Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ακριβώς το ίδιο έπαθα και εγώ!!? Έχω σταθερό κύκλο 27-28 ημέρων.Τημ πρώτη φορά που χρησιμοποίησα τεστ είδα θετικό 17 ημέρα έκανα κύκλο 33 ημέρων!Από το άγχος μετά έφτιαξε πάλι!!

Μάλιστα! !!σε ευχαριστώ! ! Ελπίζω να μην μάθω ποτέ θα τελειώσει ο κύκλος! !!! Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και έχεις κ πόνο?. Ακόμη πονάω. Κάθε μήνας κ τόσο διαφορετικά πράγματα. 

Όχι δεν έχω! Δεν νομίζω όμως να είναι κάτι?? Εγώ αυτόν τον μήνα δεν είχα υγρά αλλά είχα πόνο ωορρηξίας πρώτη φορά!!! Την 13 και 14 μέρα μέχρι το απόγευμα! Είσαι σίγουρη ότι δεν είναι κάτι τέτοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν τύχει επαφή κάθε μέρα γοα κάποιες μέρες θεωρείται είναι μείον;θεωρητικά η δέκατη μέρα είναι το Σάββατο εμένα απλά μέσα στο σκ συνήθως τύχαινει επαφή και μετά θα ήθελα Σάββατο το άλλο που φεύγουμε να έχουμε επαφές Παρασκευή τλχ να εξασφαλίσουμε κάτι επειδή όμως μάλλον θα έχει πάρτυ ο άντρας μου δε ξέρω αν θα βολεψει και έλεγα μήπως κάναμε και τη Πέμπτη μπας και δε βόλευει Παρασκευή κανονικά θα έπρεπε και Σάββατο αλλά δε γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι δεν έχω! Δεν νομίζω όμως να είναι κάτι?? Εγώ αυτόν τον μήνα δεν είχα υγρά αλλά είχα πόνο ωορρηξίας πρώτη φορά!!! Την 13 και 14 μέρα μέχρι το απόγευμα! Είσαι σίγουρη ότι δεν είναι κάτι τέτοιο;

Όχι διότι την 16η ημέρα είχα κ υγρά κ πόνο δεξιά. Και χαμηλή θερμοκρασία. Σήμερα είμαι στη 19η κ είχα πόνο προς την μήτρα, στη μέση δηλ κ χαμηλά. Δνε ξέρω τι ήταν. Τώρα έχει σταματήσει λιγάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια αν τύχει επαφή κάθε μέρα γοα κάποιες μέρες θεωρείται είναι μείον;θεωρητικά η δέκατη μέρα είναι το Σάββατο εμένα απλά μέσα στο σκ συνήθως τύχαινει επαφή και μετά θα ήθελα Σάββατο το άλλο που φεύγουμε να έχουμε επαφές Παρασκευή τλχ να εξασφαλίσουμε κάτι επειδή όμως μάλλον θα έχει πάρτυ ο άντρας μου δε ξέρω αν θα βολεψει και έλεγα μήπως κάναμε και τη Πέμπτη μπας και δε βόλευει Παρασκευή κανονικά θα έπρεπε και Σάββατο αλλά δε γίνεται

Οπότε εσείς θελήσετε δεν ξέρεις πότε θα είναι η κατάλληλη ημέρα... Έχετε επαφές όταν μπορείτε κ θέλετε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι διότι την 16η ημέρα είχα κ υγρά κ πόνο δεξιά. Και χαμηλή θερμοκρασία. Σήμερα είμαι στη 19η κ είχα πόνο προς την μήτρα, στη μέση δηλ κ χαμηλά. Δνε ξέρω τι ήταν. Τώρα έχει σταματήσει λιγάκι. 

Κι εγώ είχα μετά την ωορρηξία και δε ξέρω τι είναι αλλά μάλλον το έχουν πολλές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Οπότε εσείς θελήσετε δεν ξέρεις πότε θα είναι η κατάλληλη ημέρα... Έχετε επαφές όταν μπορείτε κ θέλετε.. ?

Ωραία επειδή έχω ακούσει ότι αδυνατίζει το σπέρμα 

Άλλες πάνε διακοπές για να είναι χαλαροί και να απολαύσουν τη σχέση τους για εμάς απαγορεύεται!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ωραία επειδή έχω ακούσει ότι αδυνατίζει το σπέρμα 

Άλλες πάνε διακοπές για να είναι χαλαροί και να απολαύσουν τη σχέση τους για εμάς απαγορεύεται!)

Όταν δεν βγαίνουν οι μέρες. Αδυνατίζουν δε αδυνατίζουν δεν πειράζει. Επαφές να υπάρχουν κ αισιοδοξία. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ωραία επειδή έχω ακούσει ότι αδυνατίζει το σπέρμα 

Άλλες πάνε διακοπές για να είναι χαλαροί και να απολαύσουν τη σχέση τους για εμάς απαγορεύεται!)

Ένα υγιές σπέρμα δεν έχει πρόβλημα θεωρητικά!γιατί καλέ απαγορεύεται; Να πάτε!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ένα υγιές σπέρμα δεν έχει πρόβλημα θεωρητικά!γιατί καλέ απαγορεύεται; Να πάτε!!!??

Καλέ διακοπές θα πάμε σε επαφές να έρθουμε απαγορεύεται ο πομπιρας θα κοιμάται ανάμεσα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι στην Κύπρο . Η περίοδος  μου ακόμη άφαντη . Είμαι 38 ημέρα και έχω μόνο λευκές κ διαφανείς εκκρίσεις . Μετά το αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης της 4η ημέρα καθυστέρησης είπα οκ χαλαρώνουμε κ πάμε για Νοέμβρη . Η καθυστέρηση συνεχίστηκε πήρα τον γιατρό κ μου λέει πήγαινε για χοριακη ! Αν είναι αρνητική θα το βγάλεις εντελώς απ το μυαλό σου θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει έστω καθυστερημένα . Όντως ήταν αρνητική <1 . Την έκανα χθες. Τώρα ακόμα είμαι στην αναμονή . Εάν δεν έρθει μέχρι την άλλη Δευτέρα θα πάω να με δει :( ελπίζω να μην έχω κάτι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι στην Κύπρο . Η περίοδος  μου ακόμη άφαντη . Είμαι 38 ημέρα και έχω μόνο λευκές κ διαφανείς εκκρίσεις . Μετά το αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης της 4η ημέρα καθυστέρησης είπα οκ χαλαρώνουμε κ πάμε για Νοέμβρη . Η καθυστέρηση συνεχίστηκε πήρα τον γιατρό κ μου λέει πήγαινε για χοριακη ! Αν είναι αρνητική θα το βγάλεις εντελώς απ το μυαλό σου θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει έστω καθυστερημένα . Όντως ήταν αρνητική <1 . Την έκανα χθες. Τώρα ακόμα είμαι στην αναμονή . Εάν δεν έρθει μέχρι την άλλη Δευτέρα θα πάω να με δει :( ελπίζω να μην έχω κάτι ...

Θα χαλαρωσεις τωρα κ θα ερθει κ μετα θα παμε ολες μαζι για τυχερο Νοεμβρη θετικη σκεψη.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Θα χαλαρωσεις τωρα κ θα ερθει κ μετα θα παμε ολες μαζι για τυχερο Νοεμβρη θετικη σκεψη.???

Think positive!!! Τα λέω στη νύφη να τα ακούει η πεθερά. Στην προκειμένη περίπτωση η πεθερά είμαι εγώ. Δώστε και σε μένα λίγη θετική ενέργεια βρε κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Θα χαλαρωσεις τωρα κ θα ερθει κ μετα θα παμε ολες μαζι για τυχερο Νοεμβρη θετικη σκεψη.???

Άντε να δούμε ...σ ευχαριστώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Think positive!!! Τα λέω στη νύφη να τα ακούει η πεθερά. Στην προκειμένη περίπτωση η πεθερά είμαι εγώ. Δώστε και σε μένα λίγη θετική ενέργεια βρε κορίτσια. 

Θετική ενέργεια και τύχη σου στέλνω απειρηηηηηη χεχε ?????????????? διάβασα την ιστορία σου και εύχομαι να γίνει ότι μα ότι καλύτερο ❤️Εδώ στον αγώνα όλες μαζί :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστω πολλη κοριτσι. Μου ευχομε. Κ. Σενα θετικα. Αποτελεσματα!!! ??

Συγχαρητήρια Λενιώ μου.. να μας λες νέα σου.. μη χαθείς..με το καλοοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Meli_aa είπε:

Θετική ενέργεια και τύχη σου στέλνω απειρηηηηηη χεχε ?????????????? διάβασα την ιστορία σου και εύχομαι να γίνει ότι μα ότι καλύτερο ❤️Εδώ στον αγώνα όλες μαζί :) 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι στην Κύπρο . Η περίοδος  μου ακόμη άφαντη . Είμαι 38 ημέρα και έχω μόνο λευκές κ διαφανείς εκκρίσεις . Μετά το αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης της 4η ημέρα καθυστέρησης είπα οκ χαλαρώνουμε κ πάμε για Νοέμβρη . Η καθυστέρηση συνεχίστηκε πήρα τον γιατρό κ μου λέει πήγαινε για χοριακη ! Αν είναι αρνητική θα το βγάλεις εντελώς απ το μυαλό σου θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει έστω καθυστερημένα . Όντως ήταν αρνητική <1 . Την έκανα χθες. Τώρα ακόμα είμαι στην αναμονή . Εάν δεν έρθει μέχρι την άλλη Δευτέρα θα πάω να με δει :( ελπίζω να μην έχω κάτι ...κοτ

Κορίτσι μου μπορεί να επηρεάστηκε από το ταξίδι η γενικά νανα ετυχε  δε σημαίνει αποκλειστικά ότι έχεις κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Καλέ διακοπές θα πάμε σε επαφές να έρθουμε απαγορεύεται ο πομπιρας θα κοιμάται ανάμεσα μας

Κατάλαβα!!!! Πάλι ωραία θα περάσετε!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήρια Λενιώ μου.. να μας λες νέα σου.. μη χαθείς..με το καλοοοο...

Εδω θαμε κ σας λεω τα νεα μου εσις να μου τ αλετε.. Περιμενω το αλλο. Μηνα να ακουσο ευχαριστα νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τα λευκά υγρά στο εσώρουχο είναι ότι πέρασε η ωορρηξια έτσι? Σήμερα έχω τέτοια. Κ έχω πόνο στο σημείο της μήτρας χαμηλά σα σε πόνο περιόδου, σαν να σκληραίνει, δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, περπάτησα λιγάκι κ μετά από τότε πονάω χωρίς να έχει σταματήσει. 

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς.. Πιο πηχτα υγρά. Αλλά έντονο πόνο στην ωοθήκη σαν να γίνεται σήμερα η ωορρηξία. Κι επειδή πέρασαν δύο μέρες από το θετικό τεστ,θα κάνω μια προσπάθεια σήμερα χεχεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς.. Πιο πηχτα υγρά. Αλλά έντονο πόνο στην ωοθήκη σαν να γίνεται σήμερα η ωορρηξία. Κι επειδή πέρασαν δύο μέρες από το θετικό τεστ,θα κάνω μια προσπάθεια σήμερα χεχεχε 

Κοριτσια καλησπερα και απο μένα.. αυτος ο πονος δηλώνει οτι εχει γινει ηδη η ωορηξια την ιδια μερα του πόνου; εχωω μπερδευτειιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...