Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, εάν κάνει ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα την Παρασκευή, δεν πειράζει αν έχει πάρει ήδη δυο βιταμίνες, ε; Πόοοοσο πια να επηρεάσουν το αποτέλεσμα; Είπαμε, δεν κάνουν θαύματα, σωστά;

Μην ανησυχείς λουλουδάκι μου. Αποκλείεται οι δυο μέρες να επηρεάσουν την εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα στην παρεα!

Καλημέρα και σε σένα! Εύχομαι να είσαι καλύτερα γλυκιά μου! Εγώ τα ίδια. Ησυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γυρνώντας από το σχολείο με υποδέχτηκε το παπαγαλάκι μας η Ρίκα με χαρά. Μόλις άκουσε τη φωνή μου άρχισε να τιτιβίζει και να πηδάει πέρα δώθε από βέργα σε βέργα. Γαντζώθηκε στα κάγκελα του κλουβιού και γύρισε το κεφάλι της προς τα κάτω κάνοντας κατακόρυφο και με κοίταζε. Μάλλον ήθελε να με κάνει να την προσέξω. Κάποιες φορές έτσι όπως είναι με το κεφάλι κάτω της χαϊδεύω την κοιλιά της. Ψυχούλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σήμερα γυρνώντας από το σχολείο με υποδέχτηκε το παπαγαλάκι μας η Ρίκα με χαρά. Μόλις άκουσε τη φωνή μου άρχισε να τιτιβίζει και να πηδάει πέρα δώθε από βέργα σε βέργα. Γαντζώθηκε στα κάγκελα του κλουβιού και γύρισε το κεφάλι της προς τα κάτω κάνοντας κατακόρυφο και με κοίταζε. Μάλλον ήθελε να με κάνει να την προσέξω. Κάποιες φορές έτσι όπως είναι με το κεφάλι κάτω της χαϊδεύω την κοιλιά της. Ψυχούλα....

Τελειο!!!!Πολύ γλυκο αυτο που περιγράφεις!Σε χασαμε...Δεν μπαίνεις συχνα ε;Κι εμενα τα νεα μ ειναι οπως τα ηξερες..Προσπαθω απλα να ξεχαστω...Τα παιδιά στο σχολείο βοηθανε αρκετα...Αγαπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Έλα όμως που τις επίμαχες μέρες βάζει ο διάολος την ουρίτσα του και γίνεται καβγάς. 

Αυτό ξαναπες το κοριτσάκι μου! Είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τελειο!!!!Πολύ γλυκο αυτο που περιγράφεις!Σε χασαμε...Δεν μπαίνεις συχνα ε;Κι εμενα τα νεα μ ειναι οπως τα ηξερες..Προσπαθω απλα να ξεχαστω...

Μπαίνω αλλά δεν θέλω να γράφω πολλά πολλά ειδικά σε αυτό το θέμα που εγώ το εμπνεύστηκα. Με καταθλίβει και το αποφεύγω. Εύχομαι να είναι γουρλίδικος αυτός ο μήνας για πολλές πολλές πολλές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μπαίνω αλλά δεν θέλω να γράφω πολλά πολλά ειδικά σε αυτό το θέμα που εγώ το εμπνεύστηκα. Με καταθλίβει και το αποφεύγω. Εύχομαι να είναι γουρλίδικος αυτός ο μήνας για πολλές πολλές πολλές! 

Απο οτι φαίνεται είναι πολυ γουρλιδικο θεμα.Το εχεις κοπελα μου.Σε νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εγώ το Σάββατο περιμένω, για να δούμε. Δεν έχω κάνει ούτε εγώ τεστ. Τους τελευταίους μήνες σταμάτησα να κάνω...

Μακαρι να γίνει ένα θαύμα?? είναι η πρώτη φορά που αποφάσισα να μην κάνω τεστ δεν σου κρύβω ότι μπαίνω στον πειρασμό αλλά βράχος δεν εκανα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αντισταθείτε! Και το λέω εγώ, η επιτομή της ανυπομονησίας!

Αλλά μπορείτε να κάνετε ένα τεστάκι την ημέρα που περιμένετε περίοδο, γιατί θα δείξει σίγουρα ; )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια αντισταθείτε! Και το λέω εγώ, η επιτομή της ανυπομονησίας!

Αλλά μπορείτε να κάνετε ένα τεστάκι την ημέρα που περιμένετε περίοδο, γιατί θα δείξει σίγουρα ; )

αποψη μου να περιμενετε καθυσερηση γλιτωνουμε πολλα καρδιοκτυπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.εγω περιμένω περίοδο 24-25.ευτυχως που συνέχισα κ έκανα κ τα τεστ αυτό το μήνα γτ θα έκανα λάθος ημερομηνίες προσπάθεια.αυτο το μήνα ελπίζω γτ  είχαμε 4 μέρες  συνεχόμενες  επαφές.ευχομαι οι εγκυουλες της ομαδας να μας κολλήσατε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φώτα σας 

Μόλις πήγα τουαλέτα και ειχα καφέ στο εσώρουχο μου όχι στο σκούπισμα και δεν έχω καθόλου πόνο περιόδου και περιμένω Παρασκευή γιατί είχα οωρρηξια στης 3 Ιανουαρίου! Να τονίσω ότι έχω πολύ πόνο όταν είναι να αδιαθετισω και μέχρι να κατευει η πρώτη σταγόνα αίμα η καφέ υποφέρω! Δεν ξέρω τι γίνεται με το σώμα μου τα έχει παίξει μου φενεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας 

Μόλις πήγα τουαλέτα και ειχα καφέ στο εσώρουχο μου όχι στο σκούπισμα και δεν έχω καθόλου πόνο περιόδου και περιμένω Παρασκευή γιατί είχα οωρρηξια στης 3 Ιανουαρίου! Να τονίσω ότι έχω πολύ πόνο όταν είναι να αδιαθετισω και μέχρι να κατευει η πρώτη σταγόνα αίμα η καφέ υποφέρω! Δεν ξέρω τι γίνεται με το σώμα μου τα έχει παίξει μου φενεται 

μηπως να χαρουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

μηπως να χαρουμε;

Δεν ξέρω! Θα περιμένω όλη μέρα μήπως και δω αίμα αλλά δεν μου έχει ξανά τύχη κάτι τέτοιο! Και ειμαι 13 μέρες Μετ την οωρρηξια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Δεν ξέρω! Θα περιμένω όλη μέρα μήπως και δω αίμα αλλά δεν μου έχει ξανά τύχη κάτι τέτοιο! Και ειμαι 13 μέρες Μετ την οωρρηξια 

αντε μακαρι κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

αντε μακαρι κοπελα μου

Μακάρι το εύχομαι πραγματικά! Το γεγονός ότι δεν πονάω λογικά είναι καλό σημάδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω εγώ κάτι τις εγκυουλες μας...... συνεχίσατε να έχετε υγρά μετά την ωορρηξία?έχω παρατηρήσει λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι.σημερα 6 μέρες μετά την ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Να ρωτήσω εγώ κάτι τις εγκυουλες μας...... συνεχίσατε να έχετε υγρά μετά την ωορρηξία?έχω παρατηρήσει λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι.σημερα 6 μέρες μετά την ωορρηξία

Εγώ είχα υγρά και έχω ακόμα δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ είχα υγρά και έχω ακόμα δηλαδή!

Η αλήθεια είναι ότι κ γω τον Αύγουστο είχα αρκετα πριν καν μάθω ότι ήμουν έγκυος.οχι τρέλα πράγματα αλλά νιώθω υγρή (συγγνώμη ηηηηηη) κ παρατηρησα λίγα υγρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κ γω τον Αύγουστο είχα αρκετα πριν καν μάθω ότι ήμουν έγκυος.οχι τρέλα πράγματα αλλά νιώθω υγρή (συγγνώμη ηηηηηη) κ παρατηρησα λίγα υγρά

Εύχομαι να είναι ένα θετικό σημάδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η earrp είπε:

Μακάρι το εύχομαι πραγματικά! Το γεγονός ότι δεν πονάω λογικά είναι καλό σημάδι

ναι ειναι καλο γιατι εγω προσεξα οτι μια μερα στην εμφυτευση δυο μερες πριν τη περιοδο ειχα πονακια και μετα οι πονοι ηρθαν μετα τη καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Να ρωτήσω εγώ κάτι τις εγκυουλες μας...... συνεχίσατε να έχετε υγρά μετά την ωορρηξία?έχω παρατηρήσει λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι.σημερα 6 μέρες μετά την ωορρηξία

λοιπον εχω ειχα υγρα 15-16η μερα της ωορρηξιας μετα τελος δεν ξανα ειδα μετα οκτω μερες πριν τη περιοδο ειχα εντονο πονο περιοδου και υγρα και μολις ειδα υγρα τα λευκα σταματησε ο πονος και μετα τιποτα και  ξεκινησαν μετα τη καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ είχα υγρά και έχω ακόμα δηλαδή!

καθε γυναικα και καθε εγκυμοσυυνη διαφορετικη οποτε μη συγκρινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...