Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας! Σήμερα είμαι 12η μέρα με κύκλο 29 με 32 μέρες. Η ωορηξια λογικά θα έρθει 15η με 16η.πριν λίγο βρήκα στο εσώρουχο λευκή βλεννα σαν ώμο ασπράδι αυγού... Γίνεται αυτό πριν την ωορρηξια;;;; εγώ μετά ηξερα

κι εγώ έχω διάφορα υγρά σε όλη τη διάρκεια του κύκλου.μην δίνεις τόση σημασία. εγώ τα αγνοώ! εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια χθες είδα θετικό τεστ ωορηξιας το πρωί, το μεσημέρι ακόμη πιο έντονο κ το βραδυ ήταν ακόμη θετικό. γίνεται αυτό να κρατάει τόσες ώρες; τις προηγούμενες δύο φορές π έχω χρησιμοποιήσει, μεσημέρι ήταν θετικό πχ κ μέχρι απόγευμα βράδυ αρνητικό 

κοριτσακι μου κανονικα η ωορρηξια κραταει μεχρι 38 ωρες και επειδη τα τεστ δειχνουν πριν την ωορρηξια ειναι απολυτως φυσιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κι εγώ έχω διάφορα υγρά σε όλη τη διάρκεια του κύκλου.μην δίνεις τόση σημασία. εγώ τα αγνοώ! εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό 

 

κι εγω βλεπω εκει μεχρι 10-11η μερα τετοια και δεν ειναι ωορρηξια αλλα δεν ειναι κατι εχω ελεγχθει:) μετα εββαια γινονται αυτς της ωορρηξιας αλλα οχι παντα

θυμαμαι οταν εκανα το τεστ ωορρηξιας τρεις μερες ειχα φουλ τετοια και το τεστ αρνητικο και ηταν σωστο το τεστ οπως το τσεκαρα μετα με τη περιοδο και αυτο το κυκλο ειχα σαν αυτα που λετε της ωορρηξιας πολυ πιο πριν απο οτι τελικα εγινε

απλα η γιατρος μου εδωσε ενα σπρει για να μην εχω τοσα υγρα να μπορει το σπερμα εχει πιο καθαρη προσβαση

μη δινεται τοση σημασια στα υγρα εγω δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν τις ημερες τις ωορρηξιας  οταν ειχα μεινει εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

κι εγω βλεπω εκει μεχρι 10-11η μερα τετοια και δεν ειναι ωορρηξια αλλα δεν ειναι κατι εχω ελεγχθει:) μετα εββαια γινονται αυτς της ωορρηξιας αλλα οχι παντα

θυμαμαι οταν εκανα το τεστ ωορρηξιας τρεις μερες ειχα φουλ τετοια και το τεστ αρνητικο και ηταν σωστο το τεστ οπως το τσεκαρα μετα με τη περιοδο και αυτο το κυκλο ειχα σαν αυτα που λετε της ωορρηξιας πολυ πιο πριν απο οτι τελικα εγινε

απλα η γιατρος μου εδωσε ενα σπρει για να μην εχω τοσα υγρα να μπορει το σπερμα εχει πιο καθαρη προσβαση

μη δινεται τοση σημασια στα υγρα εγω δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν τις ημερες τις ωορρηξιας  οταν ειχα μεινει εγκυος

@egw @thalaki @Starrr σας ευχαριστω για τις απαντήσεις σας. Έχω αγχωθεί γιατί είμαι στην 12η μέρα κ επαφή υπήρξε την 8η μερα. Είχαμε διαφορά θέματα μια άρρωστος ο μικρός, μια οδοντίατρο ε κ η κούραση δεν τα καταφέραμε. Κ πριν λίγες ώρες βρήκα λευκή πηχτή βλεννα σαν αυγό βρασμένο. Αφού στην ωορρηξία τα υγρά εινσι διαφανή σαν ώμο αυγό. Πότε να έγινε;;; χτες έκανα τεστακι ωορηξια το μεσημέρι εβγαλε μια άχνη γραμμουλα... Να έγινε;;; τόσο νωρίς;;; έχετε εσείς πηχτα λευκά 4 μέρες πριν την ωορρηξια;; σήμερα στις 8 πάω στον γυναικολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@egw @thalaki @Starrr σας ευχαριστω για τις απαντήσεις σας. Έχω αγχωθεί γιατί είμαι στην 12η μέρα κ επαφή υπήρξε την 8η μερα. Είχαμε διαφορά θέματα μια άρρωστος ο μικρός, μια οδοντίατρο ε κ η κούραση δεν τα καταφέραμε. Κ πριν λίγες ώρες βρήκα λευκή πηχτή βλεννα σαν αυγό βρασμένο. Αφού στην ωορρηξία τα υγρά εινσι διαφανή σαν ώμο αυγό. Πότε να έγινε;;; χτες έκανα τεστακι ωορηξια το μεσημέρι εβγαλε μια άχνη γραμμουλα... Να έγινε;;; τόσο νωρίς;;; έχετε εσείς πηχτα λευκά 4 μέρες πριν την ωορρηξια;; σήμερα στις 8 πάω στον γυναικολόγο. 

Θα το δει ο γυναικολόγο σου... Δεν νομίζω να χεις από τώρα. Αλλά θα φανεί... Μην απογοητεύεσαι... Όχι πηχτα εγώ έχω μετά το πέρας της ωορρηξια;... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@egw @thalaki @Starrr σας ευχαριστω για τις απαντήσεις σας. Έχω αγχωθεί γιατί είμαι στην 12η μέρα κ επαφή υπήρξε την 8η μερα. Είχαμε διαφορά θέματα μια άρρωστος ο μικρός, μια οδοντίατρο ε κ η κούραση δεν τα καταφέραμε. Κ πριν λίγες ώρες βρήκα λευκή πηχτή βλεννα σαν αυγό βρασμένο. Αφού στην ωορρηξία τα υγρά εινσι διαφανή σαν ώμο αυγό. Πότε να έγινε;;; χτες έκανα τεστακι ωορηξια το μεσημέρι εβγαλε μια άχνη γραμμουλα... Να έγινε;;; τόσο νωρίς;;; έχετε εσείς πηχτα λευκά 4 μέρες πριν την ωορρηξια;; σήμερα στις 8 πάω στον γυναικολόγο. 

καποτε κοπελα μου ναι εχω θα τα δει βεβαια ολα ο γυνιακολογος σου αλλα δε νομιζω να εγινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία κορίτσια μου, αφού το θέλετε για τον Δεκέμβρη... σκέφτηκα τίτλο.... "Χριστουγεννιάτικη ευχή... ένα μωράκι"

Συμφωνείτε όλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Ωραία κορίτσια μου, αφού το θέλετε για τον Δεκέμβρη... σκέφτηκα τίτλο.... "Χριστουγεννιάτικη ευχή... ένα μωράκι"

Συμφωνείτε όλες;

Νομίζω είχαν προτείνει κάποιον άλλον.. Περίμενε το Σάββατο να το φτιάξουμε. Όχι από τώρα. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Νομίζω είχαν προτείνει κάποιον άλλον.. Περίμενε το Σάββατο να το φτιάξουμε. Όχι από τώρα. ??????

Εντάξει, όπως θέλετε.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Ωραία κορίτσια μου, αφού το θέλετε για τον Δεκέμβρη... σκέφτηκα τίτλο.... "Χριστουγεννιάτικη ευχή... ένα μωράκι"

Συμφωνείτε όλες;

Μια χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Πως ανεβάζουμε φώτο;;; έκανα τώρα τεστ ωορρηξίας... Βγήκε άχνη... 

Πατάς κλικ για ν επιλέξετε αρχεία. Και μετ φώτο κ την επιλέγεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πατάς κλικ για ν επιλέξετε αρχεία. Και μετ φώτο κ την επιλέγεις. 

Πως το βλέπετε;;; αχνο ε;;; κ χτες έτσι ήταν... Αρα αποκλείεται να έγινε από 11η 12η μέρα δεν έχω τόσο μικρό κύκλο. 

IMG_20181127_161534.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Πως το βλέπετε;;; αχνο ε;;; κ χτες έτσι ήταν... Αρα αποκλείεται να έγινε από 11η 12η μέρα δεν έχω τόσο μικρό κύκλο. 

IMG_20181127_161534.jpg

Όχι κοπέλα μου είναι πολύ αχνό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Ωραία κορίτσια μου, αφού το θέλετε για τον Δεκέμβρη... σκέφτηκα τίτλο.... "Χριστουγεννιάτικη ευχή... ένα μωράκι"

Συμφωνείτε όλες;

αφού είπαμε το all i want for christmas is you σαν τίτλο ???χάχα χαχαχα νομίζω ήταν ομόφωνο. αλλά ωραίο κ αυτό το καινούριο κ αισιόδοξο ❤❤❤❤❤ότι θέλετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αφού είπαμε το all i want for christmas is you σαν τίτλο ???χάχα χαχαχα νομίζω ήταν ομόφωνο. αλλά ωραίο κ αυτό το καινούριο κ αισιόδοξο ❤❤❤❤❤ότι θέλετε...

Χριστουγεννιάτικη ευχή ένα μωράκι... ψηφίζω ναιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου ΕΓΑ μου, σήμερα περίμενα περιοδο και τα πρώτα καφέ ξεκίνησαν. Οπότε ο Νοέμβριος πάει ??πάμε για Δεκέμβριο...για να δούμε...αν και έχω απογοητευτεί λίγο. Ναι αυτό με τη βιοχημικη μου το λένε και οι γιατροί ότι ήταν  πολύ θετικό σημάδι.

Έχεις βρει ακριβώς την ωορρηξια σου?κάνετε στοχευμένες επαφές? Εμείς και στα δύο παιδιά όχι. ..τυχαία. ..και τώρα έτσι το πάμε αλλά μπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έχεις βρει ακριβώς την ωορρηξια σου?κάνετε στοχευμένες επαφές? Εμείς και στα δύο παιδιά όχι. ..τυχαία. ..και τώρα έτσι το πάμε αλλά μπα....

πας για το τριτο;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Twinkl είπε:

Καλημέρα Κορτας μου! Γωνία τώρα θα μιλήσω με το γιατρό για να με κατευθύνει αν κ πισρευω σίγουρα θα μου πει να ξανακάνω χοριακη κ να περαςει καμια βδομαδα καθυστέρησης πριν με δει . Εχεις καθόλου συμπτώματα αναγούλες κλπ;

Αναγουλες τιποτα... ολα φυσιολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια χθες είδα θετικό τεστ ωορηξιας το πρωί, το μεσημέρι ακόμη πιο έντονο κ το βραδυ ήταν ακόμη θετικό. γίνεται αυτό να κρατάει τόσες ώρες; τις προηγούμενες δύο φορές π έχω χρησιμοποιήσει, μεσημέρι ήταν θετικό πχ κ μέχρι απόγευμα βράδυ αρνητικό 

Εμενα μου βγηκε δυο μερες θετικο. Και διαβασα οτι εγραφε οτι θα παρετε ως θετικο μονο της πρωτης ημερας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

αφού είπαμε το all i want for christmas is you σαν τίτλο ???χάχα χαχαχα νομίζω ήταν ομόφωνο. αλλά ωραίο κ αυτό το καινούριο κ αισιόδοξο ❤❤❤❤❤ότι θέλετε...

Guten Abend, καλησπέρα! Ό,τι θέλετε κορίτσια μου. Το είχα πει άλλωστε @thalaki μου για τον τίτλο που είχες σκεφτεί εσύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Εμενα μου βγηκε δυο μερες θετικο. Και διαβασα οτι εγραφε οτι θα παρετε ως θετικο μονο της πρωτης ημερας..

είχες επαφή την ημέρα του θετικού τεστ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Ό,τι θέλετε κορίτσια μου. Το είχα πει άλλωστε @thalaki μου για τον τίτλο που είχες σκεφτεί εσύ. 

όλα ωραία είναι! είμαι μέσα ότι κ. να αποφασιστεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

πας για το τριτο;

 

Το θέλουμε πολύ! Όμως είχα δύο βιοχημικες μετά τα δύο πρώτα παιδάκια μου!!!αλλά σίγουρα όλα για κάποιο λόγο γινονται πιστεύω! Θα έρθει οπότε και αν θέλει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...