Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ...ΑΛΛΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟ GPS


Recommended Posts

Maniamounias έγραψε:

Προσπαθούμε με τον άντρα μου 6 μήνες,αλλά το συμπαθές δίποδο με τη μεγάλη μουσούδα μάλλον έχασε το δρόμο.Είμαι 23 και ο σύντροφός μου 25.

Δήμητρα

Μάλλον πρέπει να αλλάξετε GPS, μήπως η μάρκα δεν είναι καλή??:laugh: :laugh: Πλάκα κάνω!!

Εύχομαι αυτή τη φορά να έχεις το αποτέλεσμα που και οι δυο επιθυμείτε, ακόμη και αν δεν είναι έτσι μην απογοητεύεσαι, άλλωστε 6 μήνες δεν είναι πολύ και είστε και οι δυο πολύ μικροί......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάνα μου δε μπορώ να ζήσω χωρίς χιούμορ,αδυνατώ να φανταστώ τον εαυτό μου να μιλάει σαν πολιτικός.

Οπότε,όποτε χρειάζεστε λίγο γέλιο,εδώ είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitra kalispera eimai i Rania k mallon exei xalasei k tou dikou mou pelargou to GPS:P :P ...Euxomai ta sumptwmata sou na vgoun alithina mpas k vrei to dromo autos o pelargos k se kammia alli kopela pou perimenei!!!Kala apotelesmata k perimenoume nea sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ!

8-10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!!ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΙΑ-ΜΙΑ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ(ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ)..ΣΕ 9-10 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΟΥΛΙ!!(ΧΙ!ΧΙ!)ΝΑ ΠΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΕΙΛ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ!!!ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ-(ΓΙΑ ΤΟ GPS)...ΧΙ!ΧΙ! ..ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ????? ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ... ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΑΥΤΙΑ....?:silly:

maniamounias ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!:) ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ....

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ.... ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΩΣ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ.ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΕΛΕΡΓΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ 9 ΜΗΝΕΣ.ΑΠΛΑ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ "ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ" ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΟΥΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniamounias καλημερα κοριτσι μου κ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα συμπτωματα που μας λες να φερουν ενα θετικο αποτελεσμα...οσο για το θεμα του πελαργου τι να σου πω κ εγω που τον περιμενα 9 χρονακια κ στην τελικη τον αναγκασαμε κ ηρθε....:silly: ξερω πως ειναι κοριτσια να μετρας κ να ξαναμετρας της μερες μεχρι να σου ερθει η περιοδο,τα εχω ζησει κ σας καταλαβενω ολες σας.ευχομαι σε ολες να βρει ο πελαργος το δρομο του κ συντομα να περιμενετε τα μωρακια σας οπως κ εγω τωρα φιλακια σε ολες :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula..den exw dei tosous mines pou eimai edw mesa pio wraio..kai endiaferon titlo...xexexex.....grafeis teleia...eyxomai mesa apo tin kardia mou omws o pelargos na pire to 11880 kai na kateythinthike sto swsto meros kai na mas peis ta eyxarista se liges meres.filiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση,ήταν πραγματικά πολύ συγκινητικό.Και για να μη μας πάρουν τα ζουμιά...jovanna?????

11880;ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ...ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΘΕΣ;

Την καλημέρα μου κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...