Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τα πιο ωραία νέα της ημέρας! !!!!μπράβο κοπέλα μου!!!όλα να πάνε τέλεια εύχομαι! !!!☺☺☺

Σ' ευχαριστω πολυ πολυ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

 @thalaki  @lactaki     χαχχα και για σενα και για ολες βρε λακτακι χαχαχ ευχομαι συντομα πολλα δακρυα.... ΧΑΡΑΣ!!!!

Ο μπαμπάς σε τι κατάσταση βρίσκεται?? Φαντάζομαι όλοι χαρά που θα πήρανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω εμφυτεύση ποτέ περίπου γίνεται σε ποιες μέρες του κύκλου??

7 έως 12 ημέρες μετά την ωορρηξια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο μπαμπάς σε τι κατάσταση βρίσκεται?? Φαντάζομαι όλοι χαρά που θα πήρανε..

Ο αντρας μου χαρηκε που επιτελους ηρεμησα εγω. Ολη την ωρα μου εκανε μιμηση το πως ακουγοταν η καρδια χαχα παλαβωσε. Μετα εφυγε στη δουλεια. Ολοι γενικα πολλη χαρα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Κ εγώ σας έψαχνα στο προηγούμενο θέμα.. Κ αναρωτιόμουν που πήγατε... Χαχαχα??? εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας μας αυτός κ να μας φέρει γούρι το θεματακι αυτό... Τι κάνετε εγώ περιμένω να μην δω περίοδο αυτόν τον μήνα... Με τα τεστακια δεν έχω βγάλει άκρη... Ο σύζυγος έφυγε άσκηση σήμερα κ επιστρέφει Παρασκευή... Εύχομαι να μην είναι αυτές οι μέρες ωορρηξια... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Γεια σας κοριτσια! Γυρισαμε απο γιατρο και απο τη βολτα σε γονεις κτλ... ακουσαμε καρδια... πολυ κλαμα... ηρεμησα πια... αντε να γινω και λιγο αισιοδοξη οτι ολα καλα θα πανε!!!

@vayaki Μπράβο ! Τι ωραία! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη! ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Γεια σας κοριτσια! Γυρισαμε απο γιατρο και απο τη βολτα σε γονεις κτλ... ακουσαμε καρδια... πολυ κλαμα... ηρεμησα πια... αντε να γινω και λιγο αισιοδοξη οτι ολα καλα θα πανε!!!

Μπράβο,κορίτσι μου!!Πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά..Και όπως μου είχε πει και εμένα η @Kat-Cat, όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη μου,η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..Αν το πρώτο ραντεβού πάει καλά,συνήθως όλα καταλήγουν καλά!!Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι..Και γενικά σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μπράβο,κορίτσι μου!!Πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά..Και όπως μου είχε πει και εμένα η @Kat-Cat, όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη μου,η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..Αν το πρώτο ραντεβού πάει καλά,συνήθως όλα καταλήγουν καλά!!Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι..Και γενικά σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Τι ομορφα αυτα που μου εγραψες! Σ' ευχαριστω παρα πολυ για τη θετικη ενεργεια!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... Κ εγώ σας έψαχνα στο προηγούμενο θέμα.. Κ αναρωτιόμουν που πήγατε... Χαχαχα??? εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας μας αυτός κ να μας φέρει γούρι το θεματακι αυτό... Τι κάνετε εγώ περιμένω να μην δω περίοδο αυτόν τον μήνα... Με τα τεστακια δεν έχω βγάλει άκρη... Ο σύζυγος έφυγε άσκηση σήμερα κ επιστρέφει Παρασκευή... Εύχομαι να μην είναι αυτές οι μέρες ωορρηξια... ???

Εδώ στην αναμονή!!!! περιμένουμε!!!!εσύ ποτέ περιμενεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... Κ εγώ σας έψαχνα στο προηγούμενο θέμα.. Κ αναρωτιόμουν που πήγατε... Χαχαχα??? εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας μας αυτός κ να μας φέρει γούρι το θεματακι αυτό... Τι κάνετε εγώ περιμένω να μην δω περίοδο αυτόν τον μήνα... Με τα τεστακια δεν έχω βγάλει άκρη... Ο σύζυγος έφυγε άσκηση σήμερα κ επιστρέφει Παρασκευή... Εύχομαι να μην είναι αυτές οι μέρες ωορρηξια... ???

Εγώ τον προηγούμενο που δοκίμασα πρώτη φορά τα τεστακια μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα κ δεν έβγαλα άκρη γτι δεν βρήκα θετικό .. αυτό τον μήνα όμως έκανα δύο την ημέρα κ το πέτυχα το θετικό στην 16η μέρα... Σου τα προτείνω κ ας γρινιαζα τον προηγούμενο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τον προηγούμενο που δοκίμασα πρώτη φορά τα τεστακια μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα κ δεν έβγαλα άκρη γτι δεν βρήκα θετικό .. αυτό τον μήνα όμως έκανα δύο την ημέρα κ το πέτυχα το θετικό στην 16η μέρα... Σου τα προτείνω κ ας γρινιαζα τον προηγούμενο μήνα...

Α μια χαρά!!!άρα  ξέρεις πότε περιμένεις!!και εγώ χρησιμοποιώ !εμένα βγήκε θετικό της 12 μέρα του κύκλου! Και περιμένω περίοδο τις επόμενες μέρες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Α μια χαρά!!!άρα  ξέρεις πότε περιμένεις!!και εγώ χρησιμοποιώ !εμένα βγήκε θετικό της 12 μέρα του κύκλου! Και περιμένω περίοδο τις επόμενες μέρες!!!??

Σας μπέρδεψαν λίγο με το Μαράκι αλλά δ ν πειράζει!!??? Απάντησα εγώ. Για εκείνη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Μπράβο @vayaki συγχαρητήρια!!! Σίγουρα θα πάνε όλα πολύ καλά!

Πόσων εβδομάδων είσαι;

Να σαι καλα!!! ?Αυριο γινομαι 7 εβδομαδων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα λέω να κάνω μια επαφουλα

 Από το πρωί νιώθω περίεργα τη κοιλιά μου.. κ τσιμπηματακια .. αριστερά δεξιά κέντρο.. παντού..χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Σημερα λέω να κάνω μια επαφουλα

 Από το πρωί νιώθω περίεργα τη κοιλιά μου.. κ τσιμπηματακια .. αριστερά δεξιά κέντρο.. παντού..χαχ

Ναι όσες περισσότερες τόσο το καλύτερο.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

μπράβοοοο!!!!! όλα θα πάνε καλά!!!!!! ❤️ ❤️ να μην αγχώνεσαι!!! (στο λέω για να το ακούω και εγώ)!!!

ετσι θετικη σκεψη κι ολα καλα θα πανε για ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια... Είπα αυτόν τον μήνα δεν θα ψάξω συμπτώματα.. Μια χαρά όλα, δουλειά βόλτες, είχα να ασχολούμαι. Γυρνάω πριν λίγο σπίτι, ετοιμάζομαι για μπάνιο και βλέπω στον καθρέφτη μία έντονη γραμμή κάτω από τον αφαλό που δεν είναι σημάδι από τζην ή ρούχο. Μου σαλεύει ή κάτι παίζει ορμονικο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βρε κορίτσια... Είπα αυτόν τον μήνα δεν θα ψάξω συμπτώματα.. Μια χαρά όλα, δουλειά βόλτες, είχα να ασχολούμαι. Γυρνάω πριν λίγο σπίτι, ετοιμάζομαι για μπάνιο και βλέπω στον καθρέφτη μία έντονη γραμμή κάτω από τον αφαλό που δεν είναι σημάδι από τζην ή ρούχο. Μου σαλεύει ή κάτι παίζει ορμονικο?? 

Καλημέρα... Τριχοφυια εννοείς?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. σήμερα ξύπνησα με απαισιόδοξη διάθεση... Γτι νομίζω δε θα καταφέρω κάτι αυτό το μήνα.. ήρθα σε επαφή κάθε δύο μέρες από τη 12η μέρα μέχρι και την ημέρα που είδα θετικό τεστακι. Δυστυχώς μετά δε καταφέραμε ξανά ενώ υπολόγιζα να γίνει μέχρι κ χθες .. ανάποδα νιώθω ότι τα έκανα.. πιο καλά Μ φαίνεται να έκανα από το τεστακι κ μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. σήμερα ξύπνησα με απαισιόδοξη διάθεση... Γτι νομίζω δε θα καταφέρω κάτι αυτό το μήνα.. ήρθα σε επαφή κάθε δύο μέρες από τη 12η μέρα μέχρι και την ημέρα που είδα θετικό τεστακι. Δυστυχώς μετά δε καταφέραμε ξανά ενώ υπολόγιζα να γίνει μέχρι κ χθες .. ανάποδα νιώθω ότι τα έκανα.. πιο καλά Μ φαίνεται να έκανα από το τεστακι κ μετά...

Ναι βρε κορίτσι πιο σημαντικό είναι μετά. Αλλά μη χάνεις τισ ελπίδες σου. Θα έχει κρατηθεί κάτι... Μην ανησυχείς. Θα το δούμε. Ποια μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βρε κορίτσια... Είπα αυτόν τον μήνα δεν θα ψάξω συμπτώματα.. Μια χαρά όλα, δουλειά βόλτες, είχα να ασχολούμαι. Γυρνάω πριν λίγο σπίτι, ετοιμάζομαι για μπάνιο και βλέπω στον καθρέφτη μία έντονη γραμμή κάτω από τον αφαλό που δεν είναι σημάδι από τζην ή ρούχο. Μου σαλεύει ή κάτι παίζει ορμονικο?? 

Μια. Μαυρη σινηθος ενφανιζετε αμα. Εισε. Εγκιος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. σήμερα ξύπνησα με απαισιόδοξη διάθεση... Γτι νομίζω δε θα καταφέρω κάτι αυτό το μήνα.. ήρθα σε επαφή κάθε δύο μέρες από τη 12η μέρα μέχρι και την ημέρα που είδα θετικό τεστακι. Δυστυχώς μετά δε καταφέραμε ξανά ενώ υπολόγιζα να γίνει μέχρι κ χθες .. ανάποδα νιώθω ότι τα έκανα.. πιο καλά Μ φαίνεται να έκανα από το τεστακι κ μετά...

Καλιμερα κσε σενα.. Να. Μην απογοιυευσε να ελπιζεις.. Να. Σκεφτςσε θετικα. Κ ολα. Καλα θα πανε... Χαλαρωσε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...