Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΣΤΗΝ 28η ΕΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mammytobe είπε:

 

Τελικά ο μικρός ήρθε στον κόσμο!!Ειναι 1.250g στη θερμοκοιτίδα αλλά πέρασε την πρωτη δοκιμασια με επιτυχία!!!!Τώρα περιμένουμε να μεγαλώσει για να τον παρουμε σπιτι!!Το θεωρω και καλό σημάδι το ότι ηρθε στον κόσμο τη μερα των γενεθλιων μου και μου εκανε το πιο ομορφο δωρο!!!! ? Ανυπομονω να τον παρω σπιτι τόσο πολύ!!!!

Να σου ζήσει ο μικρούλης, καλότυχος και υγιής να είναι παντα και γρήγορα σπίτι του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mammytobe  κοριτσι μου να σου ζησει ο μικρουλης σου..Καλοτυχος και γερος να ειναι!! Καλη αναρρωση και στους δυος σας και γρηγορα στο σπιτακι σας❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mammytobe κορίτσι μου να σου ζήσει το θαυματακι σου... Κ γρήγορα να τον πάρετε στο σπίτι σας.... αγκαλιά..  Κ χρόνια σας πολλά... θα έχετε την ίδια μέρα γενέθλια... Πως γίνονται τελικά κάποια πράγματα? !??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει! Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα! Να είστε πάντα καλά και να κάνετε γιορτές σπίτι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mammytobe να σου ζήσει και να είναι γερός και καλότυχος!! Μόνο θετική σκέψη έχεις από όλες μας εδώ. Γρήγορα να πάρεις το μωράκι σου στο σπίτι. Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...