Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ε.Γ.Α. αν δεν αυξάνεται σε ποσότητα, μπορεί και να είναι εγκυμοσύνη κορίτσι μου! Ιδίως επειδή είχες και στις άλλες εγκυμοσύνες καφέ. Βλέπεις καμία διαφορά με τις άλλες φορές;

Κορίτσι πότε περιμένεις να δεις;

Να σας κάνω να γελάσετε σήμερα έχει πολύ κρύο πήγαμε να έρθουμε σε επαφή και ο άντρας μου έβγαζε έβγαζε ρούχα μου λέει στη ντουλάπα άφησες η τα φοράς όλα ; χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσι πότε περιμένεις να δεις;

Να σας κάνω να γελάσετε σήμερα έχει πολύ κρύο πήγαμε να έρθουμε σε επαφή και ο άντρας μου έβγαζε έβγαζε ρούχα μου λέει στη ντουλάπα άφησες η τα φοράς όλα ; χιχι

Αυτό με το κρύο πρέπει κάτι να γίνει... 2 εβδομάδες τώρα κρύο και βροχές...... Δεν θυμάμαι άλλη χρονιά και τόσες βροχές.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αυτό με το κρύο πρέπει κάτι να γίνει... 2 εβδομάδες τώρα κρύο και βροχές...... Δεν θυμάμαι άλλη χρονιά και τόσες βροχές.... 

Ξέρεις γιατί ; Επειδή φέτος πρέπει να πηγαίνω με τα πόδια το μικρό σχολείο ενώ πέρσι που ήμασταν σπίτι ήταν μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr μου πολύ θα ήθελα!αλλά έκανα άλλο ένα τεστακι μόλις τώρα και βγήκε αρνητικοτατο. Βέβαια βραδινα ουρά και 2 φλιτζάνια καφέ αλλά και πάλι κάτι θα έδειχνε πιστεύω! 

@LOULOUdaki! μου δεν αυξάνονται αλλά αυτά τα αρνητικά εδω μου καθονται!!!???????λοιπόν να σου πω κάθε εγκυμοσύνη διαφορετικη ήταν! Η πρώτη πιο δύσκολη η δεύτερη ούτε που την κατάλαβα οι άλλες δύο βιοχημικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρέα!Τι κάνετε σημερα;;Εμένα αρχισαν τα πονάκια περιοδου.Πιστευω σε δυο τρεις μερες να εχω αδιαθετήσει και να παμε δυναμικά παρακάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα στην παρέα!Τι κάνετε σημερα;;Εμένα αρχισαν τα πονάκια περιοδου.Πιστευω σε δυο τρεις μερες να εχω αδιαθετήσει και να παμε δυναμικά παρακάτω!

Καλημέρα χρόνια πολλά στους εορτάζοντες... Για εμένα 12η ημέρα... Απόγευμα θα κάνω τεστάκι.. Σήμερα έχω ξυπνήσει με πονοκέφαλο.. Θερμοκρασία μου 36.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα χρόνια πολλά στους εορτάζοντες... Για εμένα 12η ημέρα... Απόγευμα θα κάνω τεστάκι.. Σήμερα έχω ξυπνήσει με πονοκέφαλο.. Θερμοκρασία μου 36.

Καλημερα!Καλη η θερμοκρασια ε;;

Χρειαζεται να προσεχουμε αυτες τις ημερες.Ολο ιώσεις κυκλοφορούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη η θερμοκρασια ε;;

Χρειαζεται να προσεχουμε αυτες τις ημερες.Ολο ιώσεις κυκλοφορούν...

Έχω κάνει το αντιγριππικο παίρνω τόσες πολυβιταμίνες. Δεν νομίζω να αρρωστήσω.. ?? Ε από ότι κοιτάω οι περίπου ίδιες είναι με τους προηγούμενους κύκλους για την ώρα..... Το θέμα είναι να φτιάξουν οι θερμοκρασίες την 2η φάση. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη η θερμοκρασια ε;;

Χρειαζεται να προσεχουμε αυτες τις ημερες.Ολο ιώσεις κυκλοφορούν...

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!! Εγώ κορίτσια μου κόλλησα από τα μικρά στο σχολείο κ κολλησα κ τον άντρα μου... Έτσι είχαμε μόνο 3 μερες επαφές κ δεν ελπίζω κ πολλά αυτόν τον μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα στην παρέα!Τι κάνετε σημερα;;Εμένα αρχισαν τα πονάκια περιοδου.Πιστευω σε δυο τρεις μερες να εχω αδιαθετήσει και να παμε δυναμικά παρακάτω!

Καλημέρα! Εγω ειμαι 15η μερα κ σημερα ξυπνησα με καλη διαθεση γιατι εχτες ήμουνα χαλια κ ευτυχώς μου πέρασε.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα! Εγω ειμαι 15η μερα κ σημερα ξυπνησα με καλη διαθεση γιατι εχτες ήμουνα χαλια κ ευτυχώς μου πέρασε.??

Εεε εχουμε κ αυτα .Ετσι ξυπνησα κι εγω σημερα..Για να ξεχαστω ειπα να φτιαξω ενα κεικ.χαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν! !! Μια ερώτηση  Λοιπόν από χτες το βράδυ είμαι μπουκωμενη πάρα πολύ. ..θέλω να πάρω τα κοντρεξ αλλά δεν ξέρω σε περίπτωση που είμαι έγκυος αν κάνει να τα παρω. Τι λέτε να τα παρω?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν! !! Μια ερώτηση  Λοιπόν από χτες το βράδυ είμαι μπουκωμενη πάρα πολύ. ..θέλω να πάρω τα κοντρεξ αλλά δεν ξέρω σε περίπτωση που είμαι έγκυος αν κάνει να τα παρω. Τι λέτε να τα παρω?? 

Ούτως ή αλλιώς αφού δεν έχεις δει αν είσαι δεν επηρεάζει κ το μωρό. Το έμβρυο μετά την 8η με 10η εβδομάδα φτιάχνει πλακούντα που τρώει δηλ από σένα.... Τώρα αυτό τρέφεται... Για όλα έχει σκεφτεί η φύση... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ούτως ή αλλιώς αφού δεν έχεις δει αν είσαι δεν επηρεάζει κ το μωρό. Το έμβρυο μετά την 8η με 10η εβδομάδα φτιάχνει πλακούντα που τρώει δηλ από σένα.... Τώρα αυτό τρέφεται... Για όλα έχει σ κεφτεί η φύση... ?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ευτυχώς που έχουμε κ εσένα που τα ξέρεις όλα βρε κορίτσι! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εεε εχουμε κ αυτα .Ετσι ξυπνησα κι εγω σημερα..Για να ξεχαστω ειπα να φτιαξω ενα κεικ.χαχαχχ

Πολυ ωραία τρελαίνομαι για κεικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν!

@Ε.Γ.Α. ποια μέρα έκανες το τεστ; Πότε περιμένεις; Μπορεί να μην ανιχνεύει ακόμη την ορμόνη. Μπορεί, βέβαια, να ξεκινάει έτσι η περίοδος αυτόν το μήνα. Όπως και να'χει, θα μάθουμε σύντομα! Και πριν την καθυστέρηση, το τεστ πρέπει να γίνεται μόνο με πρωινά ούρα, πώς να δείξει το έρμο με τα βραδινά; :lolno:

@Starrr πρέπει να το κοιτάξω όντως. Αν δω ότι συνεχίζεται, θα πάρω τηλ. τον γιατρό μου. Ο πονοκέφαλος μπορεί να είναι ένδειξη ότι αυξάνεται η LH. Μακάρι!!!

@Maroulli πότε (δεν) περιμένεις; Πάντως, νομίζω ότι δεν θα έχεις θέμα. Παρακεταμόλη δεν είναι; 

@Χρυσάφω τρελαίνομαι για κέικ!!! Και με καφέ...μμμμ!!!

@sofiefin1982 περαστικά! Αν οι 3 επαφές έγιναν σε γόνιμες μέρες, ή έστω και η μία, έχεις πιθανότητες κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν!

@Ε.Γ.Α. ποια μέρα έκανες το τεστ; Πότε περιμένεις; Μπορεί να μην ανιχνεύει ακόμη την ορμόνη. Μπορεί, βέβαια, να ξεκινάει έτσι η περίοδος αυτόν το μήνα. Όπως και να'χει, θα μάθουμε σύντομα! Και πριν την καθυστέρηση, το τεστ πρέπει να γίνεται μόνο με πρωινά ούρα, πώς να δείξει το έρμο με τα βραδινά; :lolno:

@Starrr πρέπει να το κοιτάξω όντως. Αν δω ότι συνεχίζεται, θα πάρω τηλ. τον γιατρό μου. Ο πονοκέφαλος μπορεί να είναι ένδειξη ότι αυξάνεται η LH. Μακάρι!!!

@Maroulli πότε (δεν) περιμένεις; Πάντως, νομίζω ότι δεν θα έχεις θέμα. Παρακεταμόλη δεν είναι; 

@Χρυσάφω τρελαίνομαι για κέικ!!! Και με καφέ...μμμμ!!!

@sofiefin1982 περαστικά! Αν οι 3 επαφές έγιναν σε γόνιμες μέρες, ή έστω και η μία, έχεις πιθανότητες κορίτσι μου!

Την άλλη εβδομάδα νομίζω κάπου στις αρχές λογικα!!!έχει κ παρακεταμολη αλλά έχει κ αντισταμινικο που ξέρω ότι δεν κανέο στην εγκυμοσύνη. ..αλλά με διαφωτισε το κοριτσι μας η @Starrr και δεν θα μείνω αλλά μπουκωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Την άλλη εβδομάδα νομίζω κάπου στις αρχές λογικα!!!έχει κ παρακεταμολη αλλά έχει κ αντισταμινικο που ξέρω ότι δεν κανέο στην εγκυμοσύνη. ..αλλά με διαφωτισε το κοριτσι μας η @Starrr και δεν θα μείνω αλλά μπουκωμενη!!!

Χαχα! Είναι πολύ νωρίς, μπορεί να μην έχει ολοκληρωθεί καν εμφύτευση! Σωστά τα λέει η @Starrr. Μπορείς να διαβάζεις και τις οδηγίες χρήσης. Συνήθως τα φάρμακα που απαγορεύονται στην κύηση, το λένε ρητά, ενώ τα άλλα λένε "συμβουλευτείτε το γιατρό σας". Χεχεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κ απο μένα, 6η μέρα για μενα σήμερα κ αποχθες το βράδυ πονάει η αριστερη ωοθηκη μου. Την δευτέρα 10 του μήνα εχω κλεισει κ γυναικολογο να παω για τα συνηθισμένα κ  να του κανω και κανα δυο ερωτησεις, εντομεταξύ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου η γόνιμη μου θα ειναι την Τρίτη 11 του μήνα. Αν οντως γινει Τρίτη την Δευτερα που θα ειμαι στο γιατρο θα δει κατι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα κ απο μένα, 6η μέρα για μενα σήμερα κ αποχθες το βράδυ πονάει η αριστερη ωοθηκη μου. Την δευτέρα 10 του μήνα εχω κλεισει κ γυναικολογο να παω για τα συνηθισμένα κ  να του κανω και κανα δυο ερωτησεις, εντομεταξύ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου η γόνιμη μου θα ειναι την Τρίτη 11 του μήνα. Αν οντως γινει Τρίτη την Δευτερα που θα ειμαι στο γιατρο θα δει κατι ??

Προφανώς θα δει το ωάριο πριν σπάσει..... Τι να σου πω..... Δεν έχω παιε εγώ προσωπικά για υπέρηχο πότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Με έβαλες σε σκέψεις και φτιάχνω και εγώ σουφλέ σοκολάτας. 

Xaxxaxa!Μια χαρα!Το ζηταει η ημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!εγώ είμαι στην αναμονή για την περίοδο!απεριμενω να έρθει για να τελειώνω δυστυχώς είχαμε μόνο δύο επαφές αυτόν τον μήνα πριν αρκετες μέρες πριν την ωορρηξία οπότε δεν έχω πιθανότητες!!Αλλά αυτόν τον μήνα θα το πάμε δυναμικά!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...