχω φέρει από Ελλάδα αμπουλες mag2. Λέτε να κάνει δουλειά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LondonBaby   κοπέλα μου τα ίδια έχω κι εγώ με τις κράμπες... Δεν τις είχα πριν, τον τελευταίο μήνα εμφανίστηκαν...? 

Γενικά τελευταία δεν είμαι καλά... Λίγο έμεινε για το τέλος όμως είναι δύσκολο πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rian είπε:

LondonBaby   κοπέλα μου τα ίδια έχω κι εγώ με τις κράμπες... Δεν τις είχα πριν, τον τελευταίο μήνα εμφανίστηκαν...? 

Γενικά τελευταία δεν είμαι καλά... Λίγο έμεινε για το τέλος όμως είναι δύσκολο πολύ....

Διαβασα οτι στο τελευταίο τρίμηνο είναι πολύ έντονες οι κράμπες. Δεν ξέρω τι θα κάνω. 

Κουράγιο αγάπη μου! Τι άλλο? Προσπαθώ να φανταστώ πως νιώθεις. Πλησιάζει η μέρα όμως που θα δεις τα μικρακια σου!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw  να μην ανησυχείς κορίτσι μου για αυτό που βρήκαν στο νεφρό. Πολλά που φαίνονται στην αρχή φεύγουν έως την 28 ευδομαδα. Κι άλλα όταν γεννιούνται τα μωρά...  Τα πονακια που νιώθεις φυσιολογικά είναι. Τι να κάνει κι η μήτρα που μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς... Εύχομαι ο, τι καλύτερο!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Ναι στη γάμπα. Και μετά όλη την ημέρα επηρεάζει όλο το πόδι μέχρι και τη μέση μου. Αλλά η γάμπα με πονάει πάρα πολύ.

Να φανταστώ δεν  είναι πρησμένο απλά πονάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LondonBaby ναι πλησιάζει κοπέλα μου... κι η αγωνία στο κόκκινο... κατταβαλλω τεράστιες προσπαθειες, κάθε μέρα κι πιο δύσκολη... πια έχω χάσει κι τον ύπνο μου τελείως... μακάρι να πάνε ολα  καλά σε όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Να φανταστώ δεν  είναι πρησμένο απλά πονάς 

Το σημείο της γάμπα οχι δεν είναι πρησμένο. Γενικά όμως τα πόδια μου πρηζονται εύκολα. Νιώθω σαν να είναι πάρα πολύ έντονα πιασμένος ο μυς. Σαν να έχω κάνει πάρα πολύ γυμναστική. Αλλά δεν μπορώ να περπατήσω καλα από τον πόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LondonBaby είπε:

Το σημείο της γάμπα οχι δεν είναι πρησμένο. Γενικά όμως τα πόδια μου πρηζονται εύκολα. Νιώθω σαν να είναι πάρα πολύ έντονα πιασμένος ο μυς. Σαν να έχω κάνει πάρα πολύ γυμναστική. Αλλά δεν μπορώ να περπατήσω καλα από τον πόνο. 

Αν δεις ότι επιμένει ο πόνος τις επομενες  μέρες πήγαινέ στο γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Αν δεις ότι επιμένει ο πόνος τις επομενες  μέρες πήγαινέ στο γιατρο

Λέω να πάω αύριο Γιατί είναι ήδη 2 μέρες. Θα δούμε κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον .Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και δε μπορώ να καταλαβω αν καποιοι πονοι ειναι φυσιολογικοι..γιαυτο δε πηγα στα επειγωντα.Δόξα το Θεό το μωράκι μου είναι καλά.Ο γιατρός μου είπε ότι δεν μπορεί να είναι σίγουρος αν είναι συσπάσεις ή πρόβλημα με τα νεφρα  μου.Μου έγραψε εξετάσεις να κάνω μήπως και υπάρχουν πέτρες και δεν λειτουργούν καλά ..Από την άλλη μου είπε ότι υπάρχει μια ζώνη που μετράει τις συσπάσεις αλλά δε μπορώ να τη χρησιμοποιήσω ακόμα ειμαι μόνο 22 εβδ.Μου αύξησε και το μαγνήσιο.Να ξεκουραζομαι παρά πολύ για να γλυτώσω την εισαγωγή ειπε..τουλάχιστον μέχρι το Σάββατο που έχω την Β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!!! Είμαι σίγουρη είναι συσπάσεις μήτρας συν τ ότι μεγαλώνει πολύ τώρα κι προκαλούνται όλα αυτά. Μαγνήσιο κι ξεκούραση!!! Δεν πιστεύω να έχεις θέμα με τα νεφρά, θα είχες πόνους στην πλάτη, ενόχληση στην ούρηση κ.α... Επίσης ένας υπέρηχος νεφρών θα έδειχνε εάν είχες πέτρες η κάτι άλλο... 

Ο καρδιοτοκογραφος δείχνει τις συσπάσεις μήτρας, τους παλμούς του παιδιού κι την συχνότητα των κινήσεων του. Εγώ ξεκίνησα από την 28 ευδομαδα κι κάνω...

Ξεκούραση, ξεκούραση κι ξανά ξεκούραση!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Λέω να πάω αύριο Γιατί είναι ήδη 2 μέρες. Θα δούμε κορίτσι μου.

Κοριτσάκι μου νομίζω θα πιάστηκε κάποιο νεύρο κι δεν είναι τίποτα. Όταν είναι οι κράμπες τόσο δυνατές λογικό είναι... 

Όταν πήγαινα γυμναστήριο έπινα μαγνήσιο για τις κράμπες κι δεν είχα θέμα. Τώρα που πίνω πολύ μαγνήσιο κι δεν πάω γυμναστήριο έχω θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efitta Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου. Μην αγχώνεσαι! Απλά ξεκουράσου όπως σου είπε. Κάνε και τις εξετάσεις και βλέπεις. Πάντως κ γω πιστεύω δεν θα είναι τα νεφρά. Ταλαιπωρούμαι πολλά χρόνια με ουρολοιμώξεις κ πυελονεφριτιδες. Ο πόνος δεν αντέχεται. Να πίνεις κ πολύ νερό!

@Rian Και γω έπινα πριν την εγκυμοσύνη λόγω γυμναστικής. Αλλά όταν έμεινα έγκυος σταμάτησα. Τι δοσολογία παίρνεις την ημέρα Τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δε νομίζω να είναι τα νεφρα μου ...Αλλά βρε κορίτσια δεν είναι νωρίς για συσπάσεις ?Έχω και μικρό μήκος τραχήλου και ανησυχώ πολύ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Και εγώ δε νομίζω να είναι τα νεφρα μου ...Αλλά βρε κορίτσια δεν είναι νωρίς για συσπάσεις ?Έχω και μικρό μήκος τραχήλου και ανησυχώ πολύ .

Δεν ξέρω βρε κοπέλα μου. Δεν έχω νιώσει καμία σύσπαση μέχρι τώρα. Δεν έχω ιδέα πως είναι. ?

Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Δεν ξέρω βρε κοπέλα μου. Δεν έχω νιώσει καμία σύσπαση μέχρι τώρα. Δεν έχω ιδέα πως είναι. ?

Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά. 

Κ εγώ δεν είχα ιδέα ότι αυτοί οι πόνοι είναι συσπάσεις .Τι να πω...Ο Θεός βοηθός. Σε ευχαριστω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Και εγώ δε νομίζω να είναι τα νεφρα μου ...Αλλά βρε κορίτσια δεν είναι νωρίς για συσπάσεις ?Έχω και μικρό μήκος τραχήλου και ανησυχώ πολύ .

Εγώ κοπέλα μου στις 16 εβδομάδες είχα νοσηλευτεί ήδη από τις έντονες συσπάσεις... οπότε δεν είναι νωρίς... Απλά ο κάθε οργανισμός κι κάθε εγκυμοσινη είναι διαφορετική... Κι εγω στις δυο προηγουμενες εγκυμοσινες μου δεν ειχα τετοια θεματα, τωρα ομως.... Πολλά πράγματα είναι απρόβλεπτα κι καλό είναι να προσέχουμε όσο περισσότερο γίνεται...

Πόσο μικρό τράχηλο έχεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LondonBaby  πίνω 3 με 6 κάψουλες των 150mg. Magnetrans forte λέγεται... Συν περιέχεται μαγνήσιο κι στην ημερήσια πολυβιταμινη που πίνω... Υπεραρκετά θα έλεγα!!! Συνήθως πίνουν 300 mg την ημέρα. Όμως εαν δεν το έπινα θα είχα γεννήσει ήδη... Ο γιατρος μου ειπε οτι δεν βλαπτει ουτε τα μωρα ουτε κι εμενα αυτη η δόση.  Την μόνη παρενέργεια που μπορεί να προκαλέσει είναι η διάρροια (Κάτι που δεν έπαθα ποτε)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας χρονια πολλα και καλο μηνα! ???Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Εχω καιρο να σας γραψω απλα δεν μπαινω συχνα και χανω τις συζητησεις. Θα σας πω την τελευταια εμπειρια μου. Την προηγουμενη Μεγαλη Πεμπτη εφυγα απο την δουλεια με τρομερο πονο στο δεξι πλευρο μου. Την ιδια μερα ανεβαζω δεκατα και εχοντας στο μυαλο μου οτι την προηγουμενη αναψαν το κλιματιστικο στη δουλεια το ονομαζω ψυξη τον πονο αυτο που με εσφαζε κυριολεκτικα. Μιλαω με το γιατρο μου κ μου λεει κολλησες ιωση να παρω ντεπον κ να το τριψω. Περνανε 4 μερες να μην μπορω να κουνηθω καθηλωμενη στο κρεβατι με το πυρετο να ανεβοκατεβαινει κ να ποναω, να μην εχω ορεξη να φαω τιποτα ωσπου ο πυρετος φτανει 38.3 οπου ξαναπαιρνω το γιατρο κ μου λεει να παω κατευθειαν σε εφημερευον νοσοκομειο. Το επαιζα γενναια και ελεγα θα περασει θα κανω υπομονη!? Παω την Δευτερα στο Αττικο με τα χιλια ζορια με περνανε και μετα απο διαφορες εξετασεις μου λενε οτι εχω λοιμωξη στο νεφρο διοτι μεγαλωνει η κοιλια και το πιεζει. Μου χορηγησαν ενδοφλεβεια αντιβιωση μιυ εγραψαν ενα χαπι κ την Παρασκευη θα ξαναπαω. Παλι καλα μπορω να κουνηθω γιατι ο πονος μειωνεται και επεσε ο πυρετος αλλα ο οργανισμος μου εχει αποδυναμωθει, τρωω με το ζορι κανω εμετους και ο πονος στο κεφαλι με σκοτωνει. Ευτυχως το μωρακι μου ολο αυτο το διαστημα χοροπηδαει μερα νυχτα και ειναι μια χαρα γιατι φοβομουν πολυ γιαυτο. Οπως καταλαβατε δεν εκανα ποτε Πασχα αλλα το σημαντικο ειναι να γινω καλα για το μωρακι μου τιποτα αλλο. ❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κι εγώ έχω συσπάσεις από τον τρίτο μήνα. Όχι ανησυχητικες βέβαια. Στην αρχή 1 με 2 φορές τη μέρα και τώρα που είμαι στον 8ο 4 με 5 φορές τη μέρα. Όσο περισσότερο κουράζομαι τόσο περισσότερες είναι! Από την αρχή παίρνω μαγνήσιο 2 φορές τη μέρα το trofocard και ο γιατρός μου δεν ανησυχησε ποτέ για τις συσπάσεις. Είπε ότι όταν σημαίνουν κατι θα το καταλάβω γιατί θα είναι πολλές και θα έχουν μια συγκεκριμένη συχνότητα που θα την καταλάβω κι από μόνη μου. Μέχρι στιγμής συνήθως τις παθαίνω από μεσημέρι και μετά λόγω κούρασης. Κράμπες στη κοιλιά χαμηλά, πόνο στη μέση και σκληραίνει η κοιλιά πάλι χαμηλά. Κρατάνε για 25 δεύτερολεπτα περίπου αλλά όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Rian είπε:

 

Εγώ κοπέλα μου στις 16 εβδομάδες είχα νοσηλευτεί ήδη από τις έντονες συσπάσεις... οπότε δεν είναι νωρίς... Απλά ο κάθε οργανισμός κι κάθε εγκυμοσινη είναι διαφορετική... Κι εγω στις δυο προηγουμενες εγκυμοσινες μου δεν ειχα τετοια θεματα, τωρα ομως.... Πολλά πράγματα είναι απρόβλεπτα κι καλό είναι να προσέχουμε όσο περισσότερο γίνεται...

Πόσο μικρό τράχηλο έχεις??? 

Καλημέρα και καλό μήνα ???⚘?????.Ο τράχηλος μου είναι 28mm  δεν έχω κάνει περιδεση ..Μεθαυριο στη β επιπέδου θα δω αν έχει αλλάξει κάτι..Γιατί το μωράκι έχει το κεφάλακι του ήδη εκει χαμηλά και πιέζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Καλημέρα!! Κι εγώ έχω συσπάσεις από τον τρίτο μήνα. Όχι ανησυχητικες βέβαια. Στην αρχή 1 με 2 φορές τη μέρα και τώρα που είμαι στον 8ο 4 με 5 φορές τη μέρα. Όσο περισσότερο κουράζομαι τόσο περισσότερες είναι! Από την αρχή παίρνω μαγνήσιο 2 φορές τη μέρα το trofocard και ο γιατρός μου δεν ανησυχησε ποτέ για τις συσπάσεις. Είπε ότι όταν σημαίνουν κατι θα το καταλάβω γιατί θα είναι πολλές και θα έχουν μια συγκεκριμένη συχνότητα που θα την καταλάβω κι από μόνη μου. Μέχρι στιγμής συνήθως τις παθαίνω από μεσημέρι και μετά λόγω κούρασης. Κράμπες στη κοιλιά χαμηλά, πόνο στη μέση και σκληραίνει η κοιλιά πάλι χαμηλά. Κρατάνε για 25 δεύτερολεπτα περίπου αλλά όλα καλά! 

Καλημέρα και καλο μηνα??????.Εγω δε μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως συσπασεις ..Αλλά αυτό που λες παθαίνω Κ εγώ .Συνήθως απ το μεσημέρι και μετα νιώθω σουβλιες δυνατές κάτω χαμηλά στη κοιλιά μια δεξιά μια αριστερά και γίνεται σκληρή  όλοκληρη η κοιλια, αλλά αρκετή ώρα και μόνο όταν ξαπλώνω σταματανε οι σουβλιες.Και εσύ σαν σουβλιες θα το χαρακτήριζες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rian Σ ευχαριστώ κορίτσι μου. Θα ρωτήσω κ γω σήμερα το γιατρό μήπως βρω άκρη. 

@Liou22 Περαστικά σου κοπέλα μου!! Πωπω τι έπαθες κ συ γιορτινές μέρες. Τουλάχιστον όλα καλά με το μωράκι σου. Τελευταία φορά που ταλαιπωρήθηκα με το νεφρό μου ήταν πριν ένα χρόνο περίπου. Νοσοκομείο με 41 πυρετό έφτασα. Άστα να πάνε. Μεγάλη ταλαιπωρία! Φαντάζομαι τώρα με το μωρό στην κοιλιά πόσο πιο δύσκολο. 

@Pralina @efitta Κορίτσια κ γω το παθαίνω αυτό που σκληραίνει η κοιλιά και το παρατηρώ όταν περπατάω αρκετά. Με πιάνει σαν τράβηγμα χαμηλά ένα περίεργο πράγμα. Δεν ήξερα ότι είναι συσπάσεις αυτές. Και όταν κάθομαι λίγο σταματάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η efitta είπε:

Καλημέρα και καλο μηνα??????.Εγω δε μπορω να καταλαβω αν ειναι οντως συσπασεις ..Αλλά αυτό που λες παθαίνω Κ εγώ .Συνήθως απ το μεσημέρι και μετα νιώθω σουβλιες δυνατές κάτω χαμηλά στη κοιλιά μια δεξιά μια αριστερά και γίνεται σκληρή  όλοκληρη η κοιλια, αλλά αρκετή ώρα και μόνο όταν ξαπλώνω σταματανε οι σουβλιες.Και εσύ σαν σουβλιες θα το χαρακτήριζες ?

Όχι εμένα είναι σαν κράμπες περιόδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μόλις γύρισα απ τον γιατρο…όλα καλά με την μπουμπου μας! Ήταν ζωηρή και υγιέστατη!!!! Σε αλλά νέα μόλις βγήκα από το ιατρείο καθώς κατέβαινα τις σκάλες…έπεσα και χτύπησα την πλάτη μου! Τώρα ξάπλα γιατί πονάει πολύ….
    • Κι εγώ τη βλέπω τη σκιά και στα 2!!! 🤗🤗 έλα βρε @marinamanoulitsa, τρελανέ μας τώρα τέλος Απρίλη ❤️🤞Συνέχισε τα τεστάκια, εύχομαι ολόενα και να σκουραίνουν 🙏
    • Λίλλυ μου συγχαρητήρια για την χοριακή σου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και χαιρόμαστε όλες με την χαρά σου . Εμένα ο Θυρεοειδής αποσυντονίζονταν με κάθε διέγερση και αλλάζαμε φάρμακα , σίγουρα θα πρέπει να στο αλλάξει γιατί είναι αρκετά υψηλό . Τα καλύτερα από την καρδιά μου για το θαυματάκι σου
    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...