Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια ελπίζω να Μην βλέπετε το κανάλι open τωρα...εχει μια ιστορία με ενα ζευγάρι που δεν μπορεί να αποκτήσει παιδάκι κ ειναι πολυ στενάχωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια ελπίζω να Μην βλέπετε το κανάλι open τωρα...εχει μια ιστορία με ενα ζευγάρι που δεν μπορεί να αποκτήσει παιδάκι κ ειναι πολυ στενάχωρο...

Κλείσε την τηλεόραση κι ύπνο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

@*Louloudenia* συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό!!

@Lenaki1890 συγχαρητήρια κ σε σενα! Με το καλό χωρίς άγχος!! Όλα θα πάνε καλά! 

Ευχαριστω πολυ πολυ!!!!  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Δεν ξερω, θα παω στο γιατρο αυριο να μου πει... ? Μακαρι ναι....

Μια χαρά θα πάνε όλα!εγώ άφησα 4 μέρες να κάνω την επανάληψη και είχε ικανοποιητικοτατη αύξηση!!!ενημέρωσε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. ο γυναικολόγος μου είπε ότι δε χρειάζεται να κάνω κάτι με την προλακτίνη είναι καλή.. ίσως επειδή είναι πολύ λίγο πάνω από το όριο είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βρε μην ανησυχείς! Εδώ εγώ έχω fsh 12 που διάβασα τα τέρατα και δύο γιατροί δεν έδωσαν σημασία! Η προλακτινη μου ήταν χαμηλή κι από όσο γνωρίζω αύξηση φέρνει και το άγχος... Αλλά δεν είναι πια και τόσο μεγάλη, OK! Ψυχραιμία και την... δουλειά σου ???

Ευχαριστώ κορίτσι.ναι Μ είπε ο γιατρός που τις ειδε πως είναι μια χαρά δε κάνω κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πω μια Καλημέρα, γιατί στο άλλο θέμα λέω τις Καλημέρες και τις Καλησπέρες και τις Καληνύχτες μόνη μου. Φιλιά στις εγκυούλες και μη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ο γυναικολόγος μου είπε ότι δε χρειάζεται να κάνω κάτι με την προλακτίνη είναι καλή.. ίσως επειδή είναι πολύ λίγο πάνω από το όριο είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού.

Ναι κοπελα μου και εγω που είχα 34 από ότι θυμάμαι μου είπε δεν είναι παθολογικο.... ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Συγχαρητήρια στις νέες εγκυούλες μας!Να πάνε όλα καλά κορίτσια και με το καλό να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες!

Εχω κι εγω ευχάριστα!Αδιαθέτησα πρωι πρωι!Μια χαρά δηλαδή !Μόνο με 2 μερες καθυστέρηση!Φαίνεται οτι οι βιταμινούλες έκαναν δουλειά και πάει να στρώσει ο κύκλος!Μακάρι! Οπως υπολόγισα έπεσα μέσα στις ημέρες της ωορρηξίας στις επαφές .Τώρα θα μου πείτε το αποτέλεσμα μετράει ...Πάντως και αυτό απο μόνο του είναι ενθαρρυντικό. Πάμε για τον επόμενο κύκλο!

όμορφη μέρα να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Ας πω μια Καλημέρα, γιατί στο άλλο θέμα λέω τις Καλημέρες και τις Καλησπέρες και τις Καληνύχτες μόνη μου. Φιλιά στις εγκυούλες και μη....

Καλημερα κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! @paradisebird :) Να εχουμε μια ομορφη μερα! @Χρυσάφω Αυτος ο κυκλος ευχομαι να ειναι κ ο τελευταιος για 9 μηνες ? : D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!! @paradisebird :) Να εχουμε μια ομορφη μερα! @Χρυσάφω Αυτος ο κυκλος ευχομαι να ειναι κ ο τελευταιος για 9 μηνες ? : D

Αχ σε ευχαριστω πολυ πολυ!Να εισαι καλα και μην χαθεις απο την ομαδα!Να μας ενημερώνεις για τις εξελιξεις!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αχ σε ευχαριστω πολυ πολυ!Να εισαι καλα και μην χαθεις απο την ομαδα!Να μας ενημερώνεις για τις εξελιξεις!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ!!!!!

Εννοειται, ευχαριστω!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Να πω μια ιδιαίτερη καλημέρα στο κορίτσι μας @paradisebird ! Να έρχεσαι πιο συχνά από εδώ στο θεματάκι που εσύ άνοιξες να τα λέμε! 

Εμείς τελικά δώσαμε το σπερματάκι μας και αναμένουμε αποτελέσματα Δευτέρα απόγευμα. Ο γλυκός μου ο αντρούλης ❤ στεναχωριέμαι που έχουμε μπει στη διαδικασία των εξετάσεων. 

Εγκυούλες, μη χάνεστε, να περνάτε καμιά βόλτα από το γκρουπάκιμας να μας λέτε τα νέα σας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να πω μια ιδιαίτερη καλημέρα στο κορίτσι μας @paradisebird ! Να έρχεσαι πιο συχνά από εδώ στο θεματάκι που εσύ άνοιξες να τα λέμε! 

Εμείς τελικά δώσαμε το σπερματάκι μας και αναμένουμε αποτελέσματα Δευτέρα απόγευμα. Ο γλυκός μου ο αντρούλης ❤ στεναχωριέμαι που έχουμε μπει στη διαδικασία των εξετάσεων. 

 

Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω μου, παίρνεις κι εσύ τις pregnacare; 

Καλημερα κοπέλα μου!Ναι αυτα παιρνω τωρα.Πιο πριν έπαιρνα το ινοφερτ κομπι και τότε ειχα σε συντομο χρονικο διαστημα μια βιοχημικη.Πιστευω οτι βοηθανε αλλα θέλουν μια σταθερότητα.Δεν είμαι και πολυ συνεπής να πω την αλήθεια ,αλλα και παλι την δουλίτσα τους την κανουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοπέλα μου!Ναι αυτα παιρνω τωρα.Πιο πριν έπαιρνα το ινοφερτ κομπι και τότε ειχα σε συντομο χρονικο διαστημα μια βιοχημικη.Πιστευω οτι βοηθανε αλλα θέλουν μια σταθερότητα.Δεν είμαι και πολυ συνεπής να πω την αλήθεια ,αλλα και παλι την δουλίτσα τους την κανουν.

Μακάρι να βοηθήσουν κι εμάς! Κι εγώ τις άρχισα και ο σύζυγος παίρνει τις wellman conception. Παίρνω και mollers ω3 γιατί οι pregnacare δεν έχουν, νομίζω. 

Έχω άγχος για το αποτέλεσμα του σπερμοδιαγράμματος, δεν είμαι πολύ αισιόδοξη. Ουφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μακάρι να βοηθήσουν κι εμάς! Κι εγώ τις άρχισα και ο σύζυγος παίρνει τις wellman conception. Παίρνω και mollers ω3 γιατί οι pregnacare δεν έχουν, νομίζω. 

Έχω άγχος για το αποτέλεσμα του σπερμοδιαγράμματος, δεν είμαι πολύ αισιόδοξη. Ουφ.

Ολα καλα θα πάνε!Ξέρω ποσο αγχωτική είναι η αναμονή...Να σκέφτεσαι αισιόδοξα! Καλα κάνεις και παίρνεις και mollers.Σκέφτομαι να πάρω κι εγω στο μέλλον .Τι γεύση εχουν ;Πίνεται;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα καλα θα πάνε!Ξέρω ποσο αγχωτική είναι η αναμονή...Να σκέφτεσαι αισιόδοξα! Καλα κάνεις και παίρνεις και mollers.Σκέφτομαι να πάρω κι εγω στο μέλλον .Τι γεύση εχουν ;Πίνεται;; 

Είχα πάρει τα ζελεδάκια για την μικρή μου, αλλά...μπλιαχ! Και πήρα τις κάψουλες που είναι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είχα πάρει τα ζελεδάκια για την μικρή μου, αλλά...μπλιαχ! Και πήρα τις κάψουλες που είναι μια χαρά.

ωραια..Αν δεν εχουν γευση θα τα δοκιμασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...