Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

Κάτσε ξαπλα και ακόλουθα πίστα οδηγίες γιατρου?ολα καλα θα πάνε γλυκια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να έχουμε καλά νέα όσες περιμένουμε τον Οκτώβριο να είναι ο τυχερός μας.

Εγώ κορίτσια ουσιαστικά έχω ολοκληρώσει με τις γόνιμες ημέρες.

Έγιναν οι προσπάθειες, τώρα σε αναμονή εάν θα αποδώσουν καρπούς.

Έχω αγωνία αλλά και επειδή έχω απογοητευτεί αρκετές φορές κρατώ μικρό καλάθι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η France είπε:

Μακάρι να έχουμε καλά νέα όσες περιμένουμε τον Οκτώβριο να είναι ο τυχερός μας.

Εγώ κορίτσια ουσιαστικά έχω ολοκληρώσει με τις γόνιμες ημέρες.

Έγιναν οι προσπάθειες, τώρα σε αναμονή εάν θα αποδώσουν καρπούς.

Έχω αγωνία αλλά και επειδή έχω απογοητευτεί αρκετές φορές κρατώ μικρό καλάθι.

είμαι πολύ αισιόδοξη για τον Οκτώβριο για όλες μας! αφού πέρασαν οι γόνιμες σου... τώρα προσπάθησε να είσαι ήρεμη.. κ με το καλό να περάσουν οι μέρες να σταματήσει η αγωνία σου κ να κάνεις την αρχή για τις εγκυμοσυνες του Οκτωβρίου! :) το εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ξεκίνησα τις επαφουλες μου αν κ είναι νωρίς ακόμα είμαι στη 10η μέρα του κύκλου.. επειδή το θελαμε όχι τπτ άλλο ..χαχα.. ε μη γίνεται προγραμματισμένα μόνο δε θέλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Γειά σας κορίτσια κ από μένα! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας! Στις εγκύουλες να πάνε όλα καλά εύχομαι!! 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας..παίρνω τοοοοοοση θετική ενέργεια από εσάς βρε κορίτσια..δε θα φτιάξουμε φόρουμ για Νοεμβρη .. όλες εγγυες τον Οκτώβρη. Αισιόδοξα βουρρρρ στο ψητό χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Μακάρι να έχουμε καλά νέα όσες περιμένουμε τον Οκτώβριο να είναι ο τυχερός μας.

Εγώ κορίτσια ουσιαστικά έχω ολοκληρώσει με τις γόνιμες ημέρες.

Έγιναν οι προσπάθειες, τώρα σε αναμονή εάν θα αποδώσουν καρπούς.

Έχω αγωνία αλλά και επειδή έχω απογοητευτεί αρκετές φορές κρατώ μικρό καλάθι.

Και εγώ είμαι στην αναμονή!!! Περιμένω γύρω στις 10 πλέον μετά από τόσο καιρό εγώ το βλέπω σαν παιχνίδι μέχρι και τον Ιανουάριο με τα θα δούμε πως θα προχωρήσουμε μέχρι Τότε ελπίζω!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας..παίρνω τοοοοοοση θετική ενέργεια από εσάς βρε κορίτσια..δε θα φτιάξουμε φόρουμ για Νοεμβρη .. όλες εγγυες τον Οκτώβρη. Αισιόδοξα βουρρρρ στο ψητό χαχα

Ναι ναι!!!είπαμε είναι το 10 το καλό ο Οκτώβρης!!!!αλλά αν πάλι δεν εμείς εδώ είμαστε!!αν και σίγουρα πιστεύω κάποιες θα μείνουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Γειά σας κορίτσια κ από μένα! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας! Στις εγκύουλες να πάνε όλα καλά εύχομαι!! 

Καλώς ήρθες και εσύ κορίτσι μου!!!!όλες μαζί εδώ να βοηθάμε η μία την άλλη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η thalaki είπε:

είμαι πολύ αισιόδοξη για τον Οκτώβριο για όλες μας! αφού πέρασαν οι γόνιμες σου... τώρα προσπάθησε να είσαι ήρεμη.. κ με το καλό να περάσουν οι μέρες να σταματήσει η αγωνία σου κ να κάνεις την αρχή για τις εγκυμοσυνες του Οκτωβρίου! :) το εύχομαι ολόψυχα! 

Σε ευχαριστώ πολύ @thalaki μάλλον εγώ θα κάνω την αρχή με όποιο νέο κ εάν είναι. Μακάρι να είναι εγκυμοσύνη το θέλω πολύ. Θα μου έχετε φέρει γούρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, κι εγώ στις προσπάθειες! 14 Οκτώβρη περιμένω, χθες πρέπει να έγινε η ωορρηξία, επαφές δεν είχα όσες θα ήθελα, αλλά είχα τις επίμαχες μέρες ?καλά αποτελέσματα σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! 

@vayaki ξεκουράσου, όλα καλά θα πάνε! ❤

Για όσες περιμένουν αυτές τις μέρες εύχομαι ο Οκτώβριος να αρχίσει με ευχάριστα νέα! 

Επίσης για όλες εμάς τις υπόλοιπες, εύχομαι καλή επιτυχία! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα στις όμορφες μελλουσες και νυν μανούλες...Εγώ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο περιμένω την περίοδο μου και μετά θα ανασυνταχθούμε...Εύχομαι ένα ζουμερό οκτώβρη για όλες!!!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλό Μήνα κορίτσια.. περιμένουμε την Star σήμερα να μας πει.. 

Εγώ χάλια.. κλειστός λαιμός κλειστή μύτη...

Καλό μήνα να χουμε... Δνε έκανα τεστακι. Είχα 36,2....οπως κάθε πρωινό. Θα δω και απόγευμα αν ανεβαίνει όπως ανεβαίνει αλλά απογεύματα... Και θα σας πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα στις όμορφες μελλουσες και νυν μανούλες...Εγώ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο περιμένω την περίοδο μου και μετά θα ανασυνταχθούμε...Εύχομαι ένα ζουμερό οκτώβρη για όλες!!!?

 

Καλημέρα Μαράκι.. όμορφη διάθεση νέος μήνας ξεκινά δυνατά κ αισιόδοξα.. όλα καλά θα πάνε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από δω. Θερμοκρασία 36,5. 29η Ημέρα. Σύμφωνα με την θερμοκρασία είχα ωορρηξια 14η ημέρα. Αν θυμάστε με τα τεστακια δεν έβγαλα άκρη. Αν αύριο το πρωί κάνω το τεστακι θα είμαι οκ?? Αύριο θα είμαι 30η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κι από δω. Θερμοκρασία 36,5. 29η Ημέρα. Σύμφωνα με την θερμοκρασία είχα ωορρηξια 14η ημέρα. Αν θυμάστε με τα τεστακια δεν έβγαλα άκρη. Αν αύριο το πρωί κάνω το τεστακι θα είμαι οκ?? Αύριο θα είμαι 30η.

Καλησπέρα :) γνώμη μου είναι ότι εάν η ωορρηξία έγινε την ημέρα που λες θα είσαι safe με το αποτέλεσμα που θα δείξει. Σου εύχομαι να είναι θετικότατο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κι από δω. Θερμοκρασία 36,5. 29η Ημέρα. Σύμφωνα με την θερμοκρασία είχα ωορρηξια 14η ημέρα. Αν θυμάστε με τα τεστακια δεν έβγαλα άκρη. Αν αύριο το πρωί κάνω το τεστακι θα είμαι οκ?? Αύριο θα είμαι 30η.

Ναι κάνε αύριο! Μπράβο για τη θερμοκρασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...