Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Για να δούμε κοπέλα μου τι θα γίνει τελικά με εμενα?τ τρίτη μέρα σήμερα καθυστέρηση

Εσύ επαφουλεε πρωτοχρονιάτικα δηλαδή;

Ναιιι επαφουλες Πρωτοχρονιάτικες θα έχω εγώ.  Κ μιας κ εχει ρεπό κ ο άντρας μου λέω να εκμεταλλευτω κ τα πρωινά μας γιατί με τα βράδυα μέχρι τώρα δεν... Τεστακια πάντως δε θα κάνω για να δω την ημέρα του θετικού.. εκείνες τις μέρες θα είναι όμως υπολογίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είχες ποτέ ξανά καθυστέρηση στο παρελθόν; Εκτός από όταν έμεινες έγκυος στο γιο σου! Έχω καλό προαίσθημα για σένα ?

Μια φορά πολύ πάλια προ μικρού αλλιώς εκεί 30-31 μέρες μου έρχονταν.τωρσ τι να πω θα δείξει φορά φοβάμαι λίγο μην είναι απ' το άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι επαφουλες Πρωτοχρονιάτικες θα έχω εγώ.  Κ μιας κ εχει ρεπό κ ο άντρας μου λέω να εκμεταλλευτω κ τα πρωινά μας γιατί με τα βράδυα μέχρι τώρα δεν... Τεστακια πάντως δε θα κάνω για να δω την ημέρα του θετικού.. εκείνες τις μέρες θα είναι όμως υπολογίζω. 

Ναι όντως το πρωινό είναι το καλύτερο καλές επιτυχίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr μου γιατί με τις βιταμίνες παίρνουν τετοιο χρώμα τα ούρα είναι καλό αυτό?? Ειδικά τις πρώτες φορές που θα πάω τουαλέτα μετά τη βιταμίνη είναι πολύ κίτρινα φωσφορίζε.. ? μετα τις επόμενες φορές μέχρι το βράδυ δεν είναι τόσο έντονο .

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Starrr μου γιατί με τις βιταμίνες παίρνουν τετοιο χρώμα τα ούρα είναι καλό αυτό?? Ειδικά τις πρώτες φορές που θα πάω τουαλέτα μετά τη βιταμίνη είναι πολύ κίτρινα φωσφορίζε.. ? μετα τις επόμενες φορές μέχρι το βράδυ δεν είναι τόσο έντονο .

 

 

Και σε μένα συμβαίνει αυτό!!!κάποιες βιταμίνες δεν τις αφομοιώνει ο οργανισμος και αποβάλλονται με τα ούρα!!!προφανώς ο κάθε οργανισμος κρατάει ότι χρειάζεται!!!Δεν είναι τίποτα πάντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κι από εμένα! Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο, έχω κάτι ενοχλήσεις και νιώθω λίγο περίεργα... Οπότε μάλλον δεν το βλέπω να μας έκατσε και αυτό τον μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Τι τεστ έκανες; Η ωορρηξια σου μηπως αργησε και ειναι νωρις ακομα; Μην απογοητευεσαι... Τι θερμοκρασια ειχες σημερα; 

36,5 είχα... Αλλά και χθες είχα 37,2 μάλλον επειδή είμαι κ άρρωστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Και σε μένα συμβαίνει αυτό!!!κάποιες βιταμίνες δεν τις αφομοιώνει ο οργανισμος και αποβάλλονται με τα ούρα!!!προφανώς ο κάθε οργανισμος κρατάει ότι χρειάζεται!!!Δεν είναι τίποτα πάντως!!!!

Δηλαδή δεν μου κάνουν τίποτα οι βιταμίνες δε ταιριάζουν στον οργανισμό μ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μάλλον είναι από τις βιταμίνες συμπλέγματος b, αυτές χρωματίζουν κίτρινα τα ούρα. Μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα κι από εμένα! Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο, έχω κάτι ενοχλήσεις και νιώθω λίγο περίεργα... Οπότε μάλλον δεν το βλέπω να μας έκατσε και αυτό τον μήνα... 

Εύχομαι να μην ερθει κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Δηλαδή δεν μου κάνουν τίποτα οι βιταμίνες δε ταιριάζουν στον οργανισμό μ??

Όχι μια χαρά κάνουν ότι χρειάζεται ο οργανισμός το κρατάει εγώ 6 μήνες παίρνω  και έχω δει διάφορα!!!!!! μεγάλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι μια χαρά κάνουν ότι χρειάζεται ο οργανισμός το κρατάει εγώ 6 μήνες παίρνω  και έχω δει διάφορα!!!!!! μεγάλη!!!

Κι εμένα έτσι είναι όταν πινω βιταμίνες

Κοριτσια δε ξέρω αν θα έρθει η περίοδος η όχι αλλά φοβάμαι να κάνω τεστ

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι μια χαρά κάνουν ότι χρειάζεται ο οργανισμός το κρατάει εγώ 6 μήνες παίρνω  και έχω δει διάφορα!!!!!! μεγάλη!!!

Σε τι βλέπεις διαφορα?? Τι έχει αλλάξει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εμένα έτσι είναι όταν πινω βιταμίνες

Κοριτσια δε ξέρω αν θα έρθει η περίοδος η όχι αλλά φοβάμαι να κάνω τεστ

 

 

Κάνε βρε ένα αύριο αφού έχεις ήδη καθυστερήση όλα καλά θα πάνε.. δες πως θα είσαι το πρωί κ κάνε χοριακη η τεστακι κ τα δυο θα δείξουνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι μια χαρά κάνουν ότι χρειάζεται ο οργανισμός το κρατάει εγώ 6 μήνες παίρνω  και έχω δει διάφορα!!!!!! μεγάλη!!!

Και εγώ έχω δει διαφορά. Πρώτα από όλα νιώθω πιο καλά, κοιμάμαι σωστά, έχω λίγο ηρεμήσει... Έχει φτιάξει λίγο το θερμοδιαγραμμα μου... Βλέπω συμπτώματα που δνε τα είχα ξανά δει ποτέ στη ζωή μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κάνε βρε ένα αύριο αφού έχεις ήδη καθυστερήση όλα καλά θα πάνε.. δες πως θα είσαι το πρωί κ κάνε χοριακη η τεστακι κ τα δυο θα δείξουνε...

Είναι οι γονείς μου εδώ και δεν έχω την ευκαιρία να πάω φαρμακείο μόνη μου αν μου δοθεί η ευκαιρία θα δω αλλιώς θα πρέπει να περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ έχω δει διαφορά. Πρώτα από όλα νιώθω πιο καλά, κοιμάμαι σωστά, έχω λίγο ηρεμήσει... Έχει φτιάξει λίγο το θερμοδιαγραμμα μου... Βλέπω συμπτώματα που δνε τα είχα ξανά δει ποτέ στη ζωή μου. 

Ναι είναι πολύ καλές!!!Εντάξει δεν είναι ότι θα τις πάρεις και εγώ α μείνεις έγκυος αμέσως αλλά φτιάχνουν τον οργανισμό!!!!εγώ γ αυτό τις συνεχίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι είναι πολύ καλές!!!Εντάξει δεν είναι ότι θα τις πάρεις και εγώ α μείνεις έγκυος αμέσως αλλά φτιάχνουν τον οργανισμό!!!!εγώ γ αυτό τις συνεχίζω!!!

Ε ναι βέβαια. Δεν κάνει κ θαύματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Έχουμε κανένα θετικό τεστ κορίτσια; Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους!

Μπα δεν το βλέπω. Ακόμη τίποτα...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλά, και εγώ που είμαι δεν με βλέπω για πολύ ακόμα με αιμορραγία μέρα παρά μέρα... 

Αλήθεια???? Πήρες κάποιο χάπι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Παίρνω προγεστερόνη 2 την ημέρα. Τώρα θα παίρνω και 3ο. Δεν βλέπω φως κορίτσια

Ας αισιοδοξησουμε λιγάκι. Μένεις ξαπλωμένη? Νομίζω κ το 3ο θα σε βοηθήσει. Έχεις αίμα η καφέ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...