Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Μακάρι βρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες . Κ με συγχωρείτε αν δεν είναι τίποτα τελικά κ σας αναστάτωσα... Δεν έβαλα σ' αυτή τη διαδικασία τον άντρα μου θέλω να ξανά κάνω το πρωί..κ κάπου έπρεπε να τα πω..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαχααα ???? respect  στον σύζυγό...

 

χαχα

τωρα παλι εχω πονους περιουδου και εντονους αν το παει ετσι μεχρι να κατεβει ζητω που καηκαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι εγγυουλα μου αλλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω.. το έκανα απόγευμα βέβαια κ είμαι δύο μέρες πριν.. αύριο θα ξανά κάνω με πρωινά.. θα σας τρελάνω όλες σήμερα βρε τι πάθατε χαχααα .. πάντως σήμερα από το πρωί πονάει η κοιλιά μου κ η μέση μου.. έρχεται κ φεύγει ο πόνος.. μετά που ήρθα σπίτι κ ξεκουράστηκα με πέρασε.. είχα κ καφέ υγρά την Τετάρτη λίγα πολύ λίγα .. 

αυτα τα λενε:) κατι καλο μου μυριζεται:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

χαχα

τωρα παλι εχω πονους περιουδου και εντονους αν το παει ετσι μεχρι να κατεβει ζητω που καηκαμε

Κ εγώ είχα πόνους το πρωί σα κράμπες .. όλη μέρα όρθια πονούσα.. μέση κοιλιά...άστα..τώρα που χαλάρωσα είμαι οκ.. πάντως ααααααν συμβαίνει κάτι καλό πραγματικά οι πόνοι περιοδου είναι ίδιοι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ είχα πόνους το πρωί σα κράμπες .. όλη μέρα όρθια πονούσα.. μέση κοιλιά...άστα..τώρα που χαλάρωσα είμαι οκ.. πάντως ααααααν συμβαίνει κάτι καλό πραγματικά οι πόνοι περιοδου είναι ίδιοι χαχα

εμενα ειναι νωρις για πονους περιοδου

δεν θυμαμαι τωρα τι πονους ειχα στο μικρο το ειχα νιωσει αλλα χωρις αιμα και μαλιστα θυμαμαι ηπια ντεπον ειναι περιπου μια βδομαδα ισως και περισσοτερο πριν την περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

εμενα ειναι νωρις για πονους περιοδου

δεν θυμαμαι τωρα τι πονους ειχα στο μικρο το ειχα νιωσει αλλα χωρις αιμα και μαλιστα θυμαμαι ηπια ντεπον ειναι περιπου μια βδομαδα ισως και περισσοτερο πριν την περιοδο

Στο πρώτο σου παιδί είχες πιει ντεπον? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

ναι πριν μαθω οτι ημουν

Από τον πόνο που είχες στη μέση Ε? Κ εγώ κουράστηκα σήμερα κ πονάω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/11/2018 at 10:46 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Έχουμε να μάθουμε νέα καιρό από τη @Μαρία Κατούφα Μήλα.. κοριτσιι είσαι καλααα?? Σε χάσαμε.. επέστρεψες στις προσπάθειες??

 

Λακτακι μου προσπαθώ να είμαι καλά όσο μπορώ δεδομένων των συνθηκών... Όσο για τις προσπάθειες έχουν αναβληθεί επίσης αόριστον και γενικά βιώνω μια περίοδο έντονου άγχους και πίεσης από τον περίγυρο να πάψω να θέλω ένα παιδί και να κάτσω στα αυγά μου.... Προσπαθώ να χαμογελώ και να αφήσω το εορταστικό κλίμα να κάνει την δουλειά του... Εσύ Λακτακι μου όλα καλά; Εύχομαι το καλύτερο... Να έρθει σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ το χριστουγεννιατικο δωράκι στις κοιλίτσες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από τον πόνο που είχες στη μέση Ε? Κ εγώ κουράστηκα σήμερα κ πονάω..... 

ο πονος στη μεση για μενα ειναι παντονινος

αποο το πονο που ειχα στην κοιλια ειχα πιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Από τον πόνο που είχες στη μέση Ε? Κ εγώ κουράστηκα σήμερα κ πονάω..... 

Μολις εκατσα και εγω.... Το σαββατο κανω γενικη δεν προλαβαινω αλλη μερα... και ειμαι πτωμα.. ορθια ολη μερα , κραμπουλες εχω και εγω αλλα μαλλον ειναι απο τη κουραση!  :) Αντε να περασουν οι μερουλες... Η βδομαδα ακομα..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Λακτακι μου προσπαθώ να είμαι καλά όσο μπορώ δεδομένων των συνθηκών... Όσο για τις προσπάθειες έχουν αναβληθεί επίσης αόριστον και γενικά βιώνω μια περίοδο έντονου άγχους και πίεσης από τον περίγυρο να πάψω να θέλω ένα παιδί και να κάτσω στα αυγά μου.... Προσπαθώ να χαμογελώ και να αφήσω το εορταστικό κλίμα να κάνει την δουλειά του... Εσύ Λακτακι μου όλα καλά; Εύχομαι το καλύτερο... Να έρθει σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ το χριστουγεννιατικο δωράκι στις κοιλίτσες... 

γιατι να παψεις να θες παιδι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Λακτακι μου προσπαθώ να είμαι καλά όσο μπορώ δεδομένων των συνθηκών... Όσο για τις προσπάθειες έχουν αναβληθεί επίσης αόριστον και γενικά βιώνω μια περίοδο έντονου άγχους και πίεσης από τον περίγυρο να πάψω να θέλω ένα παιδί και να κάτσω στα αυγά μου.... Προσπαθώ να χαμογελώ και να αφήσω το εορταστικό κλίμα να κάνει την δουλειά του... Εσύ Λακτακι μου όλα καλά; Εύχομαι το καλύτερο... Να έρθει σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ το χριστουγεννιατικο δωράκι στις κοιλίτσες... 

Μαράκι μου γιατί να σου λένε οι άλλοι τι θα κάνεις?? Άστο στην τύχη κ αν έρθει καλώς... Εκείνοι  θα σου πούνε  μη κάνεις  είναι  δύσκολος καιρός???? Εσείς  ξέρετε πόσο το  λαχταρατε κ  πόσο καιρό  προσπαθείτε . Μ είχε πει ότι έχετε θέμα με τις δουλειές σας αν θυμάμαι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μολις εκατσα και εγω.... Το σαββατο κανω γενικη δεν προλαβαινω αλλη μερα... και ειμαι πτωμα.. ορθια ολη μερα , κραμπουλες εχω και εγω αλλα μαλλον ειναι απο τη κουραση!  :) Αντε να περασουν οι μερουλες... Η βδομαδα ακομα..... :D

Κ εγώ αυτά έχω. Από τη κούραση νύσταξα κιόλας. Πονάει κ το κεφάλι μου.... Εγώ για αρχή περιμένω την Τετάρτη να πάω να κάνω την προγεστερονη να δω τι τιμή θα βγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki εις αύριο τα σπουδαία! Ελπίζω να μας στείλεις πρωί πρωί μια δεύτερη ξεκάθαρη γραμμούλα!

@sofiefin1982 εγώ αποσύρομαι από την τριάδα της αναμονής, χαχα! Μόλις είδα υγρά στο εσώρουχο με λίγο καφέ. Μπορεί να μου κατέβουν και αύριο.

Ελπίζω εσείς κορίτσια να είστε πιο τυχερές από μένα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

γιατι να παψεις να θες παιδι;

Ο σύζυγός μου είναι άνεργος αυτή τη στιγμή και δουλεύω μόνο εγώ με μισθό 650 ευρώ και ενοίκιο 250 κλπ.. Δεν λέω ότι δεν είναι λογικό αλλά δεν μπορώ να δεχτώ το επειδή είμαστε χαμηλομισθοι δεν πρέπει να κάνουμε παιδί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ο σύζυγός μου είναι άνεργος αυτή τη στιγμή και δουλεύω μόνο εγώ με μισθό 650 ευρώ και ενοίκιο 250 κλπ.. Δεν λέω ότι δεν είναι λογικό αλλά δεν μπορώ να δεχτώ το επειδή είμαστε χαμηλομισθοι δεν πρέπει να κάνουμε παιδί 

κοριτσι μου εχει ο θεος και θα βρεθει κατι για το συντροφο και εγω δε δουλευω και εχουμε δανειο μια τρακοσιαρα και ενφια καθε μηνα καπου στα εβδομηντα ολο και κατι κανουμε και τα φερνουμε βολτα

οκ ο συζυγος παιρνει 850 αλλα παμε για το δευτερο χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου εχει ο θεος και θα βρεθει κατι για το συντροφο και εγω δε δουλευω και εχουμε δανειο μια τρακοσιαρα και ενφια καθε μηνα καπου στα εβδομηντα ολο και κατι κανουμε και τα φερνουμε βολτα

οκ ο συζυγος παιρνει 850 αλλα παμε για το δευτερο χιχι

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και τη στήριξη που μου έδωσε το μνμ σου.. Εύχομαι με το καλό να έρθει και το δεύτερο μπεμπέ και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.. Το πρώτο πόσο είναι είναι αγοράκι η κοριτσάκι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και τη στήριξη που μου έδωσε το μνμ σου.. Εύχομαι με το καλό να έρθει και το δεύτερο μπεμπέ και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.. Το πρώτο πόσο είναι είναι αγοράκι η κοριτσάκι; 

νασαι καλα κοριτσι μου 

το πρωτο ειναι αγορακι ειναι 4,5 τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ο σύζυγός μου είναι άνεργος αυτή τη στιγμή και δουλεύω μόνο εγώ με μισθό 650 ευρώ και ενοίκιο 250 κλπ.. Δεν λέω ότι δεν είναι λογικό αλλά δεν μπορώ να δεχτώ το επειδή είμαστε χαμηλομισθοι δεν πρέπει να κάνουμε παιδί 

Μαράκι με αυτή τη λογική και λόγω δουλειάς και μισθών κτλ έχασα πέντε πολύτιμα χρόνια και τώρα κατάλαβα πως το θέμα του παιδιού δεν κοιτά οικονομικά κτλ. Και πίστεψέ με, τον τρόπο όλοι τον βρίσκουν όταν έρχεται το μωράκι. Οπότε μην αφήνετε τέτοιους λόγους να στέκονται εμπόδιο. Καλοπροαιρετα σου το λέω, οι επιλογές του κάθε ζευγαριού αφορούν μόνο το ίδιο το ζευγάρι. Κανέναν άλλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και τη στήριξη που μου έδωσε το μνμ σου.. Εύχομαι με το καλό να έρθει και το δεύτερο μπεμπέ και να χαίρεσαι την οικογένεια σου.. Το πρώτο πόσο είναι είναι αγοράκι η κοριτσάκι; 

Μαράκι μου το μωρό όταν έρθει με το καλό δε θα έρθει σήμερα... Θα έρθει σε 9 μήνες.. εσύ ξέρεις πόσο ταλαιπωρεισαι κάθε μήνα για να τα καταφέρεις να μείνεις έγγυος.. κ όλες μας δηλαδή.. όταν για παράδειγμα βρει δουλειά ο άντρας σου θα κάνετε παιδί? Κ αν αργεί πάλι?? Όπως ζούμε όλες μας μόνο με παραγγελία δεν έρχεται... Να μη σε επηρεάζει ο περίγυρος όλα θα τα καταφέρετε κ μέχρι τότε θα βρει ο άντρας σου δουλειά... Βάλε μπρος κ δες ν ανέβει η ψυχολογία σου κ να μη σ' επηρεάζει κάνεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου και γω το ίδιο σκέφτομαι δεν έρχονται όλα κατά παραγγελία... Την τρίτη περιμένω την κυρία με τα κόκκινα και είναι σίγουρο ότι θα έρθει καθώς αυτό το μήνα δεν είχαμε επαφές καθόλου.. Θα βάλουμε Χάρι ποτερ να δούμε όλες τις ταινίες.. Ένα γονιμοποιησιους χρειαζόμαστε μόνο κι όλα καλά... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ αυτά έχω. Από τη κούραση νύσταξα κιόλας. Πονάει κ το κεφάλι μου.... Εγώ για αρχή περιμένω την Τετάρτη να πάω να κάνω την προγεστερονη να δω τι τιμή θα βγει. 

Και εγω ξαπλωσα λιγακι χεχεχε... Αντε με το καλο @Starrr μου... ευχομαι να ειναι τελειαααα....  :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! 

Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Κι εμείς προσπαθούμε για μωράκι,

26 Δεκεμβρίου περιμένω περίοδο.. για να δούμε θα είμαι τυχερή αυτον το μήνα.. εμείς κάνουμε προσπάθεια μέρα παρά μέρα μετά το τελείωμα της περιόδου για μια βδομάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. 22η ημέρα σήμερα για μένα, άλλες 10 ημέρες για περίοδο κ ξύπνησα από τον πόνο στο στήθος... Θερμοκρασία δεν έχει ανέβει, 36,2 είναι (με θερμοκρασία ωορρηξία 35,7)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...