Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγώ δεν παίρνω ακόμη

Στο γιο μου έπαιρνα τρία τέτοιο μήνα

Θυμισε μου σε ποια εβδομαδα εισαι; θα παρεις αργοτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Θα αναγκαστώ να έχει κ καλαθούνα το καρότσι κ ας την χρησιμοποιήσω μόνο τους πρώτους 3 μήνες...τουλάχιστον να νιώσω ότι έκανα το σωστό κ ας μν είναι απαραίτητη. Αλλά απότι βλέπω οι πρώτες του βόλτες γίνονται με καλαθούνα πάνω σε καρότσι από τους περισσότερους γονείς.

Έχει μεγαλη απόκλιση στη τιμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

Θυμισε μου σε ποια εβδομαδα εισαι; θα παρεις αργοτερα;

Σε λίγο θΑ είμαι 19 εβδομάδες

Θα δείξει ανάλογα με τις εξετάσεις σίγουρα μετά το Πάσχα θα πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

@egw πιστευω επισης πως εχω χαμηλο αιματοκριτη γιατι αργησα να παρω σιδηρο διοτι με επηρεαζει στο αυτοανοσο νοσημα που εχω οποτε τον απεφυγα οσο μπορεσα αλλα τωρα θα παιρνω πιο συχνα! 

Δεν νομίζω πως παίζει ρόλο το οτι αργησες  να ξεκινησεις και εγώ χαμηλό έχω και ξεκίνησα να παίρνω από την 10 εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Θα αναγκαστώ να έχει κ καλαθούνα το καρότσι κ ας την χρησιμοποιήσω μόνο τους πρώτους 3 μήνες...τουλάχιστον να νιώσω ότι έκανα το σωστό κ ας μν είναι απαραίτητη. Αλλά απότι βλέπω οι πρώτες του βόλτες γίνονται με καλαθούνα πάνω σε καρότσι από τους περισσότερους γονείς.

Και εγώ με καλαθουνα θα πάρω,το τριπλό απλά ακόμη δεν έχω καταλήξει σε μαρκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Σε λίγο θΑ είμαι 19 εβδομάδες

Θα δείξει ανάλογα με τις εξετάσεις σίγουρα μετά το Πάσχα θα πάει 

Εχουμε 1 εβδομαδα διαφορα. ? ωραια αντε να πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Δεν νομίζω πως παίζει ρόλο το οτι αργησες  να ξεκινησεις και εγώ χαμηλό έχω και ξεκίνησα να παίρνω από την 10 εβδομάδα 

Οντως; ετσι το φανταστηκα οποτε αν ειναι να πεσει θα πεσει και σιδηρο να παιρνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. ?(κατά λάθος μπήκε αυτό το emoticon και όσο και αν προσπαθώ να το διαγράψω, δε μου κάνει τη χάρη). Θέλω να σας πω τον πόνο μου γιατί η μικρή μου έχει βγει πολύ τσαούσω από κοιλιάς και εχει βαλθει να με κάνει να καρδιοκτυπω! Για όσες θυμάστε είμαι ήδη 1 1/2 μήνα σε κατ' οίκον περιορισμό λόγω κολπικής αιμορραγίας από επιπωματικό πλακούντα. Μέσα σε όλα συνεχίζονται ναυτιες και εμετοι ανά διαστήματα, καούρες, έντονη δυσκοιλιοτητα, συσπασεις, αϋπνία και έχουν προστεθεί και ζαλάδες όπως και 2 φορές λιποθυμία. Παίρνω και την ασπιρινουλα μου μαζί με όλα τα άλλα συμπληρώματα λόγω χαμηλής ροής στην μητριαια αρτηρία. Και εκεί που έχουμε πει με τον γιατρουλη ότι σιγά σιγά χαλαρώνουμε γιατί είχαμε πάει την μηνιαία επίσκεψη πριν 1 εβδομάδα και φαινόταν ο πλακούντας να εχει ξεκολλησει από την είσοδο του τραχήλου, προχτές το βράδυ με πιάνει μια αιμορραγία πάρα πολύ άσχημη με πάρα πολύ αίμα. Για να μην τα πολυλογώ πήγα εσπευσμένα για υπέρηχο και ανακαλυψαμε ότι έχει γίνει ΚΑΙ αποκόλληση. Οπότε ξαναγυρνάω εκεί που ξεκίνησα, δλδ πάλι μέσα. Το θετικό είναι ότι η μπέμπα αναπτύσσεται μια χαρά και δε μασάει! Δεν τη νιώθω και πάρα πολύ αν και είμαι 20+3 και έκλεισα ραντεβού για την Β επιπέδου στις 15 Απρίλη. Προσπαθώ να το αντιμετωπίζω με χιούμορ και θετική σκέψη όσο γίνεται, αλλά δε σας κρύβω οτι υπάρχουν στιγμές που μελαγχολω γιατί δεν μπορώ να απολαύσω λίγο πιο χαλαρά την εγκυμοσύνη μου ή να πάω μια βόλτα στη θάλασσα που υπερλατρευω ή να πάω για ένα καφέ στο Θησείο και να λιαστω λίγο δείχνοντας την κοιλίτσα μου (κοιλαρα έχει γίνει αλλά τελοσπαντων)! Όλα αυτά τώρα σε έναν άνθρωπο προτερα υπερδραστηριο! Ευτυχώς έχω καλούς φίλους που με παίρνουν καθημερινά τηλέφωνα και έρχονται οποτε μπορούν να με δουν, τελειώνω τώρα και μια πλεκτή κουβέρτα για την μπέμπα και έχω ξεκινήσει να φτιαχνω και ένα κρεμαστό φωτιστικό με πεταλούδες για το δωμάτιό της. Παρακαλω επίσης να μη μου έρθει κανενα καινούριο εύρημα στη Β επιπέδου και πάθω τριπλό εγκεφαλικό! Ουφ τα είπα και ξεθυμανα λίγο και σας ζάλισα κι εσάς αλλά μάλλον έχω ορμονική έξαρση και ζω λίγο το δράμα μου! ? Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγγνώμη για τα πολλά λόγια! Όνειρα γλυκά σε όλες! ΥΓ. Επίσης είμαι βρυκόλακας οπότε υπολογίστε κι εμένα στα telemarketing freaks! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

Οντως; ετσι το φανταστηκα οποτε αν ειναι να πεσει θα πεσει και σιδηρο να παιρνεις

Εγώ τόσο καιρό που παίρνω μένω σταθερή στο 32-33 Τώρα το αυξήσαμε σε τρεις φορές τη μέρα άντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ τόσο καιρό που παίρνω μένω σταθερή στο 32-33 Τώρα το αυξήσαμε σε τρεις φορές τη μέρα άντε να δουμε

Μπορεις να τρως και φαγητα που σου δινουν σιδηρο. Φακιες, μοσχαρι, συκωτι(εμενα μου αρεσει που κ που?) σιγουρα υπαρχουν κ αλλα αν το ψαξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

Έχει μεγαλη απόκλιση στη τιμή;

Δν ξέρω ακριβώς...θα ξαναπάω να ρωτήσω. Πάντως η αλήθεια είναι οτι τα ingl

essina μ φάνηκαν εύχρηστα σε σχέση με μία αλλη μάρκα π είδα. Κ όμορφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. ?(κατά λάθος μπήκε αυτό το emoticon και όσο και αν προσπαθώ να το διαγράψω, δε μου κάνει τη χάρη). Θέλω να σας πω τον πόνο μου γιατί η μικρή μου έχει βγει πολύ τσαούσω από κοιλιάς και εχει βαλθει να με κάνει να καρδιοκτυπω! Για όσες θυμάστε είμαι ήδη 1 1/2 μήνα σε κατ' οίκον περιορισμό λόγω κολπικής αιμορραγίας από επιπωματικό πλακούντα. Μέσα σε όλα συνεχίζονται ναυτιες και εμετοι ανά διαστήματα, καούρες, έντονη δυσκοιλιοτητα, συσπασεις, αϋπνία και έχουν προστεθεί και ζαλάδες όπως και 2 φορές λιποθυμία. Παίρνω και την ασπιρινουλα μου μαζί με όλα τα άλλα συμπληρώματα λόγω χαμηλής ροής στην μητριαια αρτηρία. Και εκεί που έχουμε πει με τον γιατρουλη ότι σιγά σιγά χαλαρώνουμε γιατί είχαμε πάει την μηνιαία επίσκεψη πριν 1 εβδομάδα και φαινόταν ο πλακούντας να εχει ξεκολλησει από την είσοδο του τραχήλου, προχτές το βράδυ με πιάνει μια αιμορραγία πάρα πολύ άσχημη με πάρα πολύ αίμα. Για να μην τα πολυλογώ πήγα εσπευσμένα για υπέρηχο και ανακαλυψαμε ότι έχει γίνει ΚΑΙ αποκόλληση. Οπότε ξαναγυρνάω εκεί που ξεκίνησα, δλδ πάλι μέσα. Το θετικό είναι ότι η μπέμπα αναπτύσσεται μια χαρά και δε μασάει! Δεν τη νιώθω και πάρα πολύ αν και είμαι 20+3 και έκλεισα ραντεβού για την Β επιπέδου στις 15 Απρίλη. Προσπαθώ να το αντιμετωπίζω με χιούμορ και θετική σκέψη όσο γίνεται, αλλά δε σας κρύβω οτι υπάρχουν στιγμές που μελαγχολω γιατί δεν μπορώ να απολαύσω λίγο πιο χαλαρά την εγκυμοσύνη μου ή να πάω μια βόλτα στη θάλασσα που υπερλατρευω ή να πάω για ένα καφέ στο Θησείο και να λιαστω λίγο δείχνοντας την κοιλίτσα μου (κοιλαρα έχει γίνει αλλά τελοσπαντων)! Όλα αυτά τώρα σε έναν άνθρωπο προτερα υπερδραστηριο! Ευτυχώς έχω καλούς φίλους που με παίρνουν καθημερινά τηλέφωνα και έρχονται οποτε μπορούν να με δουν, τελειώνω τώρα και μια πλεκτή κουβέρτα για την μπέμπα και έχω ξεκινήσει να φτιαχνω και ένα κρεμαστό φωτιστικό με πεταλούδες για το δωμάτιό της. Παρακαλω επίσης να μη μου έρθει κανενα καινούριο εύρημα στη Β επιπέδου και πάθω τριπλό εγκεφαλικό! Ουφ τα είπα και ξεθυμανα λίγο και σας ζάλισα κι εσάς αλλά μάλλον έχω ορμονική έξαρση και ζω λίγο το δράμα μου! ? Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγγνώμη για τα πολλά λόγια! Όνειρα γλυκά σε όλες! ΥΓ. Επίσης είμαι βρυκόλακας οπότε υπολογίστε κι εμένα στα telemarketing freaks! 

Υπομονή βρε κορίτσι μου,από την στιγμή που το μωράκι είναι μια χαρά όλα τα άλλα θα τα αντιμετωπίζεις!!εδώ εμείς με λιγότερα προβλήματα και πάλι μέσα στο άγχος είμαστε μας έχουνε τρελάνει και οι ορμόνες και τα βλέπουμε όλα λίγο πιο δύσκολα.οσο για την β επιπέδου μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MariannakiM κοριτσι μου ευχομαι να ειναι το τελευταιο που σου τυχαινει και η Β επιπεδου να βγει πολυ καλη! Ειναι καλο που προσπαθεις να το βλεπεις θετικα και ετσι να συνεχισεις οσο δυσκολο και να ειναι! Σκεψου οτι σε λιγους μηνες θα μπορεις να κανεις αυτες τις βολτες με το μωρακι σου και θα λες οτι αξιζε το καθε τι που περασες γιατι εχεις την δυναμη! Σε θαυμαζω για αυτο μπραβο σου και πραγματικα ευχομαι συντομα να σηκωθεις και να νιωσεις καλυτερα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

Εχουμε 1 εβδομαδα διαφορα. ? ωραια αντε να πανε ολα καλα! 

Είκοσι εσύ;

ευχαριστώ επίσης κοπέλα μου όλα να πάνε τέλεια 

Κοιτάξετε τη μάρκα bebe star

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Δν ξέρω ακριβώς...θα ξαναπάω να ρωτήσω. Πάντως η αλήθεια είναι οτι τα ingl

essina μ φάνηκαν εύχρηστα σε σχέση με μία αλλη μάρκα π είδα. Κ όμορφα.

Εγω πηρα της chicco 3  σε 1..400 ευρω απο 480..κι εγω στο port bebe θα το βαλω γι αρχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. ?(κατά λάθος μπήκε αυτό το emoticon και όσο και αν προσπαθώ να το διαγράψω, δε μου κάνει τη χάρη). Θέλω να σας πω τον πόνο μου γιατί η μικρή μου έχει βγει πολύ τσαούσω από κοιλιάς και εχει βαλθει να με κάνει να καρδιοκτυπω! Για όσες θυμάστε είμαι ήδη 1 1/2 μήνα σε κατ' οίκον περιορισμό λόγω κολπικής αιμορραγίας από επιπωματικό πλακούντα. Μέσα σε όλα συνεχίζονται ναυτιες και εμετοι ανά διαστήματα, καούρες, έντονη δυσκοιλιοτητα, συσπασεις, αϋπνία και έχουν προστεθεί και ζαλάδες όπως και 2 φορές λιποθυμία. Παίρνω και την ασπιρινουλα μου μαζί με όλα τα άλλα συμπληρώματα λόγω χαμηλής ροής στην μητριαια αρτηρία. Και εκεί που έχουμε πει με τον γιατρουλη ότι σιγά σιγά χαλαρώνουμε γιατί είχαμε πάει την μηνιαία επίσκεψη πριν 1 εβδομάδα και φαινόταν ο πλακούντας να εχει ξεκολλησει από την είσοδο του τραχήλου, προχτές το βράδυ με πιάνει μια αιμορραγία πάρα πολύ άσχημη με πάρα πολύ αίμα. Για να μην τα πολυλογώ πήγα εσπευσμένα για υπέρηχο και ανακαλυψαμε ότι έχει γίνει ΚΑΙ αποκόλληση. Οπότε ξαναγυρνάω εκεί που ξεκίνησα, δλδ πάλι μέσα. Το θετικό είναι ότι η μπέμπα αναπτύσσεται μια χαρά και δε μασάει! Δεν τη νιώθω και πάρα πολύ αν και είμαι 20+3 και έκλεισα ραντεβού για την Β επιπέδου στις 15 Απρίλη. Προσπαθώ να το αντιμετωπίζω με χιούμορ και θετική σκέψη όσο γίνεται, αλλά δε σας κρύβω οτι υπάρχουν στιγμές που μελαγχολω γιατί δεν μπορώ να απολαύσω λίγο πιο χαλαρά την εγκυμοσύνη μου ή να πάω μια βόλτα στη θάλασσα που υπερλατρευω ή να πάω για ένα καφέ στο Θησείο και να λιαστω λίγο δείχνοντας την κοιλίτσα μου (κοιλαρα έχει γίνει αλλά τελοσπαντων)! Όλα αυτά τώρα σε έναν άνθρωπο προτερα υπερδραστηριο! Ευτυχώς έχω καλούς φίλους που με παίρνουν καθημερινά τηλέφωνα και έρχονται οποτε μπορούν να με δουν, τελειώνω τώρα και μια πλεκτή κουβέρτα για την μπέμπα και έχω ξεκινήσει να φτιαχνω και ένα κρεμαστό φωτιστικό με πεταλούδες για το δωμάτιό της. Παρακαλω επίσης να μη μου έρθει κανενα καινούριο εύρημα στη Β επιπέδου και πάθω τριπλό εγκεφαλικό! Ουφ τα είπα και ξεθυμανα λίγο και σας ζάλισα κι εσάς αλλά μάλλον έχω ορμονική έξαρση και ζω λίγο το δράμα μου! ? Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγγνώμη για τα πολλά λόγια! Όνειρα γλυκά σε όλες! ΥΓ. Επίσης είμαι βρυκόλακας οπότε υπολογίστε κι εμένα στα telemarketing freaks! 

Κορίτσι μου υπομονή . εύχομαι όλα να πάνε καλά σε λίγο καιρό θα περάσει και αυτο και θα κάνεις τη βόλτα σου

Κάνε υπομονή άντεξε λίγο και θα κρατάς τη μικρούλα σου θα περάσει ο καιρός 

Βρες και καμιά σειρά να κολλήσεις να περάσει η ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Είκοσι εσύ;

ευχαριστώ επίσης κοπέλα μου όλα να πάνε τέλεια 

Κοιτάξετε τη μάρκα bebe star

@egw μεθαυριο κλεινω 20 να σαι καλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Δν ξέρω ακριβώς...θα ξαναπάω να ρωτήσω. Πάντως η αλήθεια είναι οτι τα ingl

essina μ φάνηκαν εύχρηστα σε σχέση με μία αλλη μάρκα π είδα. Κ όμορφα.

Δες και το βάρος της έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου υπομονή . εύχομαι όλα να πάνε καλά σε λίγο καιρό θα περάσει και αυτο και θα κάνεις τη βόλτα σου

Κάνε υπομονή άντεξε λίγο και θα κρατάς τη μικρούλα σου θα περάσει ο καιρός 

Βρες και καμιά σειρά να κολλήσεις να περάσει η ώρα 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες! Καλά κάνω Ολυμπιάδες στο Netflix. Τελειώνω σειρές σε 1-2 μέρες πλέον! Όλους τους κύκλους! Πως νομίζεις ότι τελείωσα την πλεκτή κουβέρτα; Σειρές κι Άγιος ο Θεός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες! Καλά κάνω Ολυμπιάδες στο Netflix. Τελειώνω σειρές σε 1-2 μέρες πλέον! Όλους τους κύκλους! Πως νομίζεις ότι τελείωσα την πλεκτή κουβέρτα; Σειρές κι Άγιος ο Θεός! 

Θα δεις θα περάσει ο καιρός και θα τα αφήσεις όλα πίσω σου

Ο άντρας σου είναι σπίτι αρκετές ώρες;οι γονείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Θα δεις θα περάσει ο καιρός και θα τα αφήσεις όλα πίσω σου

Ο άντρας σου είναι σπίτι αρκετές ώρες;οι γονείς;

Ισχύει! Αυτό που προσπαθώ να σκέφτομαι όταν με παίρνει από κάτω είναι ότι σε λίγο καιρό θα κρατάω στην αγκαλιά μου την μπέμπα και θα πηγαίνουμε συνέχεια βόλτες!                Ο άντρας μου δυστυχώς λείπει πολλές ώρες (σκέψου ακόμα δεν έχει γυρίσει σπίτι γιατί κάνει 2 δουλειές, αναγκαστικά τώρα γιατί εγώ λόγω της αναρρωτικής ποιος ξέρει πότε θα πληρωθώ από το ΙΚΑ), οπότε κι εγώ μένω πολλές ώρες μόνη μου. Οι γονείς μου στέλνουν φαγητό 3-4 φορές την εβδομάδα και όποτε μπορούν έρχονται αλλά αφενός είναι μεγάλοι και έχουν διαφορα θέματα υγειας, αφετέρου έχουν και το άλλο εγγόνι που προσέχουν με διαφορα οικογενειακά θέματα που τους ταλαιπωρούν. Κάνουν ότι μπορούν κι εκείνοι! Και στενοχωριεμαι κι εγώ που τους ταλαιπωρω έξτρα τώρα αλλά τί να κάνουμε που βγηκε απαιτητικη η εγγονή τους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Ισχύει! Αυτό που προσπαθώ να σκέφτομαι όταν με παίρνει από κάτω είναι ότι σε λίγο καιρό θα κρατάω στην αγκαλιά μου την μπέμπα και θα πηγαίνουμε συνέχεια βόλτες!                Ο άντρας μου δυστυχώς λείπει πολλές ώρες (σκέψου ακόμα δεν έχει γυρίσει σπίτι γιατί κάνει 2 δουλειές, αναγκαστικά τώρα γιατί εγώ λόγω της αναρρωτικής ποιος ξέρει πότε θα πληρωθώ από το ΙΚΑ), οπότε κι εγώ μένω πολλές ώρες μόνη μου. Οι γονείς μου στέλνουν φαγητό 3-4 φορές την εβδομάδα και όποτε μπορούν έρχονται αλλά αφενός είναι μεγάλοι και έχουν διαφορα θέματα υγειας, αφετέρου έχουν και το άλλο εγγόνι που προσέχουν με διαφορα οικογενειακά θέματα που τους ταλαιπωρούν. Κάνουν ότι μπορούν κι εκείνοι! Και στενοχωριεμαι κι εγώ που τους ταλαιπωρω έξτρα τώρα αλλά τί να κάνουμε που βγηκε απαιτητικη η εγγονή τους!!! 

Ξέρεις τι άλλο να κάνεις;την προίκα της για ξεκινά έρευνα στο ίντερνετ εγώ κολλούσα με τις ώρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ξέρεις τι άλλο να κάνεις;την προίκα της για ξεκινά έρευνα στο ίντερνετ εγώ κολλούσα με τις ώρες 

Α ναι τα κάνω και αυτά! Έχω παραγγείλει ήδη καροτσάκι 3 σε 1. Τα υπόλοιπα λέω να τα ξεκινήσω με περισσότερη ζέση από την β επιπέδου και μετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγώ τη β επιπέδου θα τη κάνω Δευτέρα του Πάσχα 

Με το καλό κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...