Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Συγχαρητήρια και χρόνια σας πολλά!! Όλα πήγαν καλά! Με το καλό να τον πάρετε σπίτι και όλο χαρές να σας φέρνει! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 10 ώρες, ο/η Mammytobe είπε:

Τελικά ο μικρός ήρθε στον κόσμο!!Ειναι 1.250g στη θερμοκοιτίδα αλλά πέρασε την πρωτη δοκιμασια με επιτυχία!!!!Τώρα περιμένουμε να μεγαλώσει για να τον παρουμε σπιτι!!Το θεωρω και καλό σημάδι το ότι ηρθε στον κόσμο τη μερα των γενεθλιων μου και μου εκανε το πιο ομορφο δωρο!!!! 😍 Ανυπομονω να τον παρω σπιτι τόσο πολύ!!!!

Να σου ζήσει ο μικρούλης, καλότυχος και υγιής να είναι παντα και γρήγορα σπίτι του!!!

@Mammytobe να σου ζήσει το παιδάκι σου! Γερό και καλότυχο να είναι!!!

@Mammytobe  κοριτσι μου να σου ζησει ο μικρουλης σου..Καλοτυχος και γερος να ειναι!! Καλη αναρρωση και στους δυος σας και γρηγορα στο σπιτακι σας❤❤❤

@Mammytobe κορίτσι μου να σου ζήσει το θαυματακι σου... Κ γρήγορα να τον πάρετε στο σπίτι σας.... αγκαλιά..  Κ χρόνια σας πολλά... θα έχετε την ίδια μέρα γενέθλια... Πως γίνονται τελικά κάποια πράγματα? !😙😙😙😙😙😙

• Like 1

Να σου ζήσει! Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα! Να είστε πάντα καλά και να κάνετε γιορτές σπίτι σας! 

• Like 1

@Mammytobe να σου ζήσει και να είναι γερός και καλότυχος!! Μόνο θετική σκέψη έχεις από όλες μας εδώ. Γρήγορα να πάρεις το μωράκι σου στο σπίτι. Με το καλό! 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα