Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κι εμένα αυτό μου είπε ο γυναικολόγος πριν λίγο. δύο τρεις στοχευμενες επαφές αρκούν γιατί αποδυναμώνεται διαφορετικά το σπέρμα 

Και εμένα έτσι μου είπε! Εντάξει και το κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα δεν μπορείς να το κάνεις συνέχεια κουράζεσαι!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Και βέβαια να χαρείς! Είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια και εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! Με το καλό! Κορίτσια, και στα δικά σας! Μήπως να κάνετε μια λίστα με ονόματα των κοριτσιών που ο μήνας αυτός ήταν ο τυχερός τους και είναι εγκυούλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι καλέ ξεκινά μόνη σου!μια χαρά μπορείς εφόσον έκανε και πολύ καιρό πριν ξέρεις!! Σίγουρα δεν μιλάμε για μεγάλη αποχή,Εννοώ 2 μέρες άντε τρεις Σκέψου ότι ένας άντρας όταν πάει να κάνει σπερμοδιαγραμα του λένε να έχει αποχή 2 3 μέρες για να βγει σωστό!!

Ναι έτσι συμφωνώ εμείς αυτό το μήνα μεγΚη αποχή όλα με ενοχλούν δεν μπορώ να κάνω επαφές 

Ανά διαστήματα κάνω μόνη μου έκανα και ελλειπτικό αλλά τώρα το σταμάτησα γιατί περπατάω πολυ είμαι αδύνατη και δε γίνεται να χάσω κιλά.σλλα στο σπίτι όλο και πάντα κάτι άλλο προκύπτει και μετά το σταματαω πάντα

Πάντως σαν το γυμναστήριο δεν έχει ένιωθα αλήθεια πολύ καλά τώρα όλο και κάτι με ενοχλεί και όταν με ενοχλεί κάτι πάει το μυαλό μου αμέσως στο ότι έχω κάτι κακό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εμένα έτσι μου είπε! Εντάξει και το κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα δεν μπορείς να το κάνεις συνέχεια κουράζεσαι!!!??

εννοείται δε γίνεται κάθε μέρα.! αλλά το συχνά... γίνεται χάχα! μου είπε ότι είναι το πιο συχνό λάθος των ζευγαριών οι συχνές επαφές . κ επαφές πριν τη δέκατη μέρα μου είπε ΟΧΙ. εγώ όμως είχα. χαχα! ε δε μπορείς κ πάντα να το σκέφτεσαι! τι να πω! είπε ημέρα ωορρηξιας, ίσως μια πριν ή μετά.. κ μετά από δύο μέρες πάλι καμία επαφή. αυτά. βιταμίνη Ε μου είπε ότι είναι σημαντική κ όταν ο κύκλος είναι σταθερος, ορμονολογικα είναι όλα οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εννοείται δε γίνεται κάθε μέρα.! αλλά το συχνά... γίνεται χάχα! μου είπε ότι είναι το πιο συχνό λάθος των ζευγαριών οι συχνές επαφές . κ επαφές πριν τη δέκατη μέρα μου είπε ΟΧΙ. εγώ όμως είχα. χαχα! ε δε μπορείς κ πάντα να το σκέφτεσαι! τι να πω! είπε ημέρα ωορρηξιας, ίσως μια πριν ή μετά.. κ μετά από δύο μέρες πάλι καμία επαφή. αυτά. βιταμίνη Ε μου είπε ότι είναι σημαντική κ όταν ο κύκλος είναι σταθερος, ορμονολογικα είναι όλα οκ 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι έτσι συμφωνώ εμείς αυτό το μήνα μεγΚη αποχή όλα με ενοχλούν δεν μπορώ να κάνω επαφές 

Ανά διαστήματα κάνω μόνη μου έκανα και ελλειπτικό αλλά τώρα το σταμάτησα γιατί περπατάω πολυ είμαι αδύνατη και δε γίνεται να χάσω κιλά.σλλα στο σπίτι όλο και πάντα κάτι άλλο προκύπτει και μετά το σταματαω πάντα

Πάντως σαν το γυμναστήριο δεν έχει ένιωθα αλήθεια πολύ καλά τώρα όλο και κάτι με ενοχλεί και όταν με ενοχλεί κάτι πάει το μυαλό μου αμέσως στο ότι έχω κάτι κακό

Αφού σου αρέσει τόσο δεν μπορείς Μια ώρα την εβδομάδα να πηγαίνεις; θα σου κάνει καλό ψυχολογικά πιστεύω πρέπει να κάνουμε και πράγματα που μας ευχαριστούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εννοείται δε γίνεται κάθε μέρα.! αλλά το συχνά... γίνεται χάχα! μου είπε ότι είναι το πιο συχνό λάθος των ζευγαριών οι συχνές επαφές . κ επαφές πριν τη δέκατη μέρα μου είπε ΟΧΙ. εγώ όμως είχα. χαχα! ε δε μπορείς κ πάντα να το σκέφτεσαι! τι να πω! είπε ημέρα ωορρηξιας, ίσως μια πριν ή μετά.. κ μετά από δύο μέρες πάλι καμία επαφή. αυτά. βιταμίνη Ε μου είπε ότι είναι σημαντική κ όταν ο κύκλος είναι σταθερος, ορμονολογικα είναι όλα οκ 

Πριν την 10 γιατί όχι; Εμείς πάντα όταν τελειώνει η περίοδος  έχουμε επαφή!!νομίζω αν 2 μέρες είναι μια χαρά και οπότε φυσικά εμείς θέλουμε!!!ναι την είχα κάνει και αυτή και τώρα έκανα και βιταμίνη D αλλά ακόμα δεν βγήκε ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εννοείται δε γίνεται κάθε μέρα.! αλλά το συχνά... γίνεται χάχα! μου είπε ότι είναι το πιο συχνό λάθος των ζευγαριών οι συχνές επαφές . κ επαφές πριν τη δέκατη μέρα μου είπε ΟΧΙ. εγώ όμως είχα. χαχα! ε δε μπορείς κ πάντα να το σκέφτεσαι! τι να πω! είπε ημέρα ωορρηξιας, ίσως μια πριν ή μετά.. κ μετά από δύο μέρες πάλι καμία επαφή. αυτά. βιταμίνη Ε μου είπε ότι είναι σημαντική κ όταν ο κύκλος είναι σταθερος, ορμονολογικα είναι όλα οκ 

@thalaki οντως το κάθε μέρα είναι δύσκολο κ ειδικά αν έχεις ήδη ένα παιδί!!! Το προηγούμενο μήνα έκανα 4 μέρες συνεχόμενες πέτυχα κ την ωορρηξια αλλά τίποτα. Τώρα τι να κάνω;;; είμαι σε δίλημμα ξέρω ότι ωορρηξια έχω από 14η ως 16η....να υπογράμμισω ότι συ πρώτο μου παιδί έγινε 9η μέρα 13η κ 14η κ τσουπ το θετικό τεστακι!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

 

Αφού σου αρέσει τόσο δεν μπορείς Μια ώρα την εβδομάδα να πηγαίνεις; θα σου κάνει καλό ψυχολογικά πιστεύω πρέπει να κάνουμε και πράγματα που μας ευχαριστούμε!!

μια φορα τη βδομαδα ειναι κριμα και να πληρωνεις και δεν κανεις και τη δουλεια

τα απογευμτα τωρα λειπω με τα ιδιαιτερα η το διαβασμα και το πρωι πρεπει να κατεβω στη πολη για να γινει αυτο σημαινει πρεπει απλα να τρωω την ωρα μου κατω δεν εχουμε δευτερο αμαξι και με το λεωφορειο ειναι μπερδεμα και κυριως σκεφτομαι και το οικονομικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

μια φορα τη βδομαδα ειναι κριμα και να πληρωνεις και δεν κανεις και τη δουλεια

τα απογευμτα τωρα λειπω με τα ιδιαιτερα η το διαβασμα και το πρωι πρεπει να κατεβω στη πολη για να γινει αυτο σημαινει πρεπει απλα να τρωω την ωρα μου κατω δεν εχουμε δευτερο αμαξι και με το λεωφορειο ειναι μπερδεμα και κυριως σκεφτομαι και το οικονομικο

Βρε @egwκαι εσύ εκπαιδευτικος;;; σε νησί μένεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

@Κορτας κοριτσάκι μου με το καλό!!!!! Το clear blue δεν κάνει ποτέ λάθος. Κ εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη αυτό είχα αγοράσει. Με το καλό!!! Πες μας σε παρακαλώ πήρες τεστ ωορηξιας;;; επαφές μέρα παρά μέρα η κάθε μέρα;;;; πόσο καιρός προσπαθείς;;; τι τέλεια!!! Ο Νοέμβρης κλείνει με εγκυμοσύνη!!! 

Καλη μου @Hope!!! ειναι ο τριτος μηνας προσπαθειΑς και πρωτος μηνας με τεστ ωορρηξιας πανω σε εναν παντα σταθερο κυκλο! Στις 09/11 βγηκε το θετικο τεστ και οι επαφες μου ηταν 03,07, 10,11,12/11..

και απο προχθες 26η μερα ειδα το πρωτο αχνο θετικο clear blue

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να συγχαρώ στην. Εγκυμονουσα.. να χαρείς γτ και την γραμμουλα την βλέπουμε και μία χαρά χοριακη είχες :-) σου εύχομαι μία όμορφη και υπέροχη εγκυμοσύνη(09.11 είναι του αγίου Νεκταριου)  (ψάχνω το ονοματακι σου να σου κάνω tag αλλά δεν βγαίνει :-( ) ( @Κορτας

τωρα σαν παλιά καραβανα θα σας πω ότι δεν έχει μέρες δεν εxει ώρες..

εχει τώρα θέλουμε τώρα κάνουμε.. 

στοχευμενες βλέπουμε ποτέ έχουμε την ωορρηξία και έχουμε μέρα παρά μέρα.. το θέμα είναι ότι ωορρηξία μπορεί να έχεις και στη 10 μερα και στην 11 κτλ 

θα το φροντοφωναζω και κάθε φορά θα το λέω εγκυμοσύνη ήρθε όταν ΗΡΕΜΗΣΑ αν εχουμε άγχος παράγουμε μία πρωτεϊνη που δυσκολεύει την σύλληψη ( πως σας ακουγεται αυτό;;;) Και όμως ισχύει για αυτό πρέπει να αφήσετε ημερολόγια να ΖΗΣΕΤΕ και να απολαυσετε τους άντρες σας. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Καλη μου @Hope!!! ειναι ο τριτος μηνας προσπαθειΑς και πρωτος μηνας με τεστ ωορρηξιας πανω σε εναν παντα σταθερο κυκλο! Στις 09/11 βγηκε το θετικο τεστ και οι επαφες μου ηταν 03,07, 10,11,12/11..

και απο προχθες 26η μερα ειδα το πρωτο αχνο θετικο clear blue

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να συγχαρώ στην. Εγκυμονουσα.. να χαρείς γτ και την γραμμουλα την βλέπουμε και μία χαρά χοριακη είχες :-) σου εύχομαι μία όμορφη και υπέροχη εγκυμοσύνη(09.11 είναι του αγίου Νεκταριου)  (ψάχνω το ονοματακι σου να σου κάνω tag αλλά δεν βγαίνει :-(

τωρα σαν παλιά καραβανα θα σας πω ότι δεν έχει μέρες δεν εxει ώρες..

εχει τώρα θέλουμε τώρα κάνουμε.. 

στοχευμενες βλέπουμε ποτέ έχουμε την ωορρηξία και έχουμε μέρα παρά μέρα.. το θέμα είναι ότι ωορρηξία μπορεί να έχεις και στη 10 μερα και στην 11 κτλ 

θα το φροντοφωναζω και κάθε φορά θα το λέω εγκυμοσύνη ήρθε όταν ΗΡΕΜΗΣΑ αν εχουμε άγχος παράγουμε μία πρωτεϊνη που δυσκολεύει την σύλληψη ( πως σας ακουγεται αυτό;;;) Και όμως ισχύει για αυτό πρέπει να αφήσετε ημερολόγια να ΖΗΣΕΤΕ και να απολαυσετε τους άντρες σας. 

 

 

Axxx τι ωραία που τα είπες!!!! Αυτό ακριβώς.... Το προηγούμενο μήνα είχα παθιαστει μη χάσω την ωορρηξια μη κάνω γυμναστική κ χαλάσει ο κύκλος μη.. Μη... Μη... Κ τελικα.... Τζίφος και ωορρηξία πέτυχα έγκυος δεν έμεινα... Θυμάμαι ότι όταν έμεινα έγκυος στο 1ο παιδί, εκείνο το μήνα περνούσα μια πολυυυυυυ μεγάλη στεναχώρια όλη την ημέρα εκείνο συζητούσα.... Είχα χάσει τον ύπνο μου.... Παρακαλούσα την Παναγία να κάνει ένα θαύμα..... Δεν καταλαβαίνετε, εννοείται, απλά κρατήστε αυτό ότι ουτε καν σκεφτόμουν εγκυμοσύνη... Ναι ήξερα ότι θα μπορούσε να έρθει έφοσον είχαμε ελεύθερες επαφές... Αλλά δεν το σκεφτόμουν.... Φανταστείτε περίμενα περίοδο 1η Φλεβάρη κ έκανα τεστ το βράδυ της 5ης Φεβρουαρίου...... Αρα όλα σχετικά είναι.... Τα γράφω... Για να τα διαβάζω κ εγώ.... Το 2019.... Είμαι σίγουρη ότι όλες μας θα έχουμε ευχάριστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

 

Axxx τι ωραία που τα είπες!!!! Αυτό ακριβώς.... Το προηγούμενο μήνα είχα παθιαστει μη χάσω την ωορρηξια μη κάνω γυμναστική κ χαλάσει ο κύκλος μη.. Μη... Μη... Κ τελικα.... Τζίφος και ωορρηξία πέτυχα έγκυος δεν έμεινα... Θυμάμαι ότι όταν έμεινα έγκυος στο 1ο παιδί, εκείνο το μήνα περνούσα μια πολυυυυυυ μεγάλη στεναχώρια όλη την ημέρα εκείνο συζητούσα.... Είχα χάσει τον ύπνο μου.... Παρακαλούσα την Παναγία να κάνει ένα θαύμα..... Δεν καταλαβαίνετε, εννοείται, απλά κρατήστε αυτό ότι ουτε καν σκεφτόμουν εγκυμοσύνη... Ναι ήξερα ότι θα μπορούσε να έρθει έφοσον είχαμε ελεύθερες επαφές... Αλλά δεν το σκεφτόμουν.... Φανταστείτε περίμενα περίοδο 1η Φλεβάρη κ έκανα τεστ το βράδυ της 5ης Φεβρουαρίου...... Αρα όλα σχετικά είναι.... Τα γράφω... Για να τα διαβάζω κ εγώ.... Το 2019.... Είμαι σίγουρη ότι όλες μας θα έχουμε ευχάριστα. 

Σας το εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου... Ξέρω πόσο δύσκολο ψυχολογίκα είναι όλο αυτό. Όμως θέλω να το λέω συνέχεια . Εμεις με χαμηλη κινητικότητα και λίγα σπερμπατοζωαριΑ καταφέραμε να έχουμε το αγοράκι μας φυσικά όμως ήταν ο πρώτος μήνας που πραγματικά ειχα επισκέψεις είχα τοοοσααα πράγματα δεν ήξερα ποτέ περίμενα ειχα σβήσει ημερομηνίες (τις κρατουσε ο άντρας μου) και τελικά τότε είχε φύγει το πραγματικό άγχος και το κόλλημα! 

Ξέρετε ποιο είναι το λάθος;;; Χμ λέμε θα φύγει το άγχος αλλά στην τελική κατα πόσο το αποβαλλουμε;;;μήπως δεν το αποβαλλουμε σωστά;;; Δυστυχώς τη μαγική συνταγή (για να αποβάλλουμε το άγχος) δεν την ξέρω ή κάθε μία ξέρει καλύτερα τον εαυτό της . Βρείτε κορίτσακια μου την συνταγή.. και να ξέρετε θα έρθει !! Δεν γίνεται να μην έρθει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@thalaki οντως το κάθε μέρα είναι δύσκολο κ ειδικά αν έχεις ήδη ένα παιδί!!! Το προηγούμενο μήνα έκανα 4 μέρες συνεχόμενες πέτυχα κ την ωορρηξια αλλά τίποτα. Τώρα τι να κάνω;;; είμαι σε δίλημμα ξέρω ότι ωορρηξια έχω από 14η ως 16η....να υπογράμμισω ότι συ πρώτο μου παιδί έγινε 9η μέρα 13η κ 14η κ τσουπ το θετικό τεστακι!!!!!!!! 

να κάνεις 14-15-16 κ μια πιο πριν γύρω στις 10 θα έλεγα εγώ! κάπως έτσι το σκέφτομαι κ για μένα. τι να πω κ εγώ. κάθε γυναικολόγος λέει τα δικά του. δεν υπάρχει κάτι στάνταρ για αυτό. η τύχη παίζει το μεγαλύτερο ρόλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

να κάνεις 14-15-16 κ μια πιο πριν γύρω στις 10 θα έλεγα εγώ! κάπως έτσι το σκέφτομαι κ για μένα. τι να πω κ εγώ. κάθε γυναικολόγος λέει τα δικά του. δεν υπάρχει κάτι στάνταρ για αυτό. η τύχη παίζει το μεγαλύτερο ρόλο 

@Hope!!! μαζί πάμε εμείς νομίζω. τι μέρα είσαι; εγώ 10η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

@Hope!!! μαζί πάμε εμείς νομίζω. τι μέρα είσαι; εγώ 10η

@thalaki ναι. Εγώ είμαι 8η μερα. Λογικά 15 με 16 Δεκεμβρίου περιμένω. Εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Διανύω την 32η ημέρα. Σύμφωνα με τους τελευταίους μήνες έπρεπε να είχα αδιαθετησει χτες ( Αύγουστο: 31 μ. ,Σεπτέμβρη: 30 μ, Οκτώβριο: 31 μ, ) αλλά δεν ξέρω πότε εκανα ωορρηξία αυτό το μήνα. Πιστεύω ότι έκανα 15η ημέρα αλλά μπορεί κ 16η.

Εάν αδιαθετησω (φτου..) θα ξεκινήσω κ εγώ να περνώ θερμοκρασία. Από περιέργεια σήμερα πήρα θερμοκρασία στο κρεβάτι. Είχα από μασχάλη 36,5 κ από στόμα 36,9 σχεδόν. (Θυμάμαι αναφέρατε να παίρνουμε θερμοκρασία καλύτερα από το στόμα.) Οπότε εάν είναι ξεκινάω πρωτη μέρα περιόδου θερμομετρηση? 

Κάτι μου λέει ότι δεν θα αδιαθετήσεις ;)

Κι εγώ είχα κάνει θερμομέτρηση για ένα ή δύο κύκλους, και μπερδεύτηκα! 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Ναι γλυκιά μου, να χαρείς! Είσαι πριν την περίοδο, και αυτό που μας νοιάζει τώρα είναι να αυξάνετσι σωστά.

Είσαι έγκυος κορίτσι :)

Εγώ δεν έχω ιδέα σε ποια μέρα είμαι! Έχω όμως λίγο αιματάκι ακόμη, οπότε μεθαύριο το πολύ θα κάνουμε αγκαλίτσες επιτέλους!!!

Καλησπέρα στα κορίτσια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτας μου συγχαρητήρια! Με το καλο! Μην ανησυχείς για το νουμερο της χωριακης. Η δικη μου στη κορη μου ηταν 35 την 27η μερα. Σουπερ εισαι. Χαλάρωσε κ απόλαυσε το! Με το καλο να πανε ολα σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε @egwκαι εσύ εκπαιδευτικος;;; σε νησί μένεις; 

Κι εγώ φιλόλογος με πτυχίο το 2009 ούτε καν ΑΣΕΠ δεν πρόλαβα να δώσω 

Σε νησί μένω στη Κρήτη εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπερα, τα ξημερώματα πετάω για Πολωνία,  θα επιστρέψω 28 Τετάρτη απογευματάκι, 29 -30 περιμένω να αδιαθετησω! Θα διαβάζω τα νεα σας κ θα σας γράφω οποτε μπορώ! Ευχομαι μεχρι τέλος του μηνα να έχουμε κ αλλα ευχάριστα νεα ! Αισιοδοξία κ πίστη να έχουμε! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια καλησπερα, τα ξημερώματα πετάω για Πολωνία,  θα επιστρέψω 28 Τετάρτη απογευματάκι, 29 -30 περιμένω να αδιαθετησω! Θα διαβάζω τα νεα σας κ θα σας γράφω οποτε μπορώ! Ευχομαι μεχρι τέλος του μηνα να έχουμε κ αλλα ευχάριστα νεα ! Αισιοδοξία κ πίστη να έχουμε! ??

Καλό ταξίδι και καλα νΑ περάσετε κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλό ταξίδι και καλα νΑ περάσετε κοπέλα μου

Ευχαριστώωω!! Σερι θα το παω σήμερα,  δεν έχει ύπνο!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια καλησπερα, τα ξημερώματα πετάω για Πολωνία,  θα επιστρέψω 28 Τετάρτη απογευματάκι, 29 -30 περιμένω να αδιαθετησω! Θα διαβάζω τα νεα σας κ θα σας γράφω οποτε μπορώ! Ευχομαι μεχρι τέλος του μηνα να έχουμε κ αλλα ευχάριστα νεα ! Αισιοδοξία κ πίστη να έχουμε! ??

Καλό ταξίδι να περάσεις τέλεια!!!!Μακάρι όταν γυρίσεις να έρθουν και τα ευχάριστα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...