Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Ποσο ομορφο που μπορειτε και τη βλεπετε με εικονα καθε φορα!!! Εμεις μετα τη β επιπεδου... ξανα στη γεννα θα δουμε φατσουλα!!! 

Μια χαρα μεγαλωνει η μπεμπα σας!! Με το καλο να ερθει ο καιρος να ανταμωσετε!!!! 

Ναι είναι πολύ καλό γιατί να σου πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω και πολλά!Και βίντεο μας έβγαλε ο γιατρός αυτή τη φορά!!ετυχε να πετύχουμε γιατρό με καλό μηχάνημα φαίνεται!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου επίσης!!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Πήγαμε στο γιατρό!!!!!Την είδαμε τη μπέμπα μας!!!!!μεγάλωσε 1.100!!!Έχει πάρει θέση..(Όχι ότι άλλαξε κάτι όπως ήταν είναι!)Όλα καλά μας είπε ο γιατρός !!γέλαγε και άνοιγε το στοματάκι της έβγαζε τη γλώσσα είχε πολύ πλάκα!έχει γίνει κανονικό μωράκι!με μαγουλάκια μωρέ!απίστευτο μου φαίνεται!να ναι γερά όλα τα μωράκια 

Μπραβο τελεια ειναι η μπεμπουλα σου! θυμισε μου σε ποια εβδομαδα εισαι?

Το οτι γελούσε φοβερό, είχαμε πετύχει και τον δικό μας να γελάει οσο ηταν ακομη πιο μικρουλης και ηταν πολυ ωραίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Πήγαμε στο γιατρό!!!!!Την είδαμε τη μπέμπα μας!!!!!μεγάλωσε 1.100!!!Έχει πάρει θέση..(Όχι ότι άλλαξε κάτι όπως ήταν είναι!)Όλα καλά μας είπε ο γιατρός !!γέλαγε και άνοιγε το στοματάκι της έβγαζε τη γλώσσα είχε πολύ πλάκα!έχει γίνει κανονικό μωράκι!με μαγουλάκια μωρέ!απίστευτο μου φαίνεται!να ναι γερά όλα τα μωράκια 

Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Πήγαμε στο γιατρό!!!!!Την είδαμε τη μπέμπα μας!!!!!μεγάλωσε 1.100!!!Έχει πάρει θέση..(Όχι ότι άλλαξε κάτι όπως ήταν είναι!)Όλα καλά μας είπε ο γιατρός !!γέλαγε και άνοιγε το στοματάκι της έβγαζε τη γλώσσα είχε πολύ πλάκα!έχει γίνει κανονικό μωράκι!με μαγουλάκια μωρέ!απίστευτο μου φαίνεται!να ναι γερά όλα τα μωράκια 

Τι τέλεια!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλό σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Πήγαμε στο γιατρό!!!!!Την είδαμε τη μπέμπα μας!!!!!μεγάλωσε 1.100!!!Έχει πάρει θέση..(Όχι ότι άλλαξε κάτι όπως ήταν είναι!)Όλα καλά μας είπε ο γιατρός !!γέλαγε και άνοιγε το στοματάκι της έβγαζε τη γλώσσα είχε πολύ πλάκα!έχει γίνει κανονικό μωράκι!με μαγουλάκια μωρέ!απίστευτο μου φαίνεται!να ναι γερά όλα τα μωράκια 

Τι ωραία!!! Χαμογέλαγε το γλυκούλι μου!!! Ήθελε να είναι όμορφη που θα έβγαινε στην οθόνη...!!! Έχουν πολύ πλάκα πάντως! Δυστυχώς ούτε ο δικός μου γιατρός έχει καλό μηχάνημα και δεν βλέπουμε λεπτομέρειες... Ότι φωτογραφίες έχω είναι από τους μεγάλους υπερήχους. Λίγο έμεινε, θα τον βλέπουμε από κοντά σε μερικές εβδομάδες...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κορίτσια σήμερα παρηγγειλα τα πρώτα μας σεντονάκια! Ανυπομονώ να έρθουν! Πήρα 2 σετ κούνιας και 1 σετ λικνου! έτσι για να γινει η αρχη!

Χθες ο μπεμπης ηταν πολυ πολυ ζωηρος! μαλλον ειχε γυρισει και ηταν τα ποδια του πανω απο τον αφαλο μου και τον καταλαβαινα παρα πολυ! Καταλαβα κι ενα εξογκωμα για λιγο μαλλον ηταν το ποδαρακι τρελαθηκα! Ηταν σκοτεινα και δεν μπορεσα να δω την κοιλια μου αλλα το αγγιξα!!

Σήμερα είναι παλι στα κανονικα του τιν νιωθω πολυ πιο ησυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Ax κορίτσια σήμερα παρηγγειλα τα πρώτα μας σεντονάκια! Ανυπομονώ να έρθουν! Πήρα 2 σετ κούνιας και 1 σετ λικνου! έτσι για να γινει η αρχη!

Χθες ο μπεμπης ηταν πολυ πολυ ζωηρος! μαλλον ειχε γυρισει και ηταν τα ποδια του πανω απο τον αφαλο μου και τον καταλαβαινα παρα πολυ! Καταλαβα κι ενα εξογκωμα για λιγο μαλλον ηταν το ποδαρακι τρελαθηκα! Ηταν σκοτεινα και δεν μπορεσα να δω την κοιλια μου αλλα το αγγιξα!!

Σήμερα είναι παλι στα κανονικα του τιν νιωθω πολυ πιο ησυχο!

Δεν εχω λαικ να σου κάνω!Ειναι τοσο γλυκο ολο αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν εχω λαικ να σου κάνω!Ειναι τοσο γλυκο ολο αυτο!

Να εισαι καλα σ ευχαριστω πολύ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Μπραβο τελεια ειναι η μπεμπουλα σου! θυμισε μου σε ποια εβδομαδα εισαι?

Το οτι γελούσε φοβερό, είχαμε πετύχει και τον δικό μας να γελάει οσο ηταν ακομη πιο μικρουλης και ηταν πολυ ωραίο!

Σε ευχαριστώ πολυ!!ειμαι στην 28η!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με το καλο!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!!Και σε εσένα εύχομαι σύντομα μια τεράστια χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!!ειμαι στην 28η!!

α στην 28η θα ειμαι την επομενη εβδομαδα που θα παω στον γιατρό και υπολογίζουμε κ εμεις ότι πρώτα ο Θεος θα εχουμε περασει το 1 κιλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valfrag είπε:

Τι τέλεια!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλό σε όλες μας!!!

Ναι !!!πλησιάζουμε κορίτσια να ναι καλά τα μωράκια μας και εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Τι ωραία!!! Χαμογέλαγε το γλυκούλι μου!!! Ήθελε να είναι όμορφη που θα έβγαινε στην οθόνη...!!! Έχουν πολύ πλάκα πάντως! Δυστυχώς ούτε ο δικός μου γιατρός έχει καλό μηχάνημα και δεν βλέπουμε λεπτομέρειες... Ότι φωτογραφίες έχω είναι από τους μεγάλους υπερήχους. Λίγο έμεινε, θα τον βλέπουμε από κοντά σε μερικές εβδομάδες...!!!!

Δεν πειράζει τίποτα δεν έμεινε όπως λες θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβουμε με τα πλυσίματα και τις ετοιμασίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!!Και σε εσένα εύχομαι σύντομα μια τεράστια χοριακή!!!!

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!Με το καλο να ερθει γερό το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

α στην 28η θα ειμαι την επομενη εβδομαδα που θα παω στον γιατρό και υπολογίζουμε κ εμεις ότι πρώτα ο Θεος θα εχουμε περασει το 1 κιλό!

Εμένα μέχρι την προηγούμενη φορά μου την έβγαζε λίγο πιο αδυνατουλα!Τώρα την περίμενε στο κιλό και ήταν 1.100!!!νομίζω τώρα θα περνούν πολύ κάθε βδομάδα!Μια κοπέλα μου είπε ότι σε μια βδομάδα πήρε 400 γρ!!!βέβαια ήταν στην 33η αυτή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Εμένα μέχρι την προηγούμενη φορά μου την έβγαζε λίγο πιο αδυνατουλα!Τώρα την περίμενε στο κιλό και ήταν 1.100!!!νομίζω τώρα θα περνούν πολύ κάθε βδομάδα!Μια κοπέλα μου είπε ότι σε μια βδομάδα πήρε 400 γρ!!!βέβαια ήταν στην 33η αυτή!

ουαου! μεγαλωνουν τα μικρακια μας! εμας τον ειχε βρει μια εβδομαδα μεγαλυτερο αλλα μας ειπε πως στην πορεια ισως να ερθει στα ισια δεν σημαινει κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Ax κορίτσια σήμερα παρηγγειλα τα πρώτα μας σεντονάκια! Ανυπομονώ να έρθουν! Πήρα 2 σετ κούνιας και 1 σετ λικνου! έτσι για να γινει η αρχη!

Χθες ο μπεμπης ηταν πολυ πολυ ζωηρος! μαλλον ειχε γυρισει και ηταν τα ποδια του πανω απο τον αφαλο μου και τον καταλαβαινα παρα πολυ! Καταλαβα κι ενα εξογκωμα για λιγο μαλλον ηταν το ποδαρακι τρελαθηκα! Ηταν σκοτεινα και δεν μπορεσα να δω την κοιλια μου αλλα το αγγιξα!!

Σήμερα είναι παλι στα κανονικα του τιν νιωθω πολυ πιο ησυχο!

Ούτε εγώ έχω αλλά like!!!!!με το καλό να τα χαρεί το μωράκι σου!!!!!είναι πολύ όμορφα όλα τους τα πραγματάκια!

 

πλέον πιάνουν πολύ χώρο μες την κοιλίτσα!εμας Εχθές μας έδειχνε το κεφαλάκι κάτω εκεί που ξεκινάει η κοιλιά κάτω από τον αφαλό τα χεράκια και τα ποδαράκια ήταν στο στομάχι μου !!!μάλλον για αυτό έχω αρχίσει και έχω καουρες με πιέζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Ούτε εγώ έχω αλλά like!!!!!με το καλό να τα χαρεί το μωράκι σου!!!!!είναι πολύ όμορφα όλα τους τα πραγματάκια!

 

πλέον πιάνουν πολύ χώρο μες την κοιλίτσα!εμας Εχθές μας έδειχνε το κεφαλάκι κάτω εκεί που ξεκινάει η κοιλιά κάτω από τον αφαλό τα χεράκια και τα ποδαράκια ήταν στο στομάχι μου !!!μάλλον για αυτό έχω αρχίσει και έχω καουρες με πιέζει!!

κι εγω χθες που ηταν ψηλα τα ποδια ειχα λιγο περιεργο στομαχι, μια καουρα - αναγουλα!

Κανουν τουμπες ακομη που εχουν χωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

ουαου! μεγαλωνουν τα μικρακια μας! εμας τον ειχε βρει μια εβδομαδα μεγαλυτερο αλλα μας ειπε πως στην πορεια ισως να ερθει στα ισια δεν σημαινει κατι!

Ναι θα μεγαλώνουν πολύ τώρα!!Θα μεγαλώνουν και οι κοιλίτσες πολύ τώρα!!Και μου είπε στη η κοπέλα ότι με το που μπήκε στον 8ο ένιωσε σαν να βάρυνε απότομα!!!Δεν μπορεί να κάνει πολλά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Ναι θα μεγαλώνουν πολύ τώρα!!Θα μεγαλώνουν και οι κοιλίτσες πολύ τώρα!!Και μου είπε στη η κοπέλα ότι με το που μπήκε στον 8ο ένιωσε σαν να βάρυνε απότομα!!!Δεν μπορεί να κάνει πολλά πολλά!

ωχ αυτες οι κοιλιτσες! εμενα ηδη με δυσκολευει οταν ειμαι καθιστη και ξαπλωμενη! αλλα ξερω πως δεν μενει παρα πολυ ακομη! 2 μηνες γεματοι και ο 9ος! που μετα θα εχει αρχισει η αντιστροφη μετρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

ωχ αυτες οι κοιλιτσες! εμενα ηδη με δυσκολευει οταν ειμαι καθιστη και ξαπλωμενη! αλλα ξερω πως δεν μενει παρα πολυ ακομη! 2 μηνες γεματοι και ο 9ος! που μετα θα εχει αρχισει η αντιστροφη μετρηση!

Ναι μωρέ τίποτα δεν είναι!!!Θα κουνιούνται τα μικρά μας και θα τα ξεχνάμε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Ax κορίτσια σήμερα παρηγγειλα τα πρώτα μας σεντονάκια! Ανυπομονώ να έρθουν! Πήρα 2 σετ κούνιας και 1 σετ λικνου! έτσι για να γινει η αρχη!

Χθες ο μπεμπης ηταν πολυ πολυ ζωηρος! μαλλον ειχε γυρισει και ηταν τα ποδια του πανω απο τον αφαλο μου και τον καταλαβαινα παρα πολυ! Καταλαβα κι ενα εξογκωμα για λιγο μαλλον ηταν το ποδαρακι τρελαθηκα! Ηταν σκοτεινα και δεν μπορεσα να δω την κοιλια μου αλλα το αγγιξα!!

Σήμερα είναι παλι στα κανονικα του τιν νιωθω πολυ πιο ησυχο!

Τι ωραία ψώνια! Με το καλό να τα χαρείτε!!! Κι εγώ έκανα χθες παραγγελία σεντονακια, πετσετουλες, πανακια, λαβετες, σετ κούνιας κι ανυπομονώ να έρθουν!!! Πήγα και στα orchestra. Πήρα κάποια πράγματα, αλλά δεν ενθουσιάστηκα με τα σχέδια στα φορμακια.... Θα κοιτάξω κι αλλού να του βρω πιο όμορφα...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Madi85 είπε:

Τι ωραία ψώνια! Με το καλό να τα χαρείτε!!! Κι εγώ έκανα χθες παραγγελία σεντονακια, πετσετουλες, πανακια, λαβετες, σετ κούνιας κι ανυπομονώ να έρθουν!!! Πήγα και στα orchestra. Πήρα κάποια πράγματα, αλλά δεν ενθουσιάστηκα με τα σχέδια στα φορμακια.... Θα κοιτάξω κι αλλού να του βρω πιο όμορφα...!!! 

αν βρεις καπου κρατησε με ενημερη! απο ιντερνετ θα παραγγειλω λογω επαρχιας κι ακομη δεν εχω καταληξει απο που να παρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Madi85 είπε:

Τι ωραία ψώνια! Με το καλό να τα χαρείτε!!! Κι εγώ έκανα χθες παραγγελία σεντονακια, πετσετουλες, πανακια, λαβετες, σετ κούνιας κι ανυπομονώ να έρθουν!!! Πήγα και στα orchestra. Πήρα κάποια πράγματα, αλλά δεν ενθουσιάστηκα με τα σχέδια στα φορμακια.... Θα κοιτάξω κι αλλού να του βρω πιο όμορφα...!!! 

Prenatal έχει όμορφα και καλή ποιότητα! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Vivi35 είπε:

Prenatal έχει όμορφα και καλή ποιότητα! :)

Θα πάω κι εκεί να δω. Είχα πάρει πολλά από εκεί όταν είχε γεννηθεί η ανιψιά μου και πραγματικά βγήκαν πολύ καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...