Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Όλοι περιμένουμε ένα θαύμα στη ζωή μας και ειδικά τέτοιες μέρες, μέρες άγιες και ευλογημένες! Είθε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Συγχαρητήρια με το καλο ευχομαι να πανε ολα τελεια?? 

Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! Να την η πρώτη του Δεκέμβρη!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! ???Και στα δικά μας κορίτσια της Δευτέρας κάποια θα πετύχει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωω συγχαρητήρια στο πρώτο μας κορίτσι.. μπράβο έγινε η αρχή κ άλλες όμως θέλουμε εεεε... Καλή συνέχεια να έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χοριακή 717!!!

Συγχαρητήρια, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μία καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Θα είσαι το γουρι μας γι" αυτό το μήνα, αχ μακάρι να γίνουμε πολλές οι εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA τί έκπληξη ήταν αυτή;;; Δεν το πιστεύω!!! Τι όμορφα χριστουγεννιατικα νεα!!! Ηρθε η ωρα και για το δευτερο ζουζουνι στην ομαδα σας;;;;❤️❤️❤️❤️ Πόσο χαρηκα ρε συ!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο καλοκαιρινό μωράκι στην αγκαλιά σου! 

Ο άντρας σου πώς αντέδρασε για πες;!

Εσύ και η @Diwni κάνατε τις μεγαλυτερες εκπληξεις φετος! Τωρα θα τα λετε και ως συνεγγυουλες :D 

 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια της παρέας να κλείσει ο χρόνος και με άλλα ευχάριστα νέα και το '19 να σας φέρει το μεγαλύτερο δώρο της ζωής σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni τα καλύτερα είναι αυτά! Σιγοψήνομαι  κι εγώ μην νομίζεις :D Αλλά αφού σβήσουμε 2ο κεράκι ? 

και μετά σειρά έχει αγαπημένη @Rosemary ❤️

 

Σας χαίρομαι πολύ να ξέρετε!!! Να μας λέτε μετά πως τα βγάζετε πέρα με δύο ταρζανάκια η καθεμιά! (αν και είμαι σίγουρη ότι τα δεύτερα σας θα ναι τα πιο ήηηηησυχα μωρα του κόσμου :P ) Έτσι για να υπάρχει μια ισορροπία στο σπιτικό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααα!!!!! Ειδατε?? Ειναι γουρλιδικος ο μηνας αυτος... Βλεπω μα ερχονται και αλλα μωρουδακια ? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. μια π θα τ σκεφτείς κ μια π θα τ κάνεις! Μη σ πω μην τ σκέφτεσαι καν. Που ξέρεις μπορεί η @Rosemary να είναι η επόμενη! Άσε σήμερα ήρθαν κάτι φίλοι μας στο σπιτι έχουν ένα κοριτσάκι 10 μηνών παθανε σοκ από τ πόσο ζωηρη είναι. Οπότε κ ήσυχο να ειναι τ επόμενο θ έχει καλό δάσκαλο! Προβλέπω μεγάλες στιγμές τρέλας χαχαχα! Μάιο δ είναι ο δικός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. και Εμείς ρα έχουμε άλλα δ μας ρώτησε χαχα! Από όταν γέννησα μια ελεύθερη επαφή είχαμε με αυτή ρη λογική, ότι έχουμε τα θεματάκι μας, έλα μωρέ σιγά με μια φορα αποκλείεται. Κ όμως! Με μια ελεύθερη μόνο επαφή. Θέλει λίγο τύχη εννοείται! Αχ Μάιο έρχεται αυτό με τ καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni το θυμαμαι! Σας ηθελε πραγματικα! 

Γι αυτο εγω φυλάγομαι προς το παρόν :D γιατί ακούμε και κάτι τέτοιες ιστορίες και λέμε ποτέ δεν ξέρεις! 

Για μένα η ανοιξη ειναι η καλυτερη εποχη! Και πλεον η αγαπημενη μου! Θα έρθει και το δικό σου ανοιξιάτικο λουλούδι και θα δεις ποσο γρηγορα θα ανθισει  μεσα στο καλοκαιρι!

Με τη μικρουλα πως τα καταφερνεις τωρα; την σηκωνεις κανονικα για αλλαγμα πανας κλπ; Πάντα την εία αυτήν την απορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. την σήκωνω κανονικα για τα πάντα. Είναι κ βαριά 13 κιλα. Ιδίως τ πρωί π είμαστε οι 2 μας μόνο στο σπιτι. Θα ξυπνήσει θα την βγάλω από την κούνια, θα βγούμε βόλτα θα την βάλω στο καρότσι. Χωριά οι φορές πχ π την κυνηγάω για αλλαγμα πάνας, ντύσιμο κτλ. Ευτυχώς προς τ παρόν έχω καλή εγκυμοσύνη αλλιώς μάλλον θα είχα κοπέλα τα πρωινά. Τ απόγευμα παίζει πολύ με τ μπαμπά της. Αυτό π με κουράζει κυρίως είναι ότι μέχρι πρότινος ξυπνούσε πολλές φορές τ βράδυ. Μου την έφερνε ο άντρας μ άλλα μετά για να την βάλω στην κούνια έπρεπε να σκύψω. Με ένα μωρό στο σπιτι η 2η εγκυμοσύνη περνάει νερό πάντως. Το πιο δύσκολο ήταν τ 1ο τρίμηνο π αυτή ακομη μπουσουλουσε αλώνιζε στο σπιτι κ μετά έπρεπε να πάω μα τη μαζέψω. Τώρα π περπατάει μ έχει λύσει τα χέρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni ζορικο ακουγεται... Ευτυχως που πανε ολα καλα! 

Οσο για το περπατημα, δεν το συζητω! Ειναι  μεγαλη διαφορα! Κι εγω σταματησα να εχω πονους σε μέση, αυχένα κλπ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν προσπαθούσα! Έχω έναν γιο που την Δευτέρα γίνεται 2 ετών και επειδή είναι πολύ ενεργητικό παιδί έλεγα να μεγαλώσει λίγο ακόμα, να ηρεμήσει...Η ζωή όμως έχει άλλα σχέδια για εμάς!

Αυτα ειναι τα πολύτιμα δώρα της ζωής !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Νομίζω ότι και τώρα και την προηγούμενη φορά απλά δεν σκεφτόμουν την εγκυμοσύνη! Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά απολάμβανα την στιγμή για την στιγμή! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λοιπόν γράφτηκα στο φόρουμ και διάβασα πολλές ευχάριστες αλλά και πολλές δυσάρεστες εμπειρίες από εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν και από άλλες που δεν πιάνανε καν παιδάκι και έλεγα "είναι θέμα τύχης τελικά" και εξακολουθώ να το πιστέυω για όσες κοπέλες δεν έχουν διαγνωσμένο πρόβλημα! Δυνατά και οι μεγάλες χοριακές έρχονται!

Καλημέρα κ καλό Σαββατοκύριακο!!! Δεν μας είπες κι εμάς που περιμένουμε κ δεν έχουμε παιδάκια τι συμπτώματα είχες? ??☃️?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni θα είμαστε συνοδοιπόροι και στην 2η εγκυμοσύνη, περιμένουμε βέβαια και άλλες κοπέλες να μας ακολουθήσουν!

@Vivi.Nik. σε ευχαριστώ φίλη μου για τις όμορφες ευχές σου, εύχομαι και σε εσάς ένα δεύτερο παιδάκι με το καλό! Ο άντρας μου επέμενε να κάνω τεστ και του έλεγα συνέχεια ότι δεν είμαι έγκυος και είμαι σίγουρη και όσο μου το ζητάει με αγχώνει περισσότερο κλπ και όταν τελικά πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής τα έκανε πάνω του από την χαρά του! Ήταν σίγουρα εκτός πλάνου τώρα το μωρό αλλά καλώς να ορίσει και να είναι γερό μέχρι το τέλος! Σχετικά με το κουβάλημα που ρώτησες και την @Diwni και εμένα με προβληματίζει γιατί ο δικός μου θέλει αγκαλιά κλπ και δεν θέλω να του το στερήσω γιατί θα στεναχωρηθεί!

@earrp @Mellenaki @*Louloudenia* @Lenaki1890 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, μου τελείωσαν τα like ? και σας εύχομαι τεράστιες χοριακές σύντομα!

@sofiefin1982 γλυκιά μου τα συμπτώματα που είχα ήταν ίδια με την περίοδο, αφού έλεγα μέχρι το βράδυ θα μου έρθει - δεν ερχότανε, αύριο το πρωι θα μου έρθει - δεν ήρθε και αφού πέρασαν 6 μέρες είπα να πάω να το κοιτάξω! Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Diwni θα είμαστε συνοδοιπόροι και στην 2η εγκυμοσύνη, περιμένουμε βέβαια και άλλες κοπέλες να μας ακολουθήσουν!

@Vivi.Nik. σε ευχαριστώ φίλη μου για τις όμορφες ευχές σου, εύχομαι και σε εσάς ένα δεύτερο παιδάκι με το καλό! Ο άντρας μου επέμενε να κάνω τεστ και του έλεγα συνέχεια ότι δεν είμαι έγκυος και είμαι σίγουρη και όσο μου το ζητάει με αγχώνει περισσότερο κλπ και όταν τελικά πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής τα έκανε πάνω του από την χαρά του! Ήταν σίγουρα εκτός πλάνου τώρα το μωρό αλλά καλώς να ορίσει και να είναι γερό μέχρι το τέλος! Σχετικά με το κουβάλημα που ρώτησες και την @Diwni και εμένα με προβληματίζει γιατί ο δικός μου θέλει αγκαλιά κλπ και δεν θέλω να του το στερήσω γιατί θα στεναχωρηθεί!

@earrp @Mellenaki @*Louloudenia* @Lenaki1890 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, μου τελείωσαν τα like ? και σας εύχομαι τεράστιες χοριακές σύντομα!

@sofiefin1982 γλυκιά μου τα συμπτώματα που είχα ήταν ίδια με την περίοδο, αφού έλεγα μέχρι το βράδυ θα μου έρθει - δεν ερχότανε, αύριο το πρωι θα μου έρθει - δεν ήρθε και αφού πέρασαν 6 μέρες είπα να πάω να το κοιτάξω! Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή σύντομα

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Δεν ξερεις πόσο κουράγιο παίρνω όταν ακούω κορίτσια να τα καταφέρνουν!!! Λέω που θα πάει θα έρθει κ σε μας!!! Σε ρώτησα γτ κ η αδελφή μου τα ίδια με σένα μου λέει δεν υπάρχουν συμπτώματα!!! Μετά την 6η εβδομάδα είχε!!! Σου εύχομαι καλές γιορτές να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ με το καλό το καινούργιο μέλος σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Diwni θα είμαστε συνοδοιπόροι και στην 2η εγκυμοσύνη, περιμένουμε βέβαια και άλλες κοπέλες να μας ακολουθήσουν!

@Vivi.Nik. σε ευχαριστώ φίλη μου για τις όμορφες ευχές σου, εύχομαι και σε εσάς ένα δεύτερο παιδάκι με το καλό! Ο άντρας μου επέμενε να κάνω τεστ και του έλεγα συνέχεια ότι δεν είμαι έγκυος και είμαι σίγουρη και όσο μου το ζητάει με αγχώνει περισσότερο κλπ και όταν τελικά πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής τα έκανε πάνω του από την χαρά του! Ήταν σίγουρα εκτός πλάνου τώρα το μωρό αλλά καλώς να ορίσει και να είναι γερό μέχρι το τέλος! Σχετικά με το κουβάλημα που ρώτησες και την @Diwni και εμένα με προβληματίζει γιατί ο δικός μου θέλει αγκαλιά κλπ και δεν θέλω να του το στερήσω γιατί θα στεναχωρηθεί!

@earrp @Mellenaki @*Louloudenia* @Lenaki1890 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, μου τελείωσαν τα like ? και σας εύχομαι τεράστιες χοριακές σύντομα!

@sofiefin1982 γλυκιά μου τα συμπτώματα που είχα ήταν ίδια με την περίοδο, αφού έλεγα μέχρι το βράδυ θα μου έρθει - δεν ερχότανε, αύριο το πρωι θα μου έρθει - δεν ήρθε και αφού πέρασαν 6 μέρες είπα να πάω να το κοιτάξω! Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή σύντομα

ΤΙ ΩΡΑΊΑ ΝΕΑ!!!!ΜΠΡΆΒΟ ΤΈΛΕΙΑ! !!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ! !!!!☺☺???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σημερα εδω εχει απιστευτο αερα

 

ελατε να κανουμε ταχινοπιττες:)

εγω χθες ειχα εντονους πονους στη μητρα σημερα ολα καλα για να δουμε μεχρι το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσια σημερα εδω εχει απιστευτο αερα

 

ελατε να κανουμε ταχινοπιττες:)

εγω χθες ειχα εντονους πονους στη μητρα σημερα ολα καλα για να δουμε μεχρι το βραδυ

Καλημέρα!!! Σήμερα περιμένεις??? Μακάρι να μην έρθει κ να έχουμε κ άλλο θαύματα κι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν περιμενω σημερα στις 23-26 περιμενω καπου εκει αλλα ελεγα στα κοριιτισα χθες εχω συμπτωματα απο πολυ νωρις και απογοητετηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η egw είπε:

οχι δεν περιμενω σημερα στις 23-26 περιμενω καπου εκει αλλα ελεγα στα κοριιτισα χθες εχω συμπτωματα απο πολυ νωρις και απογοητετηκα

Μπορεί να είναι κ θετικό αυτό μην απογοητευεσαι!!! Πολλές νιώθουν πόνους περιοδου κ δεν αδιαθετουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...