Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αν έχει κάνει και ο σύζυγος όλες τις εξετάσεις τότε είναι απλά το άγχος! Τώρα πως θα αποβληθει αυτό είναι το θέμα. ...

Έχει κάνει σπερματοδιαγραμμα, θα κάνουμε όμως ξανά για να είμαστε σίγουροι. Αλλά σύμφωνα με τους γιατρούς μας είναι όλα καλά...δεν μπορώ να καταλάβω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η thalaki είπε:

είχες επαφή την ημέρα του θετικού τεστ ;

Ειχα επαφες τις δυο επομενες του τεστ οχι την ιδια μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια ηλιόλουστη και αισιόδοξη καλημέρα κορίτσια!

Καλημερααααα!!!!! Εγω μεχρι τις 12 θα ξερω....... 2η χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερααααα!!!!! Εγω μεχρι τις 12 θα ξερω....... 2η χοριακη

Θα περιμενουμε νεα σου!Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!!!!Τι ωραια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερααααα!!!!! Εγω μεχρι τις 12 θα ξερω....... 2η χοριακη

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερααααα!!!!! Εγω μεχρι τις 12 θα ξερω....... 2η χοριακη

Καλημερα !!! Με τα πρώτα πρωινά ουρα είχες κάνει το τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα έχω καιρο να γράψω γιατί λόγο δουλειάς απουσίαζα στο εξωτερικό... Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχει τύχει σε καμία σας... Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...εχω πρισμενο στήθος και κοιλιά... Αλλά πόνους δεξιά χαμηλά... Το κεφάλι μου και το σώμα μου καίει νιωθω πυρετό συνέχεια χωρίς να μαι αρρωστη... Τι να κάνω να περιμένω μέχρι το Σάββατο ή να κάνω τεστ.... Προσπαθούμε σχεδόν 7 μήνες για μωράκι.... Έχει καμια σας ανάλογη εμπειρία.... Έχω πολύ άγχος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω καιρο να γράψω γιατί λόγο δουλειάς απουσίαζα στο εξωτερικό... Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχει τύχει σε καμία σας... Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...εχω πρισμενο στήθος και κοιλιά... Αλλά πόνους δεξιά χαμηλά... Το κεφάλι μου και το σώμα μου καίει νιωθω πυρετό συνέχεια χωρίς να μαι αρρωστη... Τι να κάνω να περιμένω μέχρι το Σάββατο ή να κάνω τεστ.... Προσπαθούμε σχεδόν 7 μήνες για μωράκι.... Έχει καμια σας ανάλογη εμπειρία.... Έχω πολύ άγχος... 

Καλημερα κοριτσι μου!Δεν μου εχει τυχει κατι παρόμοιο για να σε βοηθησω.Θα μπορουσε να ειναι οτιδηποτε ...Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι καπου εκει την Πέμπτη για να δεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω καιρο να γράψω γιατί λόγο δουλειάς απουσίαζα στο εξωτερικό... Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχει τύχει σε καμία σας... Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...εχω πρισμενο στήθος και κοιλιά... Αλλά πόνους δεξιά χαμηλά... Το κεφάλι μου και το σώμα μου καίει νιωθω πυρετό συνέχεια χωρίς να μαι αρρωστη... Τι να κάνω να περιμένω μέχρι το Σάββατο ή να κάνω τεστ.... Προσπαθούμε σχεδόν 7 μήνες για μωράκι.... Έχει καμια σας ανάλογη εμπειρία.... Έχω πολύ άγχος... 

Κοριτσάκι καλημέρα! ο μόνος τρόπος να ηρεμήσεις και να δεις τι γίνεται είναι να κάνεις ένα τεστακι αυτά πρόωρης ανίχνευσης π δείχνουν μέχρι κ 5 μέρες πριν. το ροζ αίμα ίσως οφείλεται εγκυμοσυνη ίσως όμως και όχι. το ότι νιώθεις ζεστή πάντως δεν οφείλεται σε κάτι. γιατί ναι μεν στην εγκυμοσυνη ανεβαίνει η θερμοκρασία μας, αλλά γίνεται η φυσιολογική του σώματος μας κ δε νιώθουμε ζεστές. μόνο το θερμομετρο το δείχνει αυτό. εύχομαι να είσαι εγκυουλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Καλημερα !!! Έχει κάνει κάποια το τεστ clear blue early? Δείχνει μόνο με τα πρώτα πρωινά ουρα; 

Εγω βραδυ τα εκανα και εδειξε!!! Πολυ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@thalaki και @Χρυσάφω σας ευχαριστώ παραπολυ για την απάντηση.... Θα περιμένω μέχρι Σάββατο καλύτερα να είμαι πιο σηγουρη... Αλλά έχω τόσο άγχος... Προσπαθώ όμως να το διαχειριστώ όσο καλύτερα μπορώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

@thalaki και @Χρυσάφω σας ευχαριστώ παραπολυ για την απάντηση.... Θα περιμένω μέχρι Σάββατο καλύτερα να είμαι πιο σηγουρη... Αλλά έχω τόσο άγχος... Προσπαθώ όμως να το διαχειριστώ όσο καλύτερα μπορώ... 

Ολα να πανε οπως τα ονειρευεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω καιρο να γράψω γιατί λόγο δουλειάς απουσίαζα στο εξωτερικό... Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχει τύχει σε καμία σας... Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...εχω πρισμενο στήθος και κοιλιά... Αλλά πόνους δεξιά χαμηλά... Το κεφάλι μου και το σώμα μου καίει νιωθω πυρετό συνέχεια χωρίς να μαι αρρωστη... Τι να κάνω να περιμένω μέχρι το Σάββατο ή να κάνω τεστ.... Προσπαθούμε σχεδόν 7 μήνες για μωράκι.... Έχει καμια σας ανάλογη εμπειρία.... Έχω πολύ άγχος... 

Καλημερα... Εγω θα σ λεγα να περιμενεις λιγακι.. Εγω τελευταια φορα ειχα δυο μερες απειροελαχιστον ροζ και τελικα ηρθε την τριτη μερα... ? Δεν εκανα τεστ για να μην απογοητευτω.. Ελπιζω σε σενα να ειναι αιμα εμφυτευσης.. :) Στο ευχομαι... Αλλιως ξερεις, ο δεκεμβρης φερνει δωρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

@Χρυσάφω @*Louloudenia* σας ευχαριστώ πολύ για τι ευχές.... 

Αυτό θα κάνω θα περιμενω μέχρι το Σάββατο.... 

 

καλη επιτυχια κοριτσακι μου:) εγω εδω στελνω βροχερες καλημερες:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... εγώ είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 22η μέρα του κύκλου μου και επαφές κανονικά... με βάση αυτό περιμένω Παρασκευή βαριά Σάββατο αλλά με έχει φάει η αγωνία ... τι πράγμα και αυτό κάθε μήνα να ελπίζεις και μετά να απογοητεύσει για να αρχίσεις να ξανά ελπίζεις μετά από λίγο φφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

641.39 κοριτσιααααα

Συγχαρητήρια κοπέλα μου. Όλα τα καλά!!!!!

στις πριν 20 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όχι κοπέλα μου είναι πολύ αχνό... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα 13η μέρα. Χθες πήγα στο γυναικολόγο όλα καλά.... Κ αναμένεται η πολυπόθητη ωορρηξία το πσρασκευοσαββατοκυριακο. Θέλω να ελπίζω αλλά το αποφεύγω.... Διακατεχομαι από μια ελαφριά απαισιοδοξία και έχω πειστεί ότι δεν.... Καλύτερα έτσι..... Με ποιες είμαστε σχεδόν μαζί;;; 15 Δεκέμβρη μου είπε ο γιατρός ότι θα περιμένω περίοδο). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια σήμερα 13η μέρα. Χθες πήγα στο γυναικολόγο όλα καλά.... Κ αναμένεται η πολυπόθητη ωορρηξία το πσρασκευοσαββατοκυριακο. Θέλω να ελπίζω αλλά το αποφεύγω.... Διακατεχομαι από μια ελαφριά απαισιοδοξία και έχω πειστεί ότι δεν.... Καλύτερα έτσι..... Με ποιες είμαστε σχεδόν μαζί;;; 15 Δεκέμβρη μου είπε ο γιατρός ότι θα περιμένω περίοδο). 

μαζί είμαστε 15η ημέρα για μένα. τυχερο Δεκέμβριο εύχομαι..για όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...