Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ίσως τι να πωω θα φανεί !!ειμαι στη 5η μέρα εβρυομεταφορας!

Αααα τέλεια δν το κατάλαβαααα!!!Αντε με το καλό κ εύχομαι με μια θετικότατη χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Α μαλιστα. Εχεις δικιο πικοκακι. 

Μαλλον μπερδευτηκα εγω. 

@Μπεμπελουκα τωρα καταλαβα. Μαλλον εγω μπερδευτηκα κ σε μπερδεψα κι εσενα. Με συγχωρεις. 

@nikonaσιγα δε πειράζει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@nikonaσιγα δε πειράζει !!!

Ε πως... Σε ανησυχησα μαλλον. Αλλα το καταλαβα διαφορετικα. Και παλι συγγνωμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ε πως... Σε ανησυχησα μαλλον. Αλλα το καταλαβα διαφορετικα. Και παλι συγγνωμη. 

@nikonaπες μας πως νιώθεις ??με τη 2η πέτυχες ??που θα γενησσες το καλό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@nikonaπες μας πως νιώθεις ??με τη 2η πέτυχες ??που θα γενησσες το καλό?

Μπεμπελουκα με την τριτη. Απο την πρωτη διεγερση καναμε δυο προσπαθειες. Μια με φρεσκα και μια με κατεψυγμενα. Ξανακαναμε διεγερση κ τοτε πετυχαμε. 

Θα γεννησω στο νοσοκομειο της πολης μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αααα τέλεια δν το κατάλαβαααα!!!Αντε με το καλό κ εύχομαι με μια θετικότατη χοριακή!!!

Ή απόφαση της επιτροπης εγκρίνει 3600.ακομα κι αν ο γιατρός θέλει να χρησιμοποιήσει τα μισά εμείς τα παίρνουμε ολα για να μην τα χάσουμε.γιατι με το ίδιο χαρτί δικαιουμαστε κ τη πρώτη φορα 3600 κ τη δεύτερη αλλά τόσα,επομενως γιατί να τα χάσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ή απόφαση της επιτροπης εγκρίνει 3600.ακομα κι αν ο γιατρός θέλει να χρησιμοποιήσει τα μισά εμείς τα παίρνουμε ολα για να μην τα χάσουμε.γιατι με το ίδιο χαρτί δικαιουμαστε κ τη πρώτη φορα 3600 κ τη δεύτερη αλλά τόσα,επομενως γιατί να τα χάσουμε.

Αρα δν γίνεται να σπαστουν!!Χρήσιμη πληροφορία!!Εγω τις πήρα όλες!!Μακάρι ότι μένει να χαρίζονται μετά!!Πως είσαι κορίτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αρα δν γίνεται να σπαστουν!!Χρήσιμη πληροφορία!!Εγω τις πήρα όλες!!Μακάρι ότι μένει να χαρίζονται μετά!!Πως είσαι κορίτσι?

Εννοείται πως όσα μας εγκρίνει ή επιτροπή πάμε κ τα παίρνουμε.δηλ μας εγκρίνει ή επιτροπή 3600 κ γραφει ο γιατρός 1400? Ε όχι όλα τα γράφουν κ χρησιμοποιούμε όσα χρειαζόμαστε.κι εγώ 2000 χρησιμοποίησα αλλά μου τα έγραψε κ τα πηρα όλα κ τις δύο φορές οπότε τώρα τα έχω ψυγείο κ θα ξανά προσπαθήσω με αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά έτρεχα.. Σήμερα έκανα τελικά σπερματένχηση που σας έλεγα σε 15 μέρες θα μάθω το αποτέλεσμα αν και δεν περιμένω πολλά.

@Nektarinaki_love  Τέλεια η τιμή!!! Με το καλό σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά έτρεχα.. Σήμερα έκανα τελικά σπερματένχηση που σας έλεγα σε 15 μέρες θα μάθω το αποτέλεσμα αν και δεν περιμένω πολλά.

@Nektarinaki_love  Τέλεια η τιμή!!! Με το καλό σου εύχομαι!

Εύχομαι καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona κοριτσάρα μου εδώ εισαι; Σε έψαχνα στις ανακοινώσεις γέννας! Πώς εισαι; έχεις καμία ένδειξη ότι πλησιάζει η μεγάλη ωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια 663,50 η δεύτερη χοριακή σήμερα!σήμερα είμαι στην πρώτη ημέρα καθυστέρησης❤️Πώς σας φαίνεται??

Σούπερ μου φαίνεται!!! Όλα καλά. Προχωράει τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια 663,50 η δεύτερη χοριακή σήμερα!σήμερα είμαι στην πρώτη ημέρα καθυστέρησης❤️Πώς σας φαίνεται??

Είναι τέλεια !!!!!!! Με το καλό κορίτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε μαζευτεί πολλά κορίτσια εδώ, εύχομαι τα καλύτερα! Τέτοιες μέρες πέρισυ περίμενα κι εγω περίοδο για να ξεκινήσω τη δεύτερη μου προσπάθεια. Ακόμα έχω την εικόνα από τα ωοθηλακια που παρακολουθουσαμε στον υπέρηχο. Και τώρα έχω έναν μπέμπαρο αγκαλιά και αναρωτιέμαι ποιο απ αυτά να ήταν! Είναι μαγικό αυτό που συμβαίνει και μακαρι βέβαια να μην χρειαζόταν η εξωσωματική αλλά κατά κάποιο τρόπο ευγνωμονώ την επιστήμη που με έκανε να το ζήσω από τόσο κοντά και βημα-βήμα. Το κεφάλι ψηλά  μην πτοείστε απο τις ατυχίες, μέσα στο πρόγραμμα είναι κι αυτές, όλες θα τα καταφέρετε! Και ίσως σύντομα να ξαναμπώ κι εγώ στην παρέα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά έτρεχα.. Σήμερα έκανα τελικά σπερματένχηση που σας έλεγα σε 15 μέρες θα μάθω το αποτέλεσμα αν και δεν περιμένω πολλά.

@Nektarinaki_love  Τέλεια η τιμή!!! Με το καλό σου εύχομαι!

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσιιιι και σε εσένα ό,τι κάνεις με το καλό! Μακάρι να βγεί θετική η χοριακή σου!έχε πιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Είναι τέλεια !!!!!!! Με το καλό κορίτσι 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!εσύ αν θυμάμαι καλά αυριο δεν έχεις χοριακή??εκτως και αν έχασα κάτι γιατί δεν μπήκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σούπερ μου φαίνεται!!! Όλα καλά. Προχωράει τέλεια!!!

Σ ευχαριστώ κοπέλα μουυυ!αυριο στις 7 έχω ραντεβού να δούμε τον σάκο μου είπε ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ κοπέλα μουυυ!αυριο στις 7 έχω ραντεβού να δούμε τον σάκο μου είπε ο γιατρός!

Πολύ ωραία! Με το καλό όλα εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ ωραία! Με το καλό όλα εύχομαι. 

Να σαι καλά κορίτσι μου.και σε σένα εύχομαι όλα να είναι τελεια μέχρι να κρατήσεις το νινάκι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ κοπέλα μουυυ!αυριο στις 7 έχω ραντεβού να δούμε τον σάκο μου είπε ο γιατρός!

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!εσύ αν θυμάμαι καλά αυριο δεν έχεις χοριακή??εκτως και αν έχασα κάτι γιατί δεν μπήκα..

Ναι αύριο λέω να πάω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...