Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

Και εγω την εχω αλλα δεν φαινεται εντονα! @efitta ειναι η καθετη καφε γραμμη που βγαινει στην εγκυμοσυνη. Διαβασε εδω.https://www.mama365.gr/23453/ti-shmainei-h-mavrh-grammh-sthn-koilia-ths-egkyoy.html?

Σε ευχαριστώ πολύ....Δε το είχα ξανακούσει..Μέχρι τώρα δεν έχω βγάλει τέτοια γραμμουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2019 at 9:42 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

@lambo  και @Pralina , κορίτσια θέλουμε ΠΗΤ και φύλο για να σας βάλουμε στην λίστα μας!

 

στις On 31/3/2019 at 9:42 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

@lambo  και @Pralina , κορίτσια θέλουμε ΠΗΤ και φύλο για να σας βάλουμε στην λίστα μας!

Καλησπέρα! 23 Ιουνίου και περιμένω αγοράκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ βάζω από νωρίς το λάδι της bio oil και μια κρέμα που βρήκα εδώ της neutrogena, είναι παχύρευστη κ κρατάει ωραία πάνω στο δέρμα χωρίς να λαδώνει. Ακόμα δεν έχει εμφανιστεί τίποτα. Εύχομαι να μην!!! Μόνο στο στήθος βλέπω κάτι κόκκινα σημάδια και πολλές φλέβες. Δεν ξέρω εάν είναι ραγάδες. 

Έχει κάνει καμία την καφέ γράμμη?

Εγώ έχω την καφέ γραμμούλα από τον τρίτο μήνα! Τώρα ξεκινάει από χαμηλά πάει γύρω από τον αφαλό από τη μια μεριά και συνεχίζει προς τα πανω! Χαχχα είμαι και αρκετά μελαχρινή και ίσως παίζει ρόλο κι αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Εγώ έχω την καφέ γραμμούλα από τον τρίτο μήνα! Τώρα ξεκινάει από χαμηλά πάει γύρω από τον αφαλό από τη μια μεριά και συνεχίζει προς τα πανω! Χαχχα είμαι και αρκετά μελαχρινή και ίσως παίζει ρόλο κι αυτό! 

Εγώ μπαίνω στον 7ο σιγά σιγά και ακόμα δεν φαίνεται πολύ έντονα. Άλλα υπάρχει. Ναι σίγουρα παίζει ρόλο Γιατί έχει να κάνει με τη μελανίνη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LondonBaby είπε:

Εγώ μπαίνω στον 7ο σιγά σιγά και ακόμα δεν φαίνεται πολύ έντονα. Άλλα υπάρχει. Ναι σίγουρα παίζει ρόλο Γιατί έχει να κάνει με τη μελανίνη. ?

Δλδ εγώ που είμαι σκανδιναβική επιδερμίδα δεν θα την δω? Κρίμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δλδ εγώ που είμαι σκανδιναβική επιδερμίδα δεν θα την δω? Κρίμα!!!

Μια φίλη μου που είναι ξανθιά κ ανοιχτόχρωμη δεν έκανε καθόλου. Μη στενοχωριέσαι! Να δούμε εμείς Εάν θα την ξεφορτωθούμε μετά.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Μια φίλη μου που είναι ξανθιά κ ανοιχτόχρωμη δεν έκανε καθόλου. Μη στενοχωριέσαι! Να δούμε εμείς Εάν θα την ξεφορτωθούμε μετά.??

Λέιζερ φίλη μου, εγγύηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η katia267 είπε:

Και εγώ στη κοιλιά δεν είδα κάτι είμαι 6 μηνών βάζω της freziderm κ mustella από τον τρίτο μήνα έχω αναρρωτική από την αρχή της εγκυμοσύνης και θα κάτσω εννοείται όσο δικαιούμαι η δουλειά μου έχει βάρος και δε το διακυνδυνευω ούτε εγώ ούτε η εταιρία που εργάζομαι.

Κοίτα πρέπει να το έχει και το δέρμα για να κάνει εμένα έκανε στην εφηβεία τότε δεν ήξερα τη κρέμα αλλά άλλες δεν είδα οι κρέμες όμως βοηθάνε

Βρε κορίτσια έβαλα κιλά αυτό το μήνα ενώ δεν είχα βάλει και δεν μπορώ να πω ότι τρώω αλλά οκ βάραινω έχω στςναχωρεθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλά τα λες, μπορείς να έχεις και δίκιο, αλλά εγώ δουλέυω σε μια δουλειά που είμαστε μετρημένα κουκιά οι υπάλληλοι. Ούτε να αρρωστήσουμε δεν μπορούμε και να ζητήσουμε 1 μέρα άδεια, για τέτοιο πράγμα σου μιλάω. Δεν θέλω από τις δουλειές να με φεύγουν, θέλω να φεύγω εγώ με το κεφάλι ψηλά, κάτι που δεν το αποκλείω αν θεωρήσω ότι αδικούμαι.

Καλά αν σε διώξουν γι'αυτό το λόγο με το κεφάλι ψηλά φεύγεις αυτοί είναι οι ηλίθιοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Εγώ έχω την καφέ γραμμούλα από τον τρίτο μήνα! Τώρα ξεκινάει από χαμηλά πάει γύρω από τον αφαλό από τη μια μεριά και συνεχίζει προς τα πανω! Χαχχα είμαι και αρκετά μελαχρινή και ίσως παίζει ρόλο κι αυτό! 

Σίγουρα παίζει ρόλο .κάπου διάβασα ότι και καλά αν είναι κόρη συνεχίζει και πάνω από τον ομφαλό αν όχι είναι γιος σε ξέρω αν ισχύει χιχι

Στο γιο μου έφυγε λίγους μήνες μετά δεν θυμάμαι πότε δεν με ενοχλούσε καθόλου και δεν ασχολήθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw μην στεναχωριέσαι για τα κιλά, εσύ είσαι και αδυνατούλα από ότι θυμάμαι, τα κιλά χάνονται σχετικά εύκολα και ειδικά με 2 παιδάκια που θα είσαι θα γίνεις μετά ακόμα πιο αδυνατούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοίτα πρέπει να το έχει και το δέρμα για να κάνει εμένα έκανε στην εφηβεία τότε δεν ήξερα τη κρέμα αλλά άλλες δεν είδα οι κρέμες όμως βοηθάνε

Βρε κορίτσια έβαλα κιλά αυτό το μήνα ενώ δεν είχα βάλει και δεν μπορώ να πω ότι τρώω αλλά οκ βάραινω έχω στςναχωρεθει

Και εγώ από την εφηβεία τις έχω,εγώ πάλι αυτό το μήνα έχασα κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Λέιζερ φίλη μου, εγγύηση!

Φεύγει μην ανησυχείς αλλά εντάξει μακάρι να είναι μόνο αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

@egw μην στεναχωριέσαι για τα κιλά, εσύ είσαι και αδυνατούλα από ότι θυμάμαι, τα κιλά χάνονται σχετικά εύκολα και ειδικά με 2 παιδάκια που θα είσαι θα γίνεις μετά ακόμα πιο αδυνατούλα!

Στο πρωτι τα έχασα ναι 

Είχα ένα μεταβολισμό που γενικά ετρωγα ότι ήθελα και δεν έπαιρνα βέβαια κινούμαι πολύ και τώρα που προσέχω παίρνω είναι λίγο σοκ 

Ελπίζω να μη φουσκώσω πολύ γιατί έχω το δεύτερο παιδί και μάλλον και μέχρι αρχές Αυγούστου θα τρέχω και ιδιαίτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evoula4 είπε:

@egw τι να πούμε και οι 2-3 που έχουμε πάρει κιλά από την αρχη; 

Κοριτσάκι, μην στεναχωριέσται για τα κιλά!!!! Σας το λέω εκ πείρας, χάνονται γιατί είσαι στην πίεση και στην τσίτα όλη μέρα! Απολαύστε τις εγκυμοσύνες σας, δεν θα βιώσετε 10 τέτοιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Και εγώ από την εφηβεία τις έχω,εγώ πάλι αυτό το μήνα έχασα κιλά.

Ποιο μήνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Κοριτσάκι, μην στεναχωριέσται για τα κιλά!!!! Σας το λέω εκ πείρας, χάνονται γιατί είσαι στην πίεση και στην τσίτα όλη μέρα! Απολαύστε τις εγκυμοσύνες σας, δεν θα βιώσετε 10 τέτοιες

Αυτό λέω κι εγώ καμιά φορά ότι δεν θα το βιώσουμε πολλές φορές αλλά και με τόσες εξέτασεις δεν μας αφήνουν καν

Έχω και τον άντρα μου ότι του πω οι ορμόνες σου και ενώ στο γιο μου ήταν μέσα στην αγκαλιά τώρα μόνο νεύρα αντί να τη χαρώ έχω απελπιστει

Στο γιο είχα πάρει εννιά έχασα πέντε τη με το που μπήκα σπίτι και εφτά την επόμενη βδομάδα συνολικά έχασα δώδεκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα βλακεια τους πρώτους μήνες γαμωτο έτρωγα όλο βλακειες σε συνδυασμο με το καθισιο.. Το τελευταίο δίμηνο που το έχω στο νου μου και περπατάω και πολύ είμαι πολύ καλύτερα, παίρνω κιλακια αλλά οκ σε φυσιολογικά πλαίσια και η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη! ?

Χτες πληρωθηκαμε από το ΙΚΑ 2,5 μήνες μαζεμενους επιτέλους! Έγινε χαμός! Το σήκωσα το σούπερ! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Εγώ έκανα βλακεια τους πρώτους μήνες γαμωτο έτρωγα όλο βλακειες σε συνδυασμο με το καθισιο.. Το τελευταίο δίμηνο που το έχω στο νου μου και περπατάω και πολύ είμαι πολύ καλύτερα, παίρνω κιλακια αλλά οκ σε φυσιολογικά πλαίσια και η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη! ?

Χτες πληρωθηκαμε από το ΙΚΑ 2,5 μήνες μαζεμενους επιτέλους! Έγινε χαμός! Το σήκωσα το σούπερ! ??

Κι εγώ περπατώ κάθε μέρα αλλά η ψυχολογία μου είναι χάλια 

Πρέπει να πάω να ψωνίσω κιόλας ρούχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ περπατώ κάθε μέρα αλλά η ψυχολογία μου είναι χάλια 

Πρέπει να πάω να ψωνίσω κιόλας ρούχα

Εγώ έχω πάρει κάνα δυο φορμιτσες μόνο και κανα 2 t-Shirt από τα αντρικά του pull n bear ωραιότατα! ??

Έχασα πολλά κιλά πριν κάνα δυο χρόνια οπότε έχω ρουχαλάκια κρατημένα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...