Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια αλληλούια. Ήρθε επιτέλους. Τα πρώτα σημάδια εμφανίζονται.... Στη εφαρμογή να βάλω 1η ημέρα αύριο??? 

Ναι!Από αύριο θα μετρήσεις την πρώτη μέρα!!!Γενικά μετράμε όταν δούμε αίμα και όχι καφέ αλλά κσι όταν έρχεται βράδυ μετράμε ως πρώτη μέρα την επόμενη!!!!!Επιτέλους ήρθε!!Άντε να να τελειώσει κιόλας να ξεκινήσεις καινούργιο κύκλο!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια αλληλούια. Ήρθε επιτέλους. Τα πρώτα σημάδια εμφανίζονται.... Στη εφαρμογή να βάλω 1η ημέρα αύριο??? 

Εγώ βάζω την επόμενη... όταν την προηγούμενη βράδυ απόγευμα έχω καφέ ή πολύ πολύ ανοιχτά ροζ κ μου βγαίνει σωστά ο κύκλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!Από αύριο θα μετρήσεις την πρώτη μέρα!!!Γενικά μετράμε όταν δούμε αίμα και όχι καφέ αλλά κσι όταν έρχεται βράδυ μετράμε ως πρώτη μέρα την επόμενη!!!!!Επιτέλους ήρθε!!Άντε να να τελειώσει κιόλας να ξεκινήσεις καινούργιο κύκλο!!????

Ευχαριστώ!!!! Οποτε εγώ ξανά περιμένω με το καλό πρωτοχρονιά.... Ευτυχώς έχω κλείσει διακοπουλες κ δεν θα το σκέφτομαι... Ήξερα κ έκλεισα την κατάλληλη στιγμή διακοπές ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ!!!! Οποτε εγώ ξανά περιμένω με το καλό πρωτοχρονιά.... Ευτυχώς έχω κλείσει διακοπουλες κ δεν θα το σκέφτομαι... Ήξερα κ έκλεισα την κατάλληλη στιγμή διακοπές ??????

Μια χαρά το καλυτερο έκανες!!!!! Γενικά πιστεύω ότι τις γιορτές υπάρχει μια χαλαρότητα που μπορεί να  μας βγει σε καλό!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Μια χαρά το καλυτερο έκανες!!!!! Γενικά πιστεύω ότι τις γιορτές υπάρχει μια χαλαρότητα που μπορεί να  μας βγει σε καλό!!????

Παράγγειλα κ τεστακια ωορρηξιας αυτή τη φορά. Να τα ξανά χρησιμοποιήσω. Να δω πως θα πάει αυτός ο κύκλος!!!!... Αυτή τη φορά παράγγειλα 20....οποτε κάπου στα μέσα Δεκεμβρίου σας έχω νεότερα για τη ωορρηξια τουλάχιστον.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια αλληλούια. Ήρθε επιτέλους. Τα πρώτα σημάδια εμφανίζονται.... Στη εφαρμογή να βάλω 1η ημέρα αύριο??? 

ωραία κοπέλα μου μπράβο

ναι αύριο κοπέλα μου όπως και εμένα το περασμένο μήνα που είχα δει βράδυ η γυναικολόγος μου υπολιγισε την επόμενη

θα είμαστε και εμείς μαζί 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

ωραία κοπέλα μου μπράβο

ναι αύριο κοπέλα μου όπως και εμένα το περασμένο μήνα που είχα δει βράδυ η γυναικολόγος μου υπολιγισε την επόμενη

θα είμαστε και εμείς μαζί 

 

 

Αααα τέλεια!!.. ????❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Κορίτσια αδιαθετησα..? Μετράω την αυριανή για πρωτη? 

Κι εσύ κοπέλα μου αύριο ναι από αύριο μετράς και με σένα μια μέρα διάφορα Χριστούγεννα θα έχουμε τα ευχάριστα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Κορίτσια αδιαθετησα..? Μετράω την αυριανή για πρωτη? 

αλήθεια αδιαθετησες;λυπάμαι :(

ήμουν τόσο αισιοδοξη για σένα! 

εδώ είμαστε όλες μαζί να συνεχίσουμε όμως! 

μη μας παίρνει από κάτω κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια περιμένει καμία ακόμα? Αν κάνουμε απολογισμό του Νοέμβρη,μια εγκυμοσυνη έχουμε τελικά? ???

Εγώ περιμένω Τρίτη Τετάρτη αλλά έχω όλα τα συμπτώματα της περιόδου. Πρησμένο στήθος, πόνο στη μέση, απίστευτο πόνο κ στις δυο σάλπιγγες , κ τα κουλα σπυράκια που βγαίνουν σε μερη οπως μεσα στο αυτί μου η στο κεφάλι! Για μενα ολα αυτα προμηνύουν περίοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Παράγγειλα κ τεστακια ωορρηξιας αυτή τη φορά. Να τα ξανά χρησιμοποιήσω. Να δω πως θα πάει αυτός ο κύκλος!!!!... Αυτή τη φορά παράγγειλα 20....οποτε κάπου στα μέσα Δεκεμβρίου σας έχω νεότερα για τη ωορρηξια τουλάχιστον.!!! 

Μπράβο έκανες πολύ σωστά που πήρες τεστ για νς ξέρεις τι σου γίνεται κ νς υπολογίζεις σωστά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω περιμενω αυριο.. Σημερα ειδα μια φορα λιγο ροζ αλλα δεν ξανα ειχα τιποτα... καληνυχτα κοριτσια ... :) Μια καινουρια μερα ξημερωνει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω ειμαι στη 4η μερα περιοδου κ τελειωνω θα ειμαστε ολες κοντα αυτη τη φορα. Εύχομαι την προτοχρονια να ειμαστε ολες με μωρακι στη κοιλιτσα. Να περνατε ομορφα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια περιμένει καμία ακόμα? Αν κάνουμε απολογισμό του Νοέμβρη,μια εγκυμοσυνη έχουμε τελικά? ???

Καλημερα!Μια απο την παρεα εγκυούλα!Οι υπόλοιπες wanna be!Με το καλο τον επόμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Brisa είπε:

Μπράβο έκανες πολύ σωστά που πήρες τεστ για νς ξέρεις τι σου γίνεται κ νς υπολογίζεις σωστά!! 

Καλημέρα..... Και 2 άλλες φορές είχα πάρει. Αλλά και πάλι δεν το είχα πετύχει. Λόγω της ορμονική διαταραχής μάλλον. Τώρα ελπίζω στο 3η φορά και καλή. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η levanda είπε:

Κορίτσια αδιαθετησα..? Μετράω την αυριανή για πρωτη? 

Μαζί είμαστε κ εμείς.... Καλημέρα σου ναι σήμερα έβαλα κ εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια περιμένει καμία ακόμα? Αν κάνουμε απολογισμό του Νοέμβρη,μια εγκυμοσυνη έχουμε τελικά? ???

Εγώ είχα μετρήσει 3.μην με ρωτήσεις ονόματα ούτε που θυμάμαι....? Νομίζω ήταν ο καλύτερος μήνας μέχρι τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!! Σημερα κανονικα ειναι η μερα περιοδου. Χθες εκανα αλλο ενα clearblue το οποιο εβγαλε τη δευτερη γραμμη πριν περασει καν ενα λεπτο.. το onestep δειχνει ακομα αρνητικο.. ψηφιζω clearblue early με 10000000!!!! Πολυ αξιοπιστο.. χθες και προχθες σαν συμπτωματα εχω ενα μονιμο πονο-ενοχληση κατω χαμηλα σαν να κρατας τα ουρα σου και θες να πας τουαλετα! Αυτα απο μενα. Τεταρτη λοιπον δευτερη χοριακη και ξεκινησα να παιρνω filicine 5mg.. καλη μας επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα..... Και 2 άλλες φορές είχα πάρει. Αλλά και πάλι δεν το είχα πετύχει. Λόγω της ορμονική διαταραχής μάλλον. Τώρα ελπίζω στο 3η φορά και καλή. ????

Η τριτη φορά θα είναι κ η τυχερή ? 

πάντως όταν ξέρεις ποτέ είναι οι γόνιμες νομίζω έχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση  τουλάχιστον αυτό Νοιώθω εγώ , κ από κει κ πέρα ότι θέλει ο θεός !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κορτας Μπραβο.. Ολα να σου πανε τελεια!!!! ? @BrisaΕιχα παραγγειλει και εγω τα one step ωορηξια και τεστ εγκυμοσυνης τον νοεμβρη ... Ελπιζω να ερθουν αυτο το μηνα να προλαβω να χρησιμοποιησω ?(ερχονται απο τη κινα ) χεχεχ

 Πως σας φαινεται το θερμοδιαγραμμα μου???? ?

Screenshot_20181125-113900.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η levanda είπε:

Κορίτσια αδιαθετησα..? Μετράω την αυριανή για πρωτη? 

Κορίτσι μου δεν πειράζει!!Ελπίζω να μην στεναχωρεθηκες πολύ!!!!θα έρθει καιωσε μας που θα πάει!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια αλληλούια. Ήρθε επιτέλους. Τα πρώτα σημάδια εμφανίζονται.... Στη εφαρμογή να βάλω 1η ημέρα αύριο??? 

Καλημέρα κ από εμένα κοριτσια... Μια όμορφη Κυριακή.. εγώ είμαι σε φάση στόλισματος σήμερα στο σπίτι... Έτσι να τα βλέπουμε να ανεβαίνει η διάθεση μας ..

κατά τ αλλά είμαι στην 7η ημέρα.. κ συνεχίσουμε την προσπάθεια μας για τον Δεκέμβρη..  @Starrr πρώτη μέρα για σένα σήμερα? Άντε ωραία να ξεκινήσεις ..εσένα θα στο φέρει ο Άγιος Βασίλης .. εγώ 18 θα περιμένω, ανάλογα την ωορρηξία μου αυτό το μήνα . Θα ξέρω τις επόμενες μέρες.. @stavri μου είσαι καλά?? Ξεκινάμε δυναμικά τις επαφουλες μας ε.. μαζί είμαστε εμείς.. πήρες τεστακια ωορηξιας?? Εγώ αύριο τα περιμένω λογικά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η cleo91 είπε:

@Κορτας Μπραβο.. Ολα να σου πανε τελεια!!!! ? @BrisaΕιχα παραγγειλει και εγω τα one step ωορηξια και τεστ εγκυμοσυνης τον νοεμβρη ... Ελπιζω να ερθουν αυτο το μηνα να προλαβω να χρησιμοποιησω ?(ερχονται απο τη κινα ) χεχεχ

 Πως σας φαινεται το θερμοδιαγραμμα μου???? ?

Screenshot_20181125-113900.jpeg

Να σου έρθουν γρήγορα τότε κ να τς ξενικήσεις δυναμικά για τον πιο όμορφο μήνα του χρόνου?? εύχομαι ο Δεκέμβριος να είναι γεμάτος ?????!!!!! Μου φαίνεται πολύ καλό το θερμόδιάγραμμα σου να το παρακολουθήσεις κ αυτόν τον μήνα κ μαζί με τα τεστακια κ το πνεύμα των Χριστουγέννων να έχεις την πιο ευχάριστη είδηση της ζωής σου!! Κ όλων των κοριτσιών που προσπαθούν κ το θέλουν τόσο πολύ !!! Εγώ περιμένω Πέμπτη - Παρασκευή η θερμοκρασια μου σημερα 36.9 από το στόμα , για να δουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...