Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι γιατί αν σπάσει το αυγουλακι στην ουσία δνε μπορεί να γονιμοπιηθει ! Και εγώ θα κάνω σε λιγάκι που θα σχολασω. 

Εγώ απορώ τι έχει γίνει μετα υγρά.λετε να μην έκανα σωστά ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το ξέρω κορίτσια, είμαι χαζή!!! Απλά όλα τα συμπτώματα προμηνύουν περίοδο.

Τέλος πάντων.

@egw μην κοιτάς υγρά, άλλες φορές είναι περισσότερα κι άλλες λιγότερα. Έχε τις επαφές σου και όλα καλά θα πάνε.

Ώστε αν σπάσει το αυγό, και έχουμε επαφή μετά, το σπέρμα δεν μπορεί να γονιμοποιήσει; Δεν το ήξερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι γιατί αν σπάσει το αυγουλακι στην ουσία δνε μπορεί να γονιμοπιηθει ! Και εγώ θα κάνω σε λιγάκι που θα σχολασω. 

 Α  εγω δεν κρατιέμαι μεχρι να σχολάσω ,θα κανω εδω στη δουλειά το πρωτο τουλάχιστον ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αχ το ξέρω κορίτσια, είμαι χαζή!!! Απλά όλα τα συμπτώματα προμηνύουν περίοδο.

Τέλος πάντων.

@egw μην κοιτάς υγρά, άλλες φορές είναι περισσότερα κι άλλες λιγότερα. Έχε τις επαφές σου και όλα καλά θα πάνε.

Ώστε αν σπάσει το αυγό, και έχουμε επαφή μετά, το σπέρμα δεν μπορεί να γονιμοποιήσει; Δεν το ήξερα.

προσπαθω ειμαι 17η μερα σημερα λογικα εχω τελειωσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγώ απορώ τι έχει γίνει μετα υγρά.λετε να μην έκανα σωστά ωορρηξία;

Ε κάνεις δεν ξέρει... Αλλά μην το σκέφτεσαι. Κάτι θα χει γίνει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 Α  εγω δεν κρατιέμαι μεχρι να σχολάσω ,θα κανω εδω στη δουλειά το πρωτο τουλάχιστον ! :P

Αλήθεια? Εγώ δεν μπορώ. Δεν νιώθω άνετα. Άσε που είναι 1 τουαλέτα. Και δεν μπορώ μήπως μπει κάποιος κ περιμένει απέξω κ καθυστερώ...... Κατά της 2 ελπίζω να το κάνω.... Τώρα προσπαθώ να μην πάω τουαλέτα για να δείξει σωστά.... Κ μακάρι να χω κάτι καλό να σας πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αχ το ξέρω κορίτσια, είμαι χαζή!!! Απλά όλα τα συμπτώματα προμηνύουν περίοδο.

Τέλος πάντων.

@egw μην κοιτάς υγρά, άλλες φορές είναι περισσότερα κι άλλες λιγότερα. Έχε τις επαφές σου και όλα καλά θα πάνε.

Ώστε αν σπάσει το αυγό, και έχουμε επαφή μετά, το σπέρμα δεν μπορεί να γονιμοποιήσει; Δεν το ήξερα.

Ναι για αυτό λένε να υπάρχει σπέρμα πριν την ωορρηξια. Για να βρει την κατάλληλη στιγμή..... Το ωάριο υπάρχει 24 ώρες. Αλλά μετά της 12 αρχίζει και μαζεύει κ είναι πιο δύσκολο.... Και που να ξέρουμε ακριβή ώρα.. Γι αυτό και το σπέρμα ζει 3 ημέρες. Για να βρει την κατάλληλη στιγμή να πάει.... Αντε να βρει τον χρόνο και το έδαφος να πάει... Τόσα μέτρα διανύουν κι αυτά.... ? Χάνουν τον δρόμο... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι για αυτό λένε να υπάρχει σπέρμα πριν την ωορρηξια. Για να βρει την κατάλληλη στιγμή..... Το ωάριο υπάρχει 24 ώρες. Αλλά μετά της 12 αρχίζει και μαζεύει κ είναι πιο δύσκολο.... Και που να ξέρουμε ακριβή ώρα.. Γι αυτό και το σπέρμα ζει 3 ημέρες. Για να βρει την κατάλληλη στιγμή να πάει.... Αντε να βρει τον χρόνο και το έδαφος να πάει... Τόσα μέτρα διανύουν κι αυτά.... ? Χάνουν τον δρόμο... ????

ειναι δυσκολο και πιο δυσκολο ειναι η εμφυτευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε κάνεις δεν ξέρει... Αλλά μην το σκέφτεσαι. Κάτι θα χει γίνει.... 

πΑΝτως ειδικα χθες ειχα εντονα υγρα ωορρηξιας 

τεσπα εμεις ηρθαμε σε επαφη 9η-12-14-16 και ισως και αυριο για να δουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

πΑΝτως ειδικα χθες ειχα εντονα υγρα ωορρηξιας 

τεσπα εμεις ηρθαμε σε επαφη 9η-12-14-16 και ισως και αυριο για να δουμε 

Ε μια χαρά είσαι τότε βρε κορίτσι... Εγώ 8 10 12 15 κ ελπίζω κ σήμερα 16η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε μια χαρά είσαι τότε βρε κορίτσι... Εγώ 8 10 12 15 κ ελπίζω κ σήμερα 16η...

εχουμε μια μερα διαφορα:) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

εχουμε μια μερα διαφορα:) 

 

Εγώ μάλλον υπολογίζω αύριο την ωορρηξια. Θα δείξει κ το τεστακι που θα κάνω τώρα το μεσημέρι. Αλλά η θερμοκρασία μου σήμερα δεν ήταν τόσο χαμηλή ώστε να πω ότι σήμερα έχω ωορρηξια. Τώρα το πρωί ξεκίνησαν τα υγρά σαν ασπράδι κ νιώθω πονακια στη κοιλιά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μάλλον υπολογίζω αύριο την ωορρηξια. Θα δείξει κ το τεστακι που θα κάνω τώρα το μεσημέρι. Αλλά η θερμοκρασία μου σήμερα δεν ήταν τόσο χαμηλή ώστε να πω ότι σήμερα έχω ωορρηξια. Τώρα το πρωί ξεκίνησαν τα υγρά σαν ασπράδι κ νιώθω πονακια στη κοιλιά.... 

Εμένα χθες ήταν διαφανή και κολλώδη από το μεσημέρι προχθές είδα κάποια και μετά χθες όλη μέρα α και προχθές πριν πάω για ύπνο και μετά σταματησαν ούτε καν τα σπέρματα παρά μόνο λίγο στο χαρτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μάλλον υπολογίζω αύριο την ωορρηξια. Θα δείξει κ το τεστακι που θα κάνω τώρα το μεσημέρι. Αλλά η θερμοκρασία μου σήμερα δεν ήταν τόσο χαμηλή ώστε να πω ότι σήμερα έχω ωορρηξια. Τώρα το πρωί ξεκίνησαν τα υγρά σαν ασπράδι κ νιώθω πονακια στη κοιλιά.... 

Άσπρα όταν είναι έχει τελειώσει η ωορηξια ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια? Εγώ δεν μπορώ. Δεν νιώθω άνετα. Άσε που είναι 1 τουαλέτα. Και δεν μπορώ μήπως μπει κάποιος κ περιμένει απέξω κ καθυστερώ...... Κατά της 2 ελπίζω να το κάνω.... Τώρα προσπαθώ να μην πάω τουαλέτα για να δείξει σωστά.... Κ μακάρι να χω κάτι καλό να σας πω... 

Ειμαι μόνη μου στο γραφειο γι αυτο :P !! θα το κανω σε λιγακι .. κ εγω θα ειχα αγχος αν ηταν κ αλλοι εννοειται !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. εδώ σήμερα ρίχνει πολύ νεροοοο.. θα πνιγούμε.. ??εγώ είμαι στην 22η ημέρα.. μακάρι να είναι κάποιες εγγυουλες αυτό το μήνα να λιγοστεψουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια? Εγώ δεν μπορώ. Δεν νιώθω άνετα. Άσε που είναι 1 τουαλέτα. Και δεν μπορώ μήπως μπει κάποιος κ περιμένει απέξω κ καθυστερώ...... Κατά της 2 ελπίζω να το κάνω.... Τώρα προσπαθώ να μην πάω τουαλέτα για να δείξει σωστά.... Κ μακάρι να χω κάτι καλό να σας πω... 

εγω το έκανα... βγηκε ροζάκι αρα μαλλον αυριο θα ειναι κόκκινο οπως το περιμένω... αχ λετε να πήγε τσαμπα η χθεσινή επαφη μου ?? :P:P εντομεταξύ το βραδάκι εγω γυναικολόγο αλλα μαλλον θα τον ακυρώσω γιατι δεν θα προλάβω...αλλα με τρώει να παω επειδη ειμαι στις γονιμες να δω τι θα μου πει, κατι καποια συμβουλη...[smilie=dontknow.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εγω το έκανα... βγηκε ροζάκι αρα μαλλον αυριο θα ειναι κόκκινο οπως το περιμένω... αχ λετε να πήγε τσαμπα η χθεσινή επαφη μου ?? :P:P εντομεταξύ το βραδάκι εγω γυναικολόγο αλλα μαλλον θα τον ακυρώσω γιατι δεν θα προλάβω...αλλα με τρώει να παω επειδη ειμαι στις γονιμες να δω τι θα μου πει, κατι καποια συμβουλη...[smilie=dontknow.gi:

μια επαφη ποτε δεν ειναι τζαμπα αλλωστε κραταει λενε 3 εικοστετραωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

μια επαφη ποτε δεν ειναι τζαμπα αλλωστε κραταει λενε 3 εικοστετραωρα

ναι ναι μακαριιιι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι. 

Ε τότε τρεχαααα.... Έκανες καμία επαφή ?? Δες τώρα μια μέρα δεν έκανες κ ήταν θετικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εγω το έκανα... βγηκε ροζάκι αρα μαλλον αυριο θα ειναι κόκκινο οπως το περιμένω... αχ λετε να πήγε τσαμπα η χθεσινή επαφη μου ?? :P:P εντομεταξύ το βραδάκι εγω γυναικολόγο αλλα μαλλον θα τον ακυρώσω γιατι δεν θα προλάβω...αλλα με τρώει να παω επειδη ειμαι στις γονιμες να δω τι θα μου πει, κατι καποια συμβουλη...[smilie=dontknow.gi:

Να πας να δεις. Θα σου πει κ αυτός με τον υπέρηχο ότι ισχύει η ωορρηξια... Κατά τα άλλα η συμβουλή θα είναι επαφή και ξανά επαφή... Αχ μαζί θα είμαστε δηλ.... Πάω να το κάνω κ εγώ ζήλεψα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Ε τότε τρεχαααα.... Έκανες καμία επαφή ?? Δες τώρα μια μέρα δεν έκανες κ ήταν θετικό..

Δεν ξερω αν ήταν τότε θετικό.... Δεν νομίζω να ήταν. Γιατί αν ήταν προχθές έπρεπε σήμερα να είναι η ωορρηξια. Αλλά δνε είχα κ τόση χαμηλή θερμοκρασία... Άσε που μόνο σήμερα το πρωί είχα τα κατάλληλα υγρά.... Θα κάνω κ το τεστακι για επιβεβαίωση των όσων λεωμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξερω αν ήταν τότε θετικό.... Δεν νομίζω να ήταν. Γιατί αν ήταν προχθές έπρεπε σήμερα να είναι η ωορρηξια. Αλλά δνε είχα κ τόση χαμηλή θερμοκρασία... Άσε που μόνο σήμερα το πρωί είχα τα κατάλληλα υγρά.... Θα κάνω κ το τεστακι για επιβεβαίωση των όσων λεωμ

εχω και μια απορια γιατι οτι αρθρα διαβαζω λενε οτι η ωοορρηξια ανεβαζει και δε κατεβαζει τη θερμοκρασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...