Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .

Αισίως στην 23η μερά κ αναμονή... 

Καλημερα κ. Σε σενα κοριτσι μου.. Κ εγω 22μερα..αλα απογοηυευση. Νιοθο δεν νομιζο να καταφερα τιποτα.. Κ πρεπει το. Αλλο. Μηνα να. Καμο θεραπεια. Γιαντπυς μικητες οποτε. Παω για. Τιχερο δεκεβρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κ. Σε σενα κοριτσι μου.. Κ εγω 22μερα..αλα απογοηυευση. Νιοθο δεν νομιζο να καταφερα τιποτα.. Κ πρεπει το. Αλλο. Μηνα να. Καμο θεραπεια. Γιαντπυς μικητες οποτε. Παω για. Τιχερο δεκεβρη... 

Κάνε υπομονή μπορεί να μην αδιαθέτησεις. Εγώ από τη. Ωορηξια κ μέτα δεν έχουν σταματήσει τα τσιμπηματακια που κ που πονάκια περιόδου .. κ λίγα υγρά λευκα. Κ εγώ δε νομίζω να πέτυχα κάτι αυτό το μήνα.. θα δείξει..απλά παραξενευομαι δεν Μ έχει ξανά τύχει να μη σταματάνε τα συμπτώματα μετά την ωορρηξία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια! εύχομαι να ακούσουμε έστω και μια εγκυμοσυνη στον τυχερή Οκτώβρη.. γιατί βλέπω έχει πέσει πολύ η ψυχολογία μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κάνε υπομονή μπορεί να μην αδιαθέτησεις. Εγώ από τη. Ωορηξια κ μέτα δεν έχουν σταματήσει τα τσιμπηματακια που κ που πονάκια περιόδου .. κ λίγα υγρά λευκα. Κ εγώ δε νομίζω να πέτυχα κάτι αυτό το μήνα.. θα δείξει..απλά παραξενευομαι δεν Μ έχει ξανά τύχει να μη σταματάνε τα συμπτώματα μετά την ωορρηξία..

Ευχομε να σε η τιχερη.. Πρεπει. Να. Χαλαροσουμε. Και να περιμενουμε.. Δεν. Χερω νιοθο. Το. Οτι. Θα μου ερθει.. Κε. Εγω που κ που πονακια. Αλα. Νομιζο. Εινε που. Τους. Μικητες.. Θα δειξει.. Ι. Νσ. Ερθει. Να καμω τινθεραπεια να. Χαλαροσο λιγακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κ. Σε σενα κοριτσι μου.. Κ εγω 22μερα..αλα απογοηυευση. Νιοθο δεν νομιζο να καταφερα τιποτα.. Κ πρεπει το. Αλλο. Μηνα να. Καμο θεραπεια. Γιαντπυς μικητες οποτε. Παω για. Τιχερο δεκεβρη... 

Καλημέρα κορίτσια μου!Γιατί να χάσει όλο τον μήνα; Τι σου είπε ο γιατρός; Εγώ πήρα μόνο τις τρειμερες τα υπόθετα και πέρασαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!Γιατί να χάσει όλο τον μήνα; Τι σου είπε ο γιατρός; Εγώ πήρα μόνο τις τρειμερες τα υπόθετα και πέρασαν!

Να σου πο το. Χαναπαθα κ. Εβαλα τα τρια ιποθετα κ χανα δημοθεφηθηκαν πηγα. Σε αλλο. Γιατρο και μου ιπε. Να καμω ενα μηνα πιο. Δινατα να φιουν τα μικροβια.. Αλλα πρεπει. Να προσεχουμε στις επαφες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Να σου πο το. Χαναπαθα κ. Εβαλα τα τρια ιποθετα κ χανα δημοθεφηθηκαν πηγα. Σε αλλο. Γιατρο και μου ιπε. Να καμω ενα μηνα πιο. Δινατα να φιουν τα μικροβια.. Αλλα πρεπει. Να προσεχουμε στις επαφες?

Κατάλαβα!!!! Και εγώ φέτος έχω πάθει δύο φορές!!!! Σου έδωσε και χάπια να πάρετε και οι δύο; Γιατί μπορεί να τους μεταφέρεις τους μύκητες στον άντρα σου και μετά να τα ξαναπερνεις πίσω!!!θα περάσει πάντως!!!!Να ξέρεις δεν θέλει πολλά γλυκά στενά παντελόνια και να φορά βαμβακερά εσώρουχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Να σου πο το. Χαναπαθα κ. Εβαλα τα τρια ιποθετα κ χανα δημοθεφηθηκαν πηγα. Σε αλλο. Γιατρο και μου ιπε. Να καμω ενα μηνα πιο. Δινατα να φιουν τα μικροβια.. Αλλα πρεπει. Να προσεχουμε στις επαφες?

Περαστικά κι υπομονή να φύγουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Περαστικά κι υπομονή να φύγουν!!! 

Ευχαριστο κοριτσι. Μου.. Μακαρη γιατι.δεν.αντεχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα!!!! Και εγώ φέτος έχω πάθει δύο φορές!!!! Σου έδωσε και χάπια να πάρετε και οι δύο; Γιατί μπορεί να τους μεταφέρεις τους μύκητες στον άντρα σου και μετά να τα ξαναπερνεις πίσω!!!θα περάσει πάντως!!!!Να ξέρεις δεν θέλει πολλά γλυκά στενά παντελόνια και να φορά βαμβακερά εσώρουχα!!

Οχι. Δεν. Μου. Εδωσε. Γιατι. Που. Το. Χαναπαθα εδοσε μου.. Αλλα. Εδιαβασα οτι. Δεν. Μεταδιδετε με. Σεχουαλικη επαφη.. Νε σε ευχαριστο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κάνε υπομονή μπορεί να μην αδιαθέτησεις. Εγώ από τη. Ωορηξια κ μέτα δεν έχουν σταματήσει τα τσιμπηματακια που κ που πονάκια περιόδου .. κ λίγα υγρά λευκα. Κ εγώ δε νομίζω να πέτυχα κάτι αυτό το μήνα.. θα δείξει..απλά παραξενευομαι δεν Μ έχει ξανά τύχει να μη σταματάνε τα συμπτώματα μετά την ωορρηξία..

Κ εγώ κορίτσι μου τα ίδια είχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ κορίτσι μου τα ίδια είχα.. 

Ναι το θυμάμαι.. ελπίζω να μην αδιαθέτησω όμως αν κ δεν πολύ ελπίζω . Τουλάχιστον έστω κ για πρώτη φορά βρήκα θετικό τεστακι κ έμαθα ας πούμε να τα χρησιμοποιω κ ποτέ κάνω ωορηξια.. οπότε τον άλλο μήνα θα είμαι πιο καλά διάβασμενη.. περιμένω κ βλέπουμε.. πάμε για Νοεμβρη όλες μαζί.. αλλά δε γίνεται κάποια πρέπει να το πετύχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η thalaki είπε:

καλημέρα κορίτσια! εύχομαι να ακούσουμε έστω και μια εγκυμοσυνη στον τυχερή Οκτώβρη.. γιατί βλέπω έχει πέσει πολύ η ψυχολογία μας! 

Ναιιι κ εγώ αυτό λέω .. κάποια θα βρεθεί βρε παιδί μου για ευχάριστα!!! Πόσες Δεν περιμένουν μέχρι τέλος του μήνα??? Εγώ ειμαι 20-21 Οκτωβρίου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι κ εγώ αυτό λέω .. κάποια θα βρεθεί βρε παιδί μου για ευχάριστα!!! Πόσες Δεν περιμένουν μέχρι τέλος του μήνα??? Εγώ ειμαι 20-21 Οκτωβρίου..

Εγώ κανονικά αύριο Δεν περιμένω. Τεστ έκανα δύο μέρες πριν, αρνητικό. Και σήμερα άρχισε η καθιερωμένη ζάλη και κάτι υποψίες καφέ βλεννας.. Οπότε τον άλλο μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι κ εγώ αυτό λέω .. κάποια θα βρεθεί βρε παιδί μου για ευχάριστα!!! Πόσες Δεν περιμένουν μέχρι τέλος του μήνα??? Εγώ ειμαι 20-21 Οκτωβρίου..

Εγώ είναι να αδιαθετησω στις 19 του μήνα! έτοιμη να κάνω τεστ είμαι χαχαχα αν και πολύ νωρίς! νομίζω δεν έχω υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ναι το θυμάμαι.. ελπίζω να μην αδιαθέτησω όμως αν κ δεν πολύ ελπίζω . Τουλάχιστον έστω κ για πρώτη φορά βρήκα θετικό τεστακι κ έμαθα ας πούμε να τα χρησιμοποιω κ ποτέ κάνω ωορηξια.. οπότε τον άλλο μήνα θα είμαι πιο καλά διάβασμενη.. περιμένω κ βλέπουμε.. πάμε για Νοεμβρη όλες μαζί.. αλλά δε γίνεται κάποια πρέπει να το πετύχει..

Και γω είμαι 24η μέρα, ούτε σε μένα σταμάτησαν τα υγρά και το στήθος μου κοντεύει να εκραγεί. Δεν έχω ελπίδες αυτό το μήνα, αλλά ελπίζω τους επόμενους και με τις βιταμινούλες να έχουμε ευχάριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και γω είμαι 24η μέρα, ούτε σε μένα σταμάτησαν τα υγρά και το στήθος μου κοντεύει να εκραγεί. Δεν έχω ελπίδες αυτό το μήνα, αλλά ελπίζω τους επόμενους και με τις βιταμινούλες να έχουμε ευχάριστα

το στήθος σου πρηζεται πάντα τόσο νωρίς; ακούγεται καλό σύμπτωμα εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

το στήθος σου πρηζεται πάντα τόσο νωρίς; ακούγεται καλό σύμπτωμα εγκυμοσυνης

Κάποιες φορές πρήζεται 1-2 μέρες μετά την ωορρηξία όπως και αυτό το μήνα, οπότε δεν το θεωρώ σύμπτωμα σε μένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Κάποιες φορές πρήζεται 1-2 μέρες μετά την ωορρηξία όπως και αυτό το μήνα, οπότε δεν το θεωρώ σύμπτωμα σε μένα..

1-2 μέρες μετά την ωορηξια κ σου κρατάει μέχρι να αδιαθετησεις; δύο εβδομάδες δηλαδή περίπου; πω πω πολύ μου φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

1-2 μέρες μετά την ωορηξια κ σου κρατάει μέχρι να αδιαθετησεις; δύο εβδομάδες δηλαδή περίπου; πω πω πολύ μου φαίνεται 

Άστα να πάνε, την ημέρα που είναι να μου έρθει περίοδος ξεπρήζεται και σταματάει ο πόνος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Άστα να πάνε, την ημέρα που είναι να μου έρθει περίοδος ξεπρήζεται και σταματάει ο πόνος.. 

κι εμένα ακριβώς το ίδιο αλλά μου πρηζεται 6-7 μέρες πριν! όχι πιο νωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κι εμένα ακριβώς το ίδιο αλλά μου πρηζεται 6-7 μέρες πριν! όχι πιο νωρίς! 

Πάλι καλά!!!! Εμένα δεν είναι στανταρ.. Κάθε μήνας είναι διαφορετικός.. Έτσι για να μη βαριέμαι νομίζω ότι το κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με θετικό τεστ ωορρηξιας 28/09, υπολογίζω ωορρηξία 30/09, άρα περίοδο 14/10. Σωστά???? 

σωστά! αχ αύριο δηλαδή! άντε μακάρι Παναγία μου να ακούσουμε ευχαριστα! σου το εύχομαι! κάνε τεστ! δεν κρατιέμαι χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

σωστά! αχ αύριο δηλαδή! άντε μακάρι Παναγία μου να ακούσουμε ευχαριστα! σου το εύχομαι! κάνε τεστ! δεν κρατιέμαι χάχα 

Έκανα χθες.. Και σήμερα μεσημέρι. Τζιφοςςς? κι έχω άλλο ένα! Σε περίπτωση που δεν έρθει αύριο. Για Δευτέρα πρωί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...