Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

Χάλια η δική μου ψυχολογία κοριτσάκια μου. 21η μέρα και το πρωί στο σκούπισμα είχα κιτρινωπά υγρά, που σημαίνει ότι ξεκίνησαν τα προεόρτια. Όχι ότι δεν το περίμενα, αλλά ας μου έρχονται μια κι έξω γμτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα με υγεια! Χρόνια πολλα @lactaki να τα εκατοστησεις κ να αποκτήσεις οτι επιθυμεις σύντομα ! Χρονια πολλα @Γιάννα 36 υγεία κορίτσι μου κ ενα μωράκι σύντομα ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@lactaki @Γιάννα 36 πολύχρονες κοριτσάκια, με υγεία και μπεμπάκια!

@Starrr βγήκαν οι εξετάσεις σου; 

Κατά της 1.30 μου είπε θα χουν βγει μερικές.... Χθες μιλήσαμε με την γιατρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! @Mellenaki σας ευχαριστώ πάρα πολύ κι εύχομαι και σε εσάς σύντομα ο, τι πραγματικά ποθεί η ψυχή σας!

@LOULOUdaki! Μια από τα ίδια κι εμένα ξεκίνησαν κάτι υγρά, ε ε ε έρχεται!

@Starrrκαλά αποτελέσματα! Που θα ναι σίγουρα δηλαδή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 χρόνια πολλά ότι επιθυμείς κορίτσι μου.

@lactaki να τα εκατοστήσεις

Εύχομαι κ στις 2 γρήγορα μαμάδες να γίνετε!!!! ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@Γιάννα 36 χρόνια πολλά ότι επιθυμείς κορίτσι μου.

@lactaki να τα εκατοστήσεις

Εύχομαι κ στις 2 γρήγορα μαμάδες να γίνετε!!!! ? ? 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Την ίδια ευχή και σ εσένα και σ όλα τα κορίτσια που θέλουν να γίνουν μανούλες! Υγεία κι αγάπη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πολύχρονη και καλόχρονη κορίτσι μου!!!!!

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες λοιπόν ότι ποθουν και κυρίως υγεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου σου εύχομαι υγεία και σύντομα να γίνεις μια όμορφη και γλυκιά μανούλα! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Χάλια η δική μου ψυχολογία κοριτσάκια μου. 21η μέρα και το πρωί στο σκούπισμα είχα κιτρινωπά υγρά, που σημαίνει ότι ξεκίνησαν τα προεόρτια. Όχι ότι δεν το περίμενα, αλλά ας μου έρχονται μια κι έξω γμτ!!!

Και ποιος σου το είπε αυτό; εγώ ξέρεις δεν θυμάμαι ακριβώς ποια μέρα φουλ είδα κίτρινα υγρά;και δεν είχα καθυστερήση ακόμη οπότε λέω έρχεται αλλά δεν ήρθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@LOULOUdaki! @Mellenaki σας ευχαριστώ πάρα πολύ κι εύχομαι και σε εσάς σύντομα ο, τι πραγματικά ποθεί η ψυχή σας!

@LOULOUdaki! Μια από τα ίδια κι εμένα ξεκίνησαν κάτι υγρά, ε ε ε έρχεται!

@Starrrκαλά αποτελέσματα! Που θα ναι σίγουρα δηλαδή... 

Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσι μου! Να χαίρεσαι το όνομα σου κ σύντομα ο Θεός να σου χαρίσει ένα γλυκό κ γερό μωρό! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσι μου! Να χαίρεσαι το όνομα σου κ σύντομα ο Θεός να σου χαρίσει ένα γλυκό κ γερό μωρό! ???

Σ ευχαριστώ πολύ καλή μου! Κι εσύ να έχεις υγεία, χαρά κι ένα μωράκι σύντομα στην κοιλίτσα! Εύχομαι να πέρασες όμορφα και να επιστρέψεις γεμάτη χαρούμενες αναμνήσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!!Θέλω να ρωτήσω κάτι βγήκε η εξέταση που είχα κάνει για βιταμινη D3  βγήκε 28,5 ξέρει κάποια άμα είναι καλό; Γιατί δεν γράφει δίπλα φυσιολογικές τιμές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki @Γιάννα 36 Χρονια σας πολλα και ευτυχισμενα!!!!! ευχομαι να σας χαρισει ο θεος το πιο πολιτιμο δωρο φετος... Ενα μωρακι... :)

 

Εγω 17η μερα και 36,6 @Starrr.... Εγινε σ λεω και δε πηρα χαμπαρι ? παλι καλα π ειχα επαφες 8,11,13 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!!Θέλω να ρωτήσω κάτι βγήκε η εξέταση που είχα κάνει για βιταμινη D3  βγήκε 28,5 ξέρει κάποια άμα είναι καλό; Γιατί δεν γράφει δίπλα φυσιολογικές τιμές

καλημέρα κορίτσι μου.. οι τιμέςς οι ενδεικτικές είναι οι παρακάτω άλλα ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα!

D3>30 ng/ml θεωρούνται φυσιολογικές
 D3 20-30 ng/ml θεωρούνται ενδεικτικές ανεπάρκειας της βιταμίνης D
 D3<20 ng/ml θεωρούνται ενδεικτικές έλλειψης της βιταμίνης D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η egw είπε:

Και ποιος σου το είπε αυτό; εγώ ξέρεις δεν θυμάμαι ακριβώς ποια μέρα φουλ είδα κίτρινα υγρά;και δεν είχα καθυστερήση ακόμη οπότε λέω έρχεται αλλά δεν ήρθε

Μακαρι να έχεις δίκιο και να μην έρθει στη @LOULOUdaki!?

@*Louloudenia* μου σ ευχαριστώ πολύ, ό, τι καλύτερο και σε εσένα!!!

@ViKcy στα όρια του φυσιολογικου είναι, εγώ σκέψου είχα 16... Μ ένα συμπλήρωμα θα ανέβει κι άλλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag @Γιάννα 36 Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Τώρα μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι είναι φυσιολογικη ειδανικα την θελουμε πάνω από 30 αλλά καλή είναι μου είπε παίρνω ήδη Βιταμίνες που έχουμε μέσα δηλαδή μπορεί να ειχα και πιο χαμηλή οπότε θα συνεχίσω τις βιταμίνες!!!και θα δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw μακάρι κούκλα μου αλλά σε μένα τα υγρά ξεκινούν μπεζ και καταλήγουν καφέ ή ροζ, που σημαίνουν πάντα περίοδο. 

@ViKcy είσαι κοντά στο κατώτατο φυσιολογικό όριο, πάρε σταγονίτσες και θα φτιάξει. Δεν είσαι πολύ χαμηλά, κι εγώ κάπου 30-33 είχα χωρίς να έχω πάρει κάτι και μου είχε πει η ενδοκρινολόγος ότι είμαι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw μακάρι κούκλα μου αλλά σε μένα τα υγρά ξεκινούν μπεζ και καταλήγουν καφέ ή ροζ, που σημαίνουν πάντα περίοδο. 

@ViKcy είσαι κοντά στο κατώτατο φυσιολογικό όριο, πάρε σταγονίτσες και θα φτιάξει. Δεν είσαι πολύ χαμηλά, κι εγώ κάπου 30-33 είχα χωρίς να έχω πάρει κάτι και μου είχε πει η ενδοκρινολόγος ότι είμαι οκ.

Ναι έτσι μου είπε κσιλ ο γιατρός παίρνω ήδη τις βιταμίνες που έχουν μέσα την συνιστώμενη δόση οπότε μου και ιός να μην πάρω παραπάνω λογικά θα είχα πιο κάτω και θα ανέβηκε με τις βιταμίνες!!φφφ παίζει τόσο σημαντικό ρόλο; Δηλαδή μπορεί να μην μένω έγκυος από αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα σας ευχαριστώ πολύ εύχομαι να πραγματοποιηθούν οι ευχές σας... Σας ευχαριστω Πολυ πολύ... ??μακάρι όλες μας να γίνουμε σύντομα μανουλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι έτσι μου είπε κσιλ ο γιατρός παίρνω ήδη τις βιταμίνες που έχουν μέσα την συνιστώμενη δόση οπότε μου και ιός να μην πάρω παραπάνω λογικά θα είχα πιο κάτω και θα ανέβηκε με τις βιταμίνες!!φφφ παίζει τόσο σημαντικό ρόλο; Δηλαδή μπορεί να μην μένω έγκυος από αυτό;

Ούτε καν κοριτσάκι μου, να μη μένεις έγκυος λόγω βιταμίνης d, είναι νορμάλ η τιμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!!Θέλω να ρωτήσω κάτι βγήκε η εξέταση που είχα κάνει για βιταμινη D3  βγήκε 28,5 ξέρει κάποια άμα είναι καλό; Γιατί δεν γράφει δίπλα φυσιολογικές τιμές

Καλημερα!Εισαι στα όρια.Πάνω από το 30 είναι η επαρκεια.Τα ιδια εχω κι εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ερωτηση, εγω υποτιθεται ωορρηξια θα εχω την τεταρτη , σημερα ειμαι 13η μερα πρεπει να ερθω σε επαφη απο σημερα μεχρι κ την πεμπτη 16η μερα για καθε μερα..? Μπερδευτηκα γιατι διαβασα στο φυλλαδιο της hometest πως για να αυξηθουν οι πιθανοτητες της συλληψης βασικη προυποθεση ειναι λεει ο συντροφος να απεχει για τουλαχιστον 2 μερες και οχι ανω των 10 πριν την πρωτη επαφη....Help !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

κοριτσια ερωτηση, εγω υποτιθεται ωορρηξια θα εχω την τεταρτη , σημερα ειμαι 13η μερα πρεπει να ερθω σε επαφη απο σημερα μεχρι κ την πεμπτη 16η μερα για καθε μερα..? Μπερδευτηκα γιατι διαβασα στο φυλλαδιο της hometest πως για να αυξηθουν οι πιθανοτητες της συλληψης βασικη προυποθεση ειναι λεει ο συντροφος να απεχει για τουλαχιστον 2 μερες και οχι ανω των 10 πριν την πρωτη επαφη....Help !!

Υποθέτω ότι περίπου έχεις τον ίδιο κύκλο με μένα έτσι κάνε επαφές από τη 12-18 μέρα παρά μέρα και όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...