Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Έτσι ειμαι κ εγώ μετά τις εξετάσεις μας και συζήτηση με τη γιατρό! ?

???? Έτσι πρέπει αν έχουμε βρει και τον κατάλληλο γιατρό!!και έχουμε και αισιοδοξία όλα θα γίνουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

???? Έτσι πρέπει αν έχουμε βρει και τον κατάλληλο γιατρό!!και έχουμε και αισιοδοξία όλα θα γίνουν!!!!!!

Βίκυ μου ειλικρινά κ εγώ το πιστεύω, σε άλλους έρχεται σύντομα και σε άλλους χρειάζεται χρόνος ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Βίκυ μου ειλικρινά κ εγώ το πιστεύω, σε άλλους έρχεται σύντομα και σε άλλους χρειάζεται χρόνος ❤?

Μακάρι να έρθει και σε μας σύντομα!!!!!!??? Και να γίνουνε μανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλεεες! Σας διαβάζω και κάθε μέρα όμως δεν έγραφα τόσο συχνά!

Είμαι και εγώ στην ίδια φάση με σας, προσπαθώ για ένα μωράκι. Σήμερα είμαι στην 27η ημέρα του κύκλου όμως δυστυχώς μου έχουν αρχίσει τα συμπτώματα περιόδου. Πόνος στο στήθος και πρήξιμο και από σήμερα μου ξεκίνησε και πόνος στην κοιλιά. Το μόνο περίεργο είναι πως αν και η ωορρηξία μου αυτό το μήνα ήταν από την δεξιά πλευρά, ο πόνος που μου ξεκίνησε είναι από τα αριστερά και με πιάνει και το γόνατο. Με έχει μπερδέψει πολύ αυτό πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλεεες! Σας διαβάζω και κάθε μέρα όμως δεν έγραφα τόσο συχνά!

Είμαι και εγώ στην ίδια φάση με σας, προσπαθώ για ένα μωράκι. Σήμερα είμαι στην 27η ημέρα του κύκλου όμως δυστυχώς μου έχουν αρχίσει τα συμπτώματα περιόδου. Πόνος στο στήθος και πρήξιμο και από σήμερα μου ξεκίνησε και πόνος στην κοιλιά. Το μόνο περίεργο είναι πως αν και η ωορρηξία μου αυτό το μήνα ήταν από την δεξιά πλευρά, ο πόνος που μου ξεκίνησε είναι από τα αριστερά και με πιάνει και το γόνατο. Με έχει μπερδέψει πολύ αυτό πάλι!

Τι κύκλο έχεις κορίτσι μου γενικά??? Κ ωορρηξια πως την κατάλαβες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κύκλος μου είναι 30-32 ημέρες. Την ωορρηξία την βρίσκω με τεστάκια ωορρηξίας. Το ότι ήταν από την δεξιά πλευρά το υπολογίζω λόγω ότι τις γόνιμες μέρες είχα πονάκια από την δεξιά πλευρά και από το γεγονός ότι τον Ιούλιο που είχα πάει τον γυναικολόγο μου μου είχε πει τότε ότι ήταν από τα δεξιά και πάλι, άρα με τους μήνες εναλλάξ πάλι ο Νοέμβριος έπεφτε να ήταν από τα δεξιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

@levanda @stavri @HOPEπως είστε??? @Hope!!!

Καλησπέρα και από μένα starrr . Λοιπόν εγώ κανονικά σημερα περίμενα... ακόμα δεν έχει φανεί αλλά υποθέτω είναι κοντά καθώς είχα αρνητικό τεστ εχτες.. πόνο δεν έχω καθόλου πάρα μόνο στο στήθος που είναι τούμπανο φαντάσου δεν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα και από μένα starrr . Λοιπόν εγώ κανονικά σημερα περίμενα... ακόμα δεν έχει φανεί αλλά υποθέτω είναι κοντά καθώς είχα αρνητικό τεστ εχτες.. πόνο δεν έχω καθόλου πάρα μόνο στο στήθος που είναι τούμπανο φαντάσου δεν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα.. 

Και έγω μια από τα ίδια.. Είχα πολύ λίγο το μεσημέρι πόνο σα της περιόδου αλλά τελικά μόνο λευκά υγρά... Οπότε έχουμε ακόμη ελπίδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λευκά υγρά και εγώ έχω αλλά πολύ λίγα Ναι σήμερα αλλά τίποτα Ακόμα ούτε καν καφέ εκκρίσεις που συνήθως έτσι μου ξεκινάει.. Ίσως αύριο μεθαύριο ποιος ξέρει παντως θα ερθει για το εχτες έκανα τεστ και ήταν αρνητικό..  Αλλά δεν πτοούμε την άλλη φορά ας έρθει τώρα να ξεκινήσουμε δυναμικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λευκά υγρά και εγώ έχω αλλά πολύ λίγα Ναι σήμερα αλλά τίποτα Ακόμα ούτε καν καφέ εκκρίσεις που συνήθως έτσι μου ξεκινάει.. Ίσως αύριο μεθαύριο ποιος ξέρει παντως θα ερθει για το εχτες έκανα τεστ και ήταν αρνητικό..  Αλλά δεν πτοούμε την άλλη φορά ας έρθει τώρα να ξεκινήσουμε δυναμικα

Κ μένα κάπως έτσι ξεκινάνε... Αλλά τίποτα ακόμη.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

@levanda @stavri @HOPEπως είστε??? @Hope!!!

Εγώ τίποτα... Αναμένω... Έχω πονακια περιόδου κ μέσης. Επίσης πονάω πολύ στις θηλές μπροστά αλλά με 2 αρνητικά τεστ δεν έχω κ πολλές ελπίδες. Όπου να είναι θα έρθει η καλή μου.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η levanda είπε:

@paradisebird Σου στέλνω ένα φιλί και μια αγκαλιά νοητή για όλα τα φανερά κ μη δάκρυα που έχω ρίξει και εγώ! ❤

Σε φιλώ καλή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλεεες! Σας διαβάζω και κάθε μέρα όμως δεν έγραφα τόσο συχνά!

Είμαι και εγώ στην ίδια φάση με σας, προσπαθώ για ένα μωράκι. Σήμερα είμαι στην 27η ημέρα του κύκλου όμως δυστυχώς μου έχουν αρχίσει τα συμπτώματα περιόδου. Πόνος στο στήθος και πρήξιμο και από σήμερα μου ξεκίνησε και πόνος στην κοιλιά. Το μόνο περίεργο είναι πως αν και η ωορρηξία μου αυτό το μήνα ήταν από την δεξιά πλευρά, ο πόνος που μου ξεκίνησε είναι από τα αριστερά και με πιάνει και το γόνατο. Με έχει μπερδέψει πολύ αυτό πάλι!

Είχε ή έχει καμια άλλα κοπέλα αυτο τον πόνο που απο την κοιλιά πιάνει και το γόνατο να πονάει; Το έχετε ξαναακούσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natacha είπε:

Είχε ή έχει καμια άλλα κοπέλα αυτο τον πόνο που απο την κοιλιά πιάνει και το γόνατο να πονάει; Το έχετε ξαναακούσει;

Ναι εγώ το πάθαινα παλιότερα.... Σε μουδιαζει? Κάπως έτσι το νιώθεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

@levanda @stavri @HOPEπως είστε??? @Hope!!!

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! 

Εγώ διανύω την 24η ημέρα ,συμβαδίζω με το @lactaki. Δεν έχω κανένα πονακι, κανένα τσίμπημα. Πρησμένο ελαφρά στήθος χωρίς ιδιαίτερο πόνο. Πριν από μερικές μέρες -το είχα αναφέρει νομίζω- δεν θυμάμαι πότε ακριβώς, είχα ένα στιγμιαίο τσίμπημα κ τίποτα άλλο. Άλλες φορές μου ξεκινούν τσιμπήματα κ πονακια όπως και πρησμένο στήθος αμεσως μετά την ωορρηξια. Τον προηγούμενο μήνα όμως επίσης δεν είχα ιδιαίτερα πονακια. 

Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, σε επαφή ήρθαμε μόνο 14η ημέρα (θεωρητικά 15η είχα ωορρηξία, δεν πήγα για υπέρηχο αυτό το μήνα υπενθυμίζω) και 19η, η οποία ήταν εκτός γόνιμων. Δεν κάνανε τις απαραίτητες προσπάθειες θεωρώ. Σε 7-8 μέρες θα ξέρω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! 

Εγώ διανύω την 24η ημέρα ,συμβαδίζω με το @lactaki. Δεν έχω κανένα πονακι, κανένα τσίμπημα. Πρησμένο ελαφρά στήθος χωρίς ιδιαίτερο πόνο. Πριν από μερικές μέρες -το είχα αναφέρει νομίζω- δεν θυμάμαι πότε ακριβώς, είχα ένα στιγμιαίο τσίμπημα κ τίποτα άλλο. Άλλες φορές μου ξεκινούν τσιμπήματα κ πονακια όπως και πρησμένο στήθος αμεσως μετά την ωορρηξια. Τον προηγούμενο μήνα όμως επίσης δεν είχα ιδιαίτερα πονακια. 

Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, σε επαφή ήρθαμε μόνο 14η ημέρα (θεωρητικά 15η είχα ωορρηξία, δεν πήγα για υπέρηχο αυτό το μήνα υπενθυμίζω) και 19η, η οποία ήταν εκτός γόνιμων. Δεν κάνανε τις απαραίτητες προσπάθειες θεωρώ. Σε 7-8 μέρες θα ξέρω ?

Γεια σου κορίτσι..μαζί πάμε εμείς ναι.. τώρα εγώ με βάση την ωορρηξία μου περιμένω την Δευτέρα  κ με βάση το κινητό Τέταρτη..θα δείξει.. είμαι καλά την προηγούμενη εβδομάδα είχα πόνους περιόδου κ τους θεωρούσα πολύ νωρίς . Από χθες είμαι εντάξει όμως δεν έχω πονακια. Στήθος πρισμένο τα λευκά υγρά λιγόστεψαν νομίζω..όσο για την επαφή σου μια φορά αρκεί λίγη τύχη θέλει..  εγώ έκανα επαφή την ημέρα του θετικού τεστ κ τις επόμενες δύο. Πρώτη φορά το δοκιμάσαμε έτσι μακάρι να έγινε κάτι.. θα δούμε.. αισιοδοξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr οχι ακριβως μουδιασμα, αλλα σαν σφιξιμο εντονο! Τι να πω... εχουμε ολες την αγωνια μας και οτιδηποτε νιωσουμε το ψαχνουμε τοσο πολυ και διαβαζουμε τοσα αρθρα που μπερδευομαστε στο τελος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ τώρα τα ξεκίνησα... Είμαι στο 2ο κουτί.. Και ελπίζω...... 

Μπραβο κοριτσι καλη επιτυχια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι..μαζί πάμε εμείς ναι.. τώρα εγώ με βάση την ωορρηξία μου περιμένω την Δευτέρα  κ με βάση το κινητό Τέταρτη..θα δείξει.. είμαι καλά την προηγούμενη εβδομάδα είχα πόνους περιόδου κ τους θεωρούσα πολύ νωρίς . Από χθες είμαι εντάξει όμως δεν έχω πονακια. Στήθος πρισμένο τα λευκά υγρά λιγόστεψαν νομίζω..όσο για την επαφή σου μια φορά αρκεί λίγη τύχη θέλει..  εγώ έκανα επαφή την ημέρα του θετικού τεστ κ τις επόμενες δύο. Πρώτη φορά το δοκιμάσαμε έτσι μακάρι να έγινε κάτι.. θα δούμε.. αισιοδοξία.

Ήταν σωστές οι επαφές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@Starrr θα κάνεις τεστακι αύριο??

Καλημέρα. Δεν θα κάνω. Έπεσε η θερμοκρασία... Οπότε σήμερα περιμένω περίοδο. Έχουν ξεκινήσει κ τα ποναλακια. Οπότε τζίφος κ αυτός ο μήνας..... Πάμε για Δεκέμβριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα. Δεν θα κάνω. Έπεσε η θερμοκρασία... Οπότε σήμερα περιμένω περίοδο. Έχουν ξεκινήσει κ τα ποναλακια. Οπότε τζίφος κ αυτός ο μήνας..... Πάμε για Δεκέμβριο... 

Καλημέρα μέχρι να την δεις να ελπίζεις... Οπότε μην απογοητεύσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα μέχρι να την δεις να ελπίζεις... Οπότε μην απογοητεύσαι..

Το μόνο καλό είναι ότι με την θερμοκρασία που παίρνω καταλαβαίνω ότι έχεις φτιάξει η περίοδος μου.. Κ ότι από το Σεπτέμβριο ημέρα ωορρηξίας δνε έχω πετύχει λόγω ταξιδιού του άντρα.. Μάλλον επίτηδες το κάνει.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...