Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

http://eimaimama.gr/2011/02/blog-post_15-5.html

Αυτο το αρθρο με ειχε βοηθησει πολυ.Η συγκεκριμενη ειχε θετικο τεστ την 21η μερα.

Και 23η ημέρα είχα έρθει επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και 23η ημέρα είχα έρθει επαφή. 

ε οσο συχνοτερα ηρθες ακομα και μετα τα τεστ τοσο πιθανοτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ευχομαι να μην ερθει!!! Το καφε λιγες μερες πριν παντως ως θετικο σημαδι το βλεπω. Να περιμενεις την καθυστερηση και γω πιστευω. Κανε την πεμπτη. Τεταρτη περιμενεις?

Τη Πέμπτη περιμένω αλλά καμία φορά αλλάζει ο κύκλος μου και έρχεται πιο μπροστά.Τα καφέ δεν ξέρω τι ήταν...μπορεί εμφύτευση, μπορεί όμως και ορμονική δυσλειτουργία. Σήμερα έκλεισα ραντεβού για αρμονικό έλεγχο. Λέω να περιμένω μέχρι Παρασκευή και μετά να κάνω τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

Τη Πέμπτη περιμένω αλλά καμία φορά αλλάζει ο κύκλος μου και έρχεται πιο μπροστά.Τα καφέ δεν ξέρω τι ήταν...μπορεί εμφύτευση, μπορεί όμως και ορμονική δυσλειτουργία. Σήμερα έκλεισα ραντεβού για αρμονικό έλεγχο. Λέω να περιμένω μέχρι Παρασκευή και μετά να κάνω τεστακι?

πότε θα τον κανεις τον ελεγχο? Με το νέο κύκλο αν φτου φτου έρθει? Ελπιζω να μη χρειαστεί. Ελπιζω η επομενη φορα βασικα να ρθει οποτε θελει αλλα να μεινει. Εγω πια αυτο ευχομαι (καλα οχι οτι δεν υπαρχει μια απογητευσουλα καθε μηνα με την περιοδο αλλα οκ το μειζον ειναι να ρθει γερο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα Α ήταν. Μάλλον. Δνε βρήκα θετικό τεστ ωορρηξίας. Ισωσ είχα την 14η ημέρα. Αύριο θα είναι 30η.

Γεια σου Starrr μου, εγώ λέω να περιμένεις λίγο ακόμη και να κάνεις ένα τεστ τη Τετάρτη το πρωί. Δεν βρήκες την ημέρα ωορρηξίας, οπότε δεν ξέρεις πότε έγινε η σύλληψη περίπου. Μη χάνεις τις ελπίδες σου...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πότε θα τον κανεις τον ελεγχο? Με το νέο κύκλο αν φτου φτου έρθει? Ελπιζω να μη χρειαστεί. Ελπιζω η επομενη φορα βασικα να ρθει οποτε θελει αλλα να μεινει. Εγω πια αυτο ευχομαι (καλα οχι οτι δεν υπαρχει μια απογητευσουλα καθε μηνα με την περιοδο αλλα οκ το μειζον ειναι να ρθει γερο)

Ναι με τον νέο κύκλο, έκλεισα και στη γυναικολόγο ραντεβού μετά τη περιοδο αν τελικά μου έρθει (που πιστεύω ότι θα μου έρθει). Αυτά τα καφέ με ανησύχησαν. Ακριβως κορίτσι μου, να έρθει και να μείνει και να είναι γερό, αυτό πάνω από όλα... με αυτές τις εμπειρίες που είχα μόνο φόβο έχω μέσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου Starrr μου, εγώ λέω να περιμένεις λίγο ακόμη και να κάνεις ένα τεστ τη Τετάρτη το πρωί. Δεν βρήκες την ημέρα ωορρηξίας, οπότε δεν ξέρεις πότε έγινε η σύλληψη περίπου. Μη χάνεις τις ελπίδες σου...??

Μωρέ ας έγινε σύλληψη και δνε με νοιάζει πότε. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι με τον νέο κύκλο, έκλεισα και στη γυναικολόγο ραντεβού μετά τη περιοδο αν τελικά μου έρθει (που πιστεύω ότι θα μου έρθει). Αυτά τα καφέ με ανησύχησαν. Ακριβως κορίτσι μου, να έρθει και να μείνει και να είναι γερό, αυτό πάνω από όλα... με αυτές τις εμπειρίες που είχα μόνο φόβο έχω μέσα μου...

ε, σε καταλαβαινω απολυτα. Αχ μακαρι να μη σου ερθει και να ακυρωσεις τα παντα!!!! Αλλα ναι, σιγουρα οταν ειναι να ερθει να ερθει για να μεινει. Αυτο μετραει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μωρέ ας έγινε σύλληψη και δνε με νοιάζει πότε. ???

Πιστεύω πάντως ότι είσαι έγκυος...ποτέ περιμένεις περίοδο κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πιστεύω πάντως ότι είσαι έγκυος...ποτέ περιμένεις περίοδο κανονικά?

Από σήμερα λέει περίμενα... Τώρα δεν ξέρω αν έβγαλα κ σωστά τις μέρες.. Αντε αύριο η μεθαύριο. Πάντως σήμερα δεν με έχει πονέσει καθόλου η κοιλιά μου... Και απόρησα.. Υγρά κανονικά.. Στηθος όπως ήταν με τα γαργαλητα του... Μια ανακατοσουρα την νιώθω. Αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!! Και εγω καινούργια ειμαι στην παρεα, μακάρι να ειμαστε όλες τυχερές!! Περιμένω περιοδο στις 6 του μηνα, μακάρι να μην έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@France εσύ ποτέ περιμένεις να αδιαθετησεις; Νομίζω είμαστε μαζί!

Μετά τις δέκα. Γύρω στις δεκατρείς. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από σήμερα λέει περίμενα... Τώρα δεν ξέρω αν έβγαλα κ σωστά τις μέρες.. Αντε αύριο η μεθαύριο. Πάντως σήμερα δεν με έχει πονέσει καθόλου η κοιλιά μου... Και απόρησα.. Υγρά κανονικά.. Στηθος όπως ήταν με τα γαργαλητα του... Μια ανακατοσουρα την νιώθω. Αυτά! 

Περιμενε λιγο ακομη και κάνε σε δύο ημέρες με πρωινά ούρα...καμία φορά δεν ανιχνεύεται η ορμόνη τόσο γρήγορα. Επίσης αν δεν έρθει, μπορείς να κάνεις και μία β χοριακή για να είσαι πιο σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ στις 10 περιμένω!!!!Άντε να δούμε!!!???

Αντε με το καλό κορίτσια μια μια να παίρνει σειρά.. εγώ σήμερα ξεκίνησα το απόγευμα τα τεστακια ωορρηξίας.. ξεκίνησα με ένα απογευματινό .από αύριο 12η μέρα δύο δυο λέω να τα κάνω..

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα στις όμορφες μελλουσες και νυν μανούλες...Εγώ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο περιμένω την περίοδο μου και μετά θα ανασυνταχθούμε...Εύχομαι ένα ζουμερό οκτώβρη για όλες!!!?

 

Καλημέρα Μαράκι.. όμορφη διάθεση νέος μήνας ξεκινά δυνατά κ αισιόδοξα.. όλα καλά θα πάνε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αντε με το καλό κορίτσια μια μια να παίρνει σειρά.. εγώ σήμερα ξεκίνησα το απόγευμα τα τεστακια ωορρηξίας.. ξεκίνησα με ένα απογευματινό .από αύριο 12η μέρα δύο δυο λέω να τα κάνω..

Καλημέρα Μαράκι.. όμορφη διάθεση νέος μήνας ξεκινά δυνατά κ αισιόδοξα.. όλα καλά θα πάνε ..

lactaki εμείς μαζί πάμε ακριβώς! χάχα! από αύριο κι εγώ δύο δύο λέω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? 30η ημέρα αισίως. Πάλι πρωινή ώρα η θερμοκρασία ίδια 36,2.κ το απόγευμα ανεβαίνει πιο πολύ... Κ χθεσ κ σήμερα κανένας πόνος στη κοιλιά... Μόνο υγρά κ στήθος. Αα, Κ τώρα που έκανα μάθημα στη τάξη, Κ έτσι όπως μιλούσα-φώναζα μου ρθε αναγούλα πάλι. Όσο υψωνα την φωνή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η France είπε:

Νομίζω η πρώτη ανακοίνωση εγκυμοσύνης στον τυχερό Οκτώβριο θα είναι από τη @Starrr ?

 

στις On 30/9/2018 at 5:12 ΜΜ, ο/η Elenaeleni είπε:

Λάσκαρης πολύ καλός γιατρός. Απογευματινα παίρνει 35€, στο τέλος της εγκυμοσύνης πηγενα πρωινά. Και της 2 φορές εγώ γέννησα εφημερία, γιατί αν δεν έχεις κανένα πρόβλημα δεν χρειάζεται να πληρώνεις. Όλοι γιατροί εκεί είναι καλοί

 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Από σήμερα λέει περίμενα... Τώρα δεν ξέρω αν έβγαλα κ σωστά τις μέρες.. Αντε αύριο η μεθαύριο. Πάντως σήμερα δεν με έχει πονέσει καθόλου η κοιλιά μου... Και απόρησα.. Υγρά κανονικά.. Στηθος όπως ήταν με τα γαργαλητα του... Μια ανακατοσουρα την νιώθω. Αυτά! 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η France είπε:

Νομίζω η πρώτη ανακοίνωση εγκυμοσύνης στον τυχερό Οκτώβριο θα είναι από τη @Starrr ?

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Αντε με το καλό κορίτσια μια μια να παίρνει σειρά.. εγώ σήμερα ξεκίνησα το απόγευμα τα τεστακια ωορρηξίας.. ξεκίνησα με ένα απογευματινό .από αύριο 12η μέρα δύο δυο λέω να τα κάνω..

Καλημέρα Μαράκι.. όμορφη διάθεση νέος μήνας ξεκινά δυνατά κ αισιόδοξα.. όλα καλά θα πάνε ..

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? 30η ημέρα αισίως. Πάλι πρωινή ώρα η θερμοκρασία ίδια 36,2.κ το απόγευμα ανεβαίνει πιο πολύ... Κ χθεσ κ σήμερα κανένας πόνος στη κοιλιά... Μόνο υγρά κ στήθος. Αα, Κ τώρα που έκανα μάθημα στη τάξη, Κ έτσι όπως μιλούσα-φώναζα μου ρθε αναγούλα πάλι. Όσο υψωνα την φωνή... 

Καλημέρα @Starrr !! Εγω στην θέση σου θα έκανα αύριο ενα τέστ , αν βγει αρνητικό περίμενε λίγες ημέρες να δεις τι θα γίνει☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? 30η ημέρα αισίως. Πάλι πρωινή ώρα η θερμοκρασία ίδια 36,2.κ το απόγευμα ανεβαίνει πιο πολύ... Κ χθεσ κ σήμερα κανένας πόνος στη κοιλιά... Μόνο υγρά κ στήθος. Αα, Κ τώρα που έκανα μάθημα στη τάξη, Κ έτσι όπως μιλούσα-φώναζα μου ρθε αναγούλα πάλι. Όσο υψωνα την φωνή... 

Έλα κάνε τεστακι σίγουρα είσαι... Καλό μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? 30η ημέρα αισίως. Πάλι πρωινή ώρα η θερμοκρασία ίδια 36,2.κ το απόγευμα ανεβαίνει πιο πολύ... Κ χθεσ κ σήμερα κανένας πόνος στη κοιλιά... Μόνο υγρά κ στήθος. Αα, Κ τώρα που έκανα μάθημα στη τάξη, Κ έτσι όπως μιλούσα-φώναζα μου ρθε αναγούλα πάλι. Όσο υψωνα την φωνή... 

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Εγώ λέω περίμενε και σήμερα και αύριο κάνε μια χωριακη να είσαι σίγουρη γιατί τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα!!έτσι θα είσαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Εγώ λέω περίμενε και σήμερα και αύριο κάνε μια χωριακη να είσαι σίγουρη γιατί τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα!!έτσι θα είσαι σίγουρη!!!

Ούτως ή αλλιώς έχω γράψει κ κάτι εξετάσεις οπότε πρέπει να πάω να τις κάνω αυτή την εβδομάδα. Οπότε θα προσθέσω κ μια χοριακουλα αν δεν μέχρι την Πέμπτη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ούτως ή αλλιώς έχω γράψει κ κάτι εξετάσεις οπότε πρέπει να πάω να τις κάνω αυτή την εβδομάδα. Οπότε θα προσθέσω κ μια χοριακουλα αν δεν μέχρι την Πέμπτη.... 

Πιστεύω είναι το καλύτερο!!!γιατί θα είσαι σίγουρη!!!!!εγώ προσωπικά δεν τα πολύ εμπιστεύομαι τα τέστ!!!μακάρι μέχρι την Πέμπτη να μην έχει έρθει!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Τη Πέμπτη περιμένω αλλά καμία φορά αλλάζει ο κύκλος μου και έρχεται πιο μπροστά.Τα καφέ δεν ξέρω τι ήταν...μπορεί εμφύτευση, μπορεί όμως και ορμονική δυσλειτουργία. Σήμερα έκλεισα ραντεβού για αρμονικό έλεγχο. Λέω να περιμένω μέχρι Παρασκευή και μετά να κάνω τεστακι?

Λένα τα καφέ ποια μέρα του κύκλου τα είχες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...