Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μπορεί απλά να αργήσει 

Μακάρι αλλά.δε.νομίζω. Ας το δω θετικά λοιπον....Αγκαλίτσες μόνο για ευχαρίστηση χωρίς αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!! 30η μέρα είμαι δεν ήρθε ακόμα... Αλλά είχα κάνει τεστ την Παρασκευή κι ήταν αρνητικό.. Το πιο θετικό τεστ ωορρηξιας το είχα 23 Δεκέμβρη οπότε σήμερα αναμένω.. 

Άντε να μας πεις τα ευχάριστα... Καλό σημάδια το ότι δεν ήρθε ακόμα..σήμερα να κάνεις την Πάρασκευη ήταν πολύ νωρίς.. τώρα είσαι 4 μέρες μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κλείσαμε ραντεβού με τον γιατρό μου 21/1.ανυπομωνω αλλά προσπαθώ να κρατήσω λίγο τη χαρά μου μην πάει πάλι κάτι στραβά.σαν συμβουλή μόνο να σας πω ότι ήταν ο μήνας που δεν υπολογισα τίποτα και για αυτό δε θυμάμαι ημερομηνίες επαφές κτλ. Δεν ξέρω καν ποτέ έκανα ωορρηξία!οπότε απολαύστε επαφουλες και όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια κλείσαμε ραντεβού με τον γιατρό μου 21/1.ανυπομωνω αλλά προσπαθώ να κρατήσω λίγο τη χαρά μου μην πάει πάλι κάτι στραβά.σαν συμβουλή μόνο να σας πω ότι ήταν ο μήνας που δεν υπολογισα τίποτα και για αυτό δε θυμάμαι ημερομηνίες επαφές κτλ. Δεν ξέρω καν ποτέ έκανα ωορρηξία!οπότε απολαύστε επαφουλες και όλα θα γίνουν!

Άντε με το καλό

Κι εγώ αγχώνομαι και για τις εξετάσεις και για τον υπέρηχο για όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Άντε να μας πεις τα ευχάριστα... Καλό σημάδια το ότι δεν ήρθε ακόμα..σήμερα να κάνεις την Πάρασκευη ήταν πολύ νωρίς.. τώρα είσαι 4 μέρες μετά..

Μπα είδα το πρωί μια καφέ βλέννα, θα έρθει σίγουρα... Next month ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Άντε με το καλό

Κι εγώ αγχώνομαι και για τις εξετάσεις και για τον υπέρηχο για όλα 

Λογικό είναι το άγχος!Αθήνα είσαι;

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπα είδα το πρωί μια καφέ βλέννα, θα έρθει σίγουρα... Next month ?

Πότε δεν ξέρεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπα είδα το πρωί μια καφέ βλέννα, θα έρθει σίγουρα... Next month ?

Ποτέ δεν ξέρεις να ελπίζεις....?? Και μένα βγήκαν οι υπόλοιπες όλα καλά. Έκλεισα κ σε ενδοκρινολογο και σε γυναικολόγο το Σάββατο για υπέρηχο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις να ελπίζεις....?? Και μένα βγήκαν οι υπόλοιπες όλα καλά. Έκλεισα κ σε ενδοκρινολογο και σε γυναικολόγο το Σάββατο για υπέρηχο... 

Αθήνα είσαι Σταρακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδιά ο γιατρός μου είπε οτι 11η μερα δε βλέπει καποιο ωάριο να μεγαλώνει αλλά εγώ έχω υγρά ωορρηξίας. Αυτά σαν το ασπράδι αυγού... μπερδευομαι παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Βρε παιδιά ο γιατρός μου είπε οτι 11η μερα δε βλέπει καποιο ωάριο να μεγαλώνει αλλά εγώ έχω υγρά ωορρηξίας. Αυτά σαν το ασπράδι αυγού... μπερδευομαι παλι!

Πηγές και έκανες υπέρηχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Βρε παιδιά ο γιατρός μου είπε οτι 11η μερα δε βλέπει καποιο ωάριο να μεγαλώνει αλλά εγώ έχω υγρά ωορρηξίας. Αυτά σαν το ασπράδι αυγού... μπερδευομαι παλι!

Κι εμένα τα υγρά προηγούνται της ωορρηξίας. Πόσα χιλιοστά δηλαδή ήταν τα ωοθυλάκια; Τι κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Αν είναι αύριο η ωορρηξία σου έπρεπε σήμερα να ήταν φουλ θετικό.... 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα κάνεις σήμερα και πιθανότατα θα ναι θετικό οπότε δεν χρειάζεται καν αύριο ?

Κορίτσια εκανα το τεστακι που μου είχε απομείνει, δεν βγήκε θετικό..περίεργο....οπως κ να 'χει σημερα ευτυχώς ειχα επαφή ελπίζω να μου έρθουν αύριο τα τεστακια για να τσεκάρω ποτε περίπου θα κανω ωορρηξία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

 

Κορίτσια εκανα το τεστακι που μου είχε απομείνει, δεν βγήκε θετικό..περίεργο....οπως κ να 'χει σημερα ευτυχώς ειχα επαφή ελπίζω να μου έρθουν αύριο τα τεστακια για να τσεκάρω ποτε περίπου θα κανω ωορρηξία..

Ίσως μεγαλώσει λίγο ο κύκλος σου?? Πάντως αν είναι κ σήμερα αρνητικό πάει να πει τισ 2 επόμενες μέρες ωορρηξία δνε θα χεις. Τις ίδιες ώρες τα κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν έχετε ωορρηξία έχετε πόνους στο στήθος και πρίξιμο; 
Μα να έχω ένα θετικότατο τεστ Κυριακή πρωί και να κάθομαι να το κοιτάω... Πόση αδικία;
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όταν έχετε ωορρηξία έχετε πόνους στο στήθος και πρίξιμο; 
Μα να έχω ένα θετικότατο τεστ Κυριακή πρωί και να κάθομαι να το κοιτάω... Πόση αδικία;
 

Τι εννοείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις να ελπίζεις....?? Και μένα βγήκαν οι υπόλοιπες όλα καλά. Έκλεισα κ σε ενδοκρινολογο και σε γυναικολόγο το Σάββατο για υπέρηχο... 

στειλε μου αν ειναι ευκολο τον ενδοκρινολογο εφοσον ειναι αθηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ίσως μεγαλώσει λίγο ο κύκλος σου?? Πάντως αν είναι κ σήμερα αρνητικό πάει να πει τισ 2 επόμενες μέρες ωορρηξία δνε θα χεις. Τις ίδιες ώρες τα κάνεις? 

Δεν τα έχω κάνει τις ίδιες ωρες , τα 2 πρώτα βραδυ κ σήμερα απόγευμα. Σημερα βγήκε λιιιγο πιο έντονη απο χθες η αχνη γραμμουλα. Μακάρι να παραλάβω αυριο τα τεστακια για να δω τί συμβαίνει αν κ δε νομίζω με τέτοιο καιρό να παραλάβω ούτε αυριο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

στειλε μου αν ειναι ευκολο τον ενδοκρινολογο εφοσον ειναι αθηνα...

Ηράκλειο. Είμαι. Κοπέλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Δεν τα έχω κάνει τις ίδιες ωρες , τα 2 πρώτα βραδυ κ σήμερα απόγευμα. Σημερα βγήκε λιιιγο πιο έντονη απο χθες η αχνη γραμμουλα. Μακάρι να παραλάβω αυριο τα τεστακια για να δω τί συμβαίνει αν κ δε νομίζω με τέτοιο καιρό να παραλάβω ούτε αυριο ?

Ναι ίσως καθυστερησουμ. Αν πάντως είναι πιο θετικό σήμερα... Πάρε πως αύριο θα δεις θετικό... Οπότε ωορρηξία θα χεις Παρασκευή... Κοίτα κ τα υγρά σου κ αν έχεις πόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις να ελπίζεις....?? Και μένα βγήκαν οι υπόλοιπες όλα καλά. Έκλεισα κ σε ενδοκρινολογο και σε γυναικολόγο το Σάββατο για υπέρηχο... 

Μου ήρθε δεν κάνω λάθος εγώ σ αυτά ?τουλάχιστον με τα τεστ ωορρηξιας ξέρω πότε θα έρθει ακριβώς στην ώρα της! Αντε να κάνεις και το ραντεβού να πάρουν όλα τον δρόμο τους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μου ήρθε δεν κάνω λάθος εγώ σ αυτά ?τουλάχιστον με τα τεστ ωορρηξιας ξέρω πότε θα έρθει ακριβώς στην ώρα της! Αντε να κάνεις και το ραντεβού να πάρουν όλα τον δρόμο τους.. 

Α ήρθε? Αμαννννν.... Ναι να δούμε πως πάει... Κ ανάλογα τι θα μου κάνει θα κάνουμε... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr  @LOULOUdaki! Ναι εκανα σημερα. Οχι δε μου ειπε μεγεθος γιατι δεν υπερτερουσε κανενα. Θα το ξαναδουμε απο βδομαδα αλλα εγω νιωθω σαν να μπαινω σε ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Alexia85 είπε:

@Starrr  @LOULOUdaki! Ναι εκανα σημερα. Οχι δε μου ειπε μεγεθος γιατι δεν υπερτερουσε κανενα. Θα το ξαναδουμε απο βδομαδα αλλα εγω νιωθω σαν να μπαινω σε ωορρηξια. 

Μήπως πονάς αλλού? Κ σε μπερδεύει? Αφού δεν υπερτερουσε κάποιο είσαι πολύ αρχή ακόμη. Μήπως έχει αγχωθεί κ νιώθεις ότι σε πονάει?. Τι μέρα είσαι είπαμε?. Κ ποια μέρα θα σε ξανά δει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...