Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια μου τι κάνετε;

 Εγώ αδιαθέτησα στις 21/10 και τώρα βρίσκομαι σε γόνιμες μέρες...Η ιστολογική μου βγήκε αλλά δεν κατάλαβα και πολλά...την Τετάρτη εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου για τεστ παπ και υπέρηχο και βλέπουμε...

Καλημέρα και με το καλό γρήγορα ξανά σύλληψη! Την ιστολογικη θα σου την εξηγήσει ο γιατρός καθώς με τόσους όρους που να καταλάβει κανείς τι εννοεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και με το καλό γρήγορα ξανά σύλληψη! Την ιστολογικη θα σου την εξηγήσει ο γιατρός καθώς με τόσους όρους που να καταλάβει κανείς τι εννοεί... 

τι ειναι ιστιολογικη ; τωρα που το λετε και εγω πρεπει να μπηκα στις γονιμες 10η μερα σημερα αλλα φοβαμαι να ερθω σε επαφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

τι ειναι ιστιολογικη ; τωρα που το λετε και εγω πρεπει να μπηκα στις γονιμες 10η μερα σημερα αλλα φοβαμαι να ερθω σε επαφες

Εξετάζουν υλικό από τη μήτρα μετά από παλινδρομη κύηση.. Γιατί να φοβάσαι? Το αίμα ίσως ήταν υπολειμμα περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εξετάζουν υλικό από τη μήτρα μετά από παλινδρομη κύηση.. Γιατί να φοβάσαι? Το αίμα ίσως ήταν υπολειμμα περιόδου. 

αυτό πρεπει να ήταν αλλα μου  εμεινε στο μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και από εμένα! Είμαι πολύ νέα στο forum! Για μένα όντως ο Οκτώβριος ήταν τυχερός! Στις 27 ανακάλυψα εγκυμοσύνη χωρίς να έχω ακόμη καθυστέρηση και σήμερα διανύω την 5η εβδομάδα! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Εύχομαι σε όλες σας καλά αποτελέσματα στην προσπάθειά σας και όλα με το καλό!!!! Και μόνο υγεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η elvi είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και από εμένα! Είμαι πολύ νέα στο forum! Για μένα όντως ο Οκτώβριος ήταν τυχερός! Στις 27 ανακάλυψα εγκυμοσύνη χωρίς να έχω ακόμη καθυστέρηση και σήμερα διανύω την 5η εβδομάδα! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Εύχομαι σε όλες σας καλά αποτελέσματα στην προσπάθειά σας και όλα με το καλό!!!! Και μόνο υγεία! 

Μπράβο κοιριτσο μου συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...