Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια και εγώ σήμερα περιμενω περίοδο αλλά δεν ελπίζω σε εγκυμοσυνη.. το στήθος ξεπρηστηκε .

Μην απογοητεύσαι είπαμε.. δε θα έρθει να ελπίζετε κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είμαι 25η μέρα 3-5 μέρες πριν την αναμενόμενη.. τα συμπτώματα έχουν ψιλό σταματήσει μέση κ στήθος έχω προς το παρόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ κορίτσια είμαι 25η μέρα 3-5 μέρες πριν την αναμενόμενη.. τα συμπτώματα έχουν ψιλό σταματήσει μέση κ στήθος έχω προς το παρόν.. 

Ωραία θα δεις. Κ εσύ..... Εγώ δεν ξέρω αλλά προς στιγμής τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωραία θα δεις. Κ εσύ..... Εγώ δεν ξέρω αλλά προς στιγμής τίποτα.... 

Λογικά άμα κάνεις τεστ θα δείξει αφού έχεις μπει στις καθυστέρησεις.. ίσως άμα κάνεις κ βγεί αρνητικο να σου έρθει  ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθε χθες μια κοπέλα πελάτισσα κ μου είπε ότι θα υιοθετήσει παιδάκι.. έχει κάνει 18 εξωσωματικες κ πράγματικα την θαύμασα τόσο που το προσπαθεί κ είναι με το χαμόγελο.. με συγκίνησε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια ήρθε χθες μια κοπέλα πελάτισσα κ μου είπε ότι θα υιοθετήσει παιδάκι.. έχει κάνει 18 εξωσωματικες κ πράγματικα την θαύμασα τόσο που το προσπαθεί κ είναι με το χαμόγελο.. με συγκίνησε.. 

Ε αυτό σκέφτομαι κ εγώ πολλές φορές κ παίρνω κουράγιο.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μην απογοητεύσαι είπαμε.. δε θα έρθει να ελπίζετε κορίτσια..

Έκανα τεστακιβτη Τετάρτη και έφαγα άκυρο.. Όσο ζω όμως ελπίζω..  από το στόμα σου και στου θεούλη το αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε αυτό σκέφτομαι κ εγώ πολλές φορές κ παίρνω κουράγιο.... ?

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ τι δύναμη ψυχής μπορείς να έχεις να κανεις 18 προσπαθείες να μπεις στο αυτή τη διαδικασία 18 φορές κ να αποτύχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλες ! μη σας περνει απο κατω δεν θελω πεσμενες ψυχολογιες κ αν δεν ερθει αυτο το μηνα η εγκυμοσυνη θα ερθει τον επομενο !! θετικη σκεψη και πίστη κοριτσια μου, ερχονται κ γιορτουλες θα αλλαξει η διαθεση λιγακι προς το καλυτερο λαμπακια δεντρακια αγκαλιτσες πολλες κ μελομακαρονα φυσικα :P  και εγω δεν καταφερα να εχω οσες επαφες επρεπε κ ηθελα αυτο το μηνα αλλα δεν τα παραταμε παμε για τον επομενο...!! Τα λεω σε σας τωρα για να τα ακουω κ εγω κ να τα εμπεδωσω μεχρι τελος του μήνα που περιμένω κ φυσικα θα απογοητευθω κ εγω οταν θα αδιαθετησω ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!Εύχομαι όσες περίμενετε να έχετε θετικά νέα!!!!!!Οι υπόλοιπες με αίσιοδοξια και πίστη στον εαυτό μας θα τα καταφέρουμε!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι..μαζί πάμε εμείς ναι.. τώρα εγώ με βάση την ωορρηξία μου περιμένω την Δευτέρα  κ με βάση το κινητό Τέταρτη..θα δείξει.. είμαι καλά την προηγούμενη εβδομάδα είχα πόνους περιόδου κ τους θεωρούσα πολύ νωρίς . Από χθες είμαι εντάξει όμως δεν έχω πονακια. Στήθος πρισμένο τα λευκά υγρά λιγόστεψαν νομίζω..όσο για την επαφή σου μια φορά αρκεί λίγη τύχη θέλει..  εγώ έκανα επαφή την ημέρα του θετικού τεστ κ τις επόμενες δύο. Πρώτη φορά το δοκιμάσαμε έτσι μακάρι να έγινε κάτι.. θα δούμε.. αισιοδοξία.

Και εγώ Τετάρτη περιμένω! Από την αρχή που διάβασα τα συμπτώματα σου ταυτίστηκα! Την Δευτέρα (λίγο Τρίτη) είχα πόνους περιόδου, είχα λευκά υγρά για 2-3 ημέρες ένιωσα ένα απότομο τράβηγμα από τη δεξιά πλευρά κάποια στιγμή...Τώρα έχουν υποχωρήσει σχεδόν... Είχα επαφές 7η,8η,10η,12η,13η,15η,16η,17η ημέρα μετά την περίοδο (του δώσαμε και κατάλαβε λιγάκι... ?) και ελπίζουμε... τεστάκια δεν χρησιμοποιώ γιατί τον προηγούμενο μήνα που το προσπάθησα αγχώθηκα πολύ οπότε είπαμε να το αφήσουμε στην τύχη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Μπράβο που εισαι ψυχραιμη κ δυνατη!Καλη επιτυχία την επόμενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Δεν πειράζει κορίτσι μου!!αυτά συμβαίνουν!!!Κρατά το θετικό ότι έγινε η σύλληψη!! Και πάμε παρακάτω!!! Η στεναχώρια είναι δεδομένη! Αλλά θα κρατήσεις το θετικό!!!!???❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η St@s@ είπε:

Και εγώ Τετάρτη περιμένω! Από την αρχή που διάβασα τα συμπτώματα σου ταυτίστηκα! Την Δευτέρα (λίγο Τρίτη) είχα πόνους περιόδου, είχα λευκά υγρά για 2-3 ημέρες ένιωσα ένα απότομο τράβηγμα από τη δεξιά πλευρά κάποια στιγμή...Τώρα έχουν υποχωρήσει σχεδόν... Είχα επαφές 7η,8η,10η,12η,13η,15η,16η,17η ημέρα μετά την περίοδο (του δώσαμε και κατάλαβε λιγάκι... ?) και ελπίζουμε... τεστάκια δεν χρησιμοποιώ γιατί τον προηγούμενο μήνα που το προσπάθησα αγχώθηκα πολύ οπότε είπαμε να το αφήσουμε στην τύχη ?

Καλη  επιτυχία κ καλά αποτελέσματα να έχουμε .. απο επαφές είσαι σούπερ .. περιμένουμε κ κάτσε στην παρέα μας να τα λέμε .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Αχ κορίτσι μου πόσο στεναχωρέθηκα... Μένεις έγγυος τελικά κ αρχίζει άλλο άγχος αν θα πάνε όλα καλά.. σύντομα θα σου έρθει το μωράκι ξανά .. αφού το πέτυχες θα το ξανά πετύχεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου!!αυτά συμβαίνουν!!!Κρατά το θετικό ότι έγινε η σύλληψη!! Και πάμε παρακάτω!!! Η στεναχώρια είναι δεδομένη! Αλλά θα κρατήσεις το θετικό!!!!???❤️ 

Αυτό είπα και εγώ και ο άντρας μου ότι τουλάχιστον έγινε σύλληψη δεν θα μας τρώει το άγχος! Όταν ειναι θα έρθει και το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Μπράβο σου που επικεντρώνεσαι στο θετικό της υπόθεσης! Δε γνωρίζω τι είναι η βιομηχανική αποβολή αλλά ξέρω 2-3 κοπέλες που μετά από αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης έμειναν ξανά πολύ γρήγορα έγκυες! ?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αχ κορίτσι μου πόσο στεναχωρέθηκα... Μένεις έγγυος τελικά κ αρχίζει άλλο άγχος αν θα πάνε όλα καλά.. σύντομα θα σου έρθει το μωράκι ξανά .. αφού το πέτυχες θα το ξανά πετύχεις... 

Ολα μέσα στην ζωή ειναι! Θα έρθει και το μωρό κάποια στιγμή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας θα ξανά μπω και εγώ στην παρέα πάλι. 

Ας σας πω τα τελευταία νέα μου! Λοιπόν εγώ είχα κάποια καφε υγρά όταν είχα κάνει  το τεστ το Σάββατο και νόμιζα ότι ήταν από την εμφύτευση τα οποία συνεχίστηκαν σε ποιο λιγο βαθμό ε και την τρίτη άρχισα να έχω λίγο πονακια και κατά της 4 άρχισα να έχω αιμορραγία! Για να μην σας τα πολύλόγο βιομηχανική αποβολή! Στεναχωριθηκα λίγο αλλά τώρα είμαι μια χαρά! Είδα την θετική πλευρά σε όλο αυτό ότι τουλάχιστον έγινε φυσική σύλληψη! Και πήρα ενα μάθημα δεν θα ξανά βιαστώ με τεστ από νωρίτερα και κατευθείαν χωρική γιατί σε  προϊδεάζει αν πάει καλά και δεν σε τρώει το άγχος! Αυτά από μένα κορίτσια καλές επιτυχίες να έχουμε το επόμενο μήνα????

Υπομονή κορίτσι μου. Όπως το είπες δες τη θετική πλευρά έγινε η σύλληψη φυσικά.,οποτε θα έρθει κ το μωράκι σου!! Καλή συνέχεια!!!!! ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια όσες έχετε κάνει τεστ αυτό το μήνα σε ποια μέρα του κύκλου σας τα κάνατε και τι εαισθησία είχαν; Εγω έχω τώρα αυτά που ανιχνεύουν από τις 10 μονάδες και με άγχωσαν πολύ γιατι τα ξεκίνησα από νωρίς και απογοητεύτηκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Ολα μέσα στην ζωή ειναι! Θα έρθει και το μωρό κάποια στιγμή??

Σίγουρα... Οπότε αν δεν έκανες τεστ δε θα καταλάβαινες καν ότι ήσουν έγγυος ..να μη βιαζόμαστε κορίτσι εκεί καταλήγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!τι κανετε?? λοιπον τελευταια μερα της περιοδου χτες και αποαφασισουμε αυτο τον μηνα με τον συζυγο να εχουμε μερα παρα μερα επαφη χωρις τεστακια, χωρις(λεμε τωρα) αγχοςμε πολυ αισιοδοξια  να κανουμε οσες πιο πολλες επαφουλες μπορουμε και επλιζουμε σε ενα μεγαλο χριστουγεννιατικο δωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...