Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Είναι δύσκολο να αποβαλεις το άγχος δύστυχος! Εύχομαι να μείνεις γρήγορα?

Εγω πάλι καμία φορά κάθομαι και σκέφτομαι μήπως κάνω κάτι λάθος! 

Και γω το σκέφτομαι αυτό. Για παράδειγμα αυτό το μήνα δεν κατάφερα να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία αλλά τη μεθεπόμενη και λέω πάει και αυτός ο μήνας..

 

@Katerina1993 Καλωσόρισες και θα δεις που θα έρθει γρήγορα το σποράκι σου!! Σκέψου θετικά. Μπορεί να είχες μια ατυχία με τη βιοχημική αλλά ξέρεις ότι μπορείς να συλλάβεις οπότε είναι θέμα χρόνου.[smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Είναι δύσκολο να αποβαλεις το άγχος δύστυχος! Εύχομαι να μείνεις γρήγορα?

Εγω πάλι καμία φορά κάθομαι και σκέφτομαι μήπως κάνω κάτι λάθος! 

Και εγώ επίσης με πιάνει καμία φορά και σκέφτομαι ότι ίσως δεν καταφέρω να κάνω παιδιά και αγχώνομαι περισσότερο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και γω το σκέφτομαι αυτό. Για παράδειγμα αυτό το μήνα δεν κατάφερα να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία αλλά τη μεθεπόμενη και λέω πάει και αυτός ο μήνας..

 

@Katerina1993 Καλωσόρισες και θα δεις που θα έρθει γρήγορα το σποράκι σου!! Σκέψου θετικά. Μπορεί να είχες μια ατυχία με τη βιοχημική αλλά ξέρεις ότι μπορείς να συλλάβεις οπότε είναι θέμα χρόνου.[smilie=love2.gif]

Ότι μπορώ να συλλάβω το ξέρω.   Αν μπορώ να το κρατήσω είναι το θέμα.... Αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.... Αλλά από την φύση μου αγχωτικη δεν τα καταφέρνω και τόσο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

Ότι μπορώ να συλλάβω το ξέρω.   Αν μπορώ να το κρατήσω είναι το θέμα.... Αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.... Αλλά από την φύση μου αγχωτικη δεν τα καταφέρνω και τόσο... 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω είμαι αγχωτική. Θα δεις που σε λίγο καιρό θα μας λες για την εγκυμοσύνη σου και πως όλα θα είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και γω το σκέφτομαι αυτό. Για παράδειγμα αυτό το μήνα δεν κατάφερα να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία αλλά τη μεθεπόμενη και λέω πάει και αυτός ο μήνας..

 

@Katerina1993 Καλωσόρισες και θα δεις που θα έρθει γρήγορα το σποράκι σου!! Σκέψου θετικά. Μπορεί να είχες μια ατυχία με τη βιοχημική αλλά ξέρεις ότι μπορείς να συλλάβεις οπότε είναι θέμα χρόνου.[smilie=love2.gif]

Εγω τον προηγούμενο μήνα δεν ειχα καταφέρει να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία σε κατάλαβενω! 

Εγω ειχα επαφες αυτό τον μήνα  και μετά την οωωρηξια! Ίσως φταίει που είναι πάντα βράδυ.... Είπα στον άντρα μου να κάνουμε και πρωινά πριν πάμε για δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω είμαι αγχωτική. Θα δεις που σε λίγο καιρό θα μας λες για την εγκυμοσύνη σου και πως όλα θα είναι καλά!!!

Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί..    Και σε σένα το ίδιο εύχομαι    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Και εγώ επίσης με πιάνει καμία φορά και σκέφτομαι ότι ίσως δεν καταφέρω να κάνω παιδιά και αγχώνομαι περισσότερο.... 

Ολες μας, μας πιάνει απλά προσπάθησε να το αποβαλεις γρήγορα και μην το πολύ αναλύεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Ολες μας, μας πιάνει απλά προσπάθησε να το αποβαλεις γρήγορα και μην το πολύ αναλύεις! 

Ότι μπορώ κάνω και γι αυτό μπήκα και στο forum βοηθάει πολύ...  Αλλά ο dr. Google  μας έχει καταστρέψει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Ότι μπορώ κάνω και γι αυτό μπήκα και στο forum βοηθάει πολύ...  Αλλά ο dr. Google  μας έχει καταστρέψει.... 

Και εγώ για αυτό μπήκα στο φόρουμ?

Άσε το Google σε γεμίζει με ποιο πολλές απορίες αντί να σου λύσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια @earrp @Katerina1993 εμένα η γυναικολόγος μου όταν της είπα ότι θα ξεκινήσουμε προσπάθειες για μωράκι δύο πράγματα μου είπε να είμαι χαλαρή και μακριά από το ίντερνετ!!φυσικά δεν την άκουσα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera...eimai apo lamparoskopish logo endomitrioshs mpika sto xeirourgio 16 semptemvrh 8h mera periodou irtha se epafh me ton antroulh mou mono stis 29 semptemvrh epidi einai nautikos kai exw twra kathisterish..ginete meta apo xeirourgio kai sthn 21h mera tou kuklou na exei ginei silipsh?exei simvei kati paromoio se kapoia?(signwmh gia to megalo keimeno)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsia mou kalispera...eimai apo lamparoskopish logo endomitrioshs mpika sto xeirourgio 16 semptemvrh 8h mera periodou irtha se epafh me ton antroulh mou mono stis 29 semptemvrh epidi einai nautikos kai exw twra kathisterish..ginete meta apo xeirourgio kai sthn 21h mera tou kuklou na exei ginei silipsh?exei simvei kati paromoio se kapoia?(signwmh gia to megalo keimeno)

Πότε δνε ξέρεις. Τώρα σε ποια μέρα του κύκλους σου είσαι? Γενικά τι κύκλους κάνεις.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Πότε δνε ξέρεις. Τώρα σε ποια μέρα του κύκλους σου είσαι? Γενικά τι κύκλους κάνεις.? 

Genika 29 me 30 mere twra eimai sth 32h mera tou kuklou..lete na einai apo to xeirourgio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εγω τον προηγούμενο μήνα δεν ειχα καταφέρει να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία σε κατάλαβενω! 

Εγω ειχα επαφες αυτό τον μήνα  και μετά την οωωρηξια! Ίσως φταίει που είναι πάντα βράδυ.... Είπα στον άντρα μου να κάνουμε και πρωινά πριν πάμε για δουλειά!

Αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ!Και εμείς συνήθως βράδυ βρισκόμαστε!Δεν νομίζω όμως να παίζει τόσο ρόλο!!! αλλά και το σκέφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια @earrp @Katerina1993 εμένα η γυναικολόγος μου όταν της είπα ότι θα ξεκινήσουμε προσπάθειες για μωράκι δύο πράγματα μου είπε να είμαι χαλαρή και μακριά από το ίντερνετ!!φυσικά δεν την άκουσα!!!!???

Χα αχ αχ αχ είσαι θεά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ!Και εμείς συνήθως βράδυ βρισκόμαστε!Δεν νομίζω όμως να παίζει τόσο ρόλο!!! αλλά και το σκέφτομαι!!

Άσε και εγώ τέτοια κάθομαι και σκέφτομαι ακόμα και την στάση καθομαι και ψάχνω ποια βοηθάει! 

Αλλά Εγώ μένω εξωτερικό και δεν είναι σαν την Ελλάδα που περνεις τον γυναικολογο και τον ρωτάς οπότε με ζωνουν τα φίδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Genika 29 me 30 mere twra eimai sth 32h mera tou kuklou..lete na einai apo to xeirourgio?

Μήπως να ρωτούσε τον γιατρό σου??? Η να κάνεις κ κάποιο τεστακι πιο μπροστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Άσε και εγώ τέτοια κάθομαι και σκέφτομαι ακόμα και την στάση καθομαι και ψάχνω ποια βοηθάει! 

Αλλά Εγώ μένω εξωτερικό και δεν είναι σαν την Ελλάδα που περνεις τον γυναικολογο και τον ρωτάς οπότε με ζωνουν τα φίδια! 

Να σου πω καλύτερα  έτσι!!!Και αυτό να τα αναλύουμε συνέχεια δεν κάνει καλό!!!! Άμα είναι να γίνει θα γίνει!!!!Ας ελπίσουμε πριν φύγει το 18.Εγω μετά θα δω άλλες λύσεις!!Γιατί ήδη είμαστε στον 1 χρόνο και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Άσε και εγώ τέτοια κάθομαι και σκέφτομαι ακόμα και την στάση καθομαι και ψάχνω ποια βοηθάει! 

Αλλά Εγώ μένω εξωτερικό και δεν είναι σαν την Ελλάδα που περνεις τον γυναικολογο και τον ρωτάς οπότε με ζωνουν τα φίδια! 

κι εγώ το ίδιο. μένω εξωτερικό κ δεν είναι εύκολο να μου λύνουν τις απορίες. το μόνο π μου είπε είναι ότι θέλει υπομονή χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Εγω τον προηγούμενο μήνα δεν ειχα καταφέρει να κάνω την επόμενη μέρα από την ωορρηξία σε κατάλαβενω! 

Εγω ειχα επαφες αυτό τον μήνα  και μετά την οωωρηξια! Ίσως φταίει που είναι πάντα βράδυ.... Είπα στον άντρα μου να κάνουμε και πρωινά πριν πάμε για δουλειά!

κι εγώ το σκέφτομαι για το βράδυ.. γιατί μεσολαβούν πολλές ώρες από βράδυ σε βράδυ, καμία φορά πάνω από 24... χάχα δε ξέρω μπορεί να έχουμε δίκαιο μπορεί να είμαστε κ τρελές χάχα αν κ τελικά θέλει τύχη πιστεύω στο να υπάρξουν οι ιδανικές συνθήκες κ τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Ότι μπορώ κάνω και γι αυτό μπήκα και στο forum βοηθάει πολύ...  Αλλά ο dr. Google  μας έχει καταστρέψει.... 

Κε. Εγω κοριτσι μου κατι. Με. Πιανι κ σκεφτουμε το. Συνεχεια.. Ειμε δουλεια κ σκεφτθμε πρεπι να ηρεμισο..κε. Δεν μπορω λεω μια. Διο τρις. Τεσερις πυ θα παει θα πιαστει.. ?Αστο. Κ σημερα με πιασε το στηθος μου πονος.. Δεν μπορω να το. Αγγιζο εν χρ μηπος εινε που το. Ανγχος μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!κι εγώ σας κάνω παρέα στην περίοδο από χτες.2 μέρες είχα καφέ υγρα και σήμερα κανονικότατα. Μαζί με την περίοδο είχα και πολλά πολλά νεύρα και πονοκέφαλο. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Και εγώ για αυτό μπήκα στο φόρουμ?

Άσε το Google σε γεμίζει με ποιο πολλές απορίες αντί να σου λύσει! 

Αυτό είναι το σίγουρο.... Άσε που για εγκυμοσύνη κοιτάς ότι πεθαίνεις σου βγαζει(μακριά από μας) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κε. Εγω κοριτσι μου κατι. Με. Πιανι κ σκεφτουμε το. Συνεχεια.. Ειμε δουλεια κ σκεφτθμε πρεπι να ηρεμισο..κε. Δεν μπορω λεω μια. Διο τρις. Τεσερις πυ θα παει θα πιαστει.. ?Αστο. Κ σημερα με πιασε το στηθος μου πονος.. Δεν μπορω να το. Αγγιζο εν χρ μηπος εινε που το. Ανγχος μου.. 

 

Μήπως περιμένεις περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εγώ περιμένω 20-21 του μήνα αλλά δεν ξέρω αν κατάφερα κάτι γτι δεν έκανα μάλλον σωστές επαφές .. ειδα θετικό τεστ την 16η μέρα του κυκλου.. θα δείξει.. αλλιώς μαζί σας για τυχερό Νοεμβρη..

Κ μια φορά αρκεί, φτάνει να είναι η τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...