Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

@Ewelinio Καλησπέρα και καλώς ήρθες! 


Καλή αρχή στις προσπάθειες σου. Εδώ μέσα όλες καταλαβαινόμαστε και συμπαραστεκόμαστε η μία στην άλλη. 
Σου εύχομαι να μην σου έρθει περίοδος αλλά ένα ΓΕΡΟ μωρό μέχρι τέλους! 
[smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι να μην έρθει και να είσαι εγκυουλα!!!και αν δεν είσαι πάμε για τον επόμενο!!!Μια χαρά γράφεις!!?????

καλή επιτυχία κορίτσι μου! μακάρι να είσαι εγκυουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πως είστε?? Εγώ ένιωσα λίγο πόνο το μεσημέρι κ λέω επιτέλους θα κου ρθει περίοδος αλλά τίποτα ακόμη.. 

επιτέλους να ΜΗΝ ερθει να λες! ανυπομονώ κ εύχομαι να ακούσουμε ευχαριστα από σένα σύντομα, να έγινε αργά η ωορηξια κ να μη δείχνουν ακόμη τα τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πως είστε?? Εγώ ένιωσα λίγο πόνο το μεσημέρι κ λέω επιτέλους θα κου ρθει περίοδος αλλά τίποτα ακόμη.. 

Κορίτσι μου μπράβο για την υπομονή σου εγώ θα είχα σκάσει!!!!πάντως άμα δεν είσαι έγκυος με τις βιταμίνες θα φτιάξει ο κύκλος σου πιστεύω απλά θέλει υπομονή τρεις μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου μπράβο για την υπομονή σου εγώ θα είχα σκάσει!!!!πάντως άμα δεν είσαι έγκυος με τις βιταμίνες θα φτιάξει ο κύκλος σου πιστεύω απλά θέλει υπομονή τρεις μήνες!!

Έχω υπομονή η αλήθεια είναι.. Σήμερα θα πιω το τελευταίο ινοφερτ κ από αύριο pragnacare. Η αλήθεια είναι ότι έχω ξεχαστεί... Τώρα που ξανά έβαλα θερμόμετρο είχα 36,8, οπότε ούτε που θα μου ρθει αύριο. Διάβασα κ ότι αν η θερμοκρασία είναι λιγότερο από 9 ημέρες υπήρχε μια κακή ωορρηξια. Όταν είναι παραπάνω είναι καλή. Εγώ υψηλές θερμοκρασίες με την σημερινή ημέρα είναι 9. Οπότε παίρνω ως δεδομένο ότι ωορρηξια έγινε 9+2(χρονοσ ωορρηξιας) =11 ημέρες. Οπότε καθυστέρηση ακόμη δεν υπάρχει... Θεωρητικά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχω υπομονή η αλήθεια είναι.. Σήμερα θα πιω το τελευταίο ινοφερτ κ από αύριο pragnacare. Η αλήθεια είναι ότι έχω ξεχαστεί... Τώρα που ξανά έβαλα θερμόμετρο είχα 36,8, οπότε ούτε που θα μου ρθει αύριο. Διάβασα κ ότι αν η θερμοκρασία είναι λιγότερο από 9 ημέρες υπήρχε μια κακή ωορρηξια. Όταν είναι παραπάνω είναι καλή. Εγώ υψηλές θερμοκρασίες με την σημερινή ημέρα είναι 9. Οπότε παίρνω ως δεδομένο ότι ωορρηξια έγινε 9+2(χρονοσ ωορρηξιας) =11 ημέρες. Οπότε καθυστέρηση ακόμη δεν υπάρχει... Θεωρητικά.... 

Ε τότε εντάξει!!!! Εγώ νόμιζα ότι είσαι ήδη στις 2 μέρες καθυστέρησης!!Πάντως να ξέρεις με τις βιταμίνες επειδή και εγώ τις ίδιες έχω στην αρχή μπορεί να εχεις αλλαγή στον κύκλο εμένα από 27 με 29 έγινε στους δύο μήνες που έπαιρνα 33 ο κύκλος μετα το τριμμηνο όμως έφτιαξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Ε τότε εντάξει!!!! Εγώ νόμιζα ότι είσαι ήδη στις 2 μέρες καθυστέρησης!!Πάντως να ξέρεις με τις βιταμίνες επειδή και εγώ τις ίδιες έχω στην αρχή μπορεί να εχεις αλλαγή στον κύκλο εμένα από 27 με 29 έγινε στους δύο μήνες που έπαιρνα 33 ο κύκλος μετα το τριμμηνο όμως έφτιαξε!

Μάλλον κι εγώ κάπως έτσι την πάτησα... Οπότε πολύ λιγότερες πιθανότητες.... Γιατί δεν είχα πολλές επαφές..... Είχα 18η ημέρα και μετά 23η ημέρα. 22η ημέρα έχω σημειώσει ότι είχα πονοκοιλο.οποτε έγινε η 22η η 24η σύμφωνα κ με τις θερμοκρασίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον περασμένο μήνα είχα 18η ημέρα ωορρηξια κ εγώ νόμιζα με τα ινοφερτ ότι θα μειωθει αλλά μάλλον επεκτάθηκε..... Και μέχρι κ 17η ημέρα δεν είχα και θετικό τεστ... Οποτς δνε νομίζω να είμαι τόσο κωλόφαρδη που 23η ημέρα που είχα επαφή να ήταν κ η ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον κι εγώ κάπως έτσι την πάτησα... Οπότε πολύ λιγότερες πιθανότητες.... Γιατί δεν είχα πολλές επαφές..... Είχα 18η ημέρα και μετά 23η ημέρα. 22η ημέρα έχω σημειώσει ότι είχα πονοκοιλο.οποτε έγινε η 22η η 24η σύμφωνα κ με τις θερμοκρασίες. 

Ε ποτέ δεν ξέρεις!!!!! Πάντως Αμάτο το ΣτΕ μέρα παρά μέρα σίγουρα υπάρχει πιθανότητα κάθε μήνα αλλιώς πάρε τεστακια για να δεις ποτέ είναι η ωορρηξία!με το να φτιάξει ο κύκλος γιατί μετά το τρίμηνο θα είναι ρολόι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Ε ποτέ δεν ξέρεις!!!!! Πάντως Αμάτο το ΣτΕ μέρα παρά μέρα σίγουρα υπάρχει πιθανότητα κάθε μήνα αλλιώς πάρε τεστακια για να δεις ποτέ είναι η ωορρηξία!με το να φτιάξει ο κύκλος γιατί μετά το τρίμηνο θα είναι ρολόι!!

Απλά έλειπε ο άντρας μου σε ταξίδι. Όλο το υπόλοιπο διάστημα είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα... Αλλά μάλλον έφυγε πάνω στο καλό........ Πφ... Τι να πω.... Πόσο γκαντεμιά.. Που έλειπε 4 μέρες κ έγινε τότε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! 

Εγώ σήμερα διανυω την 13η ημέρα του κύκλου. Πήγα για υπέρηχο κ έχω ωοθηλακιο απ τη δεξιά πλευρά αυτή την φορά, σχεδόν 21 χιλ. Οπότε επαφές αύριο & μεθαύριο. 

Ειμαι κ συναχωμενη..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλησπέρα σε όλες! 

Εγώ σήμερα διανυω την 13η ημέρα του κύκλου. Πήγα για υπέρηχο κ έχω ωοθηλακιο απ τη δεξιά πλευρά αυτή την φορά, σχεδόν 21 χιλ. Οπότε επαφές αύριο & μεθαύριο. 

Ειμαι κ συναχωμενη..?

Καλή επιτυχία!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Γεια σας και από μένα 

Σε 7 μέρες περιμενο την αναμενόμενη περίοδο αλλά έχω κάτι πονακια στη μέση και στην κοιλιά που πάνε και έρχονται άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

θετικο ειναι! βουρ στο ψητο!

θετικο το είδα κι εγώ!ευχαριστώ πάρα πολύ για την επιβεβαίωση κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Και εμένα θετικό μου φαίνεται!!!???

Εμένα βρε κορίτσια η γραμμη ελέγχου είναι πολύ έντονη όχι όπως της φωτο. Επίσης είναι πορτοκαλί οχι πρασινα ..ποια παίρνεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα βρε κορίτσια η γραμμη ελέγχου είναι πολύ έντονη όχι όπως της φωτο. Επίσης είναι πορτοκαλί οχι πρασινα ..ποια παίρνεις?? 

Είναι άλλη μάρκα γι αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας στέλνω κ τα δικά μου μέχρι σήμερα... Αρνητικά είναι αλλά σήμερα νομίζω σα να σκουρυνει λίγο εσείς τι λέτε..

IMG_20181004_211804.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...