Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τετάρτη πρωί πάω για υπέρηχο κορίτσια! Μάλλον θα τα βάλουμε σ'αυτο τον κύκλο τα "παγάκια" μας!!! ???

Καλή επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι. Άντε με το καλό το συμπεθεριο. Έτσι να έχουν κίνητρο τα εμβρυακια να στεριώσουν. Να βρούνε νύφες και γαμπρούς. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι την έκανα σημερα τη δική σου κ τελος?

Αντε αντε! Όλα καλά θα πάνε θα δεις! Σε λίγο καιρό θα λέμε για φουσκωματα και ανακατωσούρες!!! 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι. Άντε με το καλό το συμπεθεριο. Έτσι να έχουν κίνητρο τα εμβρυακια να στεριώσουν. Να βρούνε νύφες και γαμπρούς. ???

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Έτσι ένα κίνητρο πάντα χρειάζεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά μαρή μην κάνουμε ένα λάθος!!!

Εσύ εσύ, προηγείσαι. Για σένα πηγαινε το μήνυμα.  Περιμένω το γαμπρό!!!!

@Zeta. μου με το καλό!!! Εδώ η συμπεθέρα δε με αφήνει να πάρω από αλλού γαμπρό.???

 

Κορίτσαρο περιμένεις Πίου μου;;; ? Δεν πειράζει, προτεραιότητα έχει η @Bloublou85 μας!!! Να είναι καλά τα μπεμπάκια μας κ τίποτα άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσαρο περιμένεις Πίου μου;;; ? Δεν πειράζει, προτεραιότητα έχει η @Bloublou85 μας!!! Να είναι καλά τα μπεμπάκια μας κ τίποτα άλλο!!!

Ναιιιι τη νύφη μου περιμενειιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2019 at 6:41 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

με το καλο....κ εγω στην τελευταια ωοληψια δεν μου ειπαν καν να παρω αντιβιωση κ ολα καλα....το ενα του φυσικου εβαλες,  η κ αλλα???

 

στις On 12/5/2019 at 6:41 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

με το καλο....κ εγω στην τελευταια ωοληψια δεν μου ειπαν καν να παρω αντιβιωση κ ολα καλα....το ενα του φυσικου εβαλες,  η κ αλλα???

Όχι κορίτσι Δνε σου βάζει ποτέ ένα ο σφακ ... 

μαζευεις τουλάχιστον πέντε ανάλογα με την ηλικία κλπ και μετά στα Ξεπαγώνει και σου βάζει τα καλύτερα δυο η τρία πάλι ανάλογα με την ηλικία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2019 at 7:07 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Τετάρτη πρωί πάω για υπέρηχο κορίτσια! Μάλλον θα τα βάλουμε σ'αυτο τον κύκλο τα "παγάκια" μας!!! ???

Τέλεια κοριτσάκι μου γλυκό !!!! Να είναι κι η τυχερή σου φορά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου γλυκό !!!! Να είναι κι η τυχερή σου φορά......

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου! Και σ'εσενα τα καλύτερα εύχομαι! Ας είναι τα τελευταία μας βασανάκια αυτά που περνάμε τώρα όλες μας! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αύριο θα κάνω την ωοληψία ομως δεν θα κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτόν το κύκλο καθώς ανέβασα προγεστερόνη.

Καλή σου μέρα κοριτσάκι...Μην αγχώνεσαι λίγη υπομονή ακόμη...ας γίνουν όλα όπως πρέπει και θα είναι η τυχερή σου προσπάθεια μετά τον βλάκα τον Ζηκ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή σου μέρα κοριτσάκι...Μην αγχώνεσαι λίγη υπομονή ακόμη...ας γίνουν όλα όπως πρέπει και θα είναι η τυχερή σου προσπάθεια μετά τον βλάκα τον Ζηκ... 

Χαχαχαχα ευχαριστώ πολύ όχι δεν αγχωνομαι σιγά για ένα μηνα ακόμα.εσυ τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αύριο θα κάνω την ωοληψία ομως δεν θα κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτόν το κύκλο καθώς ανέβασα προγεστερόνη.

Καλημέρα κούκλα μου! Καλό μάζεμα και πολλά άριστα εμβρυάκια εύχομαι! 

Εγώ ξεκινάω αύριο cyclacur και την άλλη Παρασκευή πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται! Μου είπαν να έχω και τα dermestrill και μόλις τελειώσω με την περίοδο να ξεκινήσω και σαλοσπιρ... Σα να μην πέρασε μια μέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα ευχαριστώ πολύ όχι δεν αγχωνομαι σιγά για ένα μηνα ακόμα.εσυ τι κάνεις?

Καλά ειμαι κουκλίτσα μου...αύριο πάω Αθήνα για το πρώτο ραντεβού με τον Μαντούδη στο Γέννημα, αφού και εγώ έφαγα το κεφάλι μου με τον Ζηκ. και ας ελπίσουμε τα όλα να πάνε καλά! Πόσο σου ανέβηκε η προγεστερόνη; Πόσα ωοθηλακια έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Ετοιμαζομαι για ετ κ ηθελα να σας ρωτησω η prg ποσο πρεπει να ειναι για να μπορουμε να προχωρησουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 άντε καλή αρχή να έχεις! Κ εμενα τα dermestril με είχαν βοηθήσει πολύ με τη πάχυνση του ενδομητρίου.

@Ριρίκα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά με το νέο γιατρό, χάσαμε αρκετό χρόνο ή αλήθεια είναι με το βλαχο?Ή προγεστερόνη μου έχει ανέβει στο 2, φυσικά κ στις προηγούμενες είχε ανέβει αλλά κανείς δε με σταματησε?

@Πλατανακη Δεσποινα ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο;με προετοιμασία ενδομητρίου? Ή μετά από ωοληψία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα. Ετοιμαζομαι για ετ κ ηθελα να σας ρωτησω η prg ποσο πρεπει να ειναι για να μπορουμε να προχωρησουμε?

Δέσποινα εξαρτάται από πολλά. Αν κάνεις ετ απευθείας μετά από διέγερση ή με κατεψυγμένα σε φυσικό ή φαρμακευτικό κύκλο. Σε τί φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

@Geo2009 άντε καλή αρχή να έχεις! Κ εμενα τα dermestril με είχαν βοηθήσει πολύ με τη πάχυνση του ενδομητρίου.

@Ριρίκα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά με το νέο γιατρό, χάσαμε αρκετό χρόνο ή αλήθεια είναι με το βλαχο?Ή προγεστερόνη μου έχει ανέβει στο 2, φυσικά κ στις προηγούμενες είχε ανέβει αλλά κανείς δε με σταματησε?

@Πλατανακη Δεσποινα ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο;με προετοιμασία ενδομητρίου? Ή μετά από ωοληψία?

Με προετοιμασια ενδομητριου γτ ειναι λεπτο στα 6 δηλ το ανωτερο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δέσποινα εξαρτάται από πολλά. Αν κάνεις ετ απευθείας μετά από διέγερση ή με κατεψυγμένα σε φυσικό ή φαρμακευτικό κύκλο. Σε τί φάση είσαι;

Με κατεψυγμενα θα κανω και σε φαρμακευτικο κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Με κατεψυγμενα θα κανω και σε φαρμακευτικο κυκλο

σικλακιουρ ουτροτζεσταν και ινοχεπ μου ειπε θα χρειαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Geo2009 άντε καλή αρχή να έχεις! Κ εμενα τα dermestril με είχαν βοηθήσει πολύ με τη πάχυνση του ενδομητρίου.

@Ριρίκα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά με το νέο γιατρό, χάσαμε αρκετό χρόνο ή αλήθεια είναι με το βλαχο?Ή προγεστερόνη μου έχει ανέβει στο 2, φυσικά κ στις προηγούμενες είχε ανέβει αλλά κανείς δε με σταματησε?

@Πλατανακη Δεσποινα ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο;με προετοιμασία ενδομητρίου? Ή μετά από ωοληψία?

Αχαχαχα τα ίδια να ρωτάμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Geo2009 άντε καλή αρχή να έχεις! Κ εμενα τα dermestril με είχαν βοηθήσει πολύ με τη πάχυνση του ενδομητρίου.

@Ριρίκα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά με το νέο γιατρό, χάσαμε αρκετό χρόνο ή αλήθεια είναι με το βλαχο?Ή προγεστερόνη μου έχει ανέβει στο 2, φυσικά κ στις προηγούμενες είχε ανέβει αλλά κανείς δε με σταματησε?

@Πλατανακη Δεσποινα ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο;με προετοιμασία ενδομητρίου? Ή μετά από ωοληψία?

Αφού σε σταμάτησαν τώρα, κάτι λέει αυτό! Κοίτα να δεις που θα πετύχει αυτή τη φορά! Έχω καλό προαίσθημα! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχαχαχα τα ίδια να ρωτάμε. 

Τα ίδια παντελή μου, κι όλα να αφορούν τη προγεστερόνη με κυνηγάει ή σιχαμενη παντού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...