Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα κάνουμε σε λίγες μέρες δοκιμαστική εμβρυομεταφορα κ θα μου πει τι χρειάζεται,ευχαριστω!!

Με ποιον γιατρό επέλεξες να προχωρήσεις @Bloublou85 μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Με ποιον γιατρό επέλεξες να προχωρήσεις @Bloublou85 μου;; 

Στο ρεα θα πάω jazz μου με τη παλιά μου γυναικολόγο.εσυ τι κάνεις πως θα προχωρησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Στο ρεα θα πάω jazz μου με τη παλιά μου γυναικολόγο.εσυ τι κάνεις πως θα προχωρησεις;

Δεν έχω ιδέα! Θα κάνω ραντεβού με τον Πάντο Αθήνας και Θεσσαλονίκης και βλέπουμε.. καλη επιτυχία κορίτσι μου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Φεμαρα έχω κορίτσι,οι ενέσεις,μενοπουρ και γκοναλ δε μου φτάνουν.Ναι ξέρω ότι τα φεμαρα ρίχνουν τα οιστρογόνα,αλλά μικρότερη του 10;Ίσως επειδή είχε γίνει καταστολή με τα αντισυλληπτικά.Θα δείξει.

Το καταλαβα και εγω μετα....διαβαζοντας λιγο καλυτερα το μην σου!!!εσυ μεχρι ποτε εχεις ενεσιμα???...τις εχεις παρει ολες τις δοσεις απο την επιτροπη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Το καταλαβα και εγω μετα....διαβαζοντας λιγο καλυτερα το μην σου!!!εσυ μεχρι ποτε εχεις ενεσιμα???...τις εχεις παρει ολες τις δοσεις απο την επιτροπη???

Ου και όχι μόνο.Αυτή είναι η 13η διέγερση.Καταλαβαίνεις λοιπόν.Μέχρι την Πέμπτη.Ψάχνω μήπως βρω κάτι,γιατί με έπιασαν απροετοιμαστη.Τώρα αν μου ανεβάσουν τη δόση θα αγοράσω τί να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Ου και όχι μόνο.Αυτή είναι η 13η διέγερση.Καταλαβαίνεις λοιπόν.Μέχρι την Πέμπτη.Ψάχνω μήπως βρω κάτι,γιατί με έπιασαν απροετοιμαστη.Τώρα αν μου ανεβάσουν τη δόση θα αγοράσω τί να κάνω.

Απο το κεντρο σου δεν μπορουν να σου βρουν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansaαν κατάλαβα σωστά, καλά πήγε σήμερα ο υπέρηχος, ε; Πιο ξεκάθαρα βέβαια θα είναι στον υπέρηχο της Τετάρτης... Δηλ τα fermara τα παίρνεις συνδυαστικά με gonal k menopur? 

@nikona χθες είχες υπέρηχο;;; η δε θυμαμαι καλά και τα έχω μπερδέψει;;;

@Kokotsaloπως είσαι;;;;πως περνάνε οι μέρες σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zefi87 ναι, καλα θυμασαι. Ολα φαινονται καλα μεχρι στιγμης, δοξα τω Θεω. Την αλλη Δευτερα παλι. Τωρα θα εχουμε καθε εβδομαδα παρακολουθηση.

Εσυ εισαι καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Zefi87 ναι, καλα θυμασαι. Ολα φαινονται καλα μεχρι στιγμης, δοξα τω Θεω. Την αλλη Δευτερα παλι. Τωρα θα εχουμε καθε εβδομαδα παρακολουθηση.

Εσυ εισαι καλα;

Αντέ ωραία!!! Εγώ μια χαρά... Την επόμενη της ωοληψιας πονούσε λίγο η μέση μου αλλά τπτ σημαντικό, όλα καλά!!! Αύριο περιμένω τηλ για να μ ενημερώσουν για το πόσα έχουν αντέξει κ για οδηγίες για την Τετάρτη που θα γίνει η ετ... Στην αναμονή.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@sansaαν κατάλαβα σωστά, καλά πήγε σήμερα ο υπέρηχος, ε; Πιο ξεκάθαρα βέβαια θα είναι στον υπέρηχο της Τετάρτης... Δηλ τα fermara τα παίρνεις συνδυαστικά με gonal k menopur? 

@nikona χθες είχες υπέρηχο;;; η δε θυμαμαι καλά και τα έχω μπερδέψει;;;

@Kokotsaloπως είσαι;;;;πως περνάνε οι μέρες σου;; 

Καλα ειμαι!!!!τις τραβαω για να περασουν....δεν τελειωνουν με τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Αντέ ωραία!!! Εγώ μια χαρά... Την επόμενη της ωοληψιας πονούσε λίγο η μέση μου αλλά τπτ σημαντικό, όλα καλά!!! Αύριο περιμένω τηλ για να μ ενημερώσουν για το πόσα έχουν αντέξει κ για οδηγίες για την Τετάρτη που θα γίνει η ετ... Στην αναμονή.... ?

Ευχομαι να εχεις υπεροχα νεα αυριο!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2019 at 5:08 ΜΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι nikona θα κάνουμε στην αθηνα την επόμενη προσπάθεια.

Ωραία Μπλουμπλούκα!!!! Σε βλέπω πολύ ήρεμη. Να πάνε όλα καλά με τον νέο γιατρό!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλα ειμαι!!!!τις τραβαω για να περασουν....δεν τελειωνουν με τιποτα!!!!

Θα περάσουν... Δεν ειναι στο χέρι τους!!! Τις πρώτες μέρες έμεινες σπίτι κ τώρα είσαι λίγο πιο χαλαρή;; Η καμία σχέση; Χθες κ σήμερα που ήμουν απασχολημένη δεν το σκεφτόμουν τόσο... Τώρα όμως αγωνιω λιγουλακι γιατί στις 5μερες είναι πιο δυσκολο ν αντέξουν... Αλλάααα αισιοδοξία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2019 at 6:16 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Μπα ακομη τιποτα πιου πιου μου. Ησυχα. Καμια ενδειξη μεχρι στιγμης. 

 

Θέλει να μεγαλώσει κ άλλο ο μπεμπούλης σου Νικονά μου!!! Σε καμία 15αριά μέρες σε βλέπω... Με έναν πόνο εύχομαι!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@sansaαν κατάλαβα σωστά, καλά πήγε σήμερα ο υπέρηχος, ε; Πιο ξεκάθαρα βέβαια θα είναι στον υπέρηχο της Τετάρτης... Δηλ τα fermara τα παίρνεις συνδυαστικά με gonal k menopur? 

@nikona χθες είχες υπέρηχο;;; η δε θυμαμαι καλά και τα έχω μπερδέψει;;;

@Kokotsaloπως είσαι;;;;πως περνάνε οι μέρες σου;; 

Ναι κορίτσι τα παίρνω συνδυαστικά με αυτά που λες.Θα δούμε την Τετάρτη πώς εξελίσσονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Θέλει να μεγαλώσει κ άλλο ο μπεμπούλης σου Νικονά μου!!! Σε καμία 15αριά μέρες σε βλέπω... Με έναν πόνο εύχομαι!!!❤️❤️❤️

Ευχαριστω Ζετακι! Εσεις ολα καλα; 

@Zefi87 θα περιμενουμε τα νεα απο τα εμβρυακια σας! Ευχομαι να εχουν προχωρησει ολα καλα.

@Kokotsalo σε καταλαβαινουμε. Τα εχουμε περασει. Υπομονη!!!

@Bloublou85 με το καλο ευχομαι το νεο αυτο ξεκινημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Θα περάσουν... Δεν ειναι στο χέρι τους!!! Τις πρώτες μέρες έμεινες σπίτι κ τώρα είσαι λίγο πιο χαλαρή;; Η καμία σχέση; Χθες κ σήμερα που ήμουν απασχολημένη δεν το σκεφτόμουν τόσο... Τώρα όμως αγωνιω λιγουλακι γιατί στις 5μερες είναι πιο δυσκολο ν αντέξουν... Αλλάααα αισιοδοξία.... 

Ειμαι στο σπιτακι μου....χαλαρα με τον αντρουλη μου!!!κοιτα λογω δουλειας μου λειπει το σπιτι μου οποτε τωρα μου φαινεται τυχη που ειμαι εδω....περα απο την αγωνια των ημερων!!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω Ζετακι! Εσεις ολα καλα; 

@Zefi87 θα περιμενουμε τα νεα απο τα εμβρυακια σας! Ευχομαι να εχουν προχωρησει ολα καλα.

@Kokotsalo σε καταλαβαινουμε. Τα εχουμε περασει. Υπομονη!!!

@Bloublou85 με το καλο ευχομαι το νεο αυτο ξεκινημα! 

Αχχχχ το ξερω @nikonaμου οτι ολες τα εχουμε περασει....και καθε φορα τα ξεχναμε και ελπιζουμε σε μια μωρουδιστικη μυρουδια....αγκαλια...ζωη στη ζωη μας...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zefi87 όλα καλά θα πάνε. Με το καλό αύριο να τα βάλετε τα εμβρυακια σας. 

@zland καλή επιτυχία αύριο. Μια τεράστια χοριακη. 

Καλή συνέχεια σε όλα τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2019 at 2:48 ΜΜ, ο/η Katriniki είπε:

Άντε κορίτσι μου με το καλό εύχομαι!!γιατί το αποφασισαμε πολύ γρήγορα και επειδή λογικά δεν θα προλάβω να περάσω επιτροπή για να πάρω τα φάρμακα θα με εξυπηρετήσει ο γιατρός μου μέχρι να μου εγκριθεί!το έχει αναλάβει εκείνος το κομμάτι του ραντεβού με την επιτροπή!!άσε που θα κάνω και 2 σαλπιγγογραφια γιατί δεν δέχονται την πρώτη που είχα κάνει!

Kalhspera kai kalh sarakosti...giati den thn dexonte thn sallpigkografia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Ειμαι στο σπιτακι μου....χαλαρα με τον αντρουλη μου!!!κοιτα λογω δουλειας μου λειπει το σπιτι μου οποτε τωρα μου φαινεται τυχη που ειμαι εδω....περα απο την αγωνια των ημερων!!!☺

Μπράβο ρε κορίτσι. Εγώ τελικά είμαι πολύ ανυπόμονη. Με το ζόρι έκατσα δύο μέρες. 

Υπομονή θα περάσουν οι μέρες. Ποια μέρα κάνεις ακριβώς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή.Τί κάνετε,πώς περνάτε;Εγώ έχει καμιά ώρα που τελείωσα από τον υπέρηχο.Λοιπόν τα νέα είναι ότι είδαμε γύρω στα 6 ωοθυλάκια,αλλά είναι μικρά λόγω καταστολής με τα αντισυλληπτικά.Είδαμε ένα μικρότερο του 5χιλ,δύο στα 5 χιλ,ένα στα 6 και δύο στα 7χιλ.Βέβαια δε ξέρω πόσα θα προχωρήσουν,γιατί είναι νωρίς ακόμα.Την Τετάρτη έχω ξανά υπέρηχο.Υπάρχει φυσικά ακόμα το άγχος.Εγώ όπως σας είχα πει ξεκίνησα στη μέση του κύκλου διέγερση και επειδή τα ωοθυλάκια είναι μικρά θα πάρω και άλλες μέρες τα femara,παραπάνω από πέντε που δίνουν κανονικά.Το πρόβλημα είναι ότι δε θα μου φτάσουν τα φάρμακα,είχα ακριβώς για 7 μέρες,κάθε φορά τόσες χρειαζόμουν,έχω κάποια κλειστά που έληξαν τον Ιανουάριο και δε το συνιστούν να τα πάρω.Οπότε για άλλες δύο ή τρεις μέρες θα πρέπει να αγοράσω.Είναι δυνατόν;Είχα και έληξαν επειδή ακύρωσα ένα σωρό κύκλους.Έλεος πια.Από τη μια σκέφτομαι αν θα προχωρήσουν κάποια ωοθυλάκια και από την άλλη τα χρήματα.Τί άγχος κι αυτό βρε κορίτσια.

Αχ βρε Sansa μου. Πολλά τα χρήματα δυστυχώς. Ελπίζω τουλάχιστον να μαζέψεις ωαριάκια για να εχεις απόθεμα. Απότι θυμάμαι έχεις 3 έμβρυα στην κρυοσυντήρηση κ κάπου Απρίλη θα κάνεις ετ; Σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η sansa είπε:

Κορίτσι έχω μενοπούρ και γκονάλ που έληξαν.Είπαν θα συζητήσουν αν μπορώ να τα πάρω και θα μου πουν την Τεράρτη.Εντωμεταξύ βγήκαν οι ορμόνες και η ε2 είναι ακόμα μικρότερη του 10 και η lh 15.5,η ε2 είναι επειδή τα ωοθυλάκια είναι μικρά και ακόμα μετά από καταστολή;Γνωρίζεις κάτι;Τώρα για τα φάρμακα δε ξέρω πόσα χρήματα θα κάνουν οι 300 με 450 μονάδες.Τί να πω.

ΤΙς 900 μονάδες gonal τις πληρώναμε κάπου στα 300€ απότι θυμάμαι Sansa μου άρα υπολόγισε στο 150άρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια. 

@Μπεμπελουκα δεν σε ξεχάσαμε κορίτσι μου. Απλά λέω για τα κορίτσια που έκαναν ετ και περιμένουν ήδη. Έρχεται και η σειρά σου, μη βιάζεσαι?

@sansa μου δεν ξέρω ειλικρινά για την οιστραδιόλη είναι χαμηλή είναι η αλήθεια. Αλλά έχεις κάνει και καταστολή, είναι και η δεύτερη φάση του κύκλου, είναι και μικρούλια ακόμα πολύ. Μη χάνεις τις ελπίδες σου. Για τα χρήματα τί να πω βρε κοριτσάκι μου. Ξέρω πόσο ζοριζεσαι. Δεν ξέρω καθόλου πόσο στοιχίζουν τα fetmara. Σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου. 

 

Ευχαριστώ κορίτσια εύχομαι τεραστια χορισκησεολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...